mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 22:50 
Cytuj  
Mnemotechnik napisał(a):
Dyskusja podążyła w zgoła dziwacznym kierunku.


No tak, wcześniej była całkiem normalna, daj spokój

Mnemotechnik napisał(a):
Wszystko
"U podstaw Wszechświata czasu, przestrzeni i zmiany, zawsze znajduje się rzeczywistość substancjalna- fundamentalna Prawda" - Kybalion


Nic nie zrozumiałem z tego co (kiedykolwiek na tym forum) napisałeś, więc musisz być heretykiem, przykro mi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2008, 23:55 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nic nie zrozumiałem z tego co (kiedykolwiek na tym forum) napisałeś, więc musisz być heretykiem, przykro mi.


Ty to sie nigdy nie nauczysz.

Jak ktos jest heretykiem to nie 'przykro mi', tylko 'płoń heretyku'. Ehh.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 00:16 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
MagPS napisał(a):
Nic nie zrozumiałem z tego co (kiedykolwiek na tym forum) napisałeś, więc musisz być heretykiem, przykro mi.


Ty to sie nigdy nie nauczysz.

Jak ktos jest heretykiem to nie 'przykro mi', tylko 'płoń heretyku'. Ehh.


Przykro mi z innego powodu, wykrycie herezji na planecie może prowadzić tylko do jednej rzeczy...a szkoda byłoby stracić kogoś tak oddanemu Imperatorowi jak ty

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 08:24 
Cytuj  
i tak nic juz nie pisze na faugje :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 15
Dołączył(a): 5.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 22:30 
Cytuj  
"Wszystko jest podwójne; wszystko ma swoje bieguny; wszystko ma swoją parę przeciwieństw; podobne i niepodobne są tym samym; przeciwności są identyczne w swej naturze, lecz różne w stopnu; skrajności się spotykają; wszystkie prawdy są jedynie półprawdami; wszystkie paradoksy można pogodzić"- Kybalion

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 22:35 
Cytuj  
"Pan Bóg najwidoczniej bardziej od bogatych ukochał sobie biednych, skoro stworzył ich tak wielu." - Abraham Lincoln

Wklejanie cytatów jest super !11

Tylko bez komentarza nic nie wnosi. :oops:

Zazdroszcze Ci ,że masz na takie głupoty czas niech energia będzie z Tobą.
Psssss ,nie ma głębszego sensu istnienia po za samą egzystencją ,a to do czego możesz dążyć jest tu na Ziemi. (przepraszam jeżeli teraz Twoję życie straciło sens)


Ostatnio edytowano 21 kwi 2008, 22:42 przez Yanglegend, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 22:38 
Cytuj  
Ta, wklejać cytaty to można do sigu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 14:10 
Cytuj  
Szczerze, to nie jest rozmowa na forum, zaraz sie posypie X bluzgów, X flamow, i nie potrzebnych komentarzy.
W pełni zgadzam sie z Markiem, mam podobne zdanie.
Moj papa, interesuje sie tego typu tematyką od prawie 15 lat, ja jako jego syn olewałem to do nie dawna...

Moze na szybko, Spowiedz - nie wiem czy ktos juz to wspomniał, ale to była kontrola spoleczensta, ludzie spowiadali sie > księza > kierownik > krol - Władza wiedziała co sie szykuje na wsi, bunt, nie bunt, etc. Spowiedz to był czysty organ informacyjny.

Ja osobiscie mam wiele hipotez, po 1 , jezeli istnieje Bog i stworzył swiat, wszystko to co nas otacza, jest wszedzie, jest swiatłsocia, czasem i ponad czasem, TO ZNA NASZ KAZDY ruch, WIE ze zgrzeszylismy i BEDZIE wiedział czy bedziemy tego załowac...wie czy chodzimy do koscioła/ uprawiamy sex prxzed slubem, klniemy, zabijamy itp, jezeli istnieje, to zapewne to wie, wiec po co instytucja zwana kosciołem ? koscioł został stworzony PRZEZ ludzi, i po to zeby zarobic KASE...Taka sekta tylko sie rozrosła w 313 roku... Od tamtej chwili rosła i rosła...A Wyprawy krzyzowe były tylko pretekstem do zajmowania ziem / i zbijania kolejnej kasy.

To jedna z hipotez, 2, to ze boga nie ma, jestesmy czysto z ewoluowanymy zwierzętami, napierw gdzies w kosmosie powstał jakis micro orgaznim by potem przez miliardy lat rósł i oto jest - człowiek, kto wie jak za 20 tys lat bedziemy wygladac.. ewolucja panwoie, ewolucja

kolejna hipoteza jest to ze jest pewien BYT ktory tym wszystkim steruje, moze byc to Bóg , Allah czy inny bozek...Moze byc tak, ze po smierci ockniemy sie w innym ciele, to jak idziemy sapc, budzimy sie, otwieramy oczy i widze lekarza i lekarke stojaca nademna , bingo wąłsnei sie narodziłem, ten byt wędruje w nas , czekajac az osiągnie perfekcje dobroci, by w kocnu modz przeniesc sie na Vahalle :P . Cos jak reinkarnacja... Nie wierze w jako takiego Boga, na religie chodze, bo chodze, mam jebnetego goscia od religi wlasnie, i lubie posluchac co on pierdoli, posmica sie z jego teorie i bzdur...

Do koscioła nie chodze, właciwie przestalem rok temu, po bierzmowaniu, pozniej zrozumiełaem co i jak...

Wiec jakimi zasadami sie kieruje? Bo ksieza mi wmawiaja ze jak sie nie chodzi do koscioła trzyma dekalogu to jest sie zabójca, gwalcicielem i zlodziejem.

Otóż staram sie przezyc zycie tak aby nie kolidowac z innymi, przezyc je dobrze, i byc usatyfkacjonowany, zeby po 50 latach spojzec w stecz i niczego nie załowac byc dumnym tego co sie osiagło...

Mam dopiero 17 lat, nie wiem jak potoczy sie moje zycie, nie wiem, i czy to bedzie sprawka allaha czy innego "wielkiego" tego mi nikt nie powie, okaze sie po smierci.

wracajac do chrzescijanstwa, i błedow jakie zawiera, to razacym błedem jest to ze wmawiaja nam ze nasze zycie 60 lat ziemksich ( całe nasze zycie ) jest jakims kryterium na to ze wiecznosc... o co mi chodzi. Chodzi o to ze mowia ze po smeirci idziemy do nieba / piekła, i tam juz zostajemy na zawsze , do konca czego ? ... Pjecie czasu jest wzglewdne, ale wyobrazmy sobie 100 lat, 1000 lat, 10000000 lat i nieskonczonosc, to ja sie pytam jak przez 20 lat ( powiedzmy auto mnie walneło ) moge sobie zapewnic zycie wieczne / potepienie wieczne?... Bzdua jak cholera :D, ciezko mi sie to tłumaczy...ale mam nadzieje ze zrozumielisce sens : P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 15:26 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
mam nadzieje ze zrozumielisce sens : P


No właśnie chodzi o to, że nie za bardzo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 15:28 
Cytuj  
Nokius jestes jeszcze młody, piekny, nie sraj w banie

Ale za to ten cytat to jest mistrzostwo, w ogole caly post bylby genialna satyra na poglady mlodziezy, gdyby nie byl prawdziwy

Cytuj:
jestesmy czysto z ewoluowanymy zwierzętami


"Jest rok 2643. Jesteśmy czysto z ewoluowanymy zwierzętami. W obliczu straszliwego zagrożenia, tylko jeden człowiek..."


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 16:17 
Cytuj  
Człowiek, bądź co bądź, to zwierzę z biologicznego punktu widzenia.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 16:24 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Człowiek, bądź co bądź, to zwierzę z biologicznego punktu widzenia.


Z biologicznego tak, ale:

za Slownikiem Jezyka Polskiego PWNu

Cytuj:
zwierzę
1. «każde żywe stworzenie z wyjątkiem człowieka»
2. «o człowieku, który zachowuje się w sposób przypisywany zwierzętom»
3. «o człowieku, który dobrze się czuje i świetnie sobie radzi w jakimś środowisku, w określonych sytuacjach itp.»

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 16:30 
Cytuj  
biologia > język polski

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 16:31 
Cytuj  
Niebezimienny, z tego co sie orientuje, to w moim towarzystwie, otoczeniu, jest jeszcze jedna osoba oprócz mnie która reprezentuje podobne poglądy.

Zresztą to forum jest złym miejscem do pisania takich rzeczy, kazdy chce sie tu pokazac z najlepszej strony, byc fajny, dojebac komus zartem, albo zbesztac itp...
Krzyzuje sie tu zbyt wiele osobowości, kazdy chce cos dodac, i nie mozna rozwinac normalnej dyskusji... cały tamten wczesniejszy tekst pisalem na szybko, wiec znajdzie sie pełno błędów ortograficznych, literowek, a takze błędow merytorycznych...Wiec nie dokonca mozna to zrozumiec

Nie da sie tego tak łatwo wytłumaczyc, mam zbyt duzy natłok mysli, ale jest wiele ciekawych ksiązek na te tematy.

NIe wiem, pisze dosc dziwnie, ale jakos tak wychodzi, chce byc oczytany i elokwentny, a czy mi wychodzi to sami ocenicie... ; )

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 16:44 
Cytuj  
Nie no ja sie zgadzam z tym co napisales, tylko ze ujales to dosc prymitywnie i niezbyt ladnie stylistycznie. Polecam ci ksiazke 'Bog urojony', fajnie sie czyta (mowie powaznie nie zlosliwie)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 16:47 
Cytuj  
No ok, jestem dopiero początkujacym dziennikarzem , jeszcze wiele wody w rzece upłynie zanim zaczne pisac dosc sensownie.

Z ksiązek to polecam:

"Jezus ofiara spisku"
"Kod Bibli" - to w sumie jest troszke naciagane, ale dosc ciekawe..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 17:15 
Cytuj  
Cytuj:
Ja osobiscie mam wiele hipotez, po 1 , jezeli istnieje Bog i stworzył swiat, wszystko to co nas otacza, jest wszedzie, jest swiatłsocia, czasem i ponad czasem, TO ZNA NASZ KAZDY ruch, WIE ze zgrzeszylismy i BEDZIE wiedział czy bedziemy tego załowac...wie czy chodzimy do koscioła/ uprawiamy sex prxzed slubem, klniemy, zabijamy itp, jezeli istnieje, to zapewne to wie, wiec po co instytucja zwana kosciołem ? koscioł został stworzony PRZEZ ludzi, i po to zeby zarobic KASE...Taka sekta tylko sie rozrosła w 313 roku... Od tamtej chwili rosła i rosła...A Wyprawy krzyzowe były tylko pretekstem do zajmowania ziem / i zbijania kolejnej kasy.


Zapomniałeś o hipotezie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 17:20 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Mam dopiero 17 lat

Nokiu$ napisał(a):
jestem dopiero początkujacym dziennikarzem


Ktos musi ci to powiedziec : Nigdy nie zostaniesz dziennikarzem. Dlaczego? Dlatego, ze dzieci w 2 klasie podstawowki pisza na twoim poziomie, a moze nawet troche wyzszym. Nie mowie tego zlosliwie. Srsly, ogarnij sie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 17:30 
Cytuj  
Moze i masz racje, kto wie - zobaczymy, ale zapewniam Cie, ze dzieci w 2 klasie podstawowki nie piszą lepiej ode mnie... Mam siostre w 4 klasie,i wiem jaki tam maja poziom.

A jak juz kiedys powiedziałem, to, ze na forum pisze w sposób niejasny, jest spowodowane tym, ze chce zachowac poziom niektorych forumowiczow, powiedzmy szczerze - większosci.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 17:34 
Cytuj  
widze ze wspiales sie na wyzyny tym postem


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.