mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:59 
Cytuj  
@mendol
komentowac cos a wpierniczac sie na zasadzie "obroncy z urzedu" to roznica.
Ojciec poradzi sobie bez ciebie, zreszta uwazam ze wiekszosc sie zgodzi z tym iz ojciec ma ciut wiecej oleju we lbie niz ty. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:00 
Cytuj  
nie przecze, ze ma wiecej oleju niz ja czy ty w glowie.
ale od ciebie na pewno.
hmm ty nie komentujesz tylko sie wpierdalasz :-)
nie wiem co gorsze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
Erevain napisał(a):
Ale co może casual w WAR'ze w ciągu 1h? ...


Jesli to jest tak istotne dla ciebie to mozesz dolaczyc sie do czegos w rvr, czym wyzszy tier tym na wieksza skale rzczy sie odbywaja praktycznei caly czas, no moze tier4 to jeszcze z conajmniej miesiac zanim beda zabawy w kontrolowanie terenow, przejmowanie keepow, atak na koncowa twierdze i potem atak na stolice z czym sa powiazane pq i inne rzeczy.
Oczywiscie jesli bys chcial "przejsc" przez to co wymienilem to masz z glowy 5-6 godzin ale tu wlasnie pojawia sie to co jest w WAR najlepsze, nic nie tracisz nie majac czasu bo nastepnycm razem znowu trafisz na cos podobnego, te rzeczy zmeiniaja sie dynamicznie i sa caly czas, nie jestes wprzywiazany i zobowiazany by cos robic teraz i w okreslonym czasie.


Dokladnie tu nie ma "musimy jebac bossa bo jutro reset", "farm honor bo na arenach cie zleja", "farm ziolka na poty bo raid wipnie bez flaskow", itp..., logujesz sie i grasz - bez przygotowan i bez farmy. Nawet party nie trzeba szukac tylko sie po prostu dolaczasz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:01 
Cytuj  
Po co się sprzeczać zobaczymy co będzie za 2-3 miesiące jak ludzie dobiją 40 lvl i jedyne ci im zostanie to setne kolejne zdobycie/odbicie keepa i stolicy i nie wspominajcie o pq i instancjach pve bo są żałosne i nie warte uwagi

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:02 
Cytuj  
Cytuj:
nikt ciebie nie pyta o zdanie, a komentujesz wszystko

yhy
Cytuj:
hmm ty nie komentujesz tylko sie wpierdalasz

aham

sam nie wiesz co wygadujesz, szkoda na ciebie czasu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:03 
Cytuj  
hrun napisał(a):
nie wspominajcie o pq i instancjach pve bo są żałosne i nie warte uwagi


Why? Instancje sa 3 na krzyz to sie zgodze ale to bylo wiadomo juz w becie ze beda takie. Ale PQ sa fajne i IMO to dobry, swiezy pomysl.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:04 
Cytuj  
hrun napisał(a):
Po co się sprzeczać zobaczymy co będzie za 2-3 miesiące jak ludzie dobiją 40 lvl i jedyne ci im zostanie to setne kolejne zdobycie/odbicie keepa i stolicy i nie wspominajcie o pq i instancjach pve bo są żałosne i nie warte uwagi

Nie wiem. Ja sobie wchodze na 2h, napierdalam heady i wychodze.
Jakby Dark Messiah nie zfailowal, to bym miał to samo w ciekawszej formie. A tak coz..
Moze kiedys Project Offset jak sie urodzi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:05 
Cytuj  
olek nie poddawaj sie. chcemy wiecej twoich wypocin czytac.
nie sa co prawda zwiazane z zadnym tematem ale fun niezly.

a tak calkiem serio olek, to napisales tutaj chociaz jeden post, ktory odnosi sie bezposrednio do gry? opisuje/krytykuje ja?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:07 
Cytuj  
olek ty wogole grales w jakiekolwiek MMO? czy tylko piszesz na tym forum bo ci sie nudzi i nikt cie nie lubi w "realu"?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:08 
Cytuj  
no wlasnie czekam, az sie wypowie konkretniej. bo jak na razie to napisal, ze ma wiecej doswiadczenia w mmo od 99.9% z nas.
tylko jakos tego nie widac. ale moze robi to specjalnie, zebysmy nie domyslili sie jaki jest jego 'oryginalny' nick.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:17 
Cytuj  
Z całej dyskusji najlepiej wypada Shadun, cieszę się, że reprezentuje on strone WoWa ; )

Apropos:

Ja nie farmie mobów, nie bije honoru, i od kilku lat nadal czerpię przyjemność gry. Nie wiem jak graliście w WoWa, skoro wasza gra ograniczało sie do farmy mobów. Skąd wiecie, że w WARze też tego nie będzie. O ile pamiętam farma rozpoczyna się po osiągnięciu maksymalnego lvlu.

WoW jest dobrą grą. Gdyby nie był, po prostu by padł. A ma się w miare ok. Myślę ze WAR też jest świetna gra, ale zapewne brakuję jej jeszcze kilku rzeczy.

Zobaczymy jak stan rzeczy na rynku mmo będzie sie miał za rok lub dwa... Nie sprawiedliwe jest teraz porównywać WARa do WoWa. Każdy ma + i - , dlatego warto skończyć fanboyzm i cała nagonkę na blizzarda w każdym temacie na tym forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:23 
Cytuj  
hrun napisał(a):
Po co się sprzeczać zobaczymy co będzie za 2-3 miesiące jak ludzie dobiją 40 lvl i jedyne ci im zostanie to setne kolejne zdobycie/odbicie keepa i stolicy i nie wspominajcie o pq i instancjach pve bo są żałosne i nie warte uwagi


Oczywiscie, sam mam obawy czy za 2-3 miesiace nadal bede mial zabawe w tej grze, tak jak pisalem juz pare razy, zaliczam sie do grupy ludzi, ktorzy w nie jednej grze sie wypalili i to juz nie te czasy gdzie nolifowalo sie, wiec nie napisze napewno co bedzie z gra i moim graniem za te 2-3 miesiace.
Pamietaj jednak ze ten 40lvl nie jest wyznacznikiem endgame, jednego bawi gra na 10lvl czy na 40lvl, a inni nudza sie po paru dniach lub jak srodkowy nie grali nigdy w WAR i tez sie znudzili.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 14:25 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:24 
Cytuj  
Jedyna strona jaką reprezentuje to strona zdrowego rozsądku, którego to moim adwersarzom brakuje ;)

Tak na serio to mam nadzieje że za pół roku będzie w wara grało się zajebiście i że będzie gdzie sie podziać po znudzeniu sie wotlk.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:24 
Cytuj  
Ktos tu napisal, ze czeka na next gen mmo i jesli ktos szuka czegos nowego to nie zostaje nic innego. Dlaczego war jest jak wow przeniesiony w rvr? Ten sam schemat rozgrywki. W war daja ci zony pvp, zdobywasz keepy, farmisz rr resetuje sie stoilca i jedziesz od nowa. W wow robisz to samo w pve contencie, nowy dodatek, nowa farma. Co komu wiecej sprawia funu to juz jego sprawa. Gdyby blizzowi sie chcialo podjebac pomysl z rvr i zrobic walki o keepy w open pvp to sens instnienia wara by zninkal. Niestety takie sa fakty. Mechanika w war byla zaprojektowana z mysla o rvr i w pve imo wogole nie daje funu. Co nie zmienia faktu, ze mi narazie war sie podoba i z checia powalcze o keepy w t4. :) Moze doczekamy sie Mortal Online np. i bedzie czuc jakis powiew swiezosci. W tej chwili nikt prawie sie w war w rvr nie bawi, wszyscy napieprzaja scenario...mam wrazenie ze gdzies juz w to gralem...ciekawe gdzie? Moze problem w tym, ze wara zasilili ex wow players.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:26 
Cytuj  
Embe czy to nie ty plułeś jadem na WaR w co drugim swoim poście jakieś pare misięcy temu ? Sugerowałeś że to gra dla WOW kidów i dla debili ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:29 
Cytuj  
tor i myslisz sie tutaj. bardzo duzo ludzi bawi sie w rvr. po 20 minutach w t3 rvr zonie biega ~50 order i 60-70 destro.
nie zajelo wiele czasu rozkrecenie zabawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:29 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Embe czy to nie ty plułeś jadem na WaR w co drugim swoim poście jakieś pare misięcy temu ? Sugerowałeś że to gra dla WOW kidów i dla debili ?


Tak, w wielu postach nadal to przypominam i bede, WAR nie spelnil moich oczekiwan co do gry mmo na jaka czekam, wiele tej grze brakuje, wiele rzeczy wykastrowali, grafa nie duzo lepsza jak w wow, animacje i efekty takie tez dupy, jednak grywalnosc przerosla moje oczekiwania, zobacze za jakis czas czy to tylko slomiany zapal do gry czy zabawa na dluzej.
Co do wowkidsiakow to masz efekt wlasnie w popularnosci scenario, ktore dla mnie sa dodatkiem i chodze na nie czasami, a ci z nawykami z wow-a napierdzielaja cale dnie i noce w to bo jest instancjowane, sa puknciki i tak wowowo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Embe czy to nie ty plułeś jadem na WaR w co drugim swoim poście jakieś pare misięcy temu ? Sugerowałeś że to gra dla WOW kidów i dla debili ?


Tak, w wielu postach nadal to przypominam i bede, WAR nie spelnil moich oczekiwan co do gry mmo na jaka czekam, wiele tej grze brakuje, wiele rzeczy wykastrowali, grafa nie duzo lepsza jak w wow, animacje i efekty takie tez dupy, jednak grywalnosc przerosla moje oczekiwania, zobacze za jakis czas czy to tylko slomiany zapal do gry czy zabawa na dluzej.
Co do wowkidsiakow to masz efekt wlasnie w popularnosci scenario, ktore dla mnie sa dodatkiem i chodze na nie czasami, a ci z nawykami z wow-a napierdzielaja cale dnie i noce w to bo jest instancjowane, sa puknciki i tak wowowo.

DFO.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:39 
Cytuj  
iniside napisał(a):
DFO.

Bez przesady, predzej to nowe star wars mmo co robia ale to raczej z sentymentu do universum star wars niz do tego co tam moze byc nowatorskiego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 14:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tor i myslisz sie tutaj. bardzo duzo ludzi bawi sie w rvr. po 20 minutach w t3 rvr zonie biega ~50 order i 60-70 destro.
nie zajelo wiele czasu rozkrecenie zabawy.

U nas zazwyczaj niewiele sie dzieje. Jak przejelismy keepa to godzine nas atakowali, a potem cisza. W nocy nam ktos podjebal. Mythic przesadzil z expem na scenario. Moze w t4 juz ludzie nie pedza tak za levelem, nie wiem.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.