mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 17:58 
Cytuj  
I jeszcze cos na deser:Click!
Ziobro bedzie pilnowal, zeby cegly z budowy nie rozkradli, Wasserman zabezpieczy przed czlonkami ukladu, ktorzy bedza chcieli sie podlaczyc do sukcesu. Kalata pewnie nic nie zrobi, bo do tej pory wychodzi jej to najlepiej, natomiast Religa, pewnie namawial bedzie robotnikow do rzucenia palenia. No i na koniec ostani ale nie mniej wazny koszmar polskiego inteligenta - Edgar Gosiewski. Swoim wiecznym usmiechem i elokwencja bedzie wlewal otuche w serca watpiacych i wyjasnial ewentualne potkniecia.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 21:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Astaniel napisał(a):
Bubel nie bubel, prawo obowiązuje. Dopóki nie jest odwołane to należy się stosować. (...)Niemniej prawo obowiązuje wszystkich i głupotą jest obrażanie się na złe przepisy.

Powiedz to ludziom, ktorzy lamali prawo walczac z komunizmem w Polsce, albo ludziom z opozycji dzis w Rosji czy na Bialorusi. Dura lex sed lex? Nie dziekuje. Prawo ma kierowac sie logika, a przede wszystkim byc dla ludzi.


Dokladnie.

Gdyby wszyscy mysleli jak Astaniel to stolica Polski bylby teraz Berlin albo Moskwa... ba moze nawet nie wyszlibysmy z zaborow.

Juz widze jak uczestnicy Insurekcji Kosciuszkowskiej czy Powstania Styczniowego wolaja:
" Idziemy zaskarzyc podlych zaborcow do trybunalu konstytucyjnego !! W sumie zrobilibysmy powstanie albo cos ale nie mozemy walczyc o wolnosc bo w koncu prawo to prawo". Rotfl

Tym czasem komedii o nazwie IVRP ciag dalszy. Hit na dzisiaj:
http://wiadomosci.onet.pl/1525849,11,item.html

Ja tam mam to w dupie w sumie Kaczynskich przezyje Iw koncu jestem duzo mlodszy) ale zal mi wizerunku Polski na arenie miedzynarodowej, gdyz z powodu naszej historii bylismy krajem szanowanym a teraz banda debili niszczy wszystko. heh smutne. :-(


_________________
Obrazek

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 06:25 
Cytuj  
Niektórym chyba już całkiem wyprano mózgi. Żyjemy w państwie suwerennym, niepodległym i demokratycznym. Jak to można porównywać do walki z komuną czy z zaborcami?!
Nie żebym kochał demokrację - wierzę w państwo prawa. Rozumiałbym walkę z prawem naprawdę złym, ale takie jaja odstawiać?! Ach ta strrrraszna, niemoralna i poniżająca lustracja. Jak można krzywdzić biednych konfidentów?
A Geremek to eurokomuch. Na sumieniu na pewno też coś ma, pewnie boi się, że wszystkiego nie spalili.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 08:48 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
A Geremek to eurokomuch. Na sumieniu na pewno też coś ma, pewnie boi się, że wszystkiego nie spalili.

Boże jaki ty głupi jesteś. Jakoś umknęło ci to, że Gieremek już dwa razy składał papiery lustracyjne.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:02 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Pipboy napisał(a):
A Geremek to eurokomuch. Na sumieniu na pewno też coś ma, pewnie boi się, że wszystkiego nie spalili.

Boże jaki ty głupi jesteś. Jakoś umknęło ci to, że Gieremek już dwa razy składał papiery lustracyjne.



Prawda jest po srodku, geremek nie zlozyl oswiadczenia po raz 3 - zlamal prawo. Ale zgadzam sie z nim, ze to prawo jest beznadziejne...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:13 
Cytuj  
lutus napisał(a):
SwenG napisał(a):
Pipboy napisał(a):
A Geremek to eurokomuch. Na sumieniu na pewno też coś ma, pewnie boi się, że wszystkiego nie spalili.

Boże jaki ty głupi jesteś. Jakoś umknęło ci to, że Gieremek już dwa razy składał papiery lustracyjne.



Prawda jest po srodku, geremek nie zlozyl oswiadczenia po raz 3 - zlamal prawo. Ale zgadzam sie z nim, ze to prawo jest beznadziejne...

Nie po raz trzeci, bo z twojej wypowiedzi wynika, że ani razu nie złożył. Nie złożył trzeciego.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:32 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Niektórym chyba już całkiem wyprano mózgi. Żyjemy w państwie suwerennym, niepodległym i demokratycznym. Jak to można porównywać do walki z komuną czy z zaborcami?!
Nie żebym kochał demokrację - wierzę w państwo prawa. Rozumiałbym walkę z prawem naprawdę złym, ale takie jaja odstawiać?! Ach ta strrrraszna, niemoralna i poniżająca lustracja. Jak można krzywdzić biednych konfidentów?
A Geremek to eurokomuch. Na sumieniu na pewno też coś ma, pewnie boi się, że wszystkiego nie spalili.


Twierdze ze jestes wielbladem. Udowodnij ze nie jestes, zloz oswiadczenie. Taka sama jest "powaga" lustracji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 09:45 
Cytuj  
tylko ze jak wielblad nie donosil na innych,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:08 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tylko ze jak wielblad nie donosil na innych,


To ze ktos nie ma teczki w IPNie nie znaczy wcale ze nie donosil. I odwrotnie. Wiec argument jest sredni.


pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:38 
Cytuj  
ale szansa jest wieksza, nie sadzisz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:54 
Cytuj  
No to nie ulega watpliwosci :) Chodzilo mi tylko o to ze fakt osadzania kogos tylko na podstawie teczki z IPNu jest absurdem. Nie mozna na jej podstawie ocenic ani motywow ani 'skutecznosci' danej osoby jako agenta. Czy gdyby do ciebie zapukalo dwoch podejrzanych panow i kazalo ci podpisac cos takiego bo np twojej rodzinie stanie sie cos zlego to podpisalbys? Albo ktos musi wyjechac za granice, ale warunkiem dostania paszportu jest zlozenie raportu z tego wyjazdu? Mysle ze obie sytuacje nie byly niczym dziwnym wtedy. Potem tylko zalezy czy taka osoba zabierze sie za swoja nowa prace z gorliwoscia, czy dostarcza informacji mozliwie jak najmniej uzytecznych byle by sie tylko nie mozna bylo do niej przyczepic. Tylko ze tego na podstawie teczek juz ocenic nie sposob. Dlatego uwazam ze cala ta lustracja jest o kant dupy.
Co ciekawe, jakos nie slyszy sie zbyt duzo o procesach katow z SB, ZOMO i innych sciekow. A imho to oni przede wszystkim powinni byc rozliczeni.


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 12:01 
Cytuj  
I nie uslyszysz bo te sprawy ulegly przedawnieniu... i tak cud boski ze tych paru scierwojadow lapie sie za zbrodnie przeciw ludzkosci a to nie ulge przedawnieniu.

edit:
mowa o funkcjonariuszach UB i sedziach...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 12:15 
Cytuj  
Ludzie nie powiedziałem, że to prawo jest dobre, tylko właśnie po to wyrwaliśmy się spod zaborów i spod władzy ZSRR żeby móc używać demokratycznych form sprzeciwu wobec złego prawa. Po to one są.

Kabraxis strasznie pieprzysz. Z tego co pamiętam to za czasów Powstania Kościuszkowskiego albo Powstania Styczniowego Polska była (w częsci lub całkowicie) pod zaborami. Nie przypominam sobie żebyśmy teraz byli pod zaborami albo okupowani.

Rozumiem zachowanie profesora Geremka i zgadzam się z jego oburzeniem na ustawę, jednak to jest prawo stanowione przez demokratyczny rząd i dopóki nie jest odwołane przez TK należy się go stosować.

Powiedzmy szczerze: ta ustawa jest bublem prawnym, ale chodzi mi o ideę przestrzegania go. Jeśli będziemy wybierać sobie przepisy których chcemy przestrzegać to od razu zlikwidujmy rząd i "Wolnoć Tomku..."


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 12:28 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Wczoraj w programie "Teraz My" wicepremier Lepper na pytania czy stawi się w sądzie usmiał się prowadzącycm prosto w twarz.
Jakis komentarz, tak apropo "prawa dla wszystkich"?

Śmiał się z prowadzących. Nie widzę związku.

Zychoo napisał(a):
Ktory jako jedyny sposrod kogo? Profesorow Geremkow?

Chciałeś błysnąć inteligencją, ale tym razem nie wyszło.

Logain Darkthron napisał(a):
Jak na moj gust to co zrobil profesor Geremek mialo na celu osmieszenie ustawy lustracyjnej i z tego co ja widze to wyjdzie mu to bardzo dobrze. Jesli jakos uda im sie go odwolac z pelnionej funkcji to zrobia z niego meczennika - o Geremku ma bardzo dobre zdanie chyba cała Europa, zreszta nie bezpodstawnie, Fotyga nie dorasta mu nawet do piet (chociaz to nie jest nic wielkiego, jest najgorszym ministrem w rzadzie pelnym lepperow, giertychow i kalat).

Nie zachłystuj się tak.
1. Frakcja socjo-liberalna w Brukseli to jeszcze nie cała Europa.
2. Anglicy, Niemcy czy Hiszpanie gardłujący w Brukseli przeciwko lustracji w Polsce ośmieszają się, gdyż nie mają zielonego pojęcia o tym temacie. Czy jacyś polscy politycy kiedykolwiek publicznie wyszydzali przepisy niemieckie, hiszpańskie czy belgijskie?
3. Kwalifikacje dyplomatyczne Geremka nie podlegają dyskusji. Niestety jego całkowite oddanie jednej opcji, co potwierdza dyskutowany przypadek, uniemożliwia wykorzystanie jego możliwości.

Logain Darkthron napisał(a):
A jesli nie uda im sie przeforsowac odwolania to bedzie wielki smiech z PiS ktorzy znowu uwazaja ze Geremek "juz stracil mandat, juz nie jest europoslem". Ja tam sie generalnie bardzo ciesze. W koncu znalazl sie ktos bardzo powazany i majacy mozliwosci osmieszenia tego kretynstwa lustracyjnego. Geremek 4TW!!!

Kretyństwem było zaniechanie lustracji przez ostatnie kilkanaście lat. Niemcy, czy Czesi uporali się z tym problemem szybko i bez ceregielenia się „utrwalaczami władzy ludowej”. Lustracji obawiają się tylko ci, którzy mają coś do ukrycia lub boją się prawdy.

Logain Darkthron napisał(a):
Sargeras nadal uwazasz ze to prof. Geremek sie osmieszyl? Najpierw sprawa M. Giertycha, teraz to. Dzieki IV RP bedziemy mieli zajebista opinie w Europie i na swiecie.

Tak. Całą swoją moralność i rozsądek, na który tak chętnie się powołuje, posłał do diabła, byleby tylko dokopać rządowi. Powiem więcej. Daje fatalny przykład obywatelom twierdząc, że można olać przepisy, które uważamy za złe. Ja też mogę stwierdzić, że ustawa podatkowa narusza moją godność i w związku z tym nie złożę PiTu.

Zasłanianie się rzekomą opinią „Europy” to żenujący chwyt propagandowy. Opinia grupy polityków i zaangażowanych politycznie mediów jest ich własną opinią, a nie opinią ogółu wspólnoty.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bracia Kaczynscy swoimi malymi raczkami zmajstrowali bubla, a nie ustawe lustracyjna.

Stwierdziłeś to po zapoznaniu się z konstytucyjnymi niuansami ustawy, czy po prostu bezmyślnie powielasz cudze opinie?

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na szczecie juz nie tylko Europa, ale takze nasz narod widzi kogo wybral.

Kto ci dał prawo do wypowiadania się w imieniu Europy i narodu?

Tor-Bled-Nam napisał(a):
27% procent poparcia przy 50% frekwencji, a panosza sie jak we wlasnym domu.

PO nie dostała nawet tych nędznych 27%, SLD nie uzyskało nawet marnej połowy z tych żałosnych 27%, a nieomylna UW nie wydębiła nawet nędznej 1/10 z tego. Dziękuję za uwagę.

Kabraxis napisał(a):
Ja tam mam to w dupie w sumie Kaczynskich przezyje Iw koncu jestem duzo mlodszy) ale zal mi wizerunku Polski na arenie miedzynarodowej, gdyz z powodu naszej historii bylismy krajem szanowanym a teraz banda debili niszczy wszystko. heh smutne.


Kiedy byliśmy szanowani? Kiedy Wielka Brytania i Francja w 1939 oddali nas na łup dyktatorom? A może Niemcy dogadali się z Rosją w sprawie gazociągu północnego z szacunku dla Polski? Stawianie prezydenta Kwaśniewskiego w trzecim rzędzie podczas defilady zwycięzców II wojny światowej, za plecami Niemca i Włocha też należy interpretować jako wyraz szacunku dla historii Polski? Tylko debile tak myślą i jeszcze żałośnie wmawiają, że ustępowanie w każdej sprawie to „nowa jakość w polityce”. To dopiero było smutne i to kompromitowało Polskę.

lutus napisał(a):
Prawda jest po srodku, geremek nie zlozyl oswiadczenia po raz 3 - zlamal prawo. Ale zgadzam sie z nim, ze to prawo jest beznadziejne

Nie wydaje mi się, aby Geremek miał coś do ukrycia. Ale ktoś inny może mieć, dlatego Geremek przeniósł nagonkę przeciwko lustracji w Polsce do Parlamentu Europejskiego. Poza tym w 2009 roku wybory, a on ma okazję pokazać, jakim jest twardym opozycjonistą.

Logain Darkthron napisał(a):
Chodzilo mi tylko o to ze fakt osadzania kogos tylko na podstawie teczki z IPNu jest absurdem. Nie mozna na jej podstawie ocenic ani motywow ani 'skutecznosci' danej osoby jako agenta.

Można. Tylko trzeba to zrobić rzetelnie i sumiennie. I tego można spokojnie oczekiwać od historyków. Szambo robią dziennikarze, którzy rzucają nazwiskami i wydają, czy to na polityczne zamówienie, czy to ze zwykłej żądzy sensacji, natychmiastowe wyroki, które często się nie potwierdzają.

Zauważyłem, że większość tych, którym przedstawia się dowody ich współpracy z SB mają jedną śpiewkę w stylu: „Jeśli podpisałem, to nie donosiłem. A jeśli donosiłem, to nikomu nie szkodziłem. A jeśli szkodziłem, to niechcący.”
Logain Darkthron napisał(a):
Co ciekawe, jakos nie slyszy sie zbyt duzo o procesach katow z SB, ZOMO i innych sciekow. A imho to oni przede wszystkim powinni byc rozliczeni.

Nie słyszy się często, bo część już nie żyje, część przebywa za granicą (tak uskuteczniali socjalizm, że sami wyemigrowali). W pozostałych przypadkach stan zdrowia raczej nie pozwala zamknąć ich do więzienia. Zresztą uczestniczące w procesach ofiary nie żądają już nawet wymierzania kar. Jednoznaczny wyrok surowo piętnujący dokonywane w obronie chorego systemu przestępstwa całkowicie ich zadowala.

Przy okazji rozliczeń komunistycznych zbrodni tracę resztki szacunku dla prezydenta Wałęsy. Skoro nienawidzi braci Kaczyńskich, to ma jakieś powody- trudno. Niemniej jednak deklaracja idąca z ust legendarnego związkowca, że będzie bronił generała Jaruzelskiego, komunisty gorliwie tępiącego wszelkie ruchy demokratyczne, przed „niesprawiedliwością” jest zdumiewająca.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 13:02 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Nie zachłystuj się tak.
1. Frakcja socjo-liberalna w Brukseli to jeszcze nie cała Europa.
2. Anglicy, Niemcy czy Hiszpanie gardłujący w Brukseli przeciwko lustracji w Polsce ośmieszają się, gdyż nie mają zielonego pojęcia o tym temacie. Czy jacyś polscy politycy kiedykolwiek publicznie wyszydzali przepisy niemieckie, hiszpańskie czy belgijskie?
3. Kwalifikacje dyplomatyczne Geremka nie podlegają dyskusji. Niestety jego całkowite oddanie jednej opcji, co potwierdza dyskutowany przypadek, uniemożliwia wykorzystanie jego możliwości.

Nie oszukujmy sie, potepienie dla lustracji nie ogranicza sie tylko i wylacznie do socjo-liberalow. Slyszales jakiekolwiek glosy w prasie europejskiej pochwalajacej dokonania rzadu? Wszystkie wazniejsze tytuly, ktore w znacznym stopniu ksztaltuja opinie publiczna na zachodzie, potepily lustracje. I wlasciwie nie ma znaczenia jaka jest prawda, tylko to ze opinia o Polskim rzadzie jest coraz gorsza. A prof. Geremkowi moga, ze tak sie wyraze, naskoczyc.

Sargeras napisał(a):
Kretyństwem było zaniechanie lustracji przez ostatnie kilkanaście lat. Niemcy, czy Czesi uporali się z tym problemem szybko i bez ceregielenia się „utrwalaczami władzy ludowej”. Lustracji obawiają się tylko ci, którzy mają coś do ukrycia lub boją się prawdy.

Tak, kretynskie to bylo i bardzo zle ze nie zostalo to zrobione szybko i bezbolesnie. Ale rownie kretynskie jest to ze robi sie to tak pozno i z taka... pompa.

Sargeras napisał(a):
Tak. Całą swoją moralność i rozsądek, na który tak chętnie się powołuje, posłał do diabła, byleby tylko dokopać rządowi. Powiem więcej. Daje fatalny przykład obywatelom twierdząc, że można olać przepisy, które uważamy za złe. Ja też mogę stwierdzić, że ustawa podatkowa narusza moją godność i w związku z tym nie złożę PiTu.

Porownanie jest bez sensu. Bardzo istotne w calej sprawie jest to ze G. nie odmowil zlozenia oswiadczenia, tylko ze odmowil zlozenia go PONOWNIE.

Sargeras napisał(a):
Zasłanianie się rzekomą opinią „Europy” to żenujący chwyt propagandowy. Opinia grupy polityków i zaangażowanych politycznie mediów jest ich własną opinią, a nie opinią ogółu wspólnoty.

A myslisz ze kto ksztaltuje opinie wspolnoty?

Sargeras napisał(a):
Kiedy byliśmy szanowani? Kiedy Wielka Brytania i Francja w 1939 oddali nas na łup dyktatorom? A może Niemcy dogadali się z Rosją w sprawie gazociągu północnego z szacunku dla Polski? Stawianie prezydenta Kwaśniewskiego w trzecim rzędzie podczas defilady zwycięzców II wojny światowej, za plecami Niemca i Włocha też należy interpretować jako wyraz szacunku dla historii Polski? Tylko debile tak myślą i jeszcze żałośnie wmawiają, że ustępowanie w każdej sprawie to „nowa jakość w polityce”. To dopiero było smutne i to kompromitowało Polskę.

Moze bysmy w koncu przestali rozpamietywac co sie stalo w '39? Najwiekszym problemem Polski i Polakow jest zycie przeszloscia. "Kiedys to bylismy zajebisci, cierpielismy za miliony wiec teraz nam sie nalezy". Przeciez to jest zalosne.
Co do ustawienia Kwasniewskiego: tak, to byl skandal. I bylo to zrobione z premedytacja. Ale stosunki Polsko-Rosyjskie to troszke inny temat.

Sargeras napisał(a):
Logain Darkthron napisał(a):
Chodzilo mi tylko o to ze fakt osadzania kogos tylko na podstawie teczki z IPNu jest absurdem. Nie mozna na jej podstawie ocenic ani motywow ani 'skutecznosci' danej osoby jako agenta.

Można. Tylko trzeba to zrobić rzetelnie i sumiennie. I tego można spokojnie oczekiwać od historyków. Szambo robią dziennikarze, którzy rzucają nazwiskami i wydają, czy to na polityczne zamówienie, czy to ze zwykłej żądzy sensacji, natychmiastowe wyroki, które często się nie potwierdzają.

No coz, ja nie mam takiej wiary w historykow w IPNie. Juz kilkukrotnie rzucane oskarzenia byly podejrzanie wygodne dla niektorych. Tak wiec sorry, ale ich obiektywizm i rzetelnosc to dla mnie sprawa watpliwa.


Sargeras napisał(a):
Logain Darkthron napisał(a):
Co ciekawe, jakos nie slyszy sie zbyt duzo o procesach katow z SB, ZOMO i innych sciekow. A imho to oni przede wszystkim powinni byc rozliczeni.

Nie słyszy się często, bo część już nie żyje, część przebywa za granicą (tak uskuteczniali socjalizm, że sami wyemigrowali). W pozostałych przypadkach stan zdrowia raczej nie pozwala zamknąć ich do więzienia. Zresztą uczestniczące w procesach ofiary nie żądają już nawet wymierzania kar. Jednoznaczny wyrok surowo piętnujący dokonywane w obronie chorego systemu przestępstwa całkowicie ich zadowala.

No i to jest dla mnie totalna pomylka. Ludzie(??) ktorzy powinni byc sadzeni i ukarani chodza sobie wesolo po ulicach, natomiast cala krucjata skupia sie na watpliwej ocenie 'agentow', swistkach ktore podpisuja (lub nie) dziennikarze (swoja droga ostatnio asystentka prezesa rozsylala ponaglajace maile w tej sprawie, niestety, za mlody jestem i sie nie lapie :) :) :) ), wykladowcy i nauczyciele. W ten sposob wychodzi na to ze podpisanie lojalki ( i to w roznych okolicznosciach o ktorych wspomnialem wczesniej) jest bardziej pietnowane niz bycie sadystycznym skurwysynem. Brawo.


pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 08:24 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
KromeR napisał(a):
Wczoraj w programie "Teraz My" wicepremier Lepper na pytania czy stawi się w sądzie usmiał się prowadzącycm prosto w twarz.
Jakis komentarz, tak apropo "prawa dla wszystkich"?

Śmiał się z prowadzących. Nie widzę związku.


Nie "smial sie z prowadzacych", tylko usmial sie prowadzacym prosto w twarz. Piekny wybieg z twojej strony.

A tak wogole to nie widzisz, bo nie chcesz widziec. Bo okazuje sie ze w panstwie Prawa, przez duze P, premier moze miec prawomocne wyroki na karku i dalej pelnic funkcje publiczne. Ba, moze publicznie w TV smiac sie ludziom prosto w oczy i kpic sobie z wymiaru sprawiedliwosci, bo przeciez nawer premier nie moze go zmusic, zeby sie pojawil na sali sadowej.

I tak oto w panstwie Prawa okazuje sie ze prawo jest, ale nie dla wszystkich takie samo. I jeszcze daje sie do zrozumienia temu ciemnemu narodowi, ze tak powinno byc.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 10:04 
Cytuj  
Moim zdaniem to albo Sergeras z was sobie jaja robi, albo jest czlonkiem PiS. On powtarza wszystko co powiedza politycy rzadowi. Nie wierze ze mozna tak bezkrytycznie podchodzic do zdania jednej partii. Druga sprawa, ze zazwyczaj odpowiada po dluzszym czasie, ktorym pewnie jest mu potrzebny do wylowienia opinii politykow PiS na dany temat z mediow.
Co do samej ustawy to pamietam rozmowe, z ktoryms z politykow rzadowych na temat czy osoby duchowne beda podlegaly lustracji, jesli pracuja jako dziennikarze. Odpowiedz byla oczywiscie : nie. Jako argument padlo, ze ustawa obejmuje tylko osoby swieckie, tak po prostu. :) Okazuje sie, ze kler ma w tym kraju specjalne prawa.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 10:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wierze ze mozna tak bezkrytycznie podchodzic do zdania jednej partii.


a moze poprostu nie bedzie publicznie krytykowal swojej partii

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Co do samej ustawy to pamietam rozmowe, z ktoryms z politykow rzadowych na temat czy osoby duchowne beda podlegaly lustracji, jesli pracuja jako dziennikarze. Odpowiedz byla oczywiscie : nie. Jako argument padlo, ze ustawa obejmuje tylko osoby swieckie, tak po prostu. :) Okazuje sie, ze kler ma w tym kraju specjalne prawa.


jakie specjalne prawa? mowi ci cos slowo konkordat?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 10:47 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Co do samej ustawy to pamietam rozmowe, z ktoryms z politykow rzadowych na temat czy osoby duchowne beda podlegaly lustracji, jesli pracuja jako dziennikarze. Odpowiedz byla oczywiscie : nie. Jako argument padlo, ze ustawa obejmuje tylko osoby swieckie, tak po prostu. :) Okazuje sie, ze kler ma w tym kraju specjalne prawa.


jakie specjalne prawa? mowi ci cos slowo konkordat?

A dla ciebie konkordat stoi wyzej niz konstytucja? Bo ta mowi, ze wszyscy obywatele sa wobec prawa rowni. Jesli lustruje sie wszystkich dziennikarzy i pracownikow akademickich, wyjmujac spod tego obowiazku duchownych to jest to dla mnie specjalne traktowanie. Narazie klerem podlega pod polskie prawo, chyba ze sie zrzekna obywatelstwa. Zreszta ostanio cos bronisz kosciola, a ponoc ty komunista jestes.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 10:54 
Cytuj  
To jest zwykły antenszyn hor. On by napisał wszystko żeby tylko podkreślić jak bardzo jest inny od reszty.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.