mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 10:54 
Cytuj  
Sargeras


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 10:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Highlander napisał(a):

Wipler ogolnie wygląda na wstawionego i nie wygląda to dobrze w przypadku osoby publicznej


Co ty pierdolisz?

Osoba publiczna moze sie napic tak jak kazdy czlowiek. Do sejmu ani na konferencje prasowa nie przyszedl najebany.


Może, ale nie mow mi, ze opinia publiczna uzna to za normalne. Wedlug mnie taka osoba już musi pilnować by to nie dotarlo do publiki. Zyjemy przecież w czasach gdzie wszystko musi być ladnie zapakowane.

Akurat szlajanie się po pijaku jest dla mnie słabe czy ktoś jest szarym człowiekiem czy politykiem.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:06 
Cytuj  
no przemus to pijak i dzieciorob. A no wlasnie, piatka dzieci? Kogo stac na piatke dzieci, czyli pewnie jeszcze zlodziej.
Pijak i zlodziej. Pasuje.

A teraz czekam na telefon z tvn z oferta pracy. Bo budzetowka (hi, mareczek) juz mi sie znudzila.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:16 
Cytuj  
Wojciech Wybranowski ‏@wybranowski
Padłem. Karolina Lewińska z TVP- Może policjanci mogli bić bo agresja słowna była tak duża, że mogli obawiać się przemocy. Absurd!!

@wybranowski LEWICKA. Cytowała opinie parlamentarzystów.

@KBiedrzycka Bierze odpowiedzialność, za każdą głupote, którą cytuje. Zwłaszcza gdy nazywa to "wyważoną opinią"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:17 
Cytuj  
Highlander co ty pierdolisz? tez jakis pedal jestes?
lekarz, ksiadz, policjant - wszyscy oni maja sie pilnowac i pic po kryjomu w domu?
zyjemy w czasach gdzie pojebani ludzie uwazaja, ze wszystko musi byc ladnie zapakowane.
bo normalnym to nie przeszkadza, ze KAZDY po pracy robi to, na co ma ochote.
i jakie szlajanie? jak sie troche wypije to z reguly wlacza sie jasio wedrowniczek i sie lazi zwiedzac knajpy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:22 
Cytuj  
chociaz obiektywnie patrzac, spanie na ulicy jest dosyc slabe :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:23 
Cytuj  
no spanie tak :)
ale to tylko oznacza, ze Wipler ma chujowych kolegow, bo powinni go zapakowac w takse i wyslac do domu :)
chociaz pewnie stawial, dlatego go wyslali na 'otrzezwienie'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:36 
Cytuj  
ja pierdole jaki niski z ciebie człowiek Mendol.

tez mnie się takie rzeczy zdarzaly, teraz już rzadziej (bo jakbym miał się szlajać to się prędzej na taxe zapakuje), ale nie uważam je za normalne a raczej jako efekt uboczny. A spanie jak jakiś żul to jest już mega słabe. Ale to rozumiem "tu jest Polska i tu się pije, a inni to pedały". Może nie da się wypic tak by 'jakoś wyglądać' ?

(aha... bo kazdy lekarz, ksiądz, policjant są super rozpoznawalni)

Cala sytuacja jest dla mnie drugorzedna, ważniejsze jest to jak sobie lecą w chuja by zrobić nagonkę.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:42 
Cytuj  
Mój ulubieniec dla rozluźnienia napięcia:

https://www.youtube.com/watch?v=hBQOGTpO8KE

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 11:49 
Cytuj  
niski? wez wyjasnij bo nie rozumiem tego okreslenia.

pamietam co sam kiedys robilem i jakie sytuacje moga sie przydarzyc przez przypadek.
czepianie sie wiplera za to co zrobil ten jeden raz (tym bardziej, ze mial powod) jest mega slabe.
rozumiem, ze jak tobie kiedys urodzi sie dziecko to usiadziesz z babcia i napijesz sie herbaty za jego zdrowie.
i wole polityka, ktory poszedl sie najebac (i go RAZ na tym zlapali) niz cala reszte tych swietych, niedojebanych sejmowych darmozjadow.

kazdy? nie. ale zdziwilbys sie jak wielu. i wlasnie twoje podejscie jest chore. jak ktos jest osoba publiczna to najlepiej zeby jadl tylko warzywa, jezdzil na rowerze, nie palil papierosow, nie pil alkoholu, bron boze nie uzywal prezerwatyw. wez sie jebnij w leb.

i jaka nagonke? jak ktos ma troche oleju w glowie to nie zwraca na to uwagi, tylko czeka na wyjasnienie calej sprawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja pierdole jaki niski z ciebie człowiek Mendol.

tez mnie się takie rzeczy zdarzaly, teraz już rzadziej (bo jakbym miał się szlajać to się prędzej na taxe zapakuje), ale nie uważam je za normalne a raczej jako efekt uboczny. A spanie jak jakiś żul to jest już mega słabe. Ale to rozumiem "tu jest Polska i tu się pije, a inni to pedały". Może nie da się wypic tak by 'jakoś wyglądać' ?

(aha... bo kazdy lekarz, ksiądz, policjant są super rozpoznawalni)

Cala sytuacja jest dla mnie drugorzedna, ważniejsze jest to jak sobie lecą w chuja by zrobić nagonkę.


Problem Wiplera wg. ciebie t to ze jest normalnym czlowiekiem? Gra w gry (zamiast czytac ustawy) i jak sie dowiedzial ze bedzie mial dziecko to poszedl sie najebac z kumplami.

W Polsce standardem jest u politykow, ze geje zawieraja fikcyjne malzenstwa, ateisci chodza do kosciola, alkoholicy udaja totalnych abstynentow. Rozumie jak to lyka stara babcia, ale mlody czlowiek? Ja pierdole, /facepalm. Kazdy kto ma znajomych na poziomie wie, ze w pracy potrafia byc powaznymi ludzmi, ale po pracy to normalni kolesie.

btw ta opowiesc tajniaka jest mega, pierwszy raz ja slyszalem. Kolejne radiowozy pelne policji przyjezdzal, obezwladnialy Wiplera (oczywiscie bez uzycia przemocy), a on mimo ze byl obezwladniony to dalej ich bil i kopal. Ja sie dowiedzielismy to dzieki narkotykom. Chyba tajniak sie filmow SF naoogladal. Jakis fan mervela.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:03 
Cytuj  
do Mendola.
Wlasnie o tym mowie, weź spojrz raz jak ty piszesz.
Byle gowno się pojawi i twoja reakcja to: kurwa, jebnij się, pedale itp. Lepiej ci potem?

Zreszta nic nie zrozumiales z tego co napisałem.
Wolalbym by każdy był sobą, ale w przypadku osob publicznych na chwile obecna jest to mało mozliwe. Korwin mowil o murzynach Europy i była w wiekszosci fala oburzenia. Niestety ma to negatywny wpływ na opinie publiczna. Od razu jest szufladkownie przez ludzi jako 'oszołom'. Na mnie to nie wpływa w odbiorze gościa, na ciebie tez nie, ale na zdecydowana większość tak. Dlatego trzeba zgrywać świętego. Niekoniecznie mnie się to podoba. Cokolwiek teraz znajda na KNP to będą to wyciagac na wierzch.

Nikomu nie zabraniem robic czegokolwiek w wolnym czasie. Niech każdy robi co chce. Z tym, ze jedni będą musieli się liczyc bardziej z konsekwencjami niż reszta. Sam zresztą święty nie jestem. Ale wiem za co mi wstyd i co uważam za mniej normalne.

Nie mam pojęcia jakie miał powody Wipler. Wiem, ze można tez pic tak by 'jakos wygladac' i jednak nie spac gdzies na ulicy. Sam zresztą kiedyś pisales, ze 'pic to trzeba umieć'.

I jak to nie nagonka? Po co ktoś wyciąga tę sprawę akurat teraz? Przeciez zadnym politykom nie podoba się, ze KNP pnie się w górę.


mrynar - bo normalność to subiektywna sprawa.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 lis 2014, 12:10 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:08 
Cytuj  
to pisz mniej ale z sensem, to latwiej bedzie zrozumiec co miales na mysli.
bo inaczej to pozostaje tylko komentarz 'jebnij sie w leb pedale' :)
i tak lepiej mi potem, bo jak czytam czasami to co dzisiejsza mlodziez wypisuje to mi sie slabo robi.

no ja mialem jakies tam pojecie, dlatego latwiej mi go bylo zrozumiec, jak i to dlaczego przysnal na murku. ty jak zwykle zalapales 1/3 informacji i na tej podstawie komentujesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:12 
Cytuj  
W mojej rodzince, co zresztą w większości mało zaznajomioną z polityką:
Korwin to oszołom
KNP nic nie warta partia bo i tak nie wygrają, zresztą to Korwin
PO jest calkiem spoko, tacy europejscy i w tv ladnie mówią
PiS ciemnogród i oszołomy
Wiekszosc chyba zaglosuje na burmistrza na gościa pokroju Siwca z SLD/Twój ruch czy skąd on tam jest.
i to takie osoby najczęściej glosuja.


Dlatego demokracja jest zjebana. I np. w przypadku Wiplera, to nawet jak jest czysty w tej sytuacji to według mnie do większości trafi wizerunek "wiplera pijaka" i szkoda, ze to wyszlo. Wiekszosc ludzi zwraca uwagę na mało istotne fakty.

Dlatego uważam, ze powinien uwazac na to co robi, bo będą to inni wykorzystywać.

ps. co do bluzgów, możesz sobie pisać, ale nieszczególnie to do mnie trafia.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:20 
Cytuj  
Troche na politycznych imprezach bywalem w bylej Unii Wolnosci i widzialem bardzo znanych politykow kompletnie najebanych, wiec mowienie, ze polityk powinien sie pilnowac jest debilne. Nikt sie nie pilnuje, a pija prawie wszyscy.

Tyle, ze w wypadku kogos znanego z PISu albo PO policja by napewno nie interweniowala (a juz napewno nie sila), szybciej by najebanego do domu odwiezli grzecznie sie usmiechajac.

Nie zdziwilbym sie jesli ci tajniacy dostali od kogos zlecenie skompromitowania Wiplera, ktory sie wyrwal ze slodkiego ukladu PO-PIS. Byl najebany w knajpie, dostali cynk i byla okazja. W sumie sie udalo. Dla wielu Wipler juz bedzie na zawsze pijakiem i brutalem, tym bardziej ze mainstremowe media dzis tlumacza, ze nagranie nie jest takie oczywiste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:23 
Cytuj  
Media.
Można przedstawić kogoś jako "swojego chłopa" a kogos innego jako "ochlejmordę" i może to być jedna i ta sama sytuacja. Ktokolwiek z KNP będzie teraz stawiany w negatywnym swietle.

Zobacz sobie jak to skomentował Kuźniar <- jakie to straszne, że tylu ludzi lubi tego debila...


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Skoro nie widzisz roznicy miedzy szalencem a czlowiekiem ktory tylko podchodzi do policjantow to szczerze wspolczuje.

Jak ktos podchodzi do policjanta w trakcie interwencji to ten ma prawo podejrzewac najgorsze i podjac kroki zeby zapewnic swoje bezpieczenstwo. Nie widze tutaj nic dziwnego.
I zanim nefajfusowi rzuci sie piana na mozg: policja tutaj zdecydowanie dala dupy podczas interwencji, o pozniejszych klamstwach juz nie wspominajac.

Cytuj:
Nie zdziwilbym sie jesli ci tajniacy dostali od kogos zlecenie skompromitowania Wiplera, ktory sie wyrwal ze slodkiego ukladu PO-PIS

lol. Rozumiem ze wierzysz tez ze ten niedawny wybuch gazu w kamienicy o ktorym piala Anita Gargas to tez rosyjska prowokacja?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:36 
Cytuj  
kuzniar to debil i cham, nie dziwne wiec, ze przyciaga innych zjebow.
i dlatego masz racje, ze demokracja u nas jest zjebana, w wiekszosc ludzi zbyt zajeta zarabianiem na zycie, aby szerzej interesowac sie tym, co propaguje telewizja i gazety.
chociaz tvn przoduje jesli chodzi o stronnicze i klamliwe pokazywanie tego co sie dzieje u nas w kraju, w kazdej dziedzinie.

cypis: noo juz dawno nikt tak nie dojebal, jak ty teraz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:38 
Cytuj  
uderz w stol :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 12:39 
Cytuj  
Gdyby Wipler był pedałem, tak jak Biedroń, albo posłem PO/PIS to wiadomo jakby się zakończyła jego historia.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.