mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 18:30 
Cytuj  
a kogo pojdziesz odhaczyc?
bo ja nie widze nikogo sensownego juz w tym kraju.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 18:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie każdy jak ty chce się z tym godzić i jak szara owieczka iść odhaczyć PO ponownie na wyborach.


idz sie w koncu embe jebnij w ten durny pusty leb. gdzie kurwo po 1 napisalem ze odhacze po? gdzie widzisz zebym bym szara owieczke bo kurwa moim skromnym zdaniem daleko wystaje poza szara owieczke. wkur wiaja mnie takie debilki ktore pewnie robia kurwa w warzywniaku za 5zlh ale na temat polityki zawsze wiedza najwiecej. spierdalaj w kocnu embe bo nigdy nie okreslisles sie politycznie ale zawsze masz zal do wszystkich.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 18:47 
Cytuj  
jakies bzdury gadacie, a tu madzi trzeba pomnik postawic.

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1424 ... caid=1de73


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 18:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jakies bzdury gadacie, a tu madzi trzeba pomnik postawic.

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1424 ... caid=1de73


Niech pierdolna taka madziunie na 1000m zeby gorowala nad calym sosnowcem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 18:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

nie pije do ciebie mrynar. btw jak tam wygrales te miliony wgdyni?


Nie..., bo jestem z gdanska, ale moze ojciec wygral!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 20:10 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):

nie pije do ciebie mrynar. btw jak tam wygrales te miliony wgdyni?


Nie..., bo jestem z gdanska, ale moze ojciec wygral!


no to cale szescie jeszcze by ci sie w dupie poprzewracalo :)

btw. tak mnie naszla mysl szkoda ze mmorpg jak na takie wiekowe forum nie robi jakis zjazdow z checia bym popil z malolatami a przy okazji moze bym brudzia z mendolem czy huraganem wyhaczyl.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 20:16 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
przy okazji moze bym brudzia z mendolem czy huraganem wyhaczyl.


nie pije z osobami, ktore maja analne ciągotki :P

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 21:04 
Cytuj  
Piszpan, taki stary a jeszcze się nie nauczyłeś że jak zarzucisz paroma kurwami, powiesz ze masz kasę w realu i w ogóle to znasz się na wszystkim lepiej to męskość nie urośnie.

Jeżeli masz tylko takie mądrości do napisania to zapraszam: viewtopic.php?t=40017

Tutaj rozmawiają dorośli pracujący w warzywniaku, niektórych (musieli nakraść) nawet stać na komputer, internet i abonament w jakimś mmo ;)

Masz racje co do tego że polityka to biznes - ale jak już było powiedziane, nie każdemu odpowiada funkcja szaraczka który pójdzie "coś" odchaczyć lub uzna że to poniżej jego godności i na nikogo nie zagłosuje i ma wyjebane które świnie się zmienią przy korytku.
Zaadoptujesz się, może nawet będziesz nieźle zarabiał, ale 20 mln osób będzie żyło w ubóstwie, i to wcale nie przez nieróbstwo czy niechęć do nauki. Twoje dziecko pójdzie na studia i albo będzie skurwysynem wobec innych albo dołączy do grona radosnych 20 mln polaczków, przynajmniej po 95% kierunków w Polsce.

W takiej Anglii, ludzie na zmywaku zarobią 4 x więcej niż w Polsce, na życie wydadzą 3 x więcej ale zostanie im te 1k PLN w kieszeni a standard życia będzie o wiele wyższy. Tam też polityka to biznes ale jednak ludziom jakoś żyje się lepiej.


Ostatnio edytowano 11 lut 2012, 21:18 przez Enderhawk, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 21:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
przy okazji moze bym brudzia z mendolem czy huraganem wyhaczyl.


nie pije z osobami, ktore maja analne ciągotki :P


hurri uwierz mi ze jakbym zobaczyl mendola zapinajacego ciebie to bym sie go staral odciagnac i wskazac mu jakas cipke :) serio to pomysl z wypiciem wodki z paroma osobami z tego forum ciagle mi chodzi po glowie. moge zaprosic do siebie moge dojechac.

enderhawk nie w tym rzecz warzywniakiem nie chcialem urazic nikogo poza emebe po prostu od paru lat czytam jego posty o tym jak to wszyscy sa zli a on wie najlepiej kto jest dobry tylko ten dobry do dzis sie nie doczekal definicji moze po prostu trzeba mu sie dobrac do dupy zeby nam zdradzil ta tajemnice.

meskosci nie potrzebuje tym bardziej internetowej a jesli osiagnelm jakis sukces nawet we wlasnym mniemaniu to nie widze powodu sie z tym kryc moze to takie nie polskie ale coz ja bym z checia posluchal kogos takiego i chcial sie od niego czegokolwiek nauczyc a nie wysylac go to topicu dla idiotow. rozumiem przepraszam sukces to debilizm postaram sie nikogo nie zarazic :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 21:25 
Cytuj  
Nie chodzi o twoje chwalenie się sukcesem, udało się to gratuluję! Ja uważam że mnie tez się udało i żyję na poziomie o wiele wyższym niż 80% społeczeństwa w Polsce. Co dziwniejsze, udało mi się to bez drogi usłanej trupami, co się rzadko zdarza przy tej ekonomii.

Wkurwia mnie twoje rozpowszechnianie egoistycznego podejścia "Jest jak jest, są tam złodzieje, nie zmienimy tego ale mnie się żyje dobrze więc ograniczę się flame". Nie jest dobrze, mnie się nie podoba to jak żyją moi znajomi z dzieciństwa, bez pieniędzy, z masą opłat, 0 luksusu. Można by to wyjaśnić komunizmem, okradaniem Polski itp itd. ale tendencja jest spadkowa, i zastanawiam się jak ci ludzie będą wyglądać za 5 lat.

EDIT: Prędzej czy później cały ten cyrk się sypnie, już ludzie mają dość. Chorzy nie mają na leki, firmy na podatki, kierowcy na benzynę (której cena przekłada się na cenę praktyczne wszystkiego), internauci acta, kibice (wg. mediów - kibole) kolejnych ograniczeń, mundurowi wieku emerytalnego (kobiety też) i lista się dalej ciągnie i ciągnie. Oczywiście nie widać tego gołym okiem, wiemy tylko to co chcą nam pokazać, ale jak już się zacznie polowanie na czarownice to ja nie będę siedział w ciepłym kurwidołku, tylko będę po stronie ludzi harujących w warzywniakach po 5zł/h

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 21:37 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Nie chodzi o twoje chwalenie się sukcesem, udało się to gratuluję! Ja uważam że mnie tez się udało i żyję na poziomie o wiele wyższym niż 80% społeczeństwa w Polsce. Co dziwniejsze, udało mi się to bez drogi usłanej trupami, co się rzadko zdarza przy tej ekonomii.

Wkurwia mnie twoje rozpowszechnianie egoistycznego podejścia "Jest jak jest, są tam złodzieje, nie zmienimy tego ale mnie się żyje dobrze więc ograniczę się flame". Nie jest dobrze, mnie się nie podoba to jak żyją moi znajomi z dzieciństwa, bez pieniędzy, z masą opłat, 0 luksusu. Można by to wyjaśnić komunizmem, okradaniem Polski itp itd. ale tendencja jest spadkowa, i zastanawiam się jak ci ludzie będą wyglądać za 5 lat.


o widzisz moze w koncu jakas dyskusja na poziomie.

Zgazdam sie z toba w zupelnosci bo mam mase znjaomych ktorzy czasem musza wyzywiac siebie i rodzine za 1,5k miesiecznie a czasem i gorzej. Tak im sie ulozylo w zyciu. Ja zaczynalem od przyslowiowej zlotowki w kieszeni i zadnych szans na przyszlosc udalo sie dziekuje za gratulacje.

Widzisz ender jest takie stare powiedzenie o wronach i krakaniu bo tak naprawde co mozna zrobic? Mozna byc internetowym figtherem, mozna chodzic na demosntracje ale szczerze wierzysz ze to cos zmieni? Dla mnie zawsze na 1 miejscu bedzie rodzina i to zey jej zapewnic spokoj i bezpieczenstwo (to apropos mniejszego zla) i mysle ze jest wiele takich osob jak ja. Moze nie jest to radykalne ani reowlucyjne ale przynajmniej mniej wiecej wiem z czym sie obudze jutro. Moge sie sprzeciwic tylko co z tego? Tu apel do embe wskaz nam ten sluszny wybor z checia zaglosuje i jeszcze znajomych namowie lub wstapie do parti i bede sie udzielal w lokalnych wladzach. fail imho bo tak czy siak kazda partia w ciagu 3-4-8 lat zamieni sie w nastepne po czy pis. Co nam zostalo ? przystosowac sie do systemu. Wiem ze to wkurwia szczegolnie mlodych gniewnych i jeszcze 20 lat temu bylbym z wami. wait... 20 lat temu tez chcialem zburzyc istniejacy sytem bo byl chujowy jak nieszczescie... kurde no :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 21:38 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
serio to pomysl z wypiciem wodki z paroma osobami z tego forum ciagle mi chodzi po glowie. moge zaprosic do siebie moge dojechac.



Tez bym sie napil, nie powiem.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 21:53 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mam masę znajomych którzy czasem muszą wyżywiać siebie i rodzinę za 1,5k miesięcznie a czasem i gorzej.


I co mają tacy ludzie zrobić? Podatki rosną, ceny rosną a pensja ta sama. W pewnym momencie nie będą mogli się dostosować do systemu bo system nie nakarmi dzieci a zgodnie z planami aktualnego rządu - niczego nie nauczy (zmiana systemu szkolenia przed studiami, płatne studia..wiesz o tym?), więc całe usrane życie to będzie wegetacja, bez możliwości jakiejkolwiek zmiany.

Piszpan napisał(a):
Można być internetowym fighterem, można chodzić na demonstracje ale szczerze wierzysz ze to coś zmieni?

Wierzę że od tego się zaczyna. Demonstracja przy takiej kontroli mediów przez rząd, nie ma na celu wywołania presji na politykach a zainteresowanie osób trzecich które np. nie mają pojęcia co to jest ACTA i czym grozi, lub że w przypadku choroby leki nie będą tak samo fajnie "tanie" co rok temu.

Piszpan napisał(a):
Dla mnie zawsze na 1 miejscu będzie rodzina i to żeby jej zapewnić spokój i bezpieczeństwo


Widzisz, masz ten luksus że przy aktualnym systemie jesteś w stanie to zapewnić, a co z tymi wyżej wspomnianymi znajomymi? Wyobrażasz sobie życie z dnia na dzień, nie mając co do garnka włożyć? W wieku w którym już nie możesz zarabiać, być tylko dużym ciężarem dla zapierdalających za psie pieniądze dzieci?
Dla mnie zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa wiąże się z walką o lepsze jutro. Nasze dzieci i wnuki będą żyły na tym świecie, kiedy my już nie będzie w stanie im tego zapewnić.

Jeżeli tak wygląda ewolucja i dobór naturalny to za 500 lat ludzkość będzie składać się jedynie ze złodziei i skurwysynów.

EDIT: Jest jeszcze sprawa patriotyzmu. Ja, jak zapewne wielu polaków, zostałem wychowany w bardzo patriotycznej rodzinie od której nauczyłem się miłości do ojczyzny i jej historii. Aktualna sytuacja w kraju podsuwa wystarczająco wiele powodów by być negatywnie nastawionym na rząd i cały ten ich cholerny system. A przecież dobry patriota musi bronić swojego kraju przed jego rządem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 22:21 
Cytuj  
Twój problem Piszpan to że ktoś ci musi coś wskazywać, sam nie jesteś w stanie myśleć obiektywnie, jesteś właśnie taką szarą owieczką, dodatkowo plucie na kogoś że ma gorsza sytuacje finansową niż twoja to już brak kultury.
Jak masz problem z samodzielnym podejmowaniem decyzji i musisz kierować się tym co inni piszą lub powtarzają w kółko to idź ponownie glosować na PO, a to czy przypadkowo wybierzesz PiS, PSL, SLD to nie martw się ale nic nie zmieni.

Co możesz zrobić, głosować tak by obecni politycy nie czuli się bezpiecznie, najgorsze co mogło się przytrafić to danie drugiej szansy PO, a można już było mieć dawno przedterminowe wybory i rozpad PO-PiS, w jaki sposób, pomyśl troszkę samodzielnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 22:36 
Cytuj  
Nie zmieniaj tematu embe, miala byc jakas impreza.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 22:47 
Cytuj  
Piszpan nie chce rewolucji, bo jakby taka wybuchla to by wszystko stracil

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 00:15 
Cytuj  
nie nie embe od 2 lat bodajze piszesz o partiach jakie sa zle i ze jest Lepsze wyjscie ja po prostu w koncu chcialbym je poznac. To tak jak nie wiem historie o kolesiu co potrafi duzo wypic w koncu chcialbym sie z nim napic a tu bida. Co do sytuacji fin. to napisalem jasno jak i dlaczego i widze ze i tak nie pomoglo jesli urazilem przepraszam naprawde nie chcialem probowalem cie sklonic w koncu do wyjawienia ukrytej prawdy nie udalo sie szkoda. Embe jestes strasznym betonem majacym klapki na oczach pokaz mi od powiedzmy pol roku gdzie ja pisze ze bede glosowal na po itd. wczesniej bylem ich fanbojem? true pomylilem sie true? ty tego dalej nie zauwazasz. piszesz o rozpadach itd. totalny bezsens pis tez sie niby rozpadlo ciagle ci sami ludzie i tak bedzie w kolko jakbys czytal moje posty to bys wiedzial ale moge cie zrozumiec ze ci sie nie chce. Nie kumam cie embe chcesz wyjsc na ulice z karabinem czy jak? Tak ciezko ci napisac w 2 slowach jaka jest twoja rada na dzisiejsza sytuacje skoro ty ja znasz a reszta to owieczki bo jej nie znaja?

Ender nie wiem czemu ale sposob w jaki odpowiadasz to czuje sie jakbym ja byl winny za wszystko. Uwierz mi ze w swoim zyciu przezylem duzo lacznie z glodem bida i gorszymi rzeczami. Nie wiem moze jakbym mial 20 lat byl wkurwiony na wszystko wyszedlbym na ulice ale majac dzieci to to jest piorytet i kropka. Tak walcze im o lepszy byt ale na swoj sposob nie uwazam ze np. grecki sposob bylby lepszy. I nie myl luksusu o zapewnieniu bytu swojej rodzinie z ciezka praca bo zaczynalem od zera i ciagle nie jest lekko, nikt mi tego nie dal na wszystko musialem sam zapracowac nic tez nie ukradlem. Zle rzady to nie tylko problem polski ale calego swiata znajdz mi kraj gdzie mieszkaniec danego kraju powie kurwa my to mamy zajebisty rzad. I nie nie jestem wszystkowiedzacym embe ktory wie jak to zmienic i ma lekarstwo.

huragan pls odpusc sobie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 00:17 
Cytuj  
Piszpan głosuje na PO i nie jest betonem. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 09:05 
Cytuj  
wy tu smecicie a Whitney Houston nie żyje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 09:08 
Cytuj  
Piszpan jest wyjscie - REWOLUCJA. Moze nie teraz, moze nie za 10 lat, ale bieda bedzie narastac, bo ten system WIELKIEGO DOBROBYTU i CIAGLEGO ROZWOJU sie sypie na naszych oczach, ludzie wyjda na ulice i zmiota stary porzadek.

Zawsze tak bylo i tak bedzie tym razem, chyba ze szybciej zmienie nas inna rewolucja - islamska.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.