mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 20:02 
 
smakuje tak samo tylko ze jest okragly nie dlugi wiec wut ?


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 21:06 
 
Szkoda ze w macu nie daja ci kurczaka, tylko mrozony przemial z drobiu, ktory smakuje jak kawal kupy a nie kurczak.

Tylko w kfc dostajesz normalny filet w ktorym widac wlokna, i smakuje jak kurczak.

Wszystko kurczakopodobne w macu to marna imitacja.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 21:39 
 
jak tobie smakuje tak samo to nie masz smaku.
Probowalem kilkukrotnie (do kfc dluzsze kolejki i nie zawsze mam czas). mcd kurczaki to chuj, a nie kurczaki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 22:02 
 
tczewiak napisał(a):
jak tobie smakuje tak samo to nie masz smaku.


niewiem moze mi sie przejadly czizy bylem glodny i tak jakos wyszlo :<


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 23:34 
 
Shaver - znam ta kanapke ;)

plus jej duzy jest taki,ze to nie jest czizburger ktory schodzi w duzych ilosciach,wiec produkuja ich setki ktore potem zalegaja im godzinami - tutaj zawsze musialem na ta kanapke czekac pare minut,wiec przypuszczam, ze w jakis tam sposob jest "swieza" :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 17:49 
 
za 5.45zł w polsce kupisz hoddoga i to bez ketchupu.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 17:59 
 
Mark24 napisał(a):
za 5.45zł w polsce kupisz hoddoga i to bez ketchupu.


chyba w centrum warszawy. 2-3 złote max. duży hamburger 5 zł, czyli mniej więcej 1h nisko płatnej pracy, tak jak w UK.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 18:04 
 
a ja dzisiaj poszedlem do Maca po shake'a, ale stajac w kolejce do kasy przypomnialem sobie ten topic... wyszedlem z czizburgerem w rece i usmiechem na ustach :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 18:37 
 
DVD napisał(a):
Mark24 napisał(a):
za 5.45zł w polsce kupisz hoddoga i to bez ketchupu.


chyba w centrum warszawy. 2-3 złote max. duży hamburger 5 zł, czyli mniej więcej 1h nisko płatnej pracy, tak jak w UK.


btw, w zyciu nie jadlem chujowszych hot dogow niz na marszalkowskiej. za 4zl dostalem mala bulke z parowka, polana musztarda, i na to polozony surowy ogorek + kawalki pomidora. tbh to chcialem jej to oddac w pierwszej chwili


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 18:50 
 
Duven napisał(a):
(...) tbh to chcialem jej to oddac w pierwszej chwili

Trzeba bylo rzucic jej go w twarz i krzyknac:"sama to zryj suko!"


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 18:56 
 
DVD napisał(a):
Mark24 napisał(a):
za 5.45zł w polsce kupisz hoddoga i to bez ketchupu.


chyba w centrum warszawy. 2-3 złote max. duży hamburger 5 zł, czyli mniej więcej 1h nisko płatnej pracy, tak jak w UK.


nie całkiem za godzinę nisko płatnej pracy w UK (5 funtów) zjesz cały obiad (londyn, nie wiem gdzie dokładnie jest Roball, bo 5.45F za zawijanego kebaba to zdzierstwo), przez pierwsze tygodnie w UK tygodniowo na jedzenie wydawałem jakieś 30 funtów (w Polsce 30zł mi starczało na jeden obiad).
Teraz wydaję jakieś 60-70funtów tygodniowo i w kuchni bywam raz w tygodniu :(
Obiad w pracy - ~3 funty (chinszczyzna, chicken/ryba z frytkami na wynos) lub kanapki (dwie za funta).
Angielski allday breakfast - 3-5funtów (fasolka, kiełbaski, becon, pomidor, pieczarki, jajko itp. - to wszystko na raz) kawa lub herbata.
Picie jest jeszcze tańsze - piwo w sklepie od 70p, w pubach sieciowych (dużych) od 1.50p, w pubach małych trochę drożej.
Wino od 6 funtów za butelkę (w pubie).
Obiad w pubie (w pubach angielskich można też porządnie zjeść) - 4.95F + jedna pinta gratis (do wyboru do koloru).

Generalnie za 10F można wypić ze 3-4 piwa i zjeść siedząc sobie wygodnie w fotelu w angielskim pubie. W Wwie jeden wypad do pubu odchudzał mnie czasami o kilkaset zł...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 19:32 
 
RufeN napisał(a):
a ja dzisiaj poszedlem do Maca po shake'a, ale stajac w kolejce do kasy przypomnialem sobie ten topic... wyszedlem z czizburgerem w rece i usmiechem na ustach :)


Mogli by nawet reklamę z Tobą nakręcić :D Już widzę te reklamówki na osiedlowych blokach i taki uśmiech faceta, jakby pierwszy raz w życiu macał Czizza :D


_________________
Cytuj:
graj w elowyjebane dark gry i nie zasmiecaj forum....


Posty: 18
Dołączył(a): 9.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 15:08 
 
Mark24, albo srogo naciągnąłeś ceny albo ja w innym Londynie byłem :(

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 16:15 
 
Mark24, jeszcze Ci zule spod monopolowego nie powiedzieli, ze jestes w Lądku Zdrój?

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 22:48 
 
Dla kebabomaniakow - pewnego pieknego razu pewien piekny urzad zwany Sanepid na prosbe jakiegos pieknego petenta sprawdzil sos czosnkowy czy tam smietankowy w jednym z pieknych kebabow z jednej z pieknych restauracyj w pewnym z pieknych polskich miast.

I co sie okazalo? Wszystko cacy, poza faktem, ze wartosc energetyczna sosu byla wzbogacona o 5 roznych odmian materialu genetycznego (ludzkiego, i zeby nie bylo, bialego).

A zeby nie odbiegac od tematu - najlepszy fast food jaki to imo Twister.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 11:23 
 
WhiteFoX napisał(a):
I co sie okazalo? Wszystko cacy, poza faktem, ze wartosc energetyczna sosu byla wzbogacona o 5 roznych odmian materialu genetycznego (ludzkiego, i zeby nie bylo, bialego).

W czarna wolge tez wiezysz?
To sie nazywa urban legend i bylo juz cos takiego o maku(szejki) i kazdym innym fastfoodzie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 12:03 
 
WhiteFoX napisał(a):
(...)sosu byla wzbogacona o 5 roznych odmian materialu genetycznego (ludzkiego, i zeby nie bylo, bialego)(...)


No widzisz... Już nie musisz targać dzidy kolegom - wystarczy, że skoczysz na kebaba :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 12:03 
 
Zychoo - wiem, ze o tym sie mowi jak o urban legend, ale ja akurat mialem okazje widziec papiery sanepidu w tej sprawie (mamuska dobrego znajomego robi w sanepku).

Edit: Nie karmie trolli, sorx.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 12:23 
 
tczewiak napisał(a):
WhiteFoX napisał(a):
(...)sosu byla wzbogacona o 5 roznych odmian materialu genetycznego (ludzkiego, i zeby nie bylo, bialego)(...)


No widzisz... Już nie musisz targać dzidy kolegom - wystarczy, że skoczysz na kebaba :)


Pierwszy dobry post tczewiaka na forum. Gz o/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 17:31 
 
Skrzydlaty napisał(a):
Mark24, albo srogo naciągnąłeś ceny albo ja w innym Londynie byłem :(


Kebaby - standardowa cena na Wood Green. Kanapki - Tesco (imho dobre bo codziennie świeże) - wszędzie jedna cena, chińszczyzna/chickeny/śniadania - dokładnie wszędzie identycznie ceny (mieszkam na północy, pracuję na południu. Ceny alkoholi - Wetherpoons (sieć pubów).

Możliwe, ze stołowałeś się w Soho - tam rzeczywiście identycznie jak w Wwie bez kilku wolnych stówek (tyle że F) nie warto wchodzić do pubu/kafejki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.