mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:56 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Napieprzanie dzieci tasmowo nie myslac o tym, co bedzie dalej, na pewno tego problemu nie rozwiaze. Bo co najwyzej dorobimy sie armii bezrobotnych.


raczej sie tak nie dzieje skoro mamy rozne magiczne srodki z cyklu antykoncepcja, natomiast jak juz jest jakies niechciane dziecko to wiekszym profitem dla nas - obywateli jest oddanie go do adopcji zamiast wyskrobanie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:58 
Cytuj  
Ale jestes tego pewien, tak? Ze to wiekszy profit?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:59 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
pierdolenie o aborcji w kraju z ujemnym przyrostem naturalnym mija sie z celem, jak wyskrobiemy wszystkich to kto bedzie nakurwial na nasze emerytury ? ;f


Co ma jedno do drugiego? Ludzie nie chce mieć dzieci to ich nie będą mieli, przecież ich nie zmusisz żeby byli dobrymi rodzicami przez naście lat i wychowali dobrego obywatela, a domy dziecka i tak są już przepełnione.

Edit:
Eshim napisał(a):
candidoser napisał(a):
Napieprzanie dzieci tasmowo nie myslac o tym, co bedzie dalej, na pewno tego problemu nie rozwiaze. Bo co najwyzej dorobimy sie armii bezrobotnych.


raczej sie tak nie dzieje skoro mamy rozne magiczne srodki z cyklu antykoncepcja, natomiast jak juz jest jakies niechciane dziecko to wiekszym profitem dla nas - obywateli jest oddanie go do adopcji zamiast wyskrobanie.


Myślę że dyskutować na ten temat to byśmy mogli jak by były jakieś rzetelne dane jak wygląda odsetek bezrobocia/przestępczości wśród wychowanków domów dziecka/rodzinnych bo stwierdzenie że to większy profit dla społeczeństwa to IMO jest trochę na wyrost.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 17:06 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
raczej sie tak nie dzieje skoro mamy rozne magiczne srodki z cyklu antykoncepcja, natomiast jak juz jest jakies niechciane dziecko to wiekszym profitem dla nas - obywateli jest oddanie go do adopcji zamiast wyskrobanie.


Jedynym środkiem antykoncepcji popieranej przez kościół jest kalendarzyk.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 17:15 
Cytuj  
@Senex

dyskusja o aborcji w swietle doktryny koscielnej mija sie z celem jest zla i nic tego nie zmieni.


@Goatus

Nie wiem czy wiesz ale jest w chuj duza kolejka bezdzietnych rodzin po dzieci do adopcji.

@candidoser

tak bo ktos bedzie pracowal na moja emeryture.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 17:22 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
tak bo ktos bedzie pracowal na moja emeryture.

Sam pracujesz na swoją emeryturę. Przydałby się system chiński. Jak sobie dzieci wychowasz i co odłożysz - tak będziesz żyć na starość, a nie kurwa liczenie na "dobro wspólne".
Pewnie - lepiej doprowadzić do przeludnienia, co za tym idzie wojen i głodu, aby znowu zrównoważyć ilość ludzkości.
Na aborcję nie decyduje się nawet 5% społeczeństwa. Jest to więc tak nieliczny odsetek, że wpływu na socjalizm by nawet nie miało.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 17:23 
Cytuj  
Eshim, ale masz cos na poparcie tej tezy? Bo ja rownie dobrze moge napisac, ze to wszystko beda bezrobotni i trzeba bedzie do nich dokladac.
W skrocie: dla mnie jeden profesor jest wiecej wart, niz 10 slabo wyksztalconych osob, do ktorych pewnie trzeba bedzie jeszcze doplacac. Nie ilosc, tylko jakosc.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 18:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Sam pracujesz na swoją emeryturę.


chyba pomylily ci sie kraje w polsce twoja skladka idzie na utrzymanie obecnych emerytow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 18:54 
Cytuj  
I wierzysz, że ten system utrzyma się do czasu jak będziesz emerytem? :D
Zresztą nie - składka idzie na Twoją emeryturę, a to, że jest dziura... więc się łata...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 19:08 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Eshim, ale masz cos na poparcie tej tezy? Bo ja rownie dobrze moge napisac, ze to wszystko beda bezrobotni i trzeba bedzie do nich dokladac.
W skrocie: dla mnie jeden profesor jest wiecej wart, niz 10 slabo wyksztalconych osob, do ktorych pewnie trzeba bedzie jeszcze doplacac. Nie ilosc, tylko jakosc.


To ja wole 10 slabo wyksztalconych ktorzy wyremontuja mi mieszkanie/zalataja dzury na drodze/posprzataja syf na ulicach. A na chuj ci profesor? Tego nie wiem(pomijajac medycyne i jakies kierunki techniczne - chociaz nie, jebac techniczne, oni w polsce i tak gowno robia)

Juz pomine fakt ze do profesora ktory grzeje dupe na panstwowej uczelni tez doplacasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 19:20 
Cytuj  
w tym topicu brakuje jeszcze cyckow demona

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 19:29 
Cytuj  
Za małe cycki!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 19:40 
Cytuj  
Masz racje tiomor, zreszta mysle, ze mozna od razu zburzyc wyzsze uczelnie, a z cegiel, ktore odzyskamy postawimy budki z piwem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 19:41 
Cytuj  
A wszystkie książki spalić jako herezję przeciwko bogu :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 19:44 
Cytuj  
Kosciol od wiekow juz cenzurowal doplyw do informacji... nawet Biblii nie pozwalal czytac w ojczystym jezyku, tylko mozna bylo po lacinie, bo wiadomo ze wiekszosc ludzi nie znala laciny :)

Teraz smialo mozna powiedziec jedno... to internet zniszczyl Kosciol katolicki, bo ludzie maja dostep do wiekszosci informacji.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 20:01 
Cytuj  
Huragan pierdolisz internet jest od ponad dekady i wszystkie religie maja sie swietnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 20:05 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Huragan pierdolisz internet jest od ponad dekady i wszystkie religie maja sie swietnie.


czyzby ? wejdz do jakiegos kosciola we Wloszech, Szwajcarii czy Francji.. a nawet Angli i co zobaczysz ???? PUSTKI !!!! i to nawet w niedziele w czasie mszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 20:05 
Cytuj  
U nas nie lepiej

Cytuj:
Na niedzielne msze przychodzi coraz mniej wiernych. Ubiegły rok był najgorszy. Badania frekwencji prowadzone są od 30 lat.

Ze wstępnych wyników dorocznej akcji liczenia wiernych we wszystkich parafiach wynika, że obowiązku regularnego uczestniczenia w niedzielnej mszy przestrzega zaledwie 38 procent katolików. To aż o 6 proc. mniej niż rok temu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 20:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nawet Biblii nie pozwalal czytac w ojczystym jezyku, tylko mozna bylo po lacinie

A Jakub Wujek wcale nie był jezuitą.
Cytuj:
bo wiadomo ze wiekszosc ludzi nie znala laciny :)

Większość ludzi to czytać nie umiała, obojętnie w jakim języku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 20:11 
Cytuj  
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.