mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 21:30 
Cytuj  
Ano ano.

Swoją drogą, ciekawe czy Jurek już znalazł słoik...

A swoją drogą, to z czyich pieniędzy są takie rzeczy?
http://aukcje.wosp.org.pl/przejazd-cadi ... e-i1299693
Bronek sam finansuje, czy może z kieszeni wszystkich polaków?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 21:33 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=Z_1OKvQWjHE&feature=youtu.be
Olejnik w burce? Mówię jak jest ;) :wink:


nawet fajne,ale dobrze wiedziec jaki mamy liberalizm wszedzie ;p

W zasadzie troche przepowiedni Kolonko sie sprawdzilo.

tu o cenach ropy https://www.youtube.com/watch?v=B6UoUvVRma8


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 sty 2015, 21:44 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 21:40 
Cytuj  
No dokładnie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 21:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Dla mnie osoby niewierzacej w boga chrzescijanstwo = islam, wiec jak islam jest wrogi wobec Europejczyka to chrzescijanstwo tez. Osobiscie osoby wierzace mi nie przeszkadzaja, ja lubie Tolkiena, ktos inny lubi biblie. Niech zyje roznorodnosc.



Z punktu widzenia osoby mieszkającej na zabitej dechami wsi w warmińsko-mazurskim to rzeczywiście ta różnica sprowadza się do różnic pomiedzy biblią i koranem. Nie czytałem żadnej bo mnie to średnio interesuje.
Jak do tej zabitej dechami wioski wprowdzi się kilkudziesięciu muslimów i zaczną się domagać respektowania sharia law przez wszystkich mieszkańców wioski to może wtedy zmienisz zdanie. Ale to takie SF bo nikt do tuskowskiego raju nie przyjedzie.
A tak to możesz w TV obejrzeć że znów wyjebano bombę na jakiejś stacji metra w UK, lub znów w Paryżu biegano z AK47 po ulicach i ktoś tam nawet zginął. Ot news z drugiego końca świata, na który masz wyjebane. Przeklniesz pod nosem jednych i drugich i wrócisz do sączenia piwka przy TV.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 21:47 
Cytuj  
Szczerze to mam nadzieje, ze bedzie rozpierdol w tej calej zachodniej Europie. Przynajmniej nie zdąży to do nas dotrzeć jak sie ludzie otrzasna.
Już fajnie jest w tej Francji, ciekawe czy się poddadzą... https://www.youtube.com/watch?v=LIpb-qUdZYk

No i w koncu moznaby wyjebac religie z zycia publicznego.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 21:50 
Cytuj  
Marka boli dupa, bo polscy muzułmanie nie wysadzają się w środkach komunikacji miejskiej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 22:19 
Cytuj  
mistrzostwo w strzelaniu z dupu junkiera jak zwykle mnie rozłożyło na łopatki. Nic głupszego chyba nie dałoby się już wymyśleć.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 22:37 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Autor wpisu później poprawia, że chodziło mu o organizatorów a nie o uczestników.
Dobrze, bo zabrzmiało właśnie tak jakby wyzywał wszystkich.


Oni są z wośp? Bez komentarza


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 22:48 
Cytuj  
z Francji

Obrazek


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 22:53 
Cytuj  
Ile lemingów :o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 23:02 
Cytuj  
Ponoć prawie 4mln ludzi wyszło na ulice.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 00:01 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
z Francji

Obrazek


co to? wośp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 00:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mrynar napisał(a):

Dla mnie osoby niewierzacej w boga chrzescijanstwo = islam, wiec jak islam jest wrogi wobec Europejczyka to chrzescijanstwo tez. Osobiscie osoby wierzace mi nie przeszkadzaja, ja lubie Tolkiena, ktos inny lubi biblie. Niech zyje roznorodnosc.



Z punktu widzenia osoby mieszkającej na zabitej dechami wsi w warmińsko-mazurskim to rzeczywiście ta różnica sprowadza się do różnic pomiedzy biblią i koranem. Nie czytałem żadnej bo mnie to średnio interesuje.
Jak do tej zabitej dechami wioski wprowdzi się kilkudziesięciu muslimów i zaczną się domagać respektowania sharia law przez wszystkich mieszkańców wioski to może wtedy zmienisz zdanie. Ale to takie SF bo nikt do tuskowskiego raju nie przyjedzie.
A tak to możesz w TV obejrzeć że znów wyjebano bombę na jakiejś stacji metra w UK, lub znów w Paryżu biegano z AK47 po ulicach i ktoś tam nawet zginął. Ot news z drugiego końca świata, na który masz wyjebane. Przeklniesz pod nosem jednych i drugich i wrócisz do sączenia piwka przy TV.


Trzeba bylo zostac w bialostockiem i tez mialbys wyjebane. Przeprowadziles sie do Polnocnego Pakistanu i narzekasz, ze jakies bomby czasem wybuchaja. wtf?

U mnie to szybciej UFO wyladuje na polu niz powstanie jakas wspolnota muzulmanska.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 00:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
embe napisał(a):
Islam w 2015 roku do wroga dla europejczyka religia, religia ta wymaga od wiernych sporych poświęceń jak i stałej walki w imie boga, choćby jak łagodnie interpretować to niestety tego nie da się ominąć, a co najgorsze jest to realizowane.


Ja w przeciwienstwie do wiekszosci forumowych expertow od islamu czytalem koran. To bardziej zbior zasad i praw niz ksiega natchniona, cos pomiedzy starym testamentem (ktory czyta sie jak fantasy) a nowym testamentem (ktory jest przeslodzony miloscia i poswieceniem ale ktory raczej trudno doslownie odczytywac i stosowac w zyciu). Koran jest do bolu racjonalny (poza rzadkimi wzmiankami o aniolach i islamskim niebie). Bardzo duzo w nim o tolerancji wobec zydow i chrzescijan (uznawanych za ludzi ksiegi - wierzacych w jedynego boga), o pomocy slabym i ubogim. Sa tez pojedyncze wersy ktore mozna interpretowac jako wezwania do agresji wobec niewiernych, ale jest tego malo i ogolny wydzwiek koranu jest pokojowy.

Dla mnie osoby niewierzacej w boga chrzescijanstwo = islam, wiec jak islam jest wrogi wobec Europejczyka to chrzescijanstwo tez. Osobiscie osoby wierzace mi nie przeszkadzaja, ja lubie Tolkiena, ktos inny lubi biblie. Niech zyje roznorodnosc.

W islamie bardzo ważne są interpretacje Koranu, a te mogą być bardzo różne. Sura o "kobiecie jako roli" może być interpretowana jako nadrzędna (wobec mężczyzny) rola kobiety (w praktyce, w islamie tzw. oświeconym, to tylko na zachodnich uniwerkach tak to interpretują. No i jeszcze w zokcydentalizowanych społecznościach ); lub jej rola podrzędna (jak to jest interpretowane powszechnie). Terroryści interpretują Koran jak im wygodnie, bo chcą siać terror. To trochę tak jak z amerykańskim protestantyzmem - zamachy na kliniki aborcyjne, kreacjonizm i inne bzdety obce katolicyzmowi czy kontynentalnym odmianom protestantyzmu. Prawosławie trochę bardziej na ostro podchodzi do tych spraw, ale to też zależy gdzie.
Niemniej islam jest zagrożeniem dla "zachodniego stylu bycia" bo jest inny. I nie ma tu dla niego miejsca - już i tak spór między reakcją i postępem jest dość gorący i nie ma miejsca na trzeciego gracza.
Kiedyś było prościej - można było spuścić trochę pary w jakimś pogromiku czy rabacji. Ale dziś nie bardzo jest jak i gdzie je urządzać, więc chyba przyjdzie czas pogromików na muzułmanach. W końcu też semici. Tak to działa od zawsze - trzeba się dołączyć do jakiegoś plemienia i gankować inne plemiona. To czy się w Boga wierzy, czy nie, nie ma znaczenia. Ważne by być w większości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 01:13 
Cytuj  
poczekajcie jak kiedyś babcie po procesji zaczną wydłubywać bruk i nim rzucać, a na koniec wysadzą się pod biedronką, wtedy zrozumiecie że są tak samo niebezpieczne jak muslimy we francji


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 08:07 
Cytuj  
zastanawiam sie, jaki jest sens stania na takim placu? przyszlo milion ludzi i co?
merkel za raczke z tuskiem pospacerowala, z kasy podatnikow wydano kolejne miliony na ochrone marszu, na ktory terrorysci maja totalnie wyjebane i pewnie ciesza sie, ze zabijajac mniej ludzi, niz ginie na drogach w wypadkach, zmusili europejczykow do stania na mrozie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 08:09 
Cytuj  
to sie nazywa trolling, na razie w tej kwestii muslimy > europa


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 08:33 
Cytuj  
Mnie to zbiorowisko się wydało idealnym momentem by np. wysadzić tam bombę albo parę bomb...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 08:37 
Cytuj  
embe napisał(a):
poczekajcie jak kiedyś babcie po procesji zaczną wydłubywać bruk i nim rzucać, a na koniec wysadzą się pod biedronką, wtedy zrozumiecie że są tak samo niebezpieczne jak muslimy we francji


terroryzm chrzescijanski w Europie to tylko kwestia czasu. W Gdansku zaden muzulmanin nikomu nic nie zrobil, a i tak co jakis czas meczet jest celem atakow.

Te religie sa tak podobne (moze poza naukami chrystusa ktorych prawie nikt nie stosuje w zyciu), ze nie trzeba bedzie duzo czasu az sie zaczna napierdalac na ulicach jak za dawnych czasach na pustyni skad pochodza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 08:43 
Cytuj  
przesadzasz mrynar. A te ataki na meczet to jakie? Namalowali cos na murach, czy wysadzili je w powietrze?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 912, 913, 914, 915, 916, 917, 918 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.