mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 20:14 
Cytuj  
Marek prowadzi dialog z wyimaginowanymi rozmowcami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 20:35 
Cytuj  
no ale tutaj akurat ma racje

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 21:00 
Cytuj  
Phi, ale mi tekst. Uderz w cokolwiek a Mark cię zapostuje na śmierć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 21:30 
Cytuj  
Miałem się już nie odzywać ale myślę że Mendol i Marek to by mogli przyjaciółmi zostać.
Nawet mi by się podobało że gadają przy piwku jaki deshroom jest hujowy. Zawsze cieszy mnie jak ktoś znajdzie prawdziwą bratnią duszę i dogaduje się jak z bratem.

Bez obrazy oczywiście, jestem szczery i idę grać bo dzieci zasnęły.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 21:41 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):


Platforma Obywatelska i tyle w temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 21:43 
Cytuj  
ee, to ty deshroom zaczales mowic, ze w wawie wszyscy przyjezdni sa chujowi, tylko ty zajebisty.
tor, bulet takie fajne chlopaki a ty ich od wsiokow wyzywasz.
takze nie pierdol ziom, tylko sie ogarnij.
bo polowa warszawiakow to chamy i kmioty, a ty sie czepiasz sloikow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:06 
Cytuj  
Tczewiak wsiur pisał że cipy jeżdżą po mieście wolno bo są cipami.
Takie mam zdanie to napisałem, myślałem że to taki topic.

Wsiury nie szanują tego miasta i moga spierdalać. Tylko tyle. Napisałem co mnie wkurwia to chyba okej.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 17 lut 2015, 22:07 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:07 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Co ty wlaściwie cytujesz? o.O


ukłoń się panu miastowemu, kółtuła, opycie i tople fyhofanie:

Deshroom napisał(a):
takie wsiury jak ty właśnie wynajmują mieszkania na ursynowie.


Deshroom napisał(a):
wsiur to ktoś ze wsi.

normalnie mówię na nich słoik albo polak z prowincji, ale że jeżdżą jak ty i mają rejestracje np WOR to mówię wsiur.
wsiur to określenie człowieka którego pochodzenie ma wpływ na zachowanie.

wsiury nie liczą się z warszawiakami bo są przyjezdni i maja w dupie


słoma z butów
I taki motłoch z dumą pisze, że urodził się w Wwie, przynosząc wstyd dla całej reszty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:14 
Cytuj  
Pewnie kogoś synka/córeczkę po studiach jakiś technik farmacji wygryzł z roboty to się szlachta skrzyknęła i napisali ustawę na pohybel kmiotom. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:22 
Cytuj  
Bardzo dobry ruch. Serio.
Znaczy się inaczej. Nie bardzo dobry, a dobry. No... przyzwoity.
Bo jednak technik te leki, które są bez recepty powinien móc sprzedawać. Ale recept już nie.
Dlaczego? Bo brak mu elementarnej wiedzy, którą posiadać MUSZĄ (usankcjonowane prawnie) farmaceuci sprzedający w aptekach.
Chciałbym przypomnieć w jakich okolicznościach dopuszczono techników do tego, aby zastąpili farmaceutów.
Jedne z trzech tenorów - założycieli jednej z partii politycznych robił biznes na hurtowniach farmaceutycznych. No i wpadł na świetny biznesplan - sieci aptek z niskimi kosztami pracowników. Do tego potrzebował możliwość sprzedawania przez techników. No i wio. Są sieci aptek, gdzie sprzedawcy nie mają pojęcia o tym co sprzedają, o efektach ubocznych, o współzależnościach między lekarstwami, a już o weryfikacji oddziaływania na siebie składowych danych leków nie mają najmniejszej świadomości.
W efekcie mogą istnieć chujowe sieci nastawione tylko na zysk. I teraz co lepsze - jeśli farmaceuta nie dopilnuje tego co sprzedaje i wystąpią powikłania to może odpowiadać karnie. Technik nie.
A Pan O. chyba już swoją sieć sprzedał. Więc pozwolił życzliwie na odpuszczenie lobby.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:27 
Cytuj  
Czyli co? Parafrazując znane powiedzenie: "Technik zrobił swoje, technik może odejść."
Można i tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:31 
Cytuj  
Nie znam się ale to nie czasem lekarz musi wiedzieć jakie dragi bierzesz by przepisać inne leki?

W zasadzie to do końca nie rozumiem jaka jest rola farmaceuty poza sprzedażą :P

Chciałbym by notariusze też... odeszli ;)


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:38 
Cytuj  
Tczewiak a masz jakies przykladowe przypadki gdzie technik nabruzdzil aby miec podstawe do tej zmiany? Bo jak na razie to nie ma zadnych.

Na razie to gadasz w stylu "Bo moze cos sie stac", co jest infantylne.

Poza tym to technik sprzedaje na recepte (wydaje lek przepisany przez lekarza), a powiklania z innymi lekami to sprawa lekarza, nie farmaceuty.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Tczewiak wsiur pisał że cipy jeżdżą po mieście wolno bo są cipami.
Takie mam zdanie to napisałem, myślałem że to taki topic.

Wsiury nie szanują tego miasta i moga spierdalać. Tylko tyle. Napisałem co mnie wkurwia to chyba okej.


ale wiesz, ze ty tez jestes ze wsi? i to pewnie jeszcze wiekszej niz cala reszta, co zreszta widac po tobie :(
to mieszkancy buduja szacunek dla miasta, a ty traktujac wszystkich z gory wyrabiasz wlasnie takie, a nie inne zdanie o 'warszawiakach' - chuje w krawatach.
oczywiscie, ze mozesz pisac co cie wkurwia, a przy okazji wyszedl z ciebie cham i kmiot :)
ja tez moge szczerze pisac, a co!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:47 
Cytuj  
No to w sklepie jak ci sprzedawca poda rozpuszczalnik zamiast czystej i go wypijesz to kto jest winny ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:48 
Cytuj  
i tak oto do stania na kasie w aptece w Polsce trzeba mieć ukończone 5 lat studiów. Czy Polacy to rzeczywiście tacy debile, że potrzebują 5 lat nauki na to co na zachodzie ogarnia człowiek po kilkutygodniowym kursie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:51 
Cytuj  
ty tczewiak, nie wiem czy cie dobrze rozumiem, ale piszesz, ze technik moze sprzedawac wszystkie suplementy, proszki przeciwbolowe, ale lekow na podstawie RECEPTY juz nie?
przeciez to jest najwiekszy debilizm jaki mozna wymyslec.

poza tym w tym projekcie chodzi chyba o to, ze technik bedzie mogl sprzedawac tylko leki z recepty, albo cos zle zrozumialem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:51 
Cytuj  
okaż trochę szacunku koledze Mendol - bo zaraz znów napisze, że "nie liczą się z warszawiakami" - pochyl głowę i przeproś pana.. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:54 
Cytuj  
Mendol, pisz co chcesz. To taki topic. Nie mam kompleksów to nie jestem drażliwy na swoim punkcie.
Temat jest chciałbym żeby ludzie przestrzegali przepisów drogowych lub zawsze dostawali mandat. Takie mam zdanie.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 22:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

poza tym w tym projekcie chodzi chyba o to, ze technik bedzie mogl sprzedawac tylko leki z recepty, albo cos zle zrozumialem.


też tak zrozumiałem. A co lekami bez recepty sprzedawanych w supermarketach, które kupujący sam sobie bierze do koszyka z półki? Zakazać, zabronić, karać mandatami uchylających się. A za 5 lat podnieść wymagania z magistra na doktora! :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.