mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 12:46 
Cytuj  
Pomysly na biznes:

- Moj znajomy (student, nie pracuje na etat) wyprowadza psy. Codziennie o okreslonej godzinie, u kilku rodzin. Nie wiem ile za to bierze, ale pewnie nie wiecej niz pare zlotych. Powiesil ogloszenia, kilka osob sie zglosilo. Ma chlopak pare groszy. Glownie wieczorami i popoludniami, bo studiuje dziennie. Na blokowiskach to moze byc dobry interes.

- Jako licealista zalozylem z kolega 'firme' :) Pozyczylem od rodziny spalinowa kosiarke i kose(tez spalinowa). Rowerek z przyczepka. Najblizsze osiedle domow jednorodzinnych, kanisterek wachy. Kosilismy im ogrodki. Wychodzilo okolo 10 zl za godzine. Jak na tamte czasy byla to dla mnie forsa naprawde duza. Niestety praca tylko wiosna/lato. Potem mozna probowac grabienia lisci - nie probowalem.

- Zarabianie przez mycie szyb na skrzyzowaniach. Warto tylko potrenowac najpierw, bo za fuszerke nie place, za to za elegancko umyta szybe w ciagu 30 sekund (sam dziwie sie jak to mozliwe) zawsze sypne pare zlotych.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:12 
Cytuj  
Znajomy student, zrzucil sie z kumplami na serwer w us, podlaczyl sie pod firme kumpla zeby bylo legal. I zacza handlowac kontami... po 2ch miesiacach spokojnie starczylo mu na oplaty i piwo. Teraz serwer ma z pol roku, a on ma wlasny serwer dedykowany w us, cpanel i handluje kontami resellerskimi, do tego starcza mu na zaplacenie mi za robote w supporcie i dalej mu starcza na piwo ;] A jak dotad jeszcze nie zrobilismy porzadnej strony www, zadnych reklam itp, skupiamy sie na usprawnianiu serwera...

Ostatnio mam zamiar wziasc sie za design + moze jakas reklama.... wtedy pewnie sie dopiero rozkreci :D

edit: a i do cv bedzie co wpisac ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 15:31 
Cytuj  
silka to taka weak aktywnosc jak dla mnie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 16:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
silka to taka weak aktywnosc jak dla mnie...


Zalezy jak sie do tego podchodzic.

Inne sporty jakie uprawiam sa raczej do uprawiania w lato/wiosne - poza nartami, ale to i tak max. tydzien w roku. Pozwala to tez kontrolowac swoja wage, na zime sie trzeba zapuscic a na lato zrzucic to i owo.
Najbardziej to mnie denerwuje, ze zrobila sie na to ostatnio moda i zlaza sie 14latki z osiedla (no offence, bo paru cwiczy na prawde ok) i nic poza zajmowaniem miejsca i bezsensownego machania wszystkim i wszedzie w zly sposob nic nie robia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.