mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 12:08 
 
Dla yay ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 12:19 
 
Mark24 napisał(a):
Huragan zresztą w swoich wywodach się grubo myli. Za każdym zlepkiem pixeli poruszającym się na ekranie, jest drugi żywy człowiek..


to jest gra komputerowa..wirtualny swiat w ktorym kazdy gra kogo chce.. nie obchodza mnie ludzie po drugiej stronie kabla.. obchodza mnie tylko pixele w tej grze. wylacze komputer i znikam oraz znikacie wy. Mieszanie swiata wirtualnego z realnym jest bledem i najwiekszym wariactwem.
To wlasnie chcialem kolesiowi uswiadomic w bardzo jaskrawy i dobitny sposob.
Forum gry WoW to nie jest forum Popcorn czy Brawo by pisac o tym ze umarla ci ciocia, twoja dziewczyna nie ma okresu lub ze dostales mandat. To sa sprawy z reala, ktore jesli juz to mogly by byc w odpowiednim dziale OFFTOPIC a nie w dziale dotyczacym konkretnie spraw gry.

Co do Wintera :) Owszem, w zyciu realnym nie spotkasz mnie takiego, natomiast w grze Warcraft gram postac skurwysyna ktory nie ma litosci dla frakcji przeciwnej. I tak chce byc odbierany na forum tej gry.


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 12:23 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 12:22 
 
Cytuj:
nie obchodza mnie ludzie po drugiej stronie kabla..


I to powinno starczyc za caly komentarz.. twoj wybór.. ja staram sie zachowywac przywoicie bez wzgledu kim jest druga osoba.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 12:25 
 
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
nie obchodza mnie ludzie po drugiej stronie kabla..


I to powinno starczyc za caly komentarz.. twoj wybór.. ja staram sie zachowywac przywoicie bez wzgledu kim jest druga osoba.


Bo ty sie zastanawiasz kto jest po drugiej stronie kabla, moze brakuje ci przyjaciol w realnym swiecie i szukasz ich w wirtualnym, a ja nie.. jest mi to wszystko jedno kto tam siedzi, dla mnie jest on tylko zlepkiem pixeli na ekranie i znika jak tylko wylacze kompa.
To kwestia podejscia. uwazam ze moje jest zdrowsze i zaoszczedza mi przynajmniej rozczarowan :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 12:40 
 
Nie chodzi o szukanie przyjaciol i zastanawianie sie kto jest tam, chodzi o zwykla ludzka przyzwoitosc. Zreszta jak to jest w twojej gildii Huragan ? Ich tez masz w dupie i sa dla ciebie tylko pixelami ? Zapierdalasz im itemy ? nie pomagasz w niczym ? chuj cie oni obchodzą ?. Czy moze oni awansowali juz ze zlepku pixeli na ludzi z racji tego ze maja ten sam tag co ty ?....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 12:45 
 
Shadhun_ napisał(a):
Nie chodzi o szukanie przyjaciol i zastanawianie sie kto jest tam, chodzi o zwykla ludzka przyzwoitosc. Zreszta jak to jest w twojej gildii Huragan ? Ich tez masz w dupie i sa dla ciebie tylko pixelami ? Zapierdalasz im itemy ? nie pomagasz w niczym ? chuj cie oni obchodzą ?. Czy moze oni awansowali juz ze zlepku pixeli na ludzi z racji tego ze maja ten sam tag co ty ?....


nie jestem czlowiekiem w tej grze.. jestem taurenem... obca jest mi wiec przyzwoitosc humanow.

jesli komus pomagam w grze to pomagam jego postaci komputerowej swoja postacia komputerowa, a nie czlowiekowi... sa pewne zasady tej gry, zeby wykonac jakis quest dobrze jest miec wsparcie innych charow, wiec jesli trzeba takie wsparcie mam lub sam daje innym. ALE TO NIE MA NIC WSPOLNEGO Z REALEM ! cappisco ?

To jest tylko gra.. czy jak ktos cie zabije wgrze to jest skurwysynem, a jak ci zaproponuje obciagneicie laski pod AH to juz jest extra panienka ? :) Nie ma zadnego zwiazku pomiedzy odgrywana postacia w grze a realem.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 12:52 
 
To nie rpg, tutaj nie odgrywamy postaci. Tak jesli ktos ninjuje przedmiot to jest skurwysynem IRL. Jesli ktos lata po ogrimarze spamujac"kurwa kurwa" to jest idiota IRL. No ale najlepiej byc chujem i zaslaniac sie ze tylko odgrywam postac... :).

Btw na forum realmu tez jestes taurenem ? A na tym forum ? .. Wiesz to sie nazywa schizofrenia w niektorych ciezkich przypadkach..


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:06 
 
roball napisał(a):
Mimo ze na monitorze sa 'pixele' to po drugiej stronie kabla ktorych wypadalo by szanowac tak jak oni szanuja ciebie. Jesli ciagle piszesz ze alliance to kupa kupy a horda owns i w ogole najchetniej bys zbudowal auschwitz dla graczy alliance to zastanow sie nad soba bo te pixele cie zbytnio absorbuja;)


gra to gra, a real to real... wam sie to myli, dla mnie to podstawowa roznica. Dlatego sie widac nie rozumiemy.

Shadhun_ napisał(a):
Btw na forum realmu tez jestes taurenem ? A na tym forum ? .. Wiesz to sie nazywa schizofrenia w niektorych ciezkich przypadkach..


a nie widac w moim avatarku ? tak, jestem taurenem :)


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 13:14 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:13 
 
Jak dla mnie ta cala smierdzaca siusiakiem ideologia to tylko zasłona Huragana przed samym sobą. Lubi czasem być bucem (chociaz czasem zdaje sie całkiem miły) wieć żeby nie mieć wyrzutów sumienia wymyślił sobie że jego wrednośc to wybór, ba wręcz sposób na życie :D.

Huragan a pamietasz akcje jak kiedys strasznie sie oburzyles ze ktos zabil elfiki bo one z toba tak ladnie tanczyly ? :(. Pamietasz moze swoja argumantacje wtedy ? byla o 180 stopni rozna od tej ktora nam tu prezentujesz,


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:16 
 
roball napisał(a):
my potrafimy szanowac nawet 'pixelki' na ekranie w przeciwienstwie do ciebie.


masz racje.... i dont care about pixels :) you do :)

kto z nas jest bardziej chory to powinien psychiatra osadzic :)


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 13:17 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:16 
 
Huragan, chyba jeszcze nie zrozumiales co dokladnie znaczy "tworzyc spoleczenstwo", w np takiej grze.
To nie jest mieszanie rl z gra, to sie dzieje na rpg serwerach i NA odgrywaniu swojej postaci, wiec szybciej ty to mieszasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:18 
 
Pieszczoch napisał(a):

To nie jest mieszanie rl z gra, to sie dzieje na rpg serwerach i NA odgrywaniu swojej postaci, wiec szybciej ty to mieszasz.


co sie dzieje ? ciocia zmarla w grze czy w realu ????
tobie sie myli :) to ze jakis elf zginie w grze mnie ani wzrusza ani smuci :)

Shadhun_ napisał(a):
Huragan a pamietasz akcje jak kiedys strasznie sie oburzyles ze ktos zabil elfiki bo one z toba tak ladnie tanczyly ? :(. Pamietasz moze swoja argumantacje wtedy ? byla o 180 stopni rozna od tej ktora nam tu prezentujesz,


nie pamietam, mozesz przypomniec ?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:35 
 
Ale pieprzycie glupoty :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:42 
 
Je pierdole Huragan jesteś pojebany w pizdu …….

To po cholerę grasz w mmo ? Właśnie tym, co czyni gry mmo tak wspaniałymi jest fakt, że grają w nią prawdziwi ludzie, i należy ich traktować tak samo jak ludzi, których spotykasz, na co dzień ………

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:45 
 
Btw, gdyby huragan [zwlaszcza huragan] napisal w topicu o WoW ze zmarla mu ciotka i szuka pocieszenia to pierwszymi do rzucenia zlosliwego komentarza byliby obroncy moralnosci z tego topica.

Nie bede wskazywal palcem na szadzia i robala ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:46 
 
Mylisz sie bardzo tomm... po prostu bym nie skomentował.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:53 
 
Dałbyś radę się powstrzymać ? gz :)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:57 
 
Escaflone napisał(a):
To po cholerę grasz w mmo ? Właśnie tym, co czyni gry mmo tak wspaniałymi jest fakt, że grają w nią prawdziwi ludzie, i należy ich traktować tak samo jak ludzi, których spotykasz, na co dzień ………


to ze graja prawdziwi ludzie jest zaleta gier mmo tylko dlatego ze to powoduje ze zachowania postaci w grze sa roznorodne i nieprzewidywalne w porownaniu do komputerowych mobow.
Z druga czescia zdania sie nie zgadzam..to jest gra, i jesli jest wojna pomiedzy alliantami i horda to w.g. ciebie powinienem wyjsc na ulice i zabijac rowniez osoby grajace przeciwna frakcja ? :)
To ze cie bede 5 godzin gankowal spowoduje ze w realu jak mnie spotkasz dasz mi w ryj ??? bo mnie znienawidziles w grze ??? TO JEST WLASNIE CHORE ! Idz sie lecz.....


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 14:01 przez Huragan, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 13:59 
 
Huragan napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):

To nie jest mieszanie rl z gra, to sie dzieje na rpg serwerach i NA odgrywaniu swojej postaci, wiec szybciej ty to mieszasz.


co sie dzieje ? ciocia zmarla w grze czy w realu ????
tobie sie myli :) to ze jakis elf zginie w grze mnie ani wzrusza ani smuci :)

Shadhun_ napisał(a):
Huragan a pamietasz akcje jak kiedys strasznie sie oburzyles ze ktos zabil elfiki bo one z toba tak ladnie tanczyly ? :(. Pamietasz moze swoja argumantacje wtedy ? byla o 180 stopni rozna od tej ktora nam tu prezentujesz,


nie pamietam, mozesz przypomniec ?
\

Ja pamietam:) Koledzy z gildi chcieli bic elfiki ale ty odmowiles bo wolales z nimi tnaczyc i jak sie zaczli bic nie pomogles.
Dopiero pozniej stales sie krwiozerczym ownujacych wszytko co sie rusza sierzantem hujaganem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:04 
 
Vercin napisał(a):
Ja pamietam:) Koledzy z gildi chcieli bic elfiki ale ty odmowiles bo wolales z nimi tnaczyc i jak sie zaczli bic nie pomogles.
Dopiero pozniej stales sie krwiozerczym ownujacych wszytko co sie rusza sierzantem hujaganem


Ale jaki to ma zwiazek z realem ? To ze moj taurenik na chwile sie zauroczyl ladnie tanczaca elfka nie znaczy ze rowneiz zauroczylbym sie grubym, zapyzialym kutasem grajacym ta postacia elfki :)
Zreszta potem ja zabilem... elfy od tego sa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.