mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 19:07 
Cytuj  
Tutaj zwykle wina po stronie gry, jezeli wymaga w uj czasu i pracy, a niema funu do high levela to imo zrozumiale.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 19:14 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
no skoro fun sprawia tylko 60ty, to faktycznie nie ma o czym gadac.

tylko wtedy mozna spytac - po co to cale pierdolenie sie z 59lvl? rownie dobrze mozna grac w CSa - tam kazdy ma ten sam (czyt. najwyzszy) poziom postaci.

jak ktos chce sie jebac z levelowaniem do usranej smierci to niech se gra w eq2 czy cos takiego ja gram dla tego ze fun sprawia mi rywalizowanie z zywym przeciwnikiem, juz to kiedys pisalem moja main postac byla lvl 50(max) w 1d14h played teraz ma na koncie jakies 130d played i jebanie sie z lvl 1-49 nie jest czyms co lubie powtarzac, a samo levelowanie jest tylko srodkiem a nie celem... Jesli lubisz pve spoko, mnie to wali, ale nie pierdol ze endgame pvp czy pve jest bez sensu, a gra sie tylko po to zeby levelwoac....


_________________
retired...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 20:01 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
jak ktos chce sie jebac z levelowaniem do usranej smierci to niech se gra w eq2 czy cos takiego ja gram dla tego ze fun sprawia mi rywalizowanie z zywym przeciwnikiem,


No tak. Tylko nie uważasz że rywalizacja w tym momencie jest troche nie uczcziwa? On swoją postać/equipment zdobył sam poświęcając na to swój czas itp itd. Tymczasem ty chcesz spijać samą śmietankę, tzn kupić postać na max lvlu, kupic mase golda żeby wyposarzyć ją we wszystko co najlepsze itd itp.

Nie znam się na sporcie, ale to tak jakby jakiś dziany nowiciusz w danej konkurencji wyłożył na stół kaske i powiedział że teraz to on chce konkurować z najlepszymi, pomijając całą droge przez rankingi itp itd. Na pytanie dlaczego odpowiedział by oczywiście "bo mi się niechce"

W sumie to ten temat wraca jak bumerang co jakiś czas o ile dobrze pamiętam. Już raz się chyba nieźle z paroma osobnikami z tego forum o to pożarłem. jeżeli mnie pamięć nie myli ;].

W sumie dla mnie problem się sprowadza do tego że gra która teoretycznie powinna dawać warunki fair play itp itd (w przeciwieństwie do rl) przez ludzi którzy wybierają sobie droge na skróty taka nie jest.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 20:07 
Cytuj  
a co mnie obchodzi w jaki sposob doszedl dany koles do postaci jaka ma teraz?? mnie interesuje jego skill i to co soba prezentuje grajac, jesli stanowi wyzwanie to mam w dupie to czy sobie postac kupil czy sam zrobil, w przeciwienstwie do niektorych nie bawi mnie bicie ludzi ktorzy nie stanowia zagrozenia bo nie maja czasu farmowac golda/itemow...


_________________
retired...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 20:24 
Cytuj  
tacy konkuruja na kto ma lepsze numerki ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 21:05 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Tylko nie uważasz że rywalizacja w tym momencie jest troche nie uczcziwa? On swoją postać/equipment zdobył sam poświęcając na to swój czas itp itd.

A ja swojego czasu nie poswiecilem, zeby zarobic kase, za ktora kupie postac? No tak, z nieba mi spadla.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 23:05 
Cytuj  
A ja sie ciesze, ze powstal nowy temat w flames :) Odwrocilo to przynajmniej uwage od mojego ubar warra :) Viva la www.nogold.org :roll:


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 23:12 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
A ja sie ciesze, ze powstal nowy temat w flames :) Odwrocilo to przynajmniej uwage od mojego ubar warra :) Viva la www.nogold.org :roll:

attention whore spoted :roll:


_________________
retired...

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 23:30 
Cytuj  
ashton, ty kiedys spisz czy jestes cyborgiem i nie wiesz ze istnieje swiat poza firewallem?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 23:35 
Cytuj  
Bzdura ten nogold. Kiedys moze mi przeszkadzalo currency sale, ale do momentu kiedy sam nie kupilem i nie zauwazylem ze poprostu zazdroscilem tym osobom.
A glupota tej strony pochodzi z faktu przekupstwa np. GMow w grach i sami producenci nic nie robia. A co najlepsze, w EQ2 jest serwer, na ktorym zasady pozwalaja oficjalnie, i tu nie pamietam, sprzedawac lub kupowac od producentow gry ingame "bytes".

A no i:

NoGold.org is an organization of MMORPG webmasters who are opposed to the secondary market which exists outside of MMORPG games. Members of our organization have adopted a zero-tolerance policy against gold selling, account selling, item selling, power leveling, exploits, bots, and related "services" which violate the Terms of Service agreement you signed before you began playing.


I faktem jest iz: With our zero-tolerance, whining, protesting, posting and masturbating. We can't do a shit.

EDIT: Tak kupuje (a dokladnie kupile 2 razy) kase w grze, tak exploituje (ostatni exploit to w SWG, pozwalalo mi zarabaic 6-8m przez noc spiac czyt. botowanie), a takze wymieniam sie i kupuje uzywane konta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 23:53 
Cytuj  
Ja osobiscie jestem przeciwny kupowaniu itemow z gry, pieniedzy za real cash. Czemu? Psuje to zabawe tym co nie kupuja. Nie wazne czy ich na to nie stac, czy nie chca bo uwazaja to za glupote. Jesli porceder ten wystepuje rzadko mozna jakos to przetrawic. W miare upowszechnia sie tego szanse ludzi nie kupujacych zaczna w grze malec. Imo powinno byc tak jak zrobilo soe. Sa serwery dla tych co kupuja i dla tych co nie.Co innego kupowanie calych kont, tu jestem jak najbardziej za.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Co innego kupowanie calych kont, tu jestem jak najbardziej za.

Kupie sobie alta z XXXcash i przekaze mainowi :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:39 
Cytuj  
W grach z itemami przypisanymi do postaci, to malo oplacalny proceder. Stosunek $/gold juz podmniesionu przez cale konto. Zreszta nie mowie o tym czy mozna oszukac jakos system, tylko co ja bym zalegalizowal a co nie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:47 
Cytuj  
obi - sypiam, bardzu dlugo, nawet za dlugo :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 01:19 
Cytuj  
Kupowanie konta i kasy moze nie zawsze jest zgodne z zasadami zatwierdzanymi w EULA, ale kupno tego od zwykłego gracza ktory zebrał kase/przedmioty grając normalnie jest jeszcze do przyjęcia.
Może sobie kupować mega wypasiona postac na max levelu (tylko co on bedzie wiedzial o tej grze jak nie gra od poczatku), moze sobie kupic kupe kasy na start.. w sumie moje alty tez maja kupe kasy wiec co za roznica.
Najgorsze jest to, że takie praktyki prowadza w prostej drodze do sprzedaży kasy na szeroka skale przez tzw 'chinskich pi......ch $%#% farmerow'
goście kampią moby dla przedmiotów, zbieraja surowce 24h/dobe
i to wlasnie psuje cała zabawe, destabilizuje ekonomie servera i dlatego tez jestem przeciw
gdyby ludzie nie kupowali to by ich nie bylo

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 11:18 
Cytuj  
Cytuj:
tak exploituje (ostatni exploit to w SWG, pozwalalo mi zarabaic 6-8m przez noc spiac czyt. botowanie)


I za to powinni ci zablokować konto, no ale.....gg Polish Gold Farmer Szczoch.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 12:25 
Cytuj  
Dana bzdura.
To co akurat wykonywal pieszczoch mozna bylo robic kompletnie zgodnie z mechanika gry siedzac przy kompie, lub smacznie spiac.
Jedyne co uzywal to mozliwosc pisania skryptow w grze, nawet jakby admini sie zesrali nie mieliby go prawa zbanowac.

A ze robia pewne lokacje tak, ze mozna sobie strzelac do mobkow kiedy one Ciebie nie widza i nie poprawiaja tego od wydania gry to chyba z ich strony jest cos nie tak.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
Exploity działają zazwyczaj zgodnie z mechaniką gry.....a że w mechanice są bugi :-? Z tego co wiem, za exploitowanie gry dostaje się bana nie tylko w WoWie, no ale może SWG to wyjątek...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 16:45 
Cytuj  
Byc moze pieszczoch to niezbyt dokladnie nazwal, nikt za to bana by mu nie wlepil bo nie bylo to nielegalne, a kaske trzepal na tym bardzo ladna.
Jedno miejsce na serwerze o ktorym wiedzial chyba tylko on :o


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 17:08 
Cytuj  
E tam :P Wiedzial pozniej Ald, Mac hmm ty chyba tez? Juz niepamietam.
Xanth jeszcze znal fajniejsze miejsce, ale nie bylo zbuggowane tak ze mobki cie nie bily.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.