mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 10:39 
 
Nie no chamskie wypowiedzi to podstawa i na początku tez nie kapowałem, czemu tak jest. Ale siedzę już na tym forum odrobinkę czasu i uwierz mi to z czasem przychodzi ze cię szlak trafia jak widzisz Topic, który był już wałkowany 1000 razy.

Ja bym proponował dodać do opisu forumowicza wiek. I by od razu było wiadomo jak z takim postąpić. Czy ładnie mu wytłumaczyć i zwrócić uwagę czy zmieszać z błotem?

Ps. W przedszkolu dawali mi wstrętne bułki z paprykarzem :D

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 10:40 
 
zmora w przedszkolu to byla oswianka :( i to jeszcze przesolona (sic!)


btw.
Obrazek
Zupa Cytrynowa


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:00 
 
Tak się tylko zastanwiam co tu jest chamskie...
Czy to, że mówi się takiej osobie żeby poszukała na forum zanim zapyta, czy może fakt, że miała ona głęboko w dupie to co moderatorzy podpieli na górze danego pod-forum?

PS. Wiek raczej nie ma tu nic do rzeczy (a w zasadzie nie powinien)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:18 
 
A ja nie chodzilem do przedszkola, kto mnie przebije ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:30 
 
Co to jest przedszkole? Owned!!11

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:54 
 
gay thread :<

Boli cie ze cie zjechali za twoja glupote ? :< cry more ? :<

Jak cie jada za glupote to powinienes wyciagnac z tego jakies wnioski, inaczej beda po tobie zawsze jechac :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 43
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:01 
 
Z tego wszystkiego wynika ze ja lepiej sie tu nie bede wypowiadal, bo nie mam sie zamiaru klocic z co niektorymi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:15 
 
A co jadles w przedszkolu?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:21 
 
Ja jadłem glownie naleśniki z serem i zajebiście mi smakowały. Z drugiej strony wolałem zaglądać pod spódniczki koleżanek (ahh te czerwone rajtuzki) niż jeść :P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 17 lut 2006, 14:15 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:40 
 
Co to są spudniczki ? To coś spod pudziana ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 13:46 
 
a mnie w zerowce kazali sie bawic w "chusteczke haftowana" (czy jakos tak :<
zabawy te zmuszaly mnie do ewakuacji z "zajec" ;p
nikt nie spierdzielil ze szkoly wczesniej niz ja! kto mnie pobije? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 13:57 
 
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:16 
 
SwenG napisał(a):
Co to są spudniczki ? To coś spod pudziana ?


Ok, ok już poprawiłem :P


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:43 
 
Naydref postaw sie przez chwile po stronie modera. Czlowiek zasuwa, robi jakies podklejone topici typu: "przeczytaj, zanim napiszesz!!", "najwazniejsze watki forum" itd., przychodzi jakis ignorant i pierwsze co robi to "new topic" click, a teraz sobie wyobraz ze masz tak kilka razy dziennie...nie dziw sie ze moderzy sa troche 'przewrazliwieni'.


edit: ja, wspol-moderuje darmowe z Zychem i szczerze powiedziawszy czasem mnie taka k**wica strzela jak widze co sie tam dzieje


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:59 
 
Ty jestes wyjatkiem, moderujesz najglupszy dzial w ktorym 90% userow to idioci albo dzieciaki :P W innych dzialach maja lzej, no moze poza wow. Inni to juz tak dla zasady robia, bo jak pojada po idiocie to nastepni bardziej sie zastanowia zanim zaloza kolejny glupi topic ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:07 
 
Te stary dziad sie odezwal lol
Anyway, na wszystkich forach takie zjawisko sie znajdzie oprocz tych co sa nowe lub o egzotycznej tematyce typu "jak malowac paznokcie na pietach" itp.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:16 
 
Naydref napisał(a):
Prosze Moderatorow o niekasowanie tego posta, poniewaz uwazam ze niejedna osoba bedzie sie chciala wypowiedziec na ten temat. Jezeli tak nie bedzie, usunac. A i chcialem zaznaczyc ze ten temat poruszany na forum nie byl chyba :] .
Z gory mowie ze nie chce nikogo obrazac, a nie podajac konkretnych nickow tego nie robie. Ale denerwuja mnie osoby, ktore przesadzaja z regulaminem itp. itd. Spotkala mnie taka sytuajcja kiedys, ze zapytalem o cos, tworzac nowego posta. Pierwsza odpowiedzia byla chamska wypowiedz (bez szczegolow) jednego ze stalych bywalcow tego forum dotyczacego WoWa. Ludzie wy sie czasami zastanowcie czy warto sie tak wymadrzac bez sensu. Ze macie tam ze dwie zlote gwiazdki pod nickiem to wcale nie znaczy ze mozecie bluzgac innych tekstai: poszukaj na forum, Ja znalazlem w 2 sekundy. Myslalem ze z fotela spadne i rzygne ...
I jestem przekonany ze nie tylko mnie to spotkalo, bo takich ziomkow tu jest sporo, ech nie chce mi sie wiecej pisac bo pozno jest.
Dajcie se czasem luz, ok ?
inna rzecza ( ktora mnie konkretnie denerwuje) jest zjezdzanie z tematu i tak uzywajac opcji wyszukaj w danym temacie znajduje sie chuj wie co i malo juz ma wspolnego z tematem posta


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:22 
 
wulfgar napisał(a):
inna rzecza ( ktora mnie konkretnie denerwuje) jest zjezdzanie z tematu i tak uzywajac opcji wyszukaj w danym temacie znajduje sie chuj wie co i malo juz ma wspolnego z tematem posta

Dlatego ogolnie przyjmuje sie, ze dlugie tematy sa typu pytanie-odpowiedz. Jesli thread ma 2-3 strony i jest swoistym kompendium wiedzy na dany temat to warto przeczytac caly, ale jesli temat ma stron 50 to nikt nie kaze Ci przeszukiwac go na obecnosc informacji znajdujacej sie na stronie numer 33.


_________________
Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:28 
 
Zychoo napisał(a):
Dlatego ogolnie przyjmuje sie, ze dlugie tematy sa typu pytanie-odpowiedz. Jesli thread ma 2-3 strony i jest swoistym kompendium wiedzy na dany temat to warto przeczytac caly, ale jesli temat ma stron 50 to nikt nie kaze Ci przeszukiwac go na obecnosc informacji znajdujacej sie na stronie numer 33.
i tu wracamy do poczatku, jesli np chcialbym sie czegos dowiedziec o wariorze w wow, opcja szukaj bah temat warrior ktory ma "tylko" 125 stron i co mam przewalac 125 stron zeby znalezc odp lub nie ? chyba prosciej zalozyc nowy temat ktory zawsze mozna skasowac


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:38 
 
lol naucz sie czytac to co cytujesz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.