mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 15:54 
Cytuj  
z pieluch wyroslem 24 lata temu...
ale widze ze to ty ich potrzebujesz...zasponsorowac CIE :)?
A tak poza tym to prawda w oczy kole... wiem

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:06 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
z pieluch wyroslem 24 lata temu...
ale widze ze to ty ich potrzebujesz...zasponsorowac CIE :)?
A tak poza tym to prawda w oczy kole... wiem


Skad?;o

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:24 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
z pieluch wyroslem 24 lata temu...


ahh sry cos musialo mnie zmylic :(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:31 
Cytuj  
Chciałęś chyba powiedzieć 2 x 4 lata temu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:40 
Cytuj  
Ha ha ha, ale sie usmialem, niezla beka....NOT!

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 17:03 
Cytuj  
heh ja tez jestem teh freemorpg boyem i jakos mi to nie przeszkadza ze gram we fri gierki. Faktem jest ze wole poczytac gejcenter niz tutejszy dzial... Ciezko przedrzec przez spam malolatow by znalezc szukana informacje.


_________________
oumn da lololegend


Ostatnio edytowano 6 mar 2007, 20:33 przez CheGee, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 18:07 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
z pieluch wyroslem 24 lata temu...
i może jeszcze szukasz taniego auta na sprzedaż?


_________________
nie lubie konserw

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 18:42 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
A czego ty zes sie spodziewal? Przeciez tylko bzdurami da sie skomentowac tamten dzial.
W koncu nie bedziemy robic analizy behawioralnej bandy kretynow :o


Jakbym sie znal i by ktos za to zaplacil to czemu nie. W sumie to mozna ich "odsprzedac" jakims studentom psychologii/psychiatrii. Obiekt badan jak znalazl.

,,.
Faktycznie sa lepsi niz szczury...Bo szczury mozna polubic. ;] No ale sprzedac to chyba tylko w Media Markt.


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 20:21 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
Tsunami napisał(a):
z pieluch wyroslem 24 lata temu...
i może jeszcze szukasz taniego auta na sprzedaż?


Pij...i wez chlopaczku zejdz na ziemie bo widze ze zyjesz netem... zdejmij te okulary z pryszcza na nosie i wytrzyj mleko spod nosa.

Autko mam, a jakie to nie musi Cie to interesowac. Ty takiego nie bedziesz mial bo sie nie uczysz i jestes LUJ...wielki Ch*j ;)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 20:39 
Cytuj  
To jakaś nowa moda na dodawanie sobie lat?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 20:56 
Cytuj  
No na to wyglada;D. Coz nie dlugo bedziemy miec handlarzy golfami III z niskim przebiegiem, ktorzy beda miedzy soba nimi handlowac.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 21:13 
Cytuj  
@UP, @UP 2x @UP 3x...
Tak dodaje sobie lata, jezdze golfem III czarnym z niskim przebiegiem i stołuje sie w barze mlecznym. Wy nie dodajecie lat bo macie 16-17, jezdzicie rowerami i stołujecie sie czipsami no i na dodatek macie od tego ubytki w uzebieniu i przebarwienia. Jest tu ktos normalny?...Z debilami szkoda pisac... spychacie mnie na poziom marginesu spolecznego.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 21:16 
Cytuj  
to wyjdz.


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 21:49 
Cytuj  
Tsunami, pochwal się jaki masz wózek plx. Ciekaw jestem bo zamierzam kupić jakiś wóz i się zastanawiam czy niemiecki czy francuski


_________________
O.o

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 00:20 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
Pij...i wez chlopaczku zejdz na ziemie bo widze ze zyjesz netem... zdejmij te okulary z pryszcza na nosie i wytrzyj mleko spod nosa.

Autko mam, a jakie to nie musi Cie to interesowac. Ty takiego nie bedziesz mial bo sie nie uczysz i jestes LUJ...wielki Ch*j
A skąd wiesz czy sie ucze czy nie? Szczerze to w ogóle mnei nie obchodzi twoje autko ani tymbardziej twój wiek. Jedyne co mnei obchodzi to poziom który prezentujesz na forum. A po tej rymowance przypomniały mi sie oldskulowe lata w piaskownicy, wtedy to bylo fajnie człwoiek sie nie musial niczym przejmować... Miałem nadzieje na jakiś sensowny flame na mnie w tym temacie ale sie zawiodłem, ale dobra dostosuje sie do twojego poziomu:
"a mój tata jest silniejszy od twojego taty!"


_________________
nie lubie konserw

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 03:26 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
Tsunami napisał(a):
Pij...i wez chlopaczku zejdz na ziemie bo widze ze zyjesz netem... zdejmij te okulary z pryszcza na nosie i wytrzyj mleko spod nosa.

Autko mam, a jakie to nie musi Cie to interesowac. Ty takiego nie bedziesz mial bo sie nie uczysz i jestes LUJ...wielki Ch*j
A skąd wiesz czy sie ucze czy nie? Szczerze to w ogóle mnei nie obchodzi twoje autko ani tymbardziej twój wiek. Jedyne co mnei obchodzi to poziom który prezentujesz na forum. A po tej rymowance przypomniały mi sie oldskulowe lata w piaskownicy, wtedy to bylo fajnie człwoiek sie nie musial niczym przejmować... Miałem nadzieje na jakiś sensowny flame na mnie w tym temacie ale sie zawiodłem, ale dobra dostosuje sie do twojego poziomu:
"a mój tata jest silniejszy od twojego taty!"


A jak uwazasz... jaki poziom ty reprezentujesz inteligencie z kamodexu?
Myslisz ze jestes naj... a tak na prawde zadna dziewczyna cie nie chce.
Mnie tez nie interesuje ile masz lat, czym jezdzisz lub na czym... chyba na recznym hehe. Nie mam zamiaru dluzej z Toba i kilkoma innymi uzytkownikami forum sie postowac bo to i tak nic nie zmieni... Bedzie tak bez konca i to tylko durne nabijanie waszych postow (jak i moich). Przespij sie z tym betoniarko (tak wogole masz bardzo tworczy nick...tez to o Tobie swiadczy) i zastanow o co Tobie wogole chodzi... bo ja nie wiem. Chcesz cos uswiadomic? To powiedz nam co. Powiesz znowu (jak wiekszosc tutaj co sie stawili przeciwko mnie) jaki jestem noob i smigam golfem III? Jezeli uwazacie ze macie tych lat wiecej i jestescie osobami doroslymi to to pokazcie bo narazie swiecicie glupota i niczym wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 08:03 
Cytuj  
cos w tym jest

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 09:46 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
Betoniara napisał(a):
Tsunami napisał(a):
Pij...i wez chlopaczku zejdz na ziemie bo widze ze zyjesz netem... zdejmij te okulary z pryszcza na nosie i wytrzyj mleko spod nosa.

Autko mam, a jakie to nie musi Cie to interesowac. Ty takiego nie bedziesz mial bo sie nie uczysz i jestes LUJ...wielki Ch*j
A skąd wiesz czy sie ucze czy nie? Szczerze to w ogóle mnei nie obchodzi twoje autko ani tymbardziej twój wiek. Jedyne co mnei obchodzi to poziom który prezentujesz na forum. A po tej rymowance przypomniały mi sie oldskulowe lata w piaskownicy, wtedy to bylo fajnie człwoiek sie nie musial niczym przejmować... Miałem nadzieje na jakiś sensowny flame na mnie w tym temacie ale sie zawiodłem, ale dobra dostosuje sie do twojego poziomu:
"a mój tata jest silniejszy od twojego taty!"


A jak uwazasz... jaki poziom ty reprezentujesz inteligencie z kamodexu?
Myslisz ze jestes naj... a tak na prawde zadna dziewczyna cie nie chce.
Mnie tez nie interesuje ile masz lat, czym jezdzisz lub na czym... chyba na recznym hehe. Nie mam zamiaru dluzej z Toba i kilkoma innymi uzytkownikami forum sie postowac bo to i tak nic nie zmieni... Bedzie tak bez konca i to tylko durne nabijanie waszych postow (jak i moich). Przespij sie z tym betoniarko (tak wogole masz bardzo tworczy nick...tez to o Tobie swiadczy) i zastanow o co Tobie wogole chodzi... bo ja nie wiem. Chcesz cos uswiadomic? To powiedz nam co. Powiesz znowu (jak wiekszosc tutaj co sie stawili przeciwko mnie) jaki jestem noob i smigam golfem III? Jezeli uwazacie ze macie tych lat wiecej i jestescie osobami doroslymi to to pokazcie bo narazie swiecicie glupota i niczym wiecej.


Przeczytaj to co napisales i prosze udowodnij mi ze jestes doroslym czlowiekiem, bo jesli nie to albo jestes opozniony w rozwoju, albo edukacje zakonczyles w podstawowce. Twierdzenie, ze ktos swieci tu glupota jest bledne, wiekszosc dostosowuje poziom rozmowy do watku. Gdybys byl wczesniej na forum, wiedzialbys z kim rozmawiasz itd., a ze jestes nowy spalasz na panewce jak haczyrion, ktory popierdala po polnych drogach swoim wozem z niskim przebiegiem...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 10:11 
Cytuj  
Jedno trzeba przyznać, kolo nie robi rażących błędów ortograficznych. Ale to pewnie zasługa przeglądarki


_________________
O.o

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 10:59 
Cytuj  
Tsunami napisał(a):
Myslisz ze jestes naj... a tak na prawde zadna dziewczyna cie nie chce.
Mnie tez nie interesuje ile masz lat, czym jezdzisz lub na czym... chyba na recznym hehe.
Takie standardowe bluzgi bez wiekszego dostosowania do bluzganej mnie nie ruszają po prostu cie zignoruje
Tsunami napisał(a):
Nie mam zamiaru dluzej z Toba i kilkoma innymi uzytkownikami forum sie postowac bo to i tak nic nie zmieni... Bedzie tak bez konca i to tylko durne nabijanie waszych postow (jak i moich).
Ok to nei nabijaj postów
Tsunami napisał(a):
Przespij sie z tym betoniarko (tak wogole masz bardzo tworczy nick...tez to o Tobie swiadczy)
nie mam pojęcia co o mnie nick świadczy więc z łaski swojej odpowiedz mi
Tsunami napisał(a):
i zastanow o co Tobie wogole chodzi... bo ja nie wiem. Chcesz cos uswiadomic? To powiedz nam co. Powiesz znowu (jak wiekszosc tutaj co sie stawili przeciwko mnie) jaki jestem noob i smigam golfem III? Jezeli uwazacie ze macie tych lat wiecej i jestescie osobami doroslymi to to pokazcie bo narazie swiecicie glupota i niczym wiecej.
chce tylko udowodnić że drastyczna większość ludzi z darmowych powinna stwierdzic w końcu że jak sie nie ma nic do powiedzenia lub sie nie umie tego wyrazić to lepiej nic nie pisać. Poza tym z tym golfem III to chciałem cie porównąć do haczyriona chociąz nie uważam cie za ażtak hardkorowy przypadek jak on. A co do wieku może powtórze: Na forum nie interesuje mnie twój wiek a tylko poziom jaki prezentujesz a ten ejst niższy niż sie można było by spodziewać. Widziałem już sensownie i z mózgiem gadających 13-latków jak i równieżzidociałych 25latków więc wiek nie ma wiekszego znaczenia.


_________________
nie lubie konserw

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.