mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kogo wolisz?
Premiera na haju 38%  38%  [ 40 ]
Prezydenta na Helu 15%  15%  [ 16 ]
Nie cierpię obu 15%  15%  [ 16 ]
Mam to wszystko gdzieś 31%  31%  [ 33 ]
Liczba głosów : 105
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 17:35 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Jestes glupi? Czy tylko niepelnosprytny? To jest odpowiedz na pytanie? Co mnie obchodzi premier, to jest forum o grach mmo itp rzeczach. W zwiazku z tym spadaj z ta agitka.

A i wbij sobie do tego pustego lba ze nie kochamy twojego idola. Sory, naprawde jest mi przykro z tego powodu.

@Sargeras
Tez sie zastanawiam po chuj wyskakujesz tutaj z tymi swoimi agitatorskimi tekscikami. Jakbys sie nie zdemaskowal jako czlonek PiSu, to moze ktos by i chcial z toba porozmawiac, ale wszyscy wiemy, ze nawet jakbys myslal inaczej niz nakazuje myslec partia to i tak tego nie napiszesz, bo nie od tego jestes zeby przedstawiac wlasne zdanie. Jak czlonek partii nie masz wlasnego zdania i miec go nie bedziesz dopoki do czegos nie dojdziesz (a nie dojdziesz agitujac na forum o grach). Spierdalaj wiec na inne podworko z polityczna wyliczanka, bo tutaj kazdy na w dupie partyjnych aparatczykow, tym bardziej tak smiesznie marnego szczebla jak ty.


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 17:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ktos doniosl, ze palil wiec sie przynal. kurwa nie przesadzajcie.
kazdy z nas palil, bral, pil itd itd. czemu premierowi odmawiac prawa do zabawy? szczegolnie ze to bylo 20 lat temu. lepiej zeby byl swietoszkowatym pojebancem jak kaczynscy?
niestety po takich sytucjach widac najlepiej przekroj polskiego spoleczenstwa.
napisaliby w fakcie ze palil maryske to zostalby zjebany za to ze palil i sie nie przyznal.
zachowal sie normalnie to go jebia ze palil.

Powyższa wypowiedź jest przykładem skutecznej manipulacji.

Mendol uznał premiera za "swojaka" i gotów jest bronić go do tego stopnia, że wywraca do góry nogami system wartości. W tym wypadku usiłuje dowodzić, że osoba która zachowała się w sposób haniebny jest niby pokrzywdzona (gdyby się przyznał to też byłoby źle), a obraża osoby, u których takie zachowania nie wystąpiły ("świętoszkowate pojebańce Kaczyńscy" - to nazwisko, więc pisze się z dużej litery).

Dana napisał(a):
No, tak samo miało być z dziadkiem w wermachcie. Tylko go Kurski uprzedził. A przecież mógł zrobić taki PR na neo-nazistach !

Nie sądzę. Wyciągnięcie dziadka z Wermachtu wyraźnie zaskoczyło Tuska, który poplątał się w wypowiedziach (najpierw zarzekał się, że to nieprawda, a potem tłumaczył, że nic o tym nie wiedział).

Huba napisał(a):
Jestes glupi? Czy tylko niepelnosprytny? To jest odpowiedz na pytanie? Co mnie obchodzi premier, to jest forum o grach mmo itp rzeczach. W zwiazku z tym spadaj z ta agitka.
A i wbij sobie do tego pustego lba ze nie kochamy twojego idola. Sory, naprawde jest mi przykro z tego powodu.

Mam gdzieś twoje wyzwiska. Świadczą tylko o twojej bezradności i że z kulturą u ciebie kiepsko.

Dyskusje/kłótnie o polityce nigdy nie były na tym forum zabronione.

Nie. Nie jest mi przykro.

Zychoo napisał(a):
Jakbys sie nie zdemaskowal jako czlonek PiSu, to moze ktos by i chcial z toba porozmawiac, ale wszyscy wiemy, ze nawet jakbys myslal inaczej niz nakazuje myslec partia to i tak tego nie napiszesz, bo nie od tego jestes zeby przedstawiac wlasne zdanie.

Praktyka dowodzi, że jednak ktoś chce ze mną rozmawiać. Jeśli ma mi do powiedzenia rzeczy wyłącznie w stylu "spierdalaj" to już nie mój problem.

Oczywiście jesteś zbyt inteligentny, aby kiedykowliek dopuścić możliwość, że piszę to co myślę. I że nie udawanie apolitycznego jest logiczne i uczciwe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 18:16 
Cytuj  
Cytuj:
Nie sądzę. Wyciągnięcie dziadka z Wermachtu wyraźnie zaskoczyło Tuska, który poplątał się w wypowiedziach (najpierw zarzekał się, że to nieprawda, a potem tłumaczył, że nic o tym nie wiedział).


Zaskoczyło, bo nie spodziewał się że ktoś zepsuje mu plany bicia pijaru na własnych ułomościach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 18:56 
Cytuj  
respekt
gdzie on 20 lat temu dorwał trawę?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 19:00 
Cytuj  
Tak to jest za mlodu - jedni kradna Ksiezyc, inni jaraja zielsko. Zycie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 20:17 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Twierdzę, że swoje dzieci będziesz chciał uchronić przed paleniem ziela i stanowczo będziesz im zabraniał naśladowania premiera Tuska.


Gowno wiesz. Nie niebede im tego zabranial bo znam to, znam ziolo wiem co z czlowiekiem robi (nic wielkiego) i powiem wszem i wobec, nawet capsem napisze ze:

WOLE BY MOJE DZIECKO NAWET W WIEKU 16 LAT JARALO REKREACYJNIE ZIOLO NIZ JEBALO JABCOKI POD KLATKA CZY MOSTEM LUB PALILO FAJKI BY BYC TRENDI CO PRZYPUSZCZALNIE CZY TEGO CHCESZ CZY NIE BEDZIE ROBILO TWOJE WYCHOWANE W WIERZE W SWIETOSZKOWATYCH POJEBANCOW. :-) GL & HF


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 20:28 
Cytuj  
mysle ze jak twoje dziecko bedzie palic ziolo to chyba wlasnie dlatego zeby byc trendi i idzie to w parze z fajkami i alkoholem


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 20:32 
Cytuj  
http://youtube.com/watch?v=dG3CU2pIlE8
... Czytał Lucjan Szołajski.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 20:40 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
... Czytał Lucjan Szołajski.


ahahaha :lol:


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 21:31 
Cytuj  
Sarg politycznosc to jedno, przygladanie sie polityce, trendom, sposobom sprawowania wladzy, dzialaniom politycznym wszelakim lubie. Polskiej partyjniackiej polityki nienawidze, i to niezaleznie od stron. Wszyscy ze jednakowo zenujacy. Nie ma nic bardziej zalosnego niz inteligentny czlowiek naprawde cos soba reprezentujacy, ktory "musi" grac role partyjnego zolnierza i mowic to co szefu rozkazal (np posel Cymanski).

W zwiazku z tym prosze nie dziw sie, ze jak widze marnej jakosci partyjna agitke w stylu " AMG PACZCIE TUSK JE ZUY BO JARAL ZIOLO" na forum o grach mmo to mnie nosi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 21:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
respekt
gdzie on 20 lat temu dorwał trawę?


W jakim wieku byłeś 20 lat temu ? 10yo ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 23:24 
Cytuj  
yo ~10, i z tego co pamiętam to cukier był wtedy na kartki, po pralkę stało się 3 dni w kolejce, mięso rzucali do sklepu raz w tygodniu, a banana widziało się raz do roku - na Boże Narodzenie jak się miało szczęście.
A Tusk spokojnie wyprzedzał epokę o jakieś 10 lat i jarał trawę, podczas gdy mój ojciec stał w długim ogonku po piwo (a raczej sikacz) bo akurat na 1 Maja dowiezli..
Jeszcze raz respekt!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 23:36 
Cytuj  
tak było 20-25 lat temu Mark :wink:
stałem po buty, takie hujowe UNOPOLE (nawet nie sofixy) a całe podwórko mi zazdrościło, a benzyna do motorynki była na kartki.

mieso kupowałem na kartki, a u ruskich czarnobyl wybuchł - rok 1986

oliwa tylko z koscioła z paczek z ameryki, pomarancze tylko prywatnie sie zamawiało.

za 1 DOLARA grałem cały dzień na automatach (bilardy itp) we dwóch


_________________
psn


Ostatnio edytowano 15 maja 2008, 09:18 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 00:27 
Cytuj  
A ja dostałem klocki LEGO z Baltony i do dzisiaj czuje jaki byłem szczęśliwy, nie mówiąc już o tym jak dużo pieniędzy to rodziców kosztowało...

Jak chce sobie te czasy przyomniec, odpalam alternatywy :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 07:11 
Cytuj  
Taaaa... a mielonka konserwowa w przeciwpancernej puszcze smakowała jak mielonka konserwowa ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 09:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
odpalam alternatywy :)
ja mieszkam na Alternatywy 4 :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:06 
Cytuj  
Sniadanie na trawie:

Obrazek


Posty: 36
Dołączył(a): 12.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:40 
Cytuj  
Cytuj:
Oczywiście jesteś zbyt inteligentny, aby kiedykowliek dopuścić możliwość, że piszę to co myślę.


Ludzie zawsze próbują wyjaśnić w sposób racjonalny zjawiska niewytłumaczalne (w tym przypadku nadzwyczajny poziom kretynizmu i zaślepienia bijący z twoich postów). W przeciwnym wypadku musieli by przyjać do wiadomośći że są ludzie aż tak zidiociali, jak to wynika z twoich wypowiedzi, nie jest to łatwe do przełknięcia.


_________________
Tomugeena słowo na miesiąc Maj :

iniside AKA "pan_ktory_ma_przedmiot_systemy_operacyjne_i_dowiedzial_sie_jak_dziala_unix_Hurra!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:52 
Cytuj  
Cytuj:
yo ~10, i z tego co pamiętam to cukier był wtedy na kartki, po pralkę stało się 3 dni w kolejce, mięso rzucali do sklepu raz w tygodniu, a banana widziało się raz do roku - na Boże Narodzenie jak się miało szczęście.
A Tusk spokojnie wyprzedzał epokę o jakieś 10 lat i jarał trawę, podczas gdy mój ojciec stał w długim ogonku po piwo (a raczej sikacz) bo akurat na 1 Maja dowiezli..


Czy twoim zdaniem trawę kupuje/owało się w sklepie ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 11:07 
Cytuj  
Altdotrollowania napisał(a):
Cytuj:
Oczywiście jesteś zbyt inteligentny, aby kiedykowliek dopuścić możliwość, że piszę to co myślę.


Ludzie zawsze próbują wyjaśnić w sposób racjonalny zjawiska niewytłumaczalne (w tym przypadku nadzwyczajny poziom kretynizmu i zaślepienia bijący z twoich postów). W przeciwnym wypadku musieli by przyjać do wiadomośći że są ludzie aż tak zidiociali, jak to wynika z twoich wypowiedzi, nie jest to łatwe do przełknięcia.

Czyzby jedyny Shadhun zauwazyl, ze posty sergerasa to niskich lotow sofistyka. Niektorzy nawet na tak niski poziom sie zlapali i pisali o tym, ze dobrze argumentuje. hehe Najlepsze lekarstwo na tego typu polityczne zaczepki to ignorowanie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.