mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 11:27 
Cytuj  
@Shador:
Co to za dziwny uniwerek?

@Loki
Obawiam się, że po obronie ostra jazda dopiero się zacznie. :wink:

@tczewiak
1. Móżdżek to masz już przeprany ładnie, skoro od 2007 rządzi PO, a ty nadal o Pisie.
2. Jedyny wściekły bojówkarz, jakiego znam to fan PO nawracający na jedyną słuszną drogę pistoletem i nożem. A więc:

Obrazek


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 11:50 
Cytuj  
Loki napisał(a):
e, ja mam sesje juz od tygodnia.. ale to dlatego ze inzynierski semestr trwa 10 tygodni.. po swietach tydzien to juz bede po wszystkim.. potem obrona i KURWA KONIEC !
jaki koniec? magisterskie pewnie ruszaja :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 16:54 
Cytuj  
Zastanawia mnie jedna rzecz. Jaki sens jest studiowac, skoro sra sie po rajtach przed sesja czy sie ja zaliczy? Albo podchodzisz do tematu powaznie i po prostu jestes gosc w tym czego sie uczysz, w zwiazku z czym sesja jest dla ciebie tylko kolejnym etapem, albo odpierdalasz maniane zeby zdobyc jebany papierek ktory w przyszlosci i tak ci gowno da, bo przyszly pracodawca bardzo szybko zweryfikuje twoja wiedze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 19:40 
Cytuj  
Niektórzy potrzebują taki papierek do pracy.
Teraz to już jak dawniej matura, głupio nie mieć.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 21:51 
Cytuj  
Szczerze, to kolo chuja kazdemu lataja te papierki. No chyba, ze przy jakis rozmowach kwalifikacyjnych jak pracodawca przebiera oferty i ma do wyboru listy z osobami ze srednim i z wyzszym, ale z drugiej z drugiej strony to chuj nie pracodawca i kariery w takiej firmie nie wroze

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 22:20 
Cytuj  
Ale np. na niektórych państwowych posadach jest wymagane wyższe i coś trzeba mieć.
U prywaciarza to wiadomo, że zależy od niego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 22:46 
Cytuj  
Ilosc polskich studentow jest absurdalna, duzo osob ani tego nei czuje, ani sie nei nadaje na studia. A pozniej im wstyd isc do "zwyklej" roboty bo mgr nei wypada lolz... A pewnei wiecej by zarobili i bardziej byliby szczesliwi jako mechanik czy kosmetyczka/fryzjerka... lub Fryzjer ;D i pewnie zarobia wiecej niz wiekszosc takich mgr.

Co do sesji to niekoniecznie sie zodze, ze kazda to kolejny etap, sporo jest glupich przedmiotow, czesto tez szeroki zakres materialu. Chyba na zadnej uczelni nie ma tylko przedmiotow w danym specjalistycznym kierunku. Np. na polibudzie musza i chuj chyba miec jakas czesc humanistycznych przedmiotow ala socjologia. Ale są czesto też i cięzkie i chuja przydatne.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 23:05 
Cytuj  
Studia u nas to po prostu dobry biznes, niedawno byliśmy w czołówce Europy jeśli chodzi o % osób studiujących na kraj.
Prywatne uczelnie niestety nie prezentują żadnego poziomu, nawet awf to już nie to samo co kiedyś. Jedynie na prawie i medycynie nie ma opierdalania się, bo tam niewielki procent przyjętych przechodzi na kolejny rok.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 00:10 
Cytuj  
@High
Zazwyczaj te ciezkie sa najbardziej przydatne w przyszlosci, dlatego trzeba zacisnac zwieracze i poprostu sie ich nauczyc.
Konczac studia musisz byc dobry w swoim fachu, jesli nie dla pracodawcy i samej pracy, to przynajmniej dla wlasnej satysfakcji coby inni nie robili ze mnie balwanka. Sorry, takie realia, teraz przez to patrze na sesje troche inaczej niz 2 lata temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 00:38 
Cytuj  
Nie mowie, ze jest takich wiele. Ale tak, mialem ciezkie egzaminy, nie za bardzo przydatne. A ciezkie z powodu prowadzącego najczesciej. Same studia imo nie zrobia z nikogo zajebistego specjalisty. Bo wiekszosc rzeczy to po prostu teoria na papierze, na dodatek nie zawsze "na czasie". W moich studiach zalowalem, ze nie mam paru przedmiotow ktore by mi sie przydaly, a za to wcisnieto mi jakies gowna jak psychologia, socjologia itp.

Druga sprawa taka, ze jak chcialem sie nauczyc do sesji, to brakowalo nieraz czasu i trzeba bylo troche wybiorczo podejsc do nauki.

A co do pracy w swoim fachu, to ponoc ostatnio panuje tendencja elastycznosci i ludzie raczej nie pracuja tylko w jednym zawodzie przez cale zycie.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 12:32 
Cytuj  
revange napisał(a):
Zastanawia mnie jedna rzecz. Jaki sens jest studiowac, skoro sra sie po rajtach przed sesja czy sie ja zaliczy? Albo podchodzisz do tematu powaznie i po prostu jestes gosc w tym czego sie uczysz, w zwiazku z czym sesja jest dla ciebie tylko kolejnym etapem, albo odpierdalasz maniane zeby zdobyc jebany papierek ktory w przyszlosci i tak ci gowno da, bo przyszly pracodawca bardzo szybko zweryfikuje twoja wiedze.

wszystko by sie zgadzalo tylko nie bierzesz pod uwage ze nie zawsze to co musisz zaliczyc jest potem przydatne do czegokolwiek, to raz,
dwa ze nieraz sami prowadzacy po prostu chca uwalic okreslony % roku
ale i tak program nauczania i siatka zajec jest o niebo lepsza niz jeszcze 5 lat temu, mniej chujowizny wiecej konkretow

btw, tez juz po sesji, tylko praca do napisania i obrona w styczniu, ale to raczej formalnosc


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 12:49 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
nieraz sami prowadzacy po prostu chca uwalic okreslony % roku

teoria spiskowa


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 12:54 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
meterrr napisał(a):
nieraz sami prowadzacy po prostu chca uwalic okreslony % roku

teoria spiskowa

Obrazek


_________________
.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 23:34 
Cytuj  
u mnie na polibudzie do sesji z matmy będzie dopuszczone z 10-15 osób na 90 jak tak patrze teraz na to wszystko ;D Taki przesiew chujce robia ;s ale ja dam radę 8)
wystarczyło dobry myk znaleźć :)


_________________
Retired.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 10:44 
Cytuj  
A ja do chuja walcze o kontakt z babka ktora musze 'zaliczyc' zanim wroce na studia. Na uczelni jej nie ma, na maile nie odpowiada... suka. A na dodatek teraz nie moge latac i jej szukac bo leze rozjebany ospa... Swedzi;|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 13:21 
Cytuj  
PaWcIo napisał(a):
u mnie na polibudzie do sesji z matmy będzie dopuszczone z 10-15 osób na 90 jak tak patrze teraz na to wszystko ;D Taki przesiew chujce robia ;s ale ja dam radę 8)
wystarczyło dobry myk znaleźć :)

tzn nauczyc sie ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:27 
Cytuj  
a po co?:o
jade na pewnym wałku i jest spoko ;D


_________________
Retired.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 14:42 
Cytuj  
PaWcIo napisał(a):
a po co?:o
jade na pewnym wałku i jest spoko ;D


Fajny avatar


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 15:51 
Cytuj  
PaWcIo napisał(a):
a po co?:o
jade na pewnym wałku i jest spoko ;D

Fajnie, więcej takich inżynierów nam trzeba.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 16:01 
Cytuj  
Spoko jeszcze 2,5 roku, zdazy odpasc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.