mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 13:10 
Cytuj  
Lordrigar napisał(a):
Asmax oczywiscie masz racje, ale przyznasz, ze jednak poprawe widac (mowie teraz o stojce), imo uderza juz znacznie lepiej. Do w miare znosnego poziomu mu jeszcze kawalek, ale juz nie jest taka tragedia jak w walce z Najmanem. Chlop sie poprawia i tylko mu zyczyc powodzenia, w sumie nie wiem, czy w takim wieku da sie jeszcze wypracowac technike i odpowiednie nawyki...Chociaz Norton zaczal boksowac jak mial 20 lat, wiec czemu nie...


Pewnie na treningach Pudzian wali ok, ale zeby walczyc na ringu czy gdziekolwiek tak jak na treningach trzeba odbyc setki, nawet tysiace sparingow. Przygotowanie dalej kuleje, jak na zawodowym ringu mozna walczyc na bezdechu? 60% sukcesu to kwestia psychiczna a u pudziana kuleje, nie potrafi przelozyc tego czego uczy sie na treningach na mate. Postepy sa, ale talentu do walk nie ma i to widac juz teraz. Gdyby byl 20% bardziej opanowany zamiast przestrzelic 3 ciosy zajebalby jeden porzadny technicznie podbrodkowy i byloby po thompsonie. A on woli sie nastrzelac jak pod baletami.

Obrazek

Takimi uderzeniami zawodnika wagi super-ciezkiej nie polozysz.

A tutaj masz 10x slabszego zawodnika (fizycznie) i ogolnie nie nalezacego do czolowki MMA ktory kilkoma POPRAWNIE wyprowadzonymi ciosami kladzie DZEJMSA.

http://www.youtube.com/watch?v=xta1OwA7 ... re=related

i kolejna

http://www.youtube.com/watch?v=H9AXedA- ... re=related


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 16:58 
Cytuj  
Wiadomo, ale mi po prostu chodzilo o to, ze od walki z el cholesterolem jednak sie poprawil ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 17:17 
Cytuj  
emilianenko to akurat slaby przyklad bo koles potrafi sie napierdalac, zreszta ma dobrego sparing partnera pod reka.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 17:19 
Cytuj  
No ale nie jest kotem - ale to nawet nie jest wazne - chodzilo tylko o pokazanie ze thompson nie ma stalowej szczeki tylko ciosy pudziana sa strasznie slabe (jak na Super Heavyweight)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 08:11 
Cytuj  
Pudzian jest chujowo zbudowany jak na mma. Jego jedyną szansą zawsze będzie pierwszych kilka minut - jak już się czegoś nauczy. Teraz to to nie ma ani warunków fizycznych ani techniki. Taki freak show dla gawiedzi.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 08:35 
Cytuj  
W sumie juz chyba wystarczy o podworkowym MMA...

Jak ktos nie w temacie a chce zobaczyc kawal skurwysyna, to polecam walki Andersona Silvy. Jezeli dla kogos MMA to tylko nudne tarzanie itp. to obejrzcie sobie jego wykonania. IMO lepsze niz popisy Bruca Lee.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:25 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jezeli dla kogos MMA to tylko nudne tarzanie itp. to obejrzcie sobie jego wykonania. IMO lepsze niz popisy Bruca Lee.


Co Ty, misjonarz? Jak dla kogoś to nudne tarzanie to niech nie ogląda mma i z głowy.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:31 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Asmax napisał(a):
Jezeli dla kogos MMA to tylko nudne tarzanie itp. to obejrzcie sobie jego wykonania. IMO lepsze niz popisy Bruca Lee.


Co Ty, misjonarz? Jak dla kogoś to nudne tarzanie to niech nie ogląda mma i z głowy.


Temat o mma to pisze sie o MMA, wiec zamknij ryj i spierdalaj :).
Raz wychyliles leb z dzialu DFO i niestety zaliczyles nieudana probe :(.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:43 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
W sumie juz chyba wystarczy o podworkowym MMA...

Jak ktos nie w temacie a chce zobaczyc kawal skurwysyna, to polecam walki Andersona Silvy. Jezeli dla kogos MMA to tylko nudne tarzanie itp. to obejrzcie sobie jego wykonania. IMO lepsze niz popisy Bruca Lee.


Eeee, ja nie ogarniam MMA(wlasnie dla mnie to nudne tarzanie sie po glebie najczesciej) ale na KSW walczyl jakis fin, puhaka? Nie pamieta. Ale ten jebeniac sie tak gibal na macie ze az z przyjemnoscia to sie ogladalo;)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:46 
Cytuj  
To zobacz:

http://www.youtube.com/watch?v=unR2R3GFcCw


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 09:56 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Temat o mma to pisze sie o MMA, wiec zamknij ryj i spierdalaj :).


Temat jest o Pudzianie, to raz.
Dwa - Pudzian to dla Asmaxa mma.
Trzy - Asmax pisze o Gołocie w temacie "o mma"
Cztery - Asmax stwierdza, że w temacie "o mma" pisze się o mma.
Pięć - Asmaxa poleca wszystkim, którzy nie lubią nudnego tarzania walki Andersona - Anderson vs Sonnen - 5 rund przytualnia się do siebie Andersona i Sonnena na glebie...
Sześć - Asmax to znany selfowner z mmorpg.pl

Asmax napisał(a):


Anderson ledwo sobie radził w stójce z przeciętnym bokserem (walka bokserska). Jeżeli już chcesz się podniecać czyjąś stójką w mma to może Nick Diaz, ewentualnie jak waga ciężka to Alistair Overeem. A jak w mma podnieca Cię tylko stójka to oglądaj kickboxing. I ssij pałę z tym highlightem. :)


Ostatnio edytowano 24 maja 2011, 10:02 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:01 
Cytuj  
Siedem - Skoncz z ta debilna zabawe w detektywa i spierdalaj skad wypelzles smeagcwellum.

Chuj mnie obchodzi jak sobie Anderson radzil w boksie bo nie o tym mowa. A jak nieudolna probe flamu, argumentujesz debilnymi stwierdzenia 'jak w mma podnieca cie stojka' albo 'jak anderson probowal sil w boskie 245 lat temu to mu nie wychodzilo' czy 'dla asmaxa pudzian to mma' to jakakolwiek dyskusja z przyjebem Twojego pokroju traci sens. Jedynym co moge powiedziec to wypierdalaj cwelu i tyle.

EDIT: A akapitu o Sonnenie w ogole nie skomentuje, gosc ktory z ostatnich 12 walk w UFC 8 czy 9 wygrywa przez KO i raz sie dluzsza chwile potarza, albo przez cala walke bedzie ponizal Maie - zdarza sie. Ale tu sie patrzy na przekroj, a nie jak w przypadku Goloty na walke z Tysonem i po niej ocenia cala kariere.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 10:20 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Chuj mnie obchodzi jak sobie Anderson radzil w boksie bo nie o tym mowa.


Czy Ciebie to obchodzi czy nie, faktem jest, że stójka w mma kuleje. Wciąż jeszcze, poza nielicznymi wyjątkami, żaden z zawodników nie dałby rady w K1/boksie.
Fani stójki narzekają na mma, bo raz - nie rozumieją graplingu, dwa - stójka jest słaba. A to, że jesteś fanbojem podniecającym się highlightem w ktrym anderson bije kocmołuchów w stójce, nie zmieni faktu, że to kocmołuchy, ale oczywiście Anderson JAK NA mma jest wyjebanym strikerem.
Z graplingiem jest na odwrót - wielu zawodników mma startuje w turniejach graplingowych z powodzeniem. Poza tym, naturalny dla każdej napierdalanki jest klincz i grapling (to samo w boksie, z tym, że zawodników rozdziela za każdym razem sędzia). Dlatego mma jest i będzie zorientowana na grapling - i jeżeli chciałbyś kogoś zachęcić do mma, to raczej tłumacz grapling, a nie linkuj highlighty składające się z urywków stójkowych akcji z walk mma.
O to mi chodziło. Śsiesz pałę Asmax.

EDIT: o kurwa! Do tej pory skupiałem się na tym, co pisałeś do mnie, ale oto co miałeś do powiedzenia o Aleksandrze:
Asmax napisał(a):
A tutaj masz 10x slabszego zawodnika (fizycznie) i ogolnie nie nalezacego do czolowki MMA ktory kilkoma POPRAWNIE wyprowadzonymi ciosami kladzie DZEJMSA.

http://www.youtube.com/watch?v=xta1OwA7 ... re=related


To idealne podsumowanie Twojej wiedzy o mma. Domyślałem się, że jesteś fanbojem-krzykaczem, po tym jak zareagowałeś na mój spokojny komentarz, ale o poziomie Twojej ignorancji nie miałem pojęcia. Ale bieda Asmax. Po prostu bieda (przynajmniej jak na takiego "kozaka" w temacie mma). Hehehehe.

Edit2: Asmax owned. Oszczędziłbym Ci tego (teraz mi Ciebie trochę szkoda), gdybyś nie był takim pyskatym szczylem (przynajmniej z charakteru,bo ile masz lat nie wiem).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:30 
Cytuj  
Aha, ktora czesc mnie tak "ZOWNONOWALALAAL", to ze napisalem, ze Aleksy nie ma fizycznej sily Pudziana, czy, ze nie nalezy do scislej czolowki MMA?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:43 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Aha, ktora czesc mnie tak "ZOWNONOWALALAAL", to ze napisalem, ze Aleksy nie ma fizycznej sily Pudziana, czy, ze nie nalezy do scislej czolowki MMA?


O, to już teraz nie jest 10xsłabszy i chodziło o ścisłą czołówkę a nie czołówkę? Ale przynajmniej przestałeś się rzucać, co doceniam.
Jeszcze tylko daj spokój z przekonywaniem fanów walki w stójce do mma poprzez klipy pomontowane z momentów stójki w walkach mma (bo stójka jest na gorszym poziomie i nie o nią w mma chodzi) i pomyslę, że się dziś czegoś nauczyłeś.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:49 
Cytuj  
10x slabszy bylo metafora, nie wiem, nie chodze za nim i nie patrze ile wyciska na klate. Kult sily w przypadku Pudziana i wyglad schlanego menelka w przypadku Olka idealnie pokazuje, ze fizyczna sila wizualnie czy na laweczce chuja daje.


Czolowka/Scisla czolowka, jeden chuj, od 2006 roku nie mial zadnego godnego przeciwnika i walczy z samymi kelnerami. Eddy Bengtsson? Silvao Santos? Kurwa kto w ogole jest.

No i dostaje oklep od jakiegos kyokushinaki/kickboxera nie majacego pojecia o MMA.
Jezeli tak wyglada czolowka MMA to zwracam 2 kilo honoru ;].


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 13:04 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
10x slabszy bylo metafora, nie wiem, nie chodze za nim i nie patrze ile wyciska na klate. Kult sily w przypadku Pudziana i wyglad schlanego menelka w przypadku Olka idealnie pokazuje, ze fizyczna sila wizualnie czy na laweczce chuja daje.


Czolowka/Scisla czolowka, jeden chuj, od 2006 roku nie mial zadnego godnego przeciwnika i walczy z samymi kelnerami. Eddy Bengtsson? Silvao Santos? Kurwa kto w ogole jest.

No i dostaje oklep od jakiegos kyokushinaki/kickboxera nie majacego pojecia o MMA.
Jezeli tak wyglada czolowka MMA to zwracam 2 kilo honoru ;].


Walka, którą zlinkowałeś nie miała miejsca teraz, tylko w 2004 roku. I wtedy był w czółówce, może nawet ścisłej. A teraz zwracaj 2kg honoru najlepiej w postaci talerza pomidorowej i pęta parówek bo jestem głodny.

Do argumentu o sile niechętnie się odnoszę, bo to jakiś żart w ustach kogokolwiek interesującego się napierdalaniem - co dobitnie pokazała właśnie walka Pudziana, który ciąga samoloty a nie potrafi położyć gościa stojącego w miejscu z rękami na biodrach, to raz. A dwa - chuj go wie jak silni są bracia emelianenko - czego jak czego, ale siły to bym im nie odmawiał.

No, cieszę się, że się pogodziliśmy, bo zgoda buduje, czy jakoś tak.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:31 
Cytuj  
Swoją drogą jak oceniacie dalszą karierę Adamka w w wadze ciężkiej?

Jest w ogóle z kim się bić, żeby coś zarobić?

Teraz będzie się bić z kliczką, dostanie wpierdol i dużą kaskę, a potem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:54 
Cytuj  
Asmax w sobote ma byc jakas gala (o 3 w nocy u nas) - wiesz dokladnie kto z kim i o co?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 16:52 
Cytuj  
@Mendol UFC130 jest teraz w weekend.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.