mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:44 
Cytuj  
Ale co ci mam powiedziec? Myslisz ze jak nie bedziesz mial save na dysku to nie bedzie hackow? w MMO nie ma?

Dzien po premierze bedzie mozna kupic jakas zgrabna paczke hackow i bota. Ide o zaklad. Jak do kazdej gry online.
Do tego bedzie teraz mozna dzieki temu legalnie zarabiac na RMAH... wiesz jak to bedzie plaga? Slepa wiara ze Blizzard sobie z tym poradzi jest naiwnoscia. W WOW sobie nie radza... hackow, botow, gold spamu jest od groma. Co rok idzie PRowski komunikat ile to osob nie zbanowali naraz i znowu rok nic nie robia.

"szkoda Ci szmalu na 100% zabezpieczenie konta"
ofc ze mi szkoda. To ma zrobic za mnie firma... why? Bo to konto przeciez jest ich wlasnoscia. Tak robi Trion, rozumieja to i chwala mu za to. I to za darmo. Kolejny przyklad brainwashu.
I przyklad jak rozne moze byc podejscie formy do uzytkownika.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:45 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:45 
Cytuj  
To idźmy popykać w Rifta, bo mają koks zabezpieczenia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:47 
Cytuj  
No maja. Takie sa fakty. Blizzard nie ma i ma wyjebane. To tez sa fakty.

Znowu nazwiesz mnie chorym bo ja daje argumenty i fakty a ty sie motasz i nie potrafisz nic tam sklecic?

Ja tam nie uwazam cie za chorego Sobciu. Uwazam ze kazdy ma prawo do swojego zdania. Tylko ze ty tego zdania nie masz. Masz kompletnie wyprany mozg BLizardowskim PRem. Przerazajace. Zacznij myslec za siebie a nie "jak blizzard powiedzial ze bedie ok to znaczy ze bedzie".

Prosze.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:48 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:47 
Cytuj  
Szkoda, ze pomysłowość ludzi z trion nie przełożyła sie tak samo na grywalnosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:49 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Znowu nazwiesz mnie chorym bo ja daje argumenty i fakty a ty sie motasz i nie potrafisz nic tam sklecic?


Nie absolutnie, tutaj prawdopodobnie przyznam Ci rację.
Niestety ale jesteśmy skazani na Blizzarda, bo żadna z innych firm nie jest w stanie zrobić czegoś takiego jak robią oni. Masz kilka przykładów ostatnich lat, wszystko to kompletna porażka przynajmniej w moich oczach.

Jedyne co Ci jeszcze przyznam i na co czekam, to ta gra twórców Titan Questa, jak ona się nazywała? wyglądała całkiem solidnie i nie ukrywam że czekam na nią.

@Co do Blizzarda,
uważasz mnie za fanboia, bo podoba mi się płatne AH i stały dostęp do netu. To tak samo jakbyś wyzwał gościa który ma telewizję HD skoro można mieć SD jeszcze... trzeba iść do przodu stary, internet dzisiaj nawet w telewizorach jest, a płatne AH to jest akurat najmniejszy problem moim zdaniem.
Ja się najbardziej obawiałem gówna jakie było na BN w Diablo 2, i jestem pewien że BN 2.0 i online komp do gry D3 załatwi tą sprawę w 99%.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:52 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:50 
Cytuj  
nestor - ale tu nie chodzi o to co mozesz robic jak nie masz internetu.
chodzi o to, ze kupuje produkt i chce z niego korzystac wtedy kiedy JA mam ochote, a nie w zaleznosci od warunkow postawionych przez producenta..

grywalnosc rift'a jest taka sama jak diablo 3. rift to ulepszony wow, diablo 3 to ulepszone diablo 2.

i nie lubie kabraxisa za bardzo, ale z zabezpieczeniami ma racje.
trion to zrobil w pare tygodni i dziala. na dodatek za darmo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:50 
Cytuj  
Szkoda, ze pomysłowość ludzi z trion nie przełożyła sie tak samo na grywalnosc.

A to juz jest kwestia gustu misiu. Nie mieszajmy tego teraz.
Ja moge to samo napisac o jazdej grze Blizzarda od Vanilla WoW i to tez bedzie niby prawda (dla mnie). Zaden argument w dyskusji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:52 
Cytuj  
a przepraszam cie sobciu, ale co grywalnego zrobil blizzard w ciagu kilku ostatnich lat? bo ja kojarze sc2 i tyle.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:52 
Cytuj  
Liczby mowia co innego

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Co rok idzie PRowski komunikat ile to osob nie zbanowali naraz i znowu rok nic nie robia.


Jako osoba, ktora miala wlaczone 4 kompy nonstop do banowania chinczykow, przez przynajmniej 8h dziennie, nie moge sie z tym zgodzic.
Jako osoba, ktora teleportowala 90% graczy w searing gorge zeby zrobic bot train i potwierdzic banowanie, takze nie moge sie zgodzic.
Na koniec, jako osoba, ktora spedzala 3h zeby oddac pyskatemu smarkaczowi wszystkie itemy jakie stracil w hacku, lacznie z jakimis nic nie wartymi gownami, takze nie moge sie zgodzic.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:54 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Liczby mowia co innego


Ilość ludzi w SC2 to 10 innych tytułów gier z sumą użytkowników którzy ją kupili, dla mnie wystarczający powód.

Niestety ale Blizzard ma jedną wadę. Mają 3 uniwesra na których klepia kasę, wypadałoby powoli odsłonić kolejny bo zaczyna być nudno.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:55 
Cytuj  
No to moge tylko powiedziec ze przykro mi ze twoja ciezka praca jest totalnie niewidocznas z zalewie gowna ktorym wow jest opanowany.

Moze powinni zatrudnic 2x wiecej GMow. ale maja niestety wyjebane. :)

PS. No i to bylo dawno nestor... Kiedy byles Gmmem? Za vanilla jak sie Blizzard jeszcze staral i walczyl o klientow? Teraz to zupelnie inna gra jest. I zupelnie inna firma.

"Ilość ludzi w SC2 to 10 innych tytułów gier z sumą użytkowników którzy ją kupili, dla mnie wystarczający powód. "

Ehhh koronny argument padl. Gra sie dobrze sprzedala to musimy w nia grac!

Pisalem juz o posiadaniu wlasnego zdania i myslemiu swoim mozgiem co nie?

Simsy maja jeszcze wiecej uzytkownikow. Aion ma w Azji ponad 4 miliony (calkiem mozliwe ze wiecej niz WoW), LoL ma 15 milionow... A Runescape ponad 100 milionow, Ogame przez browsera rowniez pare baniek. Grasz w to wszytko mam rozumiec? Przeciez musi byc zajebiste.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:58 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:57 
Cytuj  
No zmienili się, nie ukrywajmy, liczy się $ teraz i tyle. WoW to szambo i tutaj tez jestem zgodny z Tobą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:58 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Szkoda, ze pomysłowość ludzi z trion nie przełożyła sie tak samo na grywalnosc.

Oh noes!
Temu forum nie dogodzisz:
a) firma zrobiła dobrą gre - gowno nie gra mialo być to i to i to, i wogóle to JA chciałem coś innego!
b) firma wywiązuje się ze swoich obietnic - pfff, ale ja chce to i to i gra jest chuja bo nie wyglada jak ja chciałem
c) wychodzi gra dopracowna technicznie - ee tam, i co z tego, jak nie ma full loot, nie wprowadza rewolucji nr1. Gowno nie gra
d) firma uczciwie traktuje klienta, daje usługi które u innych są płatne (transfer postaci, darmowy miesiac gry jak ci hackneli konto, darmowe zabezpieczenia konta (authenticator i coin lock) - do dupy, bo gra jest nie taka jak ja chciałem..
W RIFTa pograłem dłużej niż w AoC, WAR i WoW. Co jak na moje jest sporym osiągnieciem. Wróce napewno jak dodadzą AA, bo nie bardzo chce mi się raidy robić ;/.
Kurwa. Jak wam w końcu dadzą ultimate gre, to tez wam się nie będzie podobać.
Cytuj:
Niestety ale jesteśmy skazani na Blizzarda, bo żadna z innych firm nie jest w stanie zrobić czegoś takiego jak robią oni. Masz kilka przykładów ostatnich lat, wszystko to kompletna porażka przynajmniej w moich oczach.

You've made my day :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po tym zdaniu stwierdzam, że marketing i komercjalizacja świata kompletnie ci mózg wyprała.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 16:01 
Cytuj  
Ciebie jeszcze tu brakowało, może daj argumencik że Darkfall jest ostatnio tytułem który Cię wciągnął na wiele godzin to już mi się w ogóle nie będzie chciało nic pisać...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 16:01 
Cytuj  
Iniside akurat u ciebie wytykanie komuś ze sie cos w grze nie podoba podchodzi pod hipokryzje.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 16:02 przez Nyx, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 16:02 
Cytuj  
Polakom nigdy nie dogodzisz, to uniwersalne spostrzezenie ludzi, ktorzy patrza na nas z zewnatrz. Mamy narzekanie i kombinowanie w genach.

A co do roznych universum, Blizz robi Titana, ktory jest czwartym uniwersum. Swoja droga, THQ cisnie gry tylko na WH40k i jakos daja rade ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 16:02 
Cytuj  
robi? łe, myślałem że już jest gotowy ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 16:04 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Iniside akurat u ciebie wytykanie komuś ze sie cos w grze nie podoba podchodzi pod hipokryzje.

True.
Niemniej chciałbym zauwazyć, że już dość dawno na nic nie marudziłem ;/.
EDIT:
SWTOR pomijam!
Cytuj:
Ciebie jeszcze tu brakowało, może daj argumencik że Darkfall jest ostatnio tytułem który Cię wciągnął na wiele godzin to już mi się w ogóle nie będzie chciało nic pisać...

Darkfall wciągnął mnie na wiele godzin, bo ma fajny system rozwoju postaci.

A teraz trzymam za słowo!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 16:07 
Cytuj  
Dla Sobtainera Dakfall jest failem bo ma efekty spelli stare i grafike chujowa. Smiesznie brzmi w ustach fanboja Blizzarda co nie?

Tak na serio to przypuszczam ze poprostu nie ogrania gry bardziej skomplikowanej niz WoW. Z tegoz samego powodu wiekszosc tego co wydaja inny developerzy jest dla niego failem. :P

BTW. Co do THQ:

Cytuj:
Upcoming games
2011

Saints Row: The Third (Xbox 360, PlayStation 3, Windows)
Hugo Cabret (Nintendo DS, Nintendo 3DS)
UFC Trainer (Playstation 3, Xbox 360, Wii)[22]
Warhammer 40,000: Space Marine (Xbox 360, PlayStation 3, Windows)
Nicktoons: Across the Second Dimension (Xbox 360, Playstation 3, Wii, PSP, Nintendo DS, Nintendo 3DS)
WWE '12 (Xbox 360,PS3,Wii)

2012

Warhammer 40,000: Dawn of War III (Windows)[23]
UFC Undisputed 3 (PlayStation 3,Xbox 360)
Warhammer 40,000: Dark Millennium Online (Windows)
Devil's Third (PlayStation 3, Wii U, Xbox 360)
Metro: Last Light (Xbox 360, PlayStation 3, Windows, Wii U)
Darksiders 2 (PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, Windows)
Victorious (Wii U,Nintendo DS, Nintendo 3DS)
WWE Brawl (Xbox 360, PlayStation 3, Wii)

2013

inSANE (PlayStation 3, Xbox 360, Windows)


Poziom Warhammera = 3/15.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.