mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 21:23 
Cytuj  
A mi nawet metro teraz nie pasuje, bo Ratusz Arsenał jest w remoncie i muszę jakimś wypizdówkiem z czasów PRLu, zwanym tramwajem, jechać Okopowa->Targowa ;( Tam to dopiero jest festiwal brudu i smrodu.
Dobrze, że jeszcze rDaszyńskiego przy Prostej jest przejezdne, bo inaczej to by był paraliż na 102.

@White Trox:
h3h3~~

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 21:25 
Cytuj  
Mnie tam w warszawie nic nie zdziwi. Jest jedyny tunel w europie zbudowany wzdłuż rzeki za kosmiczną kasę. Wszędzie się buduje przez rzekę, ale u nas trzeba budować wzdłuż.
To i stacje metra można tak zaprojektować, żeby zamykać w czasie opadów.

Trzeba się wybijać.


Ostatnio edytowano 7 wrz 2011, 21:26 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 21:25 
Cytuj  
Jak w remoncie? Przeca ludzie jeżdżą.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 21:27 
Cytuj  
Odrestaurowują stację i są zmiany w rozkładach jazdy ztm.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 21:32 
Cytuj  
Aaa. No nic, ja i tak jeżdżę na targówek autobusem. Same nówki sztuki, buspas. W porównaniu z samochodem jadę 7 minut dłużej, a jest czas na lekturę.
Tylko kurwa podwyżki biletów mi się nie podobają. Cała kasa na nagrody dla urzędasów. Gwarantowane od zeszłego roku. Jak można gwarantować nagrody z rocznym wyprzedzeniem?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 21:45 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Ta, ale jak pada deszcz to zamykają stacje śluzami i nie można wejść. lol -"bo zalewa".

Ze co? Teraz 5ty rok bede metrem jezdzil do szkoly/na uczelnie i nigdy nie mialem takiego problemu.
Ja jestem raczej zadowolony z kumunikacji w W-wie jako student. Jedynym problemem sa ludzie, ktorzy ostatnio przestali sie myc :~|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 22:16 
Cytuj  
To zobacz linka co wrzuciłem. Zdjęcie z lipca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 22:17 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Aaa. No nic, ja i tak jeżdżę na targówek autobusem. Same nówki sztuki, buspas. W porównaniu z samochodem jadę 7 minut dłużej, a jest czas na lekturę.
Tylko kurwa podwyżki biletów mi się nie podobają. Cała kasa na nagrody dla urzędasów. Gwarantowane od zeszłego roku. Jak można gwarantować nagrody z rocznym wyprzedzeniem?


Tylko jak wracasz to już buspasa nie ma. :D
Ogólnie czuć, że sporo os przesiadło się do komunikacji miejskiej z samochodów, po podwyżkach cen paliw jest tak najebane, że nieraz ciężko się wpierdolić do metra, akurat jeżdżę w godzinach szczytu 8/16. :<
No i okazuje się, że wszyscy z wawy. :]

sheep ale to chyba tylko raz w historii się zdarzyło afaik

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 22:20 
Cytuj  
Teraz roosevelta zamykaja, wszystko mozna objechac, ale co bedzie jak cala kaponiera bedzie rozryta ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 06:01 
Cytuj  
Proponuję wjechać do Poznania od strony Buku, ulicą bukowską to zawyjecie. Do ronda w Skórzewie jest taki młyn ze wszystkich stron że stojąc w korku można śmiało nakręcić dokument o naszych drogowcach. Nie chce mi się opisywać ale przez pierwsze pół godziny obserwowałem sobie jedną ekipę co miała coś robić przy drodze. W te pół godziny, uwaga, chłopaki położyli 1 (słownie - jeden!) bloczek krawężnika z conajmniej 300 które leżały obok. Pozostałą część czasu ekipa drogowców spędziła na:
- ugniataniu puszek po Coli i 7up
- przenoszeniu jakiejś pieprzonej kraty z jednej strony na drugą, co by późnej sobie na niej usiąść i odpocząć
- przenoszeniu łopat
- pogaduchach

Oby tak dalej.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 06:27 
Cytuj  
Oni dalej pracują jak w prlu, zarabiają mniej niż by chcieli więc się opierdalają i przeciągają remont żeby sobie dorobić. Nie mam pojęcia jak pracodawca i zleceniodawca - w tym przypadku miasto - może się godzić na takie praktyki.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 12:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nyx napisał(a):
ile masz do roboty?:)


25km cos kolo tego bedzie, ale problem to przede wszystkim inni uzytkownicy dróg :P

no w wawie to sie smieja, ze Ci co koncza o 16 przyjezdzaja do domu razem z tymi co koncza o godz 19. ;d

Bo ten cały plebs z suwałk i innych mieścin mieszka gdzieś kurwa w legionowie czy innym pierdziszewie, to wracają 7h do domów w tych wiochach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 13:13 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Bo ten cały plebs z suwałk i innych mieścin mieszka gdzieś kurwa w legionowie czy innym pierdziszewie, to wracają 7h do domów w tych wiochach.

Komunikacja miejska jestem w stanie dojechac z Legionowa do centrum w-wy w tym samym czasie co moi znajomi z np. Wilanowa czy Włoch. Samochodem za to w godzinach 6-9 albo 15-17 to jest masakra. Nic tylko czekac az skoncza Modlinska, most Polnocy i remont mostu Grota :|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 14:00 
Cytuj  
To normalka przecież, ja z Bemowa jadę dłużej na patelnię niż ludzie WKDką z choćby takiego Pruszkowa.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 14:32 
Cytuj  
No pobudowało się sporo dróg w kraju , to teraz nadejdzie czas przerabiania ich pod komunikacje miejską. Poszerzanie dróg ,żeby bus lane wcisnąć , zwężanie innych ,żeby drogi rowerowe porobić , ponowne uruchamianie zlikwidowanych linii tramwajowych ,zwiększanie zasięgu i cen stref płatnego parkowania ,etc

Tylko kurwa coś z cenami biletów szaleją za bardzo ostatnio. Ja rozumiem paliwo ,etc ale chyba nikt o zdrowych zmysłach się nie spodziewa ,że komunikacja miejska się utrzyma bez dotacji?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 21:47 
Cytuj  
Obrazek
FTW! ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 07:53 
Cytuj  
Dopiero dotarłem woot, ktoś wpadł na tory, od nas ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 10:09 
Cytuj  
Coś z Krakowa:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798, ... _dosc.html

Tydzień temu przez te stare kurwy na limanowskiego 30 minut czekałem, aż tramwaj pojedzie dalej. Bo zamiast zrobić manifestację pod magistratem (już pal licho, że bezcelową i bezskuteczną) lepiej dojebać bogu ducha winnym ludziom wracającym z centrum.
Jeszcze policja to gówno musi ochraniać :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 10:15 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Obrazek
FTW! ;)

X.

az sie zabijesz bo jakis idiota Ci pierwszenstwo wymusi.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 12:30 
Cytuj  
Pieprzenie o tych korkach. Mnie Warszawski Goclaw rozpieprza. NIby zadupie, wygladam za okno mam pola kartoflowe czy cos tam, ale dojazd do centrum to marzenie. Godziny szczytu czy nie, to zawsze te sam czas dojazdu(+/- 2-3min)
Ciezko tylko bylo jak francuska byla remontowana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.