mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 22:34 
Cytuj  
Dana napisał(a):


No dokladnie o to mi chodzi. A napisalem tak bo mi ta teoria "siada" i w nia wierze. :) Patrzac na ogolny proces formowania sie ukladow planetarnych to takie zderzenie jest mocno prawdopodobne nawet jesli przyjac ze ksiezyc powstal sobie inaczej.

No i last but not least ta hipoteza jest zaakceptowana i uznawana za "poprawna" w swietle dzisiajszej wiedzy o wszechswiecie przez znaczaca wiekszosc naukowcow. Wiec tak jak pisalem... ziemia sobie poradzi - twarda jest. Jakiekolwiek ludzkie dzialania to dla planety jak dla slonia ukaszenie komara. Moze jakbysmy zdetonowali duza nuke w srodku jadra planety.... :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 22:40 
Cytuj  
well ale nas generalnie chyba obchodzi przetrwanie naszego gatunku, a w szczegolnosci komfortowe zycie nas samych, co niespecjalnie idzie w zgodzie z kranem srajacym ogniem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 22:43 
Cytuj  
well, ale nas generalnie chyba obchodzi dotrwanie do spokojniej starosci, a po nas no nawet potop, co cie gatunek obchodzi?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 22:52 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
well ale nas generalnie chyba obchodzi przetrwanie naszego gatunku, a w szczegolnosci komfortowe zycie nas samych, co niespecjalnie idzie w zgodzie z kranem srajacym ogniem.


Ja tam bym nie narzekał na kran srający ogniem, nie musiał bym płacić za gas i ogrzewanie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
well, ale nas generalnie chyba obchodzi dotrwanie do spokojniej starosci, a po nas no nawet potop, co cie gatunek obchodzi?


gatunek to tez moje wirtualne dzieci ;x.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:04 
Cytuj  
Nie martwcie się tak, za parę lat skolonizujemy obce planety gdzie będziemy niszczyć wszystko dla surowców i ruchać niebieskie kosmitki bez końca. Bedzie dobrze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:18 
Cytuj  
No Panowie, ale nie wmawiajcie ludziom na forum że sobie kurwa poradzi i wszystko jest ok :) bo gówno jest ok.
Czas chyba porzucić kolejny temat, bo sami znawcy się tutaj pojawili.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No Panowie, ale nie wmawiajcie ludziom na forum że sobie kurwa poradzi i wszystko jest ok :) bo gówno jest ok.
Czas chyba porzucić kolejny temat, bo sami znawcy się tutaj pojawili.


odmawiasz hydraulikom i ekspertom od sprzedazy frytek doswiadczenia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No Panowie, ale nie wmawiajcie ludziom na forum że sobie kurwa poradzi i wszystko jest ok :) bo gówno jest ok.


Okej. napisz nam drukowanymi, wg ciebie planeta sobie nie poradzi z wydobyciem gazu lupkowego? A co sie stanie?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
No Panowie, ale nie wmawiajcie ludziom na forum że sobie kurwa poradzi i wszystko jest ok :) bo gówno jest ok.


Okej. napisz nam drukowanymi, wg ciebie planeta sobie nie poradzi z wydobyciem gazu lupkowego? A co sie stanie?


Przeca już próbuje nas strzepnąć, zdmuchnąć, zalać etc. Ma nas dosyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:54 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
że sobie kurwa poradzi


I jak ty sie zwracasz do Matki Ziemi?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 00:21 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
że sobie kurwa poradzi


I jak ty sie zwracasz do Matki Ziemi?


Żeśmy ją tak wydymali przez ostanie 200 lat ze na pewno cnotna to ona nie jest. :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 00:25 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
że sobie kurwa poradzi


I jak ty sie zwracasz do Matki Ziemi?


Żeśmy ją tak wydymali przez ostanie 200 lat ze na pewno cnotna to ona nie jest. :wink:


pomyśl zanim coś napiszesz


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 00:27 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nefastus napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
że sobie kurwa poradzi


I jak ty sie zwracasz do Matki Ziemi?


Żeśmy ją tak wydymali przez ostanie 200 lat ze na pewno cnotna to ona nie jest. :wink:


pomyśl zanim coś napiszesz


Nie!


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 00:35 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
No Panowie, ale nie wmawiajcie ludziom na forum że sobie kurwa poradzi i wszystko jest ok :) bo gówno jest ok.


Okej. napisz nam drukowanymi, wg ciebie planeta sobie nie poradzi z wydobyciem gazu lupkowego? A co sie stanie?


This. Poprosze dowody, publikacje naukowe.

A ja to chce spokojnie przezyc najblizsze 90 lat, co bedzie potem to mnie nic nie obchodzi. Tyle tylko, zeby dzieciakom odrobine hajsu albo dom zostawic, z emisja CO2 niech se radza sami.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 00:38 
Cytuj  
chińczycy też mieli w dupie przyrodę i teraz zaczynają mieć przejebane, ale co tam ważne żeby przez kilka lat mieć parę złoty więcej :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 00:51 
Cytuj  
Kto mówi, że planeta sobie nie poradzi? Chuj z planetą, ja to postrzegam jako ewentualne coś co może być sporym zagrożeniem dla obecnych pokoleń.

Chodzi, właśnie o to o przeżycie następnych 50-80 lat (to już tam w zależności od tego ile kto zamierza żyć ;p) w tzw. 'spokoju'.

Jestem daleki od kreślenia jakiś wizji czy czegoś w ten deseń - na film się przypadkiem natknąłem to go postnąłem.

Z tym, że syf i rozpierdol na wielkich terenach, zanieczyszczenie i skażenie wody pitnej i powietrza niewyobrażalnym syfem łącznie z kwiatkami w stylu gaz i chemikalia w wodzie z kranu, że się nawet człowiek wykąpać nie może czy prania zrobić - to właśnie imo brak takiego spokoju i coś co wpływa na życie.

Wydobycie gazu łupkowego to nie tak jak wydobycie gazu ziemnego z konwencjonalnych złóż - aby wydobyć taką samą ilość trzeba wielokrotnie więcej zrobić szybów, wielokrotnie więcej terenu rozkopać i wielokrotnie więcej odpadów pozostaje.

Polska to też nie USA tak pustych i słabo zamieszkałych terenów jak niektóre w USA nie ma - także jak jakaś kupa będzie to dotknie nas mocniej i większą ilość ludzi niż u hamburgerów.

Jestem daleki od tego, aby jeden film mnie przekonał, bardziej skłania do zastanowienia się czy to aby na pewno taki zajebisty pomysł.

Temat do dyskusji ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 07:28 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Okej. napisz nam drukowanymi, wg ciebie planeta sobie nie poradzi z wydobyciem gazu lupkowego? A co sie stanie?


Nie chodzi mi tutaj o gaz łupkowy, bo na tym się kompletnie nie znam i mam w dupie ten temat. Bardziej mi chodzi o to o czym pisałem, czyli
że Ziemia powoli zaczyna sobie nie radzić z pewnymi rzeczami, a pisanie o tym w sposób "że sobie znowu poradzi" to czysta głupota moim zdaniem.
Każda ingerencja w przyrodę ma swoje odbicie gdzie indziej i zawsze tak było...

Co do HOME - to, że sponsorami byli Guci, czy inne wiodące marki nie oznacza że film nie jest obiektywny. Pokazując nie wpływające już największe
rzeki świata o których się uczyłem na Geografii w podstawówce, czy też Ganges którego źródło jest po prostu małą rzeczką teraz... to tylko
części tego co Ziemia aktualnie "przeżywa". Nie wspominam o innych rzeczach równie ważnych, a jest ich mnóstwo. A fakt jest faktem, jeżeli Ganges
będzie tak zanikać jak zanika, to do 2050 roku jedno z najbiedniejszych Państw świata i najludniejszych, nie będzie miało dostępu do wody z której żyją.

Nie chcę mi się pisać wszystkich faktów, i podkreślam, nie chodziło mi o gaz łupkowy ale o ogół problemów z jakimi aktualnie zmaga się Ziemia. Obudzimy się którego ranka z rękoma w nocniku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 08:18 
Cytuj  
Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 09:52 
Cytuj  
A Ty jak zwykle lekko drwisz ;P żeby być elo, ale looz, przywykłem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.