mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 18:43 
Cytuj  
Gralem w AO okolo 2 tygodnie, lvl ~50 za pomoca Beasta i jego IG kolegi. Bardzo rozbudowana i dosc skomplikowana na poczatku, bardzo wciagajaca. Musze powiedziec, ze czuje sie jeszcze bardziej newbish po przeczytaniu opisu Soulessa po tygodniowym graniu. Gralem troche dluzej, a ciezko mi ocenic PvP, crafting, itd :< Jak wyszedlem z transu mialem 2 tygodnie zaleglosci of RL. Jak tylko bede mial wiecej wolnego czasu to dalej pogram.


_________________
I wish to place a trash barrel~

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 20:52 
Cytuj  
Cytuj:
To jest chyba jakas cecha wspolna graczy AO, ze tak bronia tej swojej gry... Cos w tym musi byc :eek:


Spisek jest wszedzie... jak u Kafki kurde :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 21:47 
Cytuj  
Bo to sa pewnie kosmici :[

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 22:27 
Cytuj  
Kosmici nie kosmici....
Soulless do tej pory broni Necrona, gdzie w kilka dni się buduje uber postać a o Twoim attendance świadczy szybkość naciskania lewego przyciku myszy i celność.

A po co to wszystko?
Nie lepiej ściągnąć Wolfenstein: Enemy Teritory i ma się to samo, lvlowanie też jest szczątkowe.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 22:31 
Cytuj  
Fajnie... Ale w ktorym poscie, pokaz mi prosze, soulless uzyl sformulowania, ze Neocron to najlepszy mmorpg i dzierzy pale w dloni?? (Deja Vu?? :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 22:52 
Cytuj  
Wlasnie niegdzie nie widzalem Soulla wychwalajaceg nc?
Za to twoich postow ze ao jest the best mmorpg ever jest pelno.
Czasami warto spojrzec krytycznym okien nawet na swoja ukochana gre.

btw
Sam nc nie byl zla gra mial pare ciekawych pomyslow. ale end game jest do dupy dlatego juz w to nie gram/my.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 22:55 
Cytuj  
Pieprzysz mareczek jak poparzony, ale to juz nie nowosc. Postac w pare dni w Neocronie to sobie mozesz zrobic do 1/10, jak juz bedziesz mial pojecie o tej grze.

Zamiast przedstawic chociaz raz jakies konkretne argumenty za AO, to ty jak gowniarz przy kazdej mozliwej okazji atakujesz Neocrona. Co ci zlego ta gra zrobila? Dotykali cie moze devsi Neocrona na jakichs targach? Zgwalcili cie w red disctrict o raz za duzo, jak probowales w to grac?

Na dalsza czesc postu niestety nie odpowiem, bo nie do konca wiem, o co ci chodzi z tym calym attendance. Sprawdz sobie znaczenie tego wyrazu w jakims slowniku i wtedy wroc... albo juz lepiej nie wracaj.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-08-29 23:56 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 23:36 
Cytuj  
Zostawcia Markadiusza. :

On po prostu zawsze bedzie sadzil, ze AO jest najlepsza gra, ze dzierzy palonga w dloni, bez sprobowania zadnego innego mmorpg...

Btw. Markadiusz - jezeli chcesz, to sobie poklikaj w lewy przycisk myszy najszybciej jak potrafisz przez 4 dni (np. 20h practice/dzien) dam Ci moje konto do NC (w ktorego juz nie gram) i gwarantuje Ci, ze na calym serwerze po takiej praktyce bedziesz najszybciej "napierdalal w lmb" ale nie wiem czy bedziesz wymiatal wszystkich :sad:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 23:38 
Cytuj  
Asmax naprawde nie chce mi szukać.
Aenima a dokładnie w którym poscie napisałem, że AO jest najlepsze? Bo sobie nie przypominam.... Przypominam sobie tylko, ze pisałem że AO jest najlepsze w klimacie SF (dzierży pałaczkę pierwszeństwa lub coś w tym stylu - mój pierwszy post). No bo tak jest.

Kon nie Mareczek już kiedyś pisałem, nie mam na imię Marek więc nie rozumiem dlaczego Mareczek????

To nie FPS, to nie schotter, tu się nie fraguje, to MMORPG. RPG z tysiącem graczy online jednocześnie.
To nie Diablo gdzie trzeba było szybko klikać na mobów i napierdzielać klawiszem myszki, to raczej Baldurs Gate lub Neverwinter Nights. Kapito w końcu?

Soul przyznał, ze świat jest kilkakrotnie razy bardziej rozbudowany niż Neocron? A wiecie ile on widział z tego świata będąc na 10 czy nawet na 20lvl? Strzelam - 0,5%!

O skillach też nic nie wie...., o itemach buhaha, o walce tez niewiele, pvp nawet nie liznał jak sadze (zreszta jak liznal to od gość 2/3 (30% niżej) warpnąłby go w trybie przyspieszonym do reclaima).

Attendance - uczestnictwo, trzeba uczestnic w kilku misjach, raidach, trzeba powalczyc kilka razy na arenie i dostac oklep by się czegoś nauczyć i potem wygrywać.
Co trzeba zrobić w FPS - nic napierdzielac jak najszybciej w LPM, dobrze celować.

"Postac w pare dni w Neocronie to sobie mozesz zrobic do 1/10, jak juz bedziesz mial pojecie o tej grze. " lol - 1/10 w parę dni? To w Neocronie się dłużej lvl-uje niż AO? Hmmm.....

Koniu - jakie argumenty? Przeczytaj sobie jakiś folder reklamowy tam powinny byc jakieś argumenty.

Jak zwykle Kon do tego przyjmujesz postawę wszystkowiedzącego guru bo siedzisz na http://www.mmorpg.com i kopiujesz stamtąd newsy - pograj w coś w końcu człowieku. Powiedz, że jakaś gra ci się podoba, że jest super. A nie pierdolisz, pierdolisz, pierdolisz... te swoje smutne teksty.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2003, 23:49 
Cytuj  
To nie FPS, to nie schotter(...)

Tak, zgadzam sie z toba. To w zadnym wypadku nie jest szczoter.

(...)Kapito w końcu?

Nie. Nie wiem o czym i po co piszesz.

Attendance - uczestnictwo

Aha, pozwolisz, ze zacytuje?
''a o Twoim uczestnictwie świadczy szybkość naciskania lewego przyciku myszy i celność.''
? Jak we wszytkich twoich zalosnych wypowiedziach, bardziej przypominajacych poszczekiwania psa mojego sasiada, tak i tutaj prozno jakiegokolwiek sensu szukac.

Co trzeba zrobić w FPS - nic napierdzielac jak najszybciej w LPM, dobrze celować.

... Nie zmyslaj chociaz, bo nie wiesz o czym mowisz. Idz zagraj w ta gre i sam moze przekonaj sie jak to celowanie i wciskanie LPM wyglada, a nie chrzanisz bdury : A jak nie grales nawet w krotkiego triala, to nie osmieszaj sie calkowicie i nie porownuj.

To w Neocronie się dłużej lvl-uje niż AO?

Nie wiem. Nie gralem tak dlugo w AO. Zasadnicza roznica polega jednak na tym, ze w Neocronie levelowanie nie jest tak zajebiscie nudne.

(...)A nie pierdolisz, pierdolisz, pierdolisz...(...)

Zakonczenie warte calej twojej urojonej wiedzy na temat Neocrona i innych gier MMORPG. Idz sie dzisiaj poloz przespac gdzies na ruchliwym skrzyzowaniu, tobie i przede wszystkim nam powinno to dobrze zrobic.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 00:40 
Cytuj  
Kon-->Popieram :smile:
Najlepsze jest to że Mark za kazdym razem gdy ktos powie ze AO mu sie nie spodobało beszta Neocrona ,mimo ze nawet nie grał w triala tej gry (o czym pisal bodajze na mmogspot)..:/ Ech szkoda słów na niego..
Btw--->Btw dzisiaj na fileplanet ma pojawic sie demo swietnie zapowiadajacego sie fpp :
Call of Duty .

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 06:47 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-30 00:49, konrador napisał:
Nie wiem. Nie gralem tak dlugo w AO. Zasadnicza roznica polega jednak na tym, ze w Neocronie levelowanie nie jest tak zajebiscie nudne.


Kondziu tak z ciekawosci? Ile sposobow levelowania w AO probowales? (jest ich kilka:)

Ps. Moja nowa postac po miesiacu grania jest na levelu 180!


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 09:19 
Cytuj  
A wezcie sie wy juz odczepcie.
W Neocronie klikajac mysza szybko to se mozesz co najwyzej palec zlamac. Neocron to nie quake, ani nie PS, w Neocronie licza sie skille. Jak jestes super zajefajnie mocnym quakowcem czy innym FPSowcem i dostaniesz Neocrona to cie rozjedzie kazdy niubas ktory ma lepsze skille.
W AO po prostu nudzi mnie to, ze mam taki niewielki wplyw na sam przebieg walki, ze sprowadza sie to do obserwowania timerkow i odpalania roznych guziczkow... chociaz takie Final Fantasy dzialajace na tej zasadzie mi sie podobalo - ale jako single!
Po prostu nudzi mnie czekanie na to az bede mogl cos zrobic :grin:
Wole grac.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 11:33 
Cytuj  
Cytuj:
Soul przyznał, ze świat jest kilkakrotnie razy bardziej rozbudowany niż Neocron? A wiecie ile on widział z tego świata będąc na 10 czy nawet na 20lvl? Strzelam - 0,5%!

O skillach też nic nie wie...., o itemach buhaha, o walce tez niewiele, pvp nawet nie liznał jak sadze (zreszta jak liznal to od gość 2/3 (30% niżej) warpnąłby go w trybie przyspieszonym do reclaima).

Attendance - uczestnictwo, trzeba uczestnic w kilku misjach, raidach, trzeba powalczyc kilka razy na arenie i dostac oklep by się czegoś nauczyć i potem wygrywać.
Co trzeba zrobić w FPS - nic napierdzielac jak najszybciej w LPM, dobrze celować.


Ty wez posluchaj co Ty pierdolisz w ogole... Krytykujesz kogos co po darmowym trialu, opisuje co w danej grze mu sie nie spodobalo (ten trial mial go zachecic/zniechecic), a sam pierdolisz glupoty o grze, ktorej nie wiem czy nawet screeny widziales... Jizas. Szkoda, ze tu nie ma KFa :

_________________
SB:
Asmax Odeame - r4,7 R/Bard
Aeflick Drahnonn - r4,5 F/Crusader
Smodeal Durand - r3,5 R/Scout
PlanetSide: Smod - Gandx - NC

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-08-30 12:35 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 15:06 
Cytuj  
Kondziu tak z ciekawosci? Ile sposobow levelowania w AO probowales? (jest ich kilka:)

Beasciu, probowalem tylko tego najprostszego, czyli bicia monsterkow.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 15:53 
Cytuj  
LOL :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 16:16 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-30 00:38, Mark24 napisał:
Asmax naprawde nie chce mi szukać.


Nalegam Marku.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 16:39 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-30 16:06, konrador napisał:
Kondziu tak z ciekawosci? Ile sposobow levelowania w AO probowales? (jest ich kilka:)

Beasciu, probowalem tylko tego najprostszego, czyli bicia monsterkow.


No, ciesze sie ze nie byles narazony na wysilek... :roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 17:03 
Cytuj  
Ja tez sie ciesze, ze zbyt dlugo nie musialem w to grac.

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2003, 20:14 
Cytuj  
A moze tak browarka? :smile:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.