mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 13:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Ta a sprzedaż dziewczynek i sex udowy to pewnie katole. Bo w islamie dziewczynka to świętość.
Tczewiak strasznie króciuchna ta twoja pamięć..

Rozróżniaj ichniejszego gwałciciela od kupca. Jak kupił to stał się właścicielem i może robić co chce.


rotfl, jebłem. Generalnie nienawiść do katoli przesłania wam zdrowy rozsądek. Obaj z mrynarem pierdolicie już takie bezsensy, że czytać się tego nie da. świętość wcale nie koliduje ze sprzedażą kilkuletnich żon i sexem z kilkuletnią żoną. Bo przecież kupiec ją nabył więc już gwałcicielem nie może być - dziecko się przecież zgadza... Ja pierdolę jakie mózgi... :wtf:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 13:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
Międzynarodowe śledztwo po pięciu latach skupiłoby się raczej na tym że sowiecka wersja wydarzeń nie trzyma się kupy i praw fizyki


Fakt niewiele by to dało. Bardziej moralne zwycięstwo - że w końcu dostaliśmy z powrotem wrak rządowego samolotu.


mrynar - wyobrażasz sobie Polskę po jeszcze jednej kadencji zjebów z PO? Nie będzie co zbierać... chociaż prezydent by się przydał spoza kliki żeby zajął się wetowaniem co bardziej kretyńskich i bezczelnych pomysłów tej złodziejskiej mafii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 13:54 
Cytuj  
Nie obracaj kota ogonem. Mowa jest o ichniejszej definicji gwałciciela. Nigdzie nie napisałem, że jest ok ruchanie 8 latek. Napisałem, że teksty o tym, że kobieta musi udowadniać gwałt to bzdura w bardziej cywilizowanej części świata islamskiego. To nie są tacy islamiści jak znasz z uk, bo do Europy przyjeżdżają kozojebcy bez szans na godne życie w swoich rejonach. Takie odpadki.
I tak jak u kozojebców zabija się ofiarę gwałtu, tak w cywilizowanej części islamu zabija się gwałciciela. W bardzo widowiskowy sposób. Tyle, że za ofiarę nie traktuje się kobiety, a właściciela tejże. Czyli ojca lub męża.
Są u siebie, mają swoje prawa. Dopóki nie przenoszą tego do nas to chuj - trudno. Osobiście za ruchanie 8 latki bym upierdalał kutasa przy samej głowie, ale na ich kulturę wpływu nie mamy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 13:56 
Cytuj  
rotfl ja obracam kota ogonem bo tczewiak zasłania idiotyzmy jakie powypisywał "ichniejszą definicją gwałciciela".. :lol:

http://www.pch24.pl/8-letnia-muzulmansk ... 739,i.html

świeżo wygoglowane.


Ostatnio edytowano 21 mar 2015, 14:00 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 13:58 
Cytuj  
Ja mam twarde postanowienie. Jeśli PO wygra kolejne wybory parlamentarne to spierdalam z tego kurwidołka - nawet kosztem własnego komfortu na rok czy maksymalnie dwa. Bo jak oni nadal będą u sterów to długofalowo za 10 lat będę mieć przesrane.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 13:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
w krajach arabskich to dziewczynka musiałaby udowodnić winę temu mężczyźnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 14:04 
Cytuj  
nie zrozumiałeś przesłania. U nich gwałty na dziewczynkach są na porządku dziennym. Ba czasami nawet nie nazywa się tego gwałtem - bo dziewczynka jest własnością mężczyzny, który może ją nie przebierając w słowach "zajebać" i nic mu nie grozi.
A do Europy przyjeżdżają wszyscy którym się tu podoba - cały przekrój społeczny. Nie pierdol głupot o rzeczach o których nie masz zielonego pojecia. Raczej bym powiedział, że zjeżdża tu klasa średnia i wyżej bo ci kozojebcy jak ich nazywasz nigdy nie odłożą na bilet do EU.
Za to oni mają wpływ i to coraz bardziej znaczny na naszą kulturę - przyjeżdżając do Europy i coraz głośniej żądając przestrzegania praw sharijatu przez wszystkich.


Ostatnio edytowano 21 mar 2015, 14:07 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 14:07 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Obrazek

Mogę negocjować jedynie czy zajebać czy torturować i następnie zajebać.


ShadeKnight napisał(a):
Niah napisał(a):
Mogę negocjować jedynie czy zajebać czy torturować i następnie zajebać.

Ukrzyżować, a potem zalać gębę gorącą smołą - tak jak na tym filmiku z Jemenu.


Deshroom napisał(a):
E tam arabska policja mogłaby elegancko uciąć głowę na ulicy. Niby taka dzicz a zazdroszczę metod.


Mark24 napisał(a):
w krajach arabskich to dziewczynka musiałaby udowodnić winę temu mężczyźnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 21 mar 2015, 14:08 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 14:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie zrozumiałeś przesłania. U nich gwałty na dziewczynkach są na porządku dziennym. Ba czasami nawet nie nazywa się tego gwałtem - bo dziewczynka jest własnością mężczyzny, który może ją nie przebierając w słowach "zajebać" i nic mu nie grozi.
A do Europy przyjeżdżają wszyscy którym się tu podoba - cały przekrój społeczny. Nie pierdol głupot o rzeczach o których nie masz zielonego pojecia. Raczej bym powiedział, że zjeżdża tu klasa średnia i wyżej bo ci kozojebcy jak ich nazywasz nigdy nie odłożą na bilet do EU.
Za to oni mają wpływ i to coraz bardziej znaczny na naszą kulturę - przyjeżdżając do Europy i coraz głośniej żądając przestrzegania praw sharijatu przez wszystkich.



Cytuj:
– Mężczyzna (-który zajebał na śmierć kupioną na targu niewolników ośmiolatkę-) nadal przebywa na wolności – narzekała Um Kalthum al-Schami, aktywistka ze „Szkoły Demokratycznej” w Saada.


to czekamy aż mu policja arabska utnie tą głowę. I oczywiście też zazdroszczę metod - może zanim się zbiorą do tego ucinania kupi sobie jeszcze kilka kilkulatek by sobie pojebać.

Cytuj:
Tymczasem „zawieranie dziecięcych małżeństw jest niestety dosyć rozpowszechnione (…) Media zabierają głos w tej sprawie dopiero wtedy, kiedy umrze jakieś dziecko” – skarżyła się Amal al-Bascha z Sanaa.

„Muzułmanie z Jemenu wykorzystują często jeden argument przeciwko wprowadzeniu minimalnego wieku do zawierania małżeństw, którym jest twierdzenie, że nawet prorok Mahomet poślubił swoją Aiszę w wieku dziecięcym” – skomentował „FAZ”.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 14:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl ja obracam kota ogonem bo tczewiak zasłania idiotyzmy jakie powypisywał "ichniejszą definicją gwałciciela".. :lol:

http://www.pch24.pl/8-letnia-muzulmansk ... 739,i.html

świeżo wygoglowane.


To jakas totalna patologia... Pedofile sa wszedzie. W tym wypadku wykorzystuja do tego pokretnie rozumiany koran. Poza tym to Jemen, kraj arabskiej biedoty. Rodzice - patole oddali dziecko za kase bogatemu pedofilowi...

W zdecydowanej wiekszosci panstw islamskich dziewczynki sa nietykalene dopoki nie maja pierwszego okresu, potem niestety bywa roznie, ale tez nie sa powszechne sluby z nastolatkami. Mam znajomych w Pakistanie ktory tez jest dosc dziki, ale tam zajebaliby maczetami kazdego kto by wyruchal dziecko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 14:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Raczej bym powiedział, że zjeżdża tu klasa średnia i wyżej bo ci kozojebcy jak ich nazywasz nigdy nie odłożą na bilet do EU.


Tak, do Uk zjezdzaja same elity z krajow muzulmanskich, podobnie jak z Polski.

http://www.euroislam.pl/index.php/2012/ ... a-ochrona/

Emigruje zazwyczaj biedota, bo kasa to glowny motor emigracji (pomijajac oczywiscie przesladowania etniczne). Bogatym sie zyje wszedzie dobrze, a nawet zaryzykowalbym stwierdzenie ze im biedniejszy kraj tym lepiej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 17:37 
Cytuj  
Mrynar - po pierwsze tą patologię niejako usprawiedliwia koran i islam. Religia którą sam chwaliłeś, a która jako, że państwa islamskie mają prawo ściśle powiązane z religią jest na poziomie europejskiego średniowiecza.
Po drugie - emigrują wszyscy, a z krajów bardzo biednych tzw. "klasa średnia"+++ bo tych co wypasają kozy nie stać nawet na bilet, załatwienie wizy, odłozenie pieniędzy na start w innym kraju. Wszyscy moi znajomi z tamtych terenów mają dosyć wpływowych i bogatych rodziców na miejscu w kraju, którzy niejako wypchnęli ich z ich własnego kraju do EU. Ponoć dla ich dobra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 18:15 
Cytuj  
Jak stworzyć piekło religijnych ekstremistów wysadzających się w tłumie, strzelających do innowierców itd ?

Wystarczy na początek kraj bez własnej elity, by nie posiadał własnego przemysłu, technologii, produkcji, armii, niech tym wszystkim zajmują się ludzie z zagranicy, niech tym kieruje zagraniczny biznes, pozbawmy taki kraj kontroli nad bogactwami naturalnymi, następnie wciśnijmy im demokracje z własnymi marionetkami, po tym wszystkim stwórzmy piękne centra miast z pięknymi samochodami, sklepami, laskami zamiast burki w mini itd.
Teraz pamiętajmy by to wszystko, wszystkie zdobycze cywilizacji zachodniej, jak i kasa trafiała do np 1% ludzi, którzy będą mogli zapewnić normalny poziom życia powiedzmy kolejnym 5-10% społeczeństwa.

Jak myślicie, jak długo te 90% społeczeństwa nie zacznie popadać w skrajności, nie zaczną szukać ekstremistycznego przywódcy, nie będą podatni pod pranie mózgu i oddanie swojego życia w imię religii, ideologii itp ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 18:17 
Cytuj  
Dlatego tez co jakis czas musi jebnac jakas wojna czy rewolucja....i potem wszystko od nowa


_________________



*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 19:24 
Cytuj  
http://www.fakt.pl/wydarzenia/burmistrz ... 32905.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 19:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja mam twarde postanowienie. Jeśli PO wygra kolejne wybory parlamentarne to spierdalam z tego kurwidołka - nawet kosztem własnego komfortu na rok czy maksymalnie dwa. Bo jak oni nadal będą u sterów to długofalowo za 10 lat będę mieć przesrane.


koder sie zawsze wyzywi

https://www.youtube.com/watch?v=UHBu89Sp9sc

ten np , spierdolil do niemiec :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 20:30 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://www.fakt.pl/wydarzenia/burmistrz-andrzej-szymborski-zwalnia-urzednikow-bo-miasto-bankrutuje,artykuly,532905.html

Cytuj:
– Jak zostawiałem urząd w 2006 roku, nie było praktycznie żadnych długów i pracowało tu 76 urzędników, a kiedy ponownie zostałem wybrany po 8 latach, armia urzędników rozrosła się do 450 osób, a długi przekroczyły 70 mln zł – wylicza Andrzej Szymborski, nowy burmistrz Pisza.

U mnie w mieście też burmistrz z PO i około 30 mln zł długu. Bizancjum.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 20:31 
Cytuj  
No masakra...ale ile gęb urzędniczych się wyżywiło przez te 8 lat...


A tu subotnik...Kuźniar widzę szaleje...elyta :lol:
http://dorzeczy.pl/id,5821/Polska-cwani ... w.facebook


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 20:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Ja mam twarde postanowienie. Jeśli PO wygra kolejne wybory parlamentarne to spierdalam z tego kurwidołka - nawet kosztem własnego komfortu na rok czy maksymalnie dwa. Bo jak oni nadal będą u sterów to długofalowo za 10 lat będę mieć przesrane.


koder sie zawsze wyzywi

https://www.youtube.com/watch?v=UHBu89Sp9sc

ten np , spierdolil do niemiec :)


tczewiak ze swoim wyglądem świetnie się wpisze w zalew "specjalistów IT" z pakistanu i okolic. ósemeczka na godzinę, komfort nieco niższy bo z dwoma paki w jednym pokoju, ale tylko na rok, góra dwa więc przecierpi ;)

Cytuj:
– Jak zostawiałem urząd w 2006 roku, nie było praktycznie żadnych długów i pracowało tu 76 urzędników, a kiedy ponownie zostałem wybrany po 8 latach, armia urzędników rozrosła się do 450 osób, a długi przekroczyły 70 mln zł – wylicza Andrzej Szymborski, nowy burmistrz Pisza.



I to wszystko w ramach genialnego PO-owskiego programu walki z biurokracją. Gdyby nie ten program trzeba by było granice otworzyć ukraińcom i białorusinom bo naszych by zabrakło by same budżetowe stołki obsadzić :lol:

Wyjaśniaj montezuma ten ewenement. Moze tyle obowiązków przybyło? Kasa z naszych podatków szerokim strumieniem płynęła, więc potrzeba było ludzi by się nasze pieniążki przypadkiem nie zmarnowały, co?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2015, 20:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Religia którą sam chwaliłeś,


Daleko mi do chwalenia jakiejkolwiek monotesistycznych religii. Powtarzam tylko ciagle, ze miedzy islamem a chrzescijanstwem nie ma specjalnych roznic, a wszelkie patologie to bardziej wina biedy i lokalnej kultury niz samej religii.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.