mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 13:41 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/24-latka-wiceprezes ... 146,s.html
czyli lepiej wciskać na takie posadki zasłużonych towarzyszy partyjnych z PO/PSL ?


tu z innej beczki :D
Niewykluczone, że podczas tegorocznego koncertu Sabat Czarownic, promującego region świętokrzyski, zaśpiewa Conchita Wurst, zwyciężczyni zeszłorocznej Eurowizji. Występ "kobiety z brodą" dzieli kielecki urząd marszałkowski ale raczej z powodu dystrybucji biletów, niż kontrowersji związanych z jej osobą. Na 5 tys. zaproszeń, jedynie 1,3 tys. trafi do obywateli. - Jeżeli koncert jest organizowany częściowo z pieniędzy podatników, taka sytuacja jest niedopuszczalna - oburza się jeden z miejskich radnych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 13:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://www.tvn24.pl/24-latka-wiceprezesem-miejskiej-spolki,540146,s.html
czyli lepiej wciskać na takie posadki zasłużonych towarzyszy partyjnych z PO/PSL ?




Przeciez to standard w PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 13:56 
Cytuj  
Nie mów, 24-letnia wiceprezes to nawet jak na nich jest niezłe. Odmładzają kadry. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 14:01 
Cytuj  
a moze ta 24latka ma nobla z marketingu i zarzadzania? HEJTERZY.
Przyjdzie Monti to wam wytlumaczy.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 15:32 
Cytuj  
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polskich- ... 43250.html :o

nasi "przyjaciele" ukraińcy


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 16:24 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie mów, 24-letnia wiceprezes to nawet jak na nich jest niezłe. Odmładzają kadry. hehe


Polecam przesledzic blyskotliwe kariery znajomych Slawka Nowaka: Skiba, Owczarczak, Pomaska itd

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 17:27 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
a moze ta 24latka ma nobla z marketingu i zarzadzania? HEJTERZY.
Przyjdzie Monti to wam wytlumaczy.


A może bierze do paszczy bez łyżki do butów? Kto wie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 17:45 
Cytuj  
przed chwila w tvn po powiedzialo ze zyje nam sie dobrze bo polacy kupuja duzo telewizorow :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 17:56 
Cytuj  
niesioł ostatnio twierdził że jest dobrobyt bo na ulicach dużo ładnych samochodów


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 18:09 
Cytuj  
1200 zl to kupe kasy!

http://onet.tv/i/fakt/janusz-lewandowsk ... ska/c91g2f

"Europoseł Janusz Lewandowski stwierdził, że polska płaca minimalna nie jest niska. Dla przypomnienia minimalne wynagrodzenie w naszym kraju po odliczeniu wszystkich składek i podatków wynosi około 1286 złotych."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 18:41 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
przed chwila w tvn po powiedzialo ze zyje nam sie dobrze bo polacy kupuja duzo telewizorow :)


A źle ci się żyje? ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 18:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie mów, 24-letnia wiceprezes to nawet jak na nich jest niezłe. Odmładzają kadry. hehe


Polecam przesledzic blyskotliwe kariery znajomych Slawka Nowaka: Skiba, Owczarczak, Pomaska itd


Sam sobie szukaj. Jak wiesz to napisz, dla mnie ta posadka to czołówka nepotyzmu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 18:49 
Cytuj  
Odnośnie polityki i ja takie gówno kupowałem :oops:
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 18:53 
Cytuj  
Popłynął Baczyński. Ja nadal kupuję, ale o artykułów o polskiej polityce nie czy tam od lat. Odsiać plewy jak Parandowska i to ciągle będzie najciekawszy tygodnik.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 19:52 
Cytuj  
Zaprawdę powiadam Ci daj im umrzeć śmiercią naturalna, a nie trupa podtrzymujesz ;)

Też, na studiach, Politykę kupowałem i lubiłem. Politykę i Newsweek...brrrr :D

Teraz odpokutowuję prenumerując Do Rzeczy i nie czytając praktycznie oraz posiadając 12 miesięczny abonament na TV Republikę, której prawie nie oglądam ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 20:22 
Cytuj  
Nic nie podtrzymuje, sprzedają się ciągle bardzo dobrze. Bo to ciągle najciekawszy tygodnik pod względem artykułów. Do rzeczy itp. to prawilne pranie mózgów. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 20:28 
Cytuj  
A z tego afery nie będzie? ;)

Rajd rtm. Witolda Pileckiego nie wpuszczony na Ukrainę ..

Cytuj:
POLSCY MOTOCYKLIŚCI NIE WPUSZCZENI NA UKRAINĘ - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI !

Na samym wstępie, pragnę podziękować wszystkim, którzy zainteresowali się moją prośbą o udostępnienie nocnej informacji. Pragnę przekazać, że w Motocyklowym Stowarzyszeniu Pomocy Polakom Za Granicą Wschód-Zachód, aktywnie działają ludzie z Przeworska, którzy wspierają działania Razem Dla Kresów oraz grupy Przeworscy Patrioci. Podczas każdej zbiórki na rzecz polskich kresów, otrzymuję pozytywne rozpatrzenie i ogromne wsparcie z ich strony.

Wiadomość, którą otrzymałem wczoraj po godzinie 23:00 od jednego z uczestników, który z powodów zawodowych musiał wrócić do kraju, wstrząsnęła moją osobą. Informacja, z pewnością nie pojawiła się w mediach głównego nurtu, a jeżeli się już pojawia to zakłamana (otrzymałem już takie informacje), nie ukaże rzeczywistości tych zdarzeń.
Pragnę przekazać, że wczorajsze i dzisiejsze informacje, będą aktualizowane non-stop, a gdy już do Polski powrócą motocykliści, będę pragnął zorganizować konferencję, przynajmniej z motocyklistą z mojego miasta, który pozostał cały czas kresach.

Dzisiejszego wieczoru, otrzymałem szereg wiadomości dotyczących Rajdu Motocyklowego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, który rozpoczął się 29.04, a miał zakończyć się planowo 9 maja br.
Głównym celem rajdu, jest przywołanie pamięci o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim, jego niezwykłej, niezłomnej postawie i walce za Ojczyznę.
Dodatkowym, bardzo ważnymi elementam, jest kształcenie kultury polskiej, wsparcie Rodaków, poznanie ich, umożliwienie wszelkiej późniejszej pomocy, złożenie wieńców, oddanie hołdu bohaterom poległych na kresach, a także dostarczenie paczek żywnościowych (m.in Rodzinny Dom Dziecka w Bogdanowie).

Motocykliści, podczas podróży na terenie Białorusi, już na samym wstępie zostali bardzo mile przywitani, z odpowiednią gościną, wszelką pomocą logistyczną. Rozmowy z Polakami, a także zwiedzenie ośrodków polskiej kultury, spędzone noce u Rodaków pełne rozmów i wspaniałej, polskiej gościnności, były wspaniałe...aż do wczorajszego dnia.

Motocykliści otrzymali informację od białoruskiej władzy i policji, że do 5 maja będzie ich eskortowała, bez żadnych problemów, przekaże najpotrzebniejszą pomoc. Stowarzyszenie postanowiło wyruszyć na Ukrainę, do której jeżdżą wielokrotnie, bez żadnych problemów, niestety - do wczoraj.
Na przejściu granicznym czekali kilkanaście godzin. Bez noclegu, bez jedzenia, władze ukraińskie nie wpuściły ich na teren Ukrainy.
W związku z tym, władza białoruska postanowiła przyjąć ponownie naszych ludzi, zapewniając wszelką pomoc !!

Motocykliści nadal są na terenie Białorusi, która w szczególny sposób pomogła Polakom. W piątek zakończy się Rajd Rotmistrza Pileckiego, a jeden z naszych mieszkańców przedstawi już w szczegółach zajścia na przejściu granicznym.

UWAGA !
BARDZO WAŻNE !
JAKO PREZES STOWARZYSZENIA RAZEM DLA KRESÓW, CZYNNIE WSPIERAJĄCEGO RODAKÓW NA POLSKICH KRESACH WSCHODNICH PROSZĘ WSZYSTKICH O KOLEJNE UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI, PRZEKAZYWANIE JEJ DO INFORMACJI PUBLICZNEJ, KTÓRA W SZCZEGÓLNOŚCI - TERAZ - PRZED WYBORAMI PREZYDENCKIMI BĘDZIE UNIKAŁA TEMATU LUB PO PROSTU ZAKŁAMYWAŁA !

WIĘCEJ INFORMACJI, ZDJĘĆ, RELACJI, JAKIE DOWIEM SIĘ OD ORGANIZATORÓW, CZŁONKÓW RAJDU, BĘDĄ UKAZYWANE NA MOJEJ STRONIE ORAZ FAN PAGE WSPIERAJĄCYCH NASZE STOWARZYSZENIE.

PS Motocyklistom życzę powodzenia, wytrwania w tych ciężkich chwilach i do zobaczenia w Przeworsku !


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 20:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nic nie podtrzymuje, sprzedają się ciągle bardzo dobrze. Bo to ciągle najciekawszy tygodnik pod względem artykułów. Do rzeczy itp. to prawilne pranie mózgów. ;)


Kto w XXI w. kupuje tygodniki?? Jak kogos jakis temat interesuje to moze w sobie w necie poczytac z roznych zrodel.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 20:33 
Cytuj  
A to e-wydań nie ma? Poza tym wskaż portal z solidną dziennikarską robotą i obszernymi artykułami. Po angielsku mam kilka, po polsku żadnego.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2015, 20:52 
Cytuj  
mam coś z netem, nie działa mi lol i csgo ... :( inne gry działają ale po co :evil:
UPC Warszawa?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1066, 1067, 1068, 1069, 1070, 1071, 1072 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.