mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 21:50 
Cytuj  
czy ja napisalem, ze wierze? :)
napisalem, co bym chcial :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 22:53 
Cytuj  
Czemu bloki dla plebsu? Przecież sporo tych działek jest w atrakcyjnych punktach miast i za cenę mieszkania w takim bloku można spokojnie postawić domek gdzieś na uboczu.
Ps. Tczewiak, gdzie ty widziałeś władzę "nie z nadania" partyjnego, może jakiś sołtys by się znalazł ale w miastach to praktycznie nierealne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 00:13 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Czemu bloki dla plebsu? Przecież sporo tych działek jest w atrakcyjnych punktach miast i za cenę mieszkania w takim bloku można spokojnie postawić domek gdzieś na uboczu.
Ps. Tczewiak, gdzie ty widziałeś władzę "nie z nadania" partyjnego, może jakiś sołtys by się znalazł ale w miastach to praktycznie nierealne.

Na zachodzie to norma, w Polsce też się zdarza.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 22:11 
Cytuj  
http://www.rp.pl/artykul/793784,912662- ... ogowe.html

Szczególnie mi się podoba:

Cytuj:
W 1997 r. przeciętne wynagrodzenie wynosiło 1061 zł, w 2011 r. już 3399 zł


Jak dla mnie - niech podnoszą, a co tam, stać mnie. Dzieci jeszcze nie mam.
Sąsiad za to jak wpadnie, się zapomni czy cuś, to dzieciakowi nie będzie miał co do gęby na koniec miesiąca wsadzić.

Ciekawe czy by przeszło gdyby posłowie nie mieli immunitetu...

EDIT: zaznaczam że taki skok "przeciętnego wynagrodzenia" to po pierwsze statystyka (wpierw ustalasz wynik), a po drugie jest cholernie niemiarodajne.
Pan Prezes (których to się ostatnio namnożyło dzięki zagranicznym firmom) zarabia 20k, żeby była średnia 3.5k to 11 osób musi zarabiać 2k, czyli powiedzmy 5 rodzin i 1 samotny rodzic. Przy aktualnych cenach w miastach, za 2k jedna osoba się utrzyma, wynajmie pokój i 1500 zostanie, całkiem ok.
Ale nie wyobrażam sobie jak radzą sobie ludzie którzy w 4 osobowych rodzinach mają po 1k na głowę, z czego trzeba opłącać rachunki, mieszkanie itp. Do tego Dzieciaki niezależnie od wieku kosztują więcej niż dorośli.
Nie daj boże ktoś ma samochód.

Do tego, zależnie od źródła, bezrobocie jest większe niż nam się wydaje. Oczywiście to już głównie poza większymi miastami


Ostatnio edytowano 13 lip 2012, 22:40 przez Enderhawk, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 22:22 
Cytuj  
Cytuj:
Najczęstsze miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto otrzymywane przez pracowników gospodarki narodowej wynosiło 2020,13zł (dominanta, wartość modalna).

http://www.stat.gov.pl/gus/5840_7257_PLK_HTML.htm

zyc nie umierac ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 01:21 
Cytuj  
rządy zawsze robią wszystko by zniechęcić do jazdy samochodami, a potem płacz i pomysły by ratować producentów samochodów


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 07:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Cytuj:
Najczęstsze miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto otrzymywane przez pracowników gospodarki narodowej wynosiło 2020,13zł (dominanta, wartość modalna).

http://www.stat.gov.pl/gus/5840_7257_PLK_HTML.htm

zyc nie umierac ;d


Łatwo to sobie wyobrazić - taki kraj mlekiem i miodem płynący, tylko akurat zabrakło mleka i miodu :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 08:15 
Cytuj  
Kumpel z Pń mi mowil, ze slyszal jakiegos kolesia z rady miasta, ze tak chca zniechecic ludzi dojazdy samochodami, m.in przez korki, likwidacje zielonej fali i utrudnianiem wyjazdu zmiasta, bo ludzie maja w miescie siedziec a nie sie osiedlac poza. mozg rozjebany ;d


_________________
.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 17:41 
Cytuj  
http://www.pb.pl/2636728,83827,przychod ... y-zapis-br

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 12:07 
Cytuj  
http://www.rp.pl/artykul/914649,914886- ... cyzje.html

świnie bez honoru


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 12:58 
Cytuj  
i ciag dalszy: http://wiadomosci.onet.pl/tasmy-psl,5192631,temat.html

ups...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 13:46 
Cytuj  
Mistrzostwo swiata. Za rzadow PO juz chyba wszystkie rekordy zostaly pobite.
Osobiscie chcialbym zeby UE wystapila o zwrot zdefraudowanych pieniedzy unijnych. Niech sie posraja.

Ale raczej nie ma co na to liczyc.. W kuluarach nieco grubsze "kopertki" niz zwykle zmienia wlascicieli i sprawa zostanie zatuszowana.

Ciekawe tez czy "masowy samobojca" odpusci czy na kogos padnie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 17:24 
Cytuj  
ja bym wolal mareczku zeby unia pieniazki z angli zabierala ale niestety niemozliwe. powoli zaczynam myslec ze wiekszosc negatywnych opini o polsce jest wlasnie kreowanych przez takich jak ty emigrantow. ja bym chcial zeby ci panstwo wystawilo rachunek za darmowe szkolnictwo po tym jak spierdoliles moze sie posrasz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 18:21 
Cytuj  
a ja bym chcial zeby madrze gospodarowali tym co ze mnie zedra a nie zeby jakas kurwa w panstwowej spolce wyplacala sobie 30k co miesiac, albo premie za nie udane i opoznione inwestycje jak te autostrady na euro

darmowa edukacja - mysle ze wiekszosc z nas placi podatki i nasi starzy placili - wiec jakie ty komus chcesz jeszcze rachunki wystawiac ?
jak kupujesz bulki w sklepie to tez raz placisz przy kasie a potem jeszcze raz jak srasz ?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 19:44 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2012, 21:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja bym wolal mareczku zeby unia pieniazki z angli zabierala ale niestety niemozliwe. powoli zaczynam myslec ze wiekszosc negatywnych opini o polsce jest wlasnie kreowanych przez takich jak ty emigrantow. ja bym chcial zeby ci panstwo wystawilo rachunek za darmowe szkolnictwo po tym jak spierdoliles moze sie posrasz.


przestań waćpan pierdolić bez sensu.
Po pierwsze UK więcej do EU dokłada niż bierze - więc co Unia ma zabierać? Ujemne saldo, ok. 60bn euro rocznie - myślę, że w mig uporaliby się z "kryzysem". Mniej więcej tyle ląduje w Polsce więc niech teraz rząd polski naskrobie te 60bln euro i odda UK.
Obrazek
Negatywne opinie o Polsce tworzą sami Polacy kradnąc, malwersując, defraudując, czy wydając publiczne pieniądze na nowe marmurowe schody do każdej z tysiąca błyszczących siedzib ZUS-u podczas gdy na emerytury pieniędzy jakimś cudem brak.
Do tego co to za negatywna opinia? Ktoś kasę jak zwykle zajebał i zdefraudował i króciutki komentarz w prasie to "negatywna opinia" - pewnie jeszcze "niezasłużona" i "prześmiewcza". A tak w ogóle to wszystko pewnie wina żydów, ewentualnie masonów. Ooo albo emigrantów bo wyjechali zamiast klepać biedę tak jak reszta!
Darmową edukację opłacili moi rodzice swoimi podatkami. I ja też jebiąc przez 8 lat w tej chujni.

Morał:
Spierdalaj przygłupie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 08:21 
Cytuj  
durny jestes mareczku oj durny. ty myslisz ze jak unia zabiera dotacje to im? PO? ja rozumiem ze polske masz w dupie a teraz anglia to twoja ojczyzna i codziennie to udowadniasz zapierdalajac na zmywaku, twoja sprawa. tylko po chuj sie udzielasz i wpierdalasz w nieswoje sprawy? i jak zwykle chuja nie rozumiesz ale pozniej bo to taki zart ze niby durny jestes dla zgrywu. Mi nie chodzi o afere ale o twoje podejscie do spraw w kraju.

Moral:
Wypierdalaj czyscic czarnuchowi glance.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 09:37 
Cytuj  
Piszpan - normalnie nie wierze ze mozna byc takim skonczonym idiota jak ty.
Twoim zdaniem najlepiej zlodzieja i malwersanta nie karac. Bo to rodzina. A cala sprawe zatuszowac bo te malwersacje i afery stawiaja nas w negatywnym swietle w oczach swiata czy europy. Jak mozna byc takim krotkowzrocznym totalnym idiota to mi sie w glowie nie miesci. A juz szczegolnie ze ten sam "krewny" okrada tez ciebie idioto.
I ty kurwa masz czelnosc uwazac sie za patriote - przymykajac oczy na to jak stado swin przy korycie kradnie gdzie sie da.

A co do reszty - ja pracuje dla tego kto mi zaplaci wiecej. Nie jestem rasista, nie wioskowym aka patriota. Gdyby mi zyd dal 300euro dniowki pracowalbym nawet dla zyda, nawet w Nowej Gwinei czy na Kostaryce.

Spierdalaj obciagac fiuta dla jakiegos innego zlodzieja za 5zl/h i zero szans na emeryture.

I takie kurwa bezmozgie ksenofobiczne bydle smie mnie uczyc patriotyzmu!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 12:09 
Cytuj  
mareczku ty sie tak fajnie sam nakrecasz, przezabawne. wypij jakas herbate moze. i troche pomysl bo nigdzie nie pisze o tym zeby kogokolwiek nie karac czy karac pisze tylko o twoim glupim i malostkowym podejsciu do ewentualnego zwrotu dotacji z unii. ty biedny ciagle myslisz ze po wyjmie to ze swoich pensji i zwroci. twoje podejscie do pracuje dla tego kto zaplaci najwiecej jest tez tepe i ograniczone, przemysl co piszesz. jak nie rozumiesz sluze przykladami. rozumiem tez ze wg. ciebie wszyscy emigranci to bogacze a ci co zostali w polsce jak mowisz "klepia biede" . rozumiem ze czujesz sie lepszy i dowartosciowany pracujac dla kazdego byle by mi wiecej zaplacil. to juz nawet u nas w kraju sa ludzie ktorzy przy wyborze pracy kieruja sie innymi przeslankami niz tylko kasa. ale rozumiem ciezko ci tam w england, moze ci paczke wyslac?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 13:42 
Cytuj  
Oboje racji nie macie.
Sprawa powinna być nagłaśniana tak, aby społeczeństwo się obudziło i zaczęło skurwysunów wieszać, skoro prawnie ich ruszyć nie można.
Demokracja urzędnicza się nie sprawdza. Urzędnicy nie odpowiadają za nic, politycy tym bardziej, a Kowalski z Nowakiem muszą na nich zapierdalać. Lepiej raz stracić - niech se unia odbierze, ale z konsekwencją powieszenia publicznego skurwysynów za zdradę (bo to jest zdrada).
Gdyby politycy i urzędnicy odpowiadali za swoje działania karnie to skończyłoby się parcie na szkło i wypełnianie stołków rodzinką.
Przykład działalności dofinansowań z UE:
POIG 8.1 - UE "daje" 370 milionów, PARP wydaje beneficjentom 315 milionów. Reszta idzie na utrzymanie urzędników i budynków PARP. Dochodzi drobny, drobniutki szczególik. UE "daje" 370M EURO. PARP "rozdaje" 315M zł. To jest kurwa rozbój w biały dzień.
Ja rozumiem maksymalnie 20% na koszta operacyjne, ale nie 80% do chuja.
Pierdolę takie dofinansowania.
Nie da się sprawiedliwie naprawić szkód już wyrządzonych, ale trzeba tą wieruszkę od koryta odciągnąć. PiSy, PO, SLD, PJN, SP, RPP i wszystkie inne kurwy z tego typowo komunistycznego układu. Chuje już delegalizują manify, bo obawiają się większego ruchu wkurwionych ludzi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.