mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 19:15 
Cytuj  
z takich ostatnich ciekawostek

- biuro Dudapomoc zamknięte- biedaki sami nie wiedza na jak długo i gdzie znów otworzą- czyżby szkoda było im kasy na wynajem tego pomieszczenia przez te 2 miesiące :), się napracowali, tyle jeśłi chodzi o pomoc - dla mnie to żenada , tak właśnie wyglądają obiecanki wyborcze ( wszystkich)

- Kukiz na jarocinie- nie chce tworzyć żadnej partii, żadnych struktur, mobilizacja do referendum o JOW-ach, a potem zrobi swoje i wraca na scene- szkoda ze zapomniał (albo nie wie) , że jeśli referendum sie powiedzie i Polacy opowiedzą sie za JOW, to beda one możliwe dopiero od następnej kadencji- nawiasem mówiąc musi ją przegłosować sejm, czyli jednak jakąś reprezentacje musi mieć w tym sejmie
nie jestem przeciw Kukizowi- przyznam , że nawet sam na niego głosowałem, ale jednak widać jakie małe pojęcie ma o polityce i ustawodawstwie- tak ogólnie rzucił hasło- walczymy z systemem, ale jak , co gdzie to już trochę się gubi, niestety tak to wygląda
generalnie najłatwiej powiedzieć jestem przeciw, ale gorzej już zaproponować co w zamian, same JOW-y to trochę mało

tu rodzi się też ciekawe pytanie- czy popierać tych co dużo obiecują , dużo chcą , ale nie maja żadnego pojęcia jak to zrobić ( nadzieją pozostaje że będą chcieli słuchac także fachowców a nie populistów), czy np taka partia Petru ( pomijajac jej kierunki) , mająca w szeregach prawdziwych fachowców od zarządzania, może ożywić Polskę ekonomicznie i społecznie? i czy faktycznie będą działali w interesie wszystkich Polaków , czy wąskiej grupy? :)

z drugiej strony jestem zadowolony,że tych ruchów jest coraz więcej, a nie tylko walka PO z PIS- jest ciekawie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 19:35 
Cytuj  
Jedna rzecz mnie nie przestanie zadziwiac: czlowiek inteligentny, przedsiebiorca prowadzacy dzialalnosc w kraju popierajacy PO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 19:50 
Cytuj  
Marek to do mnie? - nie wiem bo podobno miąłeś mnie dać na ignore :)

jeśli jednak tak to ci napisze szczerze- ja nie wiem kogo teraz popierac
wiem , że nie chce PIS u władzy- z różnych powodów
ale to nie oznacza , że popieram PO- do tej pory był to dla mnie wybór mniejszego zła :)
teraz jest jakiś powiew zmian- co wyjdzie - poczekamy na programy
w pierwszej turze glosowałem na Kukiza , bo to była moja żółta kartka dla PO, w 2 turze niestety na Bronka- nie wierze w te marionetke Dude i juz

co będzie na jesień czas pokaże - Kukiz na razie tez mnie nie przekonuje do końca, PO jestem zmęczony ( pewnie jak większość) , u Petru podoba mi się ,że wreszcie ma ktoś odwagę powiedzieć wprost- koniec przywilejów grup- górnicy itp ( to mnie akurat wqrwia w naszym kraju najbardziej- nie podoba sie praca wypierdalaj do innej a nie ze tylko podwyzki i przywileje), ale Petru troche mi śmierdzi partią dla tych najbogatszych, czyli znów te mniejsze firmy nic z tego nie będą miały

jak żyć , co wybrać? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 20:05 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
- Kukiz na jarocinie- nie chce tworzyć żadnej partii, żadnych struktur, mobilizacja do referendum o JOW-ach, a potem zrobi swoje i wraca na scene- szkoda ze zapomniał (albo nie wie) , że jeśli referendum sie powiedzie i Polacy opowiedzą sie za JOW, to beda one możliwe dopiero od następnej kadencji- nawiasem mówiąc musi ją przegłosować sejm, czyli jednak jakąś reprezentacje musi mieć w tym sejmie
nie jestem przeciw Kukizowi- przyznam , że nawet sam na niego głosowałem, ale jednak widać jakie małe pojęcie ma o polityce i ustawodawstwie- tak ogólnie rzucił hasło- walczymy z systemem, ale jak , co gdzie to już trochę się gubi, niestety tak to wygląda
generalnie najłatwiej powiedzieć jestem przeciw, ale gorzej już zaproponować co w zamian, same JOW-y to trochę mało




"To, że nie chcę tworzyć partii nie oznacza, że nie chcę wprowadzić na jesień do Sejmu zwolenników zmiany ustroju (Konstytucji) Polski.

Ludziom wbija się do głów przez lata, że tylko partie polityczne mogą mieć swoją reprezentację w parlamencie. Bzdura. Chciałbym przypomnieć wszystkim, że np. Akcja Wyborcza Solidarność (tzw. AWS), która powstała w 1996 roku i rok później objęła władzę NIE BYŁA PARTIĄ ale ZWIĄZKIEM wielu różnych podmiotów politycznych, ugrupowań o różnym charakterze i poglądach.


Chcę i wprowadzę na jesień do Sejmu POROZUMIENIE WIELU ugrupowań i stowarzyszeń o charakterze antysystemowym. To jest właśnie ta moja "struktura bez struktur". Nie chcę "partii Kukiza" . Chcę INTEGRACJI wszystkich tych opcji politycznych i społecznych, które mówią "NIE!" obecnej partiokracji. I nad tym cały czas pracuję. Od świtu do ... świtu Emotikon smile.

Ja nie chcę "władzy dla władzy". Ja chcę zmian USTROJOWYCH m.in. po to by móc w przyszłości, po ich wprowadzeniu, robić to co kocham - muzykę. W wolnej, NASZEJ WSPÓLNEJ, Polsce."

Pisalem o tym, ze pewnie taki jest zamysl i miałem racje. Nie ma konkretnego programu, żeby nie zniechecac zadnych srodowisk. Programem jest odsunięcie obecnych politykow od władzy.

Jestem pewny, ze Kukiz wie, ze nie będzie JOWow w najblizszych wyborach. Referendum to kolejna okazja po wyborach prezydenckich do zjednoczenia antysystemowego środowiska.

Jedyne co mnie ciekawi to w jaki sposób będą układane listy wyborcze. Najsensowniejsze wydaja się prawybory w poszczególnych okręgach, no ale może maja jakiś inny pomysl.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 20:46 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Marek to do mnie? - nie wiem bo podobno miąłeś mnie dać na ignore :)

jeśli jednak tak to ci napisze szczerze- ja nie wiem kogo teraz popierac
wiem , że nie chce PIS u władzy- z różnych powodów
ale to nie oznacza , że popieram PO- do tej pory był to dla mnie wybór mniejszego zła :)
teraz jest jakiś powiew zmian- co wyjdzie - poczekamy na programy
w pierwszej turze glosowałem na Kukiza , bo to była moja żółta kartka dla PO, w 2 turze niestety na Bronka- nie wierze w te marionetke Dude i juz

co będzie na jesień czas pokaże - Kukiz na razie tez mnie nie przekonuje do końca, PO jestem zmęczony ( pewnie jak większość) , u Petru podoba mi się ,że wreszcie ma ktoś odwagę powiedzieć wprost- koniec przywilejów grup- górnicy itp ( to mnie akurat wqrwia w naszym kraju najbardziej- nie podoba sie praca wypierdalaj do innej a nie ze tylko podwyzki i przywileje), ale Petru troche mi śmierdzi partią dla tych najbogatszych, czyli znów te mniejsze firmy nic z tego nie będą miały

jak żyć , co wybrać? :)


Ogólnie - nie jesteś jedynym. Ale jak już odpowiedziałeś...

ignore jest dla dzieciaków.

"wiem , że nie chce PIS u władzy- z różnych powodów" - a konkretnie, ale powtórzę konkretnie, nie chodzi mi absolutnie o standardowe majaczenia socjotechniczne PO, smoleńsk, macierowicza itd. a o rzeczy które dla Ciebie jako przedsiębiorcy mogłyby mieć znaczenie. Co Ci się w zmianach jakie PiS zaprowadził w ciagu swoich niespełna 2-letnich rzadów nie podobało, na tyle by to ugrupowanie z góry dyskwalifikować?
Uważasz PO za mniejsze zło? Tzn. gdzie to MNIEJSZE ZŁO widzisz? Za czasów rządów PO wzrosły podatki czyli dostałeś po kieszeni, mimo obietnic przedwyborczych, że podatki na pewno nie wzrosną, kontrole urzędowe zostały zagęszczone i uagresywnione, urzędnik wciąż jest postrzegany jak władza, w taśmach mogłeś sobie posłuchać, że elita na którą głosujesz może każdego przedsiębiorcę bez wahania zniszczyć. Byliśmy świadkami tylu afer że starczyłoby na dymisję całych rządów do końca wieku.
Wiesz, że statystycznie potrzebujesz cały jeden dzień w tygodniu by ogarnąć księgowość? To najgorszy wynik w całej EU. Czy PO zrobiło cokolwiek w tej sprawie?
Wiesz, że płacisz podatek nawet od minimum egzystencjalnego? Czyli państwo sobie potrąca "swoją" część od kwoty za którą teoretycznie nie jesteś w stanie zaspokoić swoich podstawowych potrzeb. A może uważasz to za oznakę "dzikiego kapitalizmu"?
Jesteś zmęczony PO? - powinieneś być wkurwiony na PO - zostałeś okłamany, okradziony i jeszcze Ci grożono (pośrednio), że jak zaczniesz muczeć (nie oszukujmy się jesteś dojną krówką) na inną nutę, to cię zarżną.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 21:24 
Cytuj  
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/janusz-le ... 47757.html
kolejny dowód że tvn nie boi się pytać o drażniące sprawy :)


ale co się dzieje... co się dzieje... na salonach zaczyna się krytykować nie tylko PO ale i lisa, olejnik, jakieś dyskusje że media za mocno ingerują w politykę hmm...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 22:30 
Cytuj  
@Marek

dokładnie tego nie śledzę , ale zdaje sie , że jesteś za granica chyba dłużej niż rządzi PO, więc nie wiem skąd tak dobrze wiesz co się dzieje w Polsce - sry za drobną złośliwość
faktycznie wiele działań PO mnie jako przedsiębiorcę wqrwiło - najbardziej np to że podnieśli vat na książki ( w tej branży pracuje), niby głupie 5 % ale wszyscy jednak odczuli, mogli poczekac jeszcze kilka lat, z drugiej strony to rząd PO zaczął dawać dotacje dla bibliotek ( 10-25 mln rocznie) :)

a co mi sie nie podoba w PIS - tak najkrócej:

1) fatalna polityka zagraniczna
- negocjacje traktatu lizbońskiego i wychodzenie Lecha z sali narad na telefon do brata- cały świat sie z nas śmiał
- słynna afera jednej z gazet gdzie porównano kaczyńskich do bulwy ziemniaka i prezydent sie obraził i nie pojechał na ważne międzynarodowe spotkanie
- Fatyga jako minister spraw zagranicznych- wg mnie idiotka
- swego rodzaju rozdwojenie jaźni- z jednej strony Unia jest zła, PIS nie chce Euro, ale to nie przeszkadza wysyłać Eurodeputowanych ( niech chłopaski zarobią sobie ) , nie przeszkadza korzystać z dotacji z Uni- co by nie mówić , kto jest w Polsce widzi ile sie pobudowało w ostatnich latach, ile zmarnowano , to zmarnowano, ale efekty są i to dzięki tym dotacjom- a Pis uważa ,że unia jest bee , ale kase należy brać- dla mnie to żenujące- to tak jakby pracownik podszedł do szefa i powiedział , ale z ciebie chu... i wyciągnął ręke po kase
2) powiązanie z klerem ( sam jestem wierzący itp)
- silne powiązanie z mediami Ojca Dyrektora ( nawiasem mówiąc Rydzyk uczył moją żonę religii :) ) , tu jest kilka sprawa , ale nie chce mi sie już pisać
- robienie z Polski państwa typowo kościelnego, a stad wynikają takie sprawy , którym Kościół się sprzeciwia jak aborcja, in vitro itp, wg mnie to powinno być określone przez ludzi , których to dotyczy- sorki ale ja nie chce żeby jakiś dr Kazan decydował jakie zabiegi można robić a jakie nie
- dopóki PIS będzie rządził , nigdy nie zniosą wynagrodzeń dla księży za lekcje religi ( Pan Jezus powiedział : "Idzcie na cały świat i głoście Ewangelie", nie powiedział : bierzcie za to pieniądze- to ich obowiązek)- to 15 miliardów rocznego budżetu zmarnowanych
3) pamiętne czasy ministra Ziobry- CODZIENNE konferencje co udało się zrobić itp, tymczasem to było jedno wielkie pasmo niepowodzeń, prowokacji ( no fakt że niektórzy na to sie nabrali itp) i teraz łatwo zapomnieć , ale to PIS rozpoczął to słynne nagrywanie , które PO rozwinęło :)
4) niestety nie da się do PIS odłączyć jak chcesz Smoleńska i Macierewicza, z prostego powodu:
- Macierewicz cały czas ( z wyjątkiem kampanii :) ) jezdzi po Polsce i opowiada ( widziałem filmiki) że Smoleńsk to był zamach i to było wypowiedzenie wojny przez Rosję naszemu panstwu, cały czas sieje zamęt
- słynne MIESIĘCZNICE, dla mnie to już jest żenujące- ok szanujmy pamięć , ale to obnoszenie się czemuś ma służyć, po co na co?
5) gospodarka
generalnie truidno mi powiedzieć czy za PIS-u byłoby by mi lepiej czy nie , wiem jedno:
PIS rządził w okresie największej prosperity i nic z tego nie wyszło- rozdawano stoczniowcom, górnikom itp, PO z kolei faktycznie podnosi podatki, zwiększa emeryturę ( tu akurat uważam , że mają racje, żyjemy dłużej ), ale w trudnych dla gospodarki czasach mamy najlepsze wskaźniki w EU ( tak ta słynna zielona wyspa :) )- ale takie są realia
6) system
- pamiętasz słynne spotkanie Lipińskiego z Berger- "stołek za stołek" ?
- nie chciął likwidacji dotowania partii- taaa to ta niedobra koalicja zmniejszyła o połowe te dotacje :)

mam nadzieję ,że wypunktowałem tak ogólnie jak chciałes


PO nie jest dobre, obecnie jest NAJEDZONE, SYTE I AROGANCKIE, ale dla mnie to mniejsze zło od PIS-u

mam nadzieję,że np Kukiz zrobi coś konkretnego- i tu mała prośba do niektórych- można pisac ,że Kukiz nie chce zrobić partii, tylko stowarzyszenie, związek czy co tam- ludzie to tylko nazwy, to ma być jakiś obóz ( polityczny lub nie ) i nie kapuje czemu na siłe tego się wypiera- chodzi o głupie nazwy , żeby się nie kojarzyły- no sorki , ale ja nie chce właśnie mydlenia oczu, niech powie - tworze Ruch Kukiza , czy np Ruch Pieśni i Tańca- nie wiem czego on sie boi?- taki chce byc niesystemowy , że nie chce tworzyć nic co się z tym kojarzy? - mnie nie obchodzą nazwy , obchodzą fakty

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 22:49 
Cytuj  
ale to punktowanie mamy już od ośmiu lat w tvn i u gadających głów PO :(

mniejsze zło... ciebie wybudzili z długiej śpiączki czy spadłeś z księżyca ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 23:21 
Cytuj  
no to teraz poproszę embe mądra głowo w punktach dlaczego PIS jest lepsze od PO ? :)

tylko nie obietnice , ale konkrety
bo wiesz dziś już Błaszczak na pytania dziennikarza , że jednak wycofują się z tych JOW, nic nie powiedział, nie zaprzeczył :)

dla mnie jest ciekawe jak ludzie inteligentni mogą właśnie myśleć , że rządy PIS zrobią z Polski raj
owszem zrobią raj dla :

- księży
- związkowców
- nauczycieli
- górników
itp, czytaj - kto się podniesie ten dostanie, żebyśmy tylko byli u władzy
ogólnie największym pasożytom da , bo ci właśnie są zgrupowani w związkach, bo tylko dzięki nim mogą być dalej pasożytami
i oczywiście za namową związków damy najniższą pensje na poziomie 5k na rękę :), wtedy dopiero będzie brak bezrobocia i wszyscy wrócą z emigracji

jeśli na jesien wygra PIS i utworzy rząd i za 3-4 lata będzie lepiej obiecuję odszczekać to wszystko
boję się że niestety nie będę musiał

i tak szczerze mam nadzieję ,że np Kukiz wygra wybory i będzie w stanie zorganizować wokół siebie grupe ludzi , którzy chcą służyć krajowi a nie sobie- takie pobożne życzenie

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 23:33 
Cytuj  
Nie jest lepszy zwłaszcza że przy odrobinie sukcesu wyborczego zapełni się tymi samymi ludźmi, którzy wcześniej przechodzili do PO lub tworzą nowe partie by wprowadzać na listy swoich.

O populistycznych hasłach czy nawet programie PO/PiS nie dyskutujmy ponownie bo strata czasu.

Uprzywilejowane grupy były i będą, nie na marne PO wyhodowała sobie armie pracującą w administracji, która da im te marne 20%, nigdy z nich nie zrobi porządku i nie licz na zmiany rewolucyjne w jakiejkolwiek dziedzinie naszego państwa, czy to teoretycznego czy praktycznego jak ostatnio ładnie zrobiono podział.

Co do górnictwa, to może być opłacalne dla państwa, dla firmy, dla górnika, ale jest miejscem dla towarzyszy partyjnych od lewa do prawa, a spółki węglowe obrośnięte prywatnymi firmami dojącymi na każdym kroku kasę nie pojawiły się z potrzeby rynku tylko z przydziału politycznego.

Jeśli PiS wygra wybory i nie przekształci się w cos nowego to mamy w 2016 roku wcześniejsze wybory, jak już wspominałem wiele razy będzie to najlepsze dla naszej sceny politycznej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 23:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
....

Co do górnictwa, to może być opłacalne dla państwa, dla firmy, dla górnika, ale jest miejscem dla towarzyszy partyjnych od lewa do prawa, a spółki węglowe obrośnięte prywatnymi firmami dojącymi na każdym kroku kasę nie pojawiły się z potrzeby rynku tylko z przydziału politycznego.

Jeśli PiS wygra wybory i nie przekształci się w cos nowego to mamy w 2016 roku wcześniejsze wybory, jak już wspominałem wiele razy będzie to najlepsze dla naszej sceny politycznej.


i tu się zgadzam w 100 %

odnośnie górnictwa czy innych uprzywilejowanych grup- jak mi w dawnych czasach nie zarabiał jeden sklep to go zamknąłem, wymyśliłem coś innego , przekształciłem profil działalności, nikogo to nie obchodziło, więc sorki że tak powiem - mamy gospodarkę rynkową , jak coś jest nierentowne to trzeba to przekształcić tak aby zarabiało , jak się nie da to zamknąć a nie dopłacać z innych kieszeni, a jak jeszcze takie gamonie chcą więcej i więcej to mnie chu... trafia
ok szkoda mi tych dołowych co jebią na ścianie i zarabiają 1/10 tego co prezesi, ale niech oni idą pod zarząd i tam strajkują, niech żądają restrukturyzacji począwszy od zmian zarobków prezesów, głównych inżynierów a nie pod sejm czy rząd- ale im tak jest wygodniej i oczywiście zmian zarobków związkowców- bo to dla mnie też śmiech na sali :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 06:08 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

a co mi sie nie podoba w PIS - tak najkrócej:

1) fatalna polityka zagraniczna
- negocjacje traktatu lizbońskiego i wychodzenie Lecha z sali narad na telefon do brata- cały świat sie z nas śmiał
- słynna afera jednej z gazet gdzie porównano kaczyńskich do bulwy ziemniaka i prezydent sie obraził i nie pojechał na ważne międzynarodowe spotkanie
- Fatyga jako minister spraw zagranicznych- wg mnie idiotka
- swego rodzaju rozdwojenie jaźni- z jednej strony Unia jest zła, PIS nie chce Euro, ale to nie przeszkadza wysyłać Eurodeputowanych ( niech chłopaski zarobią sobie ) , nie przeszkadza korzystać z dotacji z Uni- co by nie mówić , kto jest w Polsce widzi ile sie pobudowało w ostatnich latach, ile zmarnowano , to zmarnowano, ale efekty są i to dzięki tym dotacjom- a Pis uważa ,że unia jest bee , ale kase należy brać- dla mnie to żenujące- to tak jakby pracownik podszedł do szefa i powiedział , ale z ciebie chu... i wyciągnął ręke po kase
2) powiązanie z klerem ( sam jestem wierzący itp)
- silne powiązanie z mediami Ojca Dyrektora ( nawiasem mówiąc Rydzyk uczył moją żonę religii :) ) , tu jest kilka sprawa , ale nie chce mi sie już pisać
- robienie z Polski państwa typowo kościelnego, a stad wynikają takie sprawy , którym Kościół się sprzeciwia jak aborcja, in vitro itp, wg mnie to powinno być określone przez ludzi , których to dotyczy- sorki ale ja nie chce żeby jakiś dr Kazan decydował jakie zabiegi można robić a jakie nie
- dopóki PIS będzie rządził , nigdy nie zniosą wynagrodzeń dla księży za lekcje religi ( Pan Jezus powiedział : "Idzcie na cały świat i głoście Ewangelie", nie powiedział : bierzcie za to pieniądze- to ich obowiązek)- to 15 miliardów rocznego budżetu zmarnowanych
3) pamiętne czasy ministra Ziobry- CODZIENNE konferencje co udało się zrobić itp, tymczasem to było jedno wielkie pasmo niepowodzeń, prowokacji ( no fakt że niektórzy na to sie nabrali itp) i teraz łatwo zapomnieć , ale to PIS rozpoczął to słynne nagrywanie , które PO rozwinęło :)
4) niestety nie da się do PIS odłączyć jak chcesz Smoleńska i Macierewicza, z prostego powodu:
- Macierewicz cały czas ( z wyjątkiem kampanii :) ) jezdzi po Polsce i opowiada ( widziałem filmiki) że Smoleńsk to był zamach i to było wypowiedzenie wojny przez Rosję naszemu panstwu, cały czas sieje zamęt
- słynne MIESIĘCZNICE, dla mnie to już jest żenujące- ok szanujmy pamięć , ale to obnoszenie się czemuś ma służyć, po co na co?
5) gospodarka
generalnie truidno mi powiedzieć czy za PIS-u byłoby by mi lepiej czy nie , wiem jedno:
PIS rządził w okresie największej prosperity i nic z tego nie wyszło- rozdawano stoczniowcom, górnikom itp, PO z kolei faktycznie podnosi podatki, zwiększa emeryturę ( tu akurat uważam , że mają racje, żyjemy dłużej ), ale w trudnych dla gospodarki czasach mamy najlepsze wskaźniki w EU ( tak ta słynna zielona wyspa :) )- ale takie są realia
6) system
- pamiętasz słynne spotkanie Lipińskiego z Berger- "stołek za stołek" ?
- nie chciął likwidacji dotowania partii- taaa to ta niedobra koalicja zmniejszyła o połowe te dotacje :)

mam nadzieję ,że wypunktowałem tak ogólnie jak chciałes




Nie mam czasu ani ochoty odnosic sie do wszystkich punktow, bo nie jestem zadnym fanem PISu, ale wiekszosc to rzeczy bez znaczenie z ktorym TVN zrobil ogromne tragedie.
Z bardziej istotnych to:
- jak panstwo jest chwalone przez sasiadow to znaczy, ze cos jest nie tak z jego polityka zagraniczna, bo wyraznie dziala w interesie swoich sasiadow. Tusk nawet dostal za to nagrode i juz moze do Polski nie wracac.
- PIS obnizyl podatki, moim zdaniem to najlpesze co mozna zrobic w okresie prosperity
- to straszne "panstwo koscielne" ktorym sie straszy dzieci chyba nie jest takie strszne, bo nie odczuwalem roznicy czy rzadzi PIS czy PO. Nie wierze w boga i nawet jakby rzadzili islamisci to bym nie uwierzyl od tego ;)

To jest mocny argument:

lordyp napisał(a):
- dopóki PIS będzie rządził , nigdy nie zniosą wynagrodzeń dla księży za lekcje religi


rozumiem, ze ostatnie 8 lat to rzady PISu dlatego ci pieprzoni ksieza ciagle otrzymuje kase z budzetu? lol

Smolensk mnie jebie, moga sie spotykac z tej okazji nawet codziennie, nie wplywa to w najmniejszym stopniu na moje zycie.

To jest tez dobre:

lordyp napisał(a):
teraz łatwo zapomnieć , ale to PIS rozpoczął to słynne nagrywanie


Pierwszy nagral Michnik Rywina, potem bylo nagranie rozmowy Lipinskiego z Beger (o ktorym wspomnales) i nagranie Oleksego.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 08:32 
Cytuj  
http://www4.rp.pl/article/20150602/SWIAT/306029963
kto sieje wiatr, ten zbiera burzę


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 09:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://www4.rp.pl/article/20150602/SWIAT/306029963
kto sieje wiatr, ten zbiera burzę

Cytuj:
Belgijski policjant: Zabiłbym każdego Żyda
"Nawet samo słowo Żyd jest brudne. Gdybym był w Izraelu, prawdę mówiąc, zrobiłbym Żydom to, co oni robią Palestyńczykom - zabiłbym każdego Żyda" - napisał belgijski policjant z Molenbeek Mohamed N. w czasie dyskusji na Facebooku.
:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 09:34 
Cytuj  
Rząd zamierza znieść margines 10 km/h przy pomiarach dokonywanych przez urządzenia stacjonarne podlegające m.in. Inspekcji Transportu Drogowego. Mandat będzie groził nawet za minimalne przekroczenie prędkości

hehe widac na powaznie sie biora, za realizacje planu ministerstwa infrastruktury.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 09:36 
Cytuj  
long story short - lordyp jesteś debilem. Takim hardcorowym.

Niahu - jesteś debilem :) Nihil novi. A już chciałem ci odpuścić nawet, jednak twoje żenujące ataki na rasę twoich panów są żenujące.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 09:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Rząd zamierza znieść margines 10 km/h przy pomiarach dokonywanych przez urządzenia stacjonarne podlegające m.in. Inspekcji Transportu Drogowego. Mandat będzie groził nawet za minimalne przekroczenie prędkości

hehe widac na powaznie sie biora, za realizacje planu ministerstwa infrastruktury.


Debile, biorąc pod uwagę stary sprzęt, który jeszcze jest niekiedy wykorzystywany i nieumiejętność prawidłowego obsługi tego sprzętu to te 10 km/h może być często błędem pomiarowym. :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 10:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Rząd zamierza znieść margines 10 km/h przy pomiarach dokonywanych przez urządzenia stacjonarne podlegające m.in. Inspekcji Transportu Drogowego. Mandat będzie groził nawet za minimalne przekroczenie prędkości

hehe widac na powaznie sie biora, za realizacje planu ministerstwa infrastruktury.



A mowil im Duda, zeby sobie juz darowali rzezbienie w prawie, to nie dociera;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 10:18 
Cytuj  
@tczewiak
Wystarczy skrytykować twoich ziomków i macie straszny ból dupy. Dlatego i z powodu terroryzowania Palestyńczyków nikt was nie lubi.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 10:43 
Cytuj  
Jak wsiadasz do samochodu to już stajesz się podejrzanym, wjeżdżając na drogę publiczną jesteś już w domyśle przestępcą, to logika takich krajów jak korea północna, białoruś i Polska pod rządami PO


haha jakie kur... medialne, partia Petru to Kukiz dla bogatych, czyli lepiej nie identyfikuj się z Kukizem bo będziesz uznany za biedaka :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1081, 1082, 1083, 1084, 1085, 1086, 1087 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.