mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:25 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Oh please, nie pierdolcie ze nie chodzi o prezydenta, co chwile jakas tragedia jednostki i topicow na forum niema, smierci zbiorowe ? tez...
Masowa hipokryzja.

Qft. Ci ludzie mieli luksusowe życie. Żałujcie, tych którzy umierają z głodu.
A gadanie, że umarli za ojczyzne mówiąc w kontekście Katynia to już jakaś żenada... Oni umarli, bez takiego zamiaru. W Katyniu Polacy zostali zamordowani za swoje przekonania, chociaż może i mogli wyrzec się Polski (nie wiem)...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:28 
Cytuj  
Cashasty, jestes niedorozwiniety czy tak juz spaczyly ci umysl media ze nie widzisz glownego sensu naszych wypowiedzi ?

Caly czas probujemy ci wytlumaczyc ze nie chodzi o te osoby, a o to ze robicie wokol nich wielka drame, mimo ze tego topicu by w ogole nie bylo gdyby nie smierc kaczynskiego.


zerknij sobie na nazwe topicu ... seriously... nagle wielka zaloba wokol smierci wszystkich innych bo zgineli z kaczorkiem.



edit: Szkoda mi tych osob bo zgineli z kaczorem i nie dosc ze media narobia wokol tego szumu, wkurwi sie w chuja osob bo bedziemy mieli pewnie meisieczna zalobe narodowa, to jeszcze sa tlem dla kaczora. A kazdy zalobofag bedzie nimi rzucal na lewo i prawo by bronic swojej hipokrytycznej zaloby.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 15:31 przez Ashton, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:30 
Cytuj  
No juz bez przesad, ze oni wszyscy w luksusach oplywali...

@a niektorzy z tych glodujacych, wyglada na to, ze nie chca zmienic swojej sytuacji, tylko siedza i czekaja na paczki z zachodu...


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 15:33 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:31 
Cytuj  
@Icrom
Zrozum, że ludzie nie są równi pod względem znaczenia dla innych ludzi. A żałoba i 'drama' to również kwestia skali.

Milion czarnych głodujących ludzi, ma w Polsce mniejsze znaczenie dla przeciętnego człowieka niż ta grupa 96 osób.
I nie bez powodu.

Cały kraj nie będzie się wzruszać nad pojedynczymi umarłymi, bo umieranie to naturalna konsekwencja życia. Ale śmierć takiej ilości osób o takim znaczeniu dla Polski w takim miejscu, o takim czasie i w takich okolicznościach wywołuje wstrząs.


Cytuj:
bo bedziemy mieli pewnie meisieczna zalobe narodowa, to jeszcze sa tlem dla kaczora.


Nie gadaj głupot, mamy tygodniową żałobę narodową.

Co do luksusów - nikt wam nie zabrania żyć w luksusie.


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 15:32 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:32 
Cytuj  
@Icrom
Zginęli gdyż byli polskimi patriotami i inteligentami


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:33 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Magisteri napisał(a):
Ale Dana taka jest racja. Do dzisiaj kazdy bluzgal na kaczora, a teraz? najwiekszy przyjaciel kazdego, w Tv go kochaja, a Tuskuniu prawie lezke poronil podczas przemowienia chlip chlip.
Z taka hipokryzja mamy do czynienia atm.

O czym ty pierdolisz wogole? Nie lubilem Kaczynskiego i po nim nie placze. Sporo osob rowniez. Zgineli ludzie, ktorzy poza posiadaniem odmiennych od moich pogladow nic mi nie zrobili. Oprocz nich byli tam poslowie wszystkich opcji, wojskowi i inne osoby. Ta "hipokryzja" to zwyczajny szacunek dla ludzi. Tylko hieny poniewieraja trupy. Wiec zamknac japy i wybijac na jakis 4chan.


A to dlatego, ze do cholery pan prezydent i jego swita nie zrobili dla nas nic, wiec jedyna tragedia tutaj, jest tragedia tych rodzin bo stracili bliskich. Mnie to dotyczy tak samo jak smierc motocyklisty w moim miescie - WOGLE.
A poza tym to co, bo ktos niezyje to mam go zaczac szanowac? sorry ale ja tak plytko nie mysle, jesli uwazam kogos za zlego czlowieka za zycia, to nie mam zamiaru zmieniac zdania tylko dlatego ze sie smazy pod ziemia, a nie na plazy na Majorce.
Poprostu zygam tym wszystkim, zygam zalobami narodowymi nie majacymi nic wspolnego z naszym narodem. nie zginal prezydent, ktory poswiecili sie dla polski, nie zginal prezydent, ktory chcial aby swemu panstwu zylo sie lepiej. zmarl kolejny pionek, ktory w zamian za luksusowe zycie bawil sie w polityke, wiec gtfo z taka zaloba.

ogolem fajnie tak plakac za smiercia jednego pana, podczas gdy ten pan przyzwalal na okupacje innych panstw przez pomoc zbrojna, ktory przyniola od groma wiecej ofiar. badzmy zaklamanymi draniami, a co!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:35 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ashton napisał(a):
Cashasty, jestes niedorozwiniety czy tak juz spaczyly ci umysl media ze nie widzisz glownego sensu naszych wypowiedzi ?


Całkiem zabawnie to brzmi z "Twojej klawiatury" :]

Cytuj:
@Icrom
Zrozum, że ludzie nie są równi pod względem znaczenia dla innych ludzi. A żałoba i 'drama' to również kwestia skali.

Milion czarnych głodujących ludzi, ma w Polsce mniejsze znaczenie dla przeciętnego człowieka niż ta grupa 96 osób.
I nie bez powodu.

Cały kraj nie będzie się wzruszać nad pojedynczymi umarłymi, bo umieranie to naturalna konsekwencja życia. Ale śmierć takiej ilości osób o takim znaczeniu dla Polski w takim miejscu, o takim czasie i w takich okolicznościach wywołuje wstrząs.


THIS

Przeczytaj post Profety Ashton to moze zrozumiesz do czego ja zmierzam.


Ashton napisał(a):
Cashasty, jestes niedorozwiniety czy tak juz spaczyly ci umysl media ze nie widzisz glownego sensu naszych wypowiedzi ?

Ashton napisał(a):
edit: Szkoda mi tych osob bo zgineli z kaczorem i nie dosc ze media narobia wokol tego szumu, wkurwi sie w chuja osob bo bedziemy mieli pewnie meisieczna zalobe narodowa, to jeszcze sa tlem dla kaczora. A kazdy zalobofag bedzie nimi rzucal na lewo i prawo by bronic swojej hipokrytycznej zaloby.


Profeta napisał(a):

Cytuj:
bo bedziemy mieli pewnie meisieczna zalobe narodowa, to jeszcze sa tlem dla kaczora.


Nie gadaj głupot, mamy tygodniową żałobę narodową.

Co do luksusów - nikt wam nie zabrania żyć w luksusie.




o ironio...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:37 
Cytuj  
Magisteri- jestem ciekaw co bys zrobil na stolku prezydenta. Imo nikt nie chce tego przyznac, ale polakom zyje sie lepiej. Przeciez roznica miedzy prl jest chyba ogromna? A patrzac po samochodach jeszcze niedawno same maluchy i inne gowna jezdzily, a jest juz troche lepiej. Luksusy, ja pieprze moze kwachu mial 5 palacow ale nie kaczor...

imo kaczorom zawdzieczamy brak lepperow, giertychow w rządzie... i jakby nie bylo byli ważnymi ludzmi dla polski. Może nie przepadalem za kaczorem itp. ale szkoda ludzi, w takich okolicznosciach szczegolnie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 15:41 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:37 
Cytuj  
ja wiem, ze to nie miejsce na klotnie itp, ale zastanawiam sie dlaczego taki osobnik jak Ashton moze sobie bezkarnie jechac po wszystkich, ale jak juz znajdzie sie ktos kto jedzie po nim to jest drama. Psychotropy bla bla ciezkie dziecinstwo bla bla.. nosz ja pierdole.

Co do samej tragedii, jeczycie niektorzy, ze nikt nie placze jesli wydarza sie inne tragedie. Gina setki ludzi na drogach po nich tez nikt nie placze. No ale to sa przeciez anonimowi ludzie w wiekszosci. Jak dla mnie to to logiczne. Jesli nie chcesz glabie jeden z drugim uczestniczyc w tej dramie to wyjdz i nie narzucaj innym swoich tru rebelowych pogladow.

Sam nie bylem zwolennikiem Leszka, ale czuje sie jakos dziko i dziwnie z tym co sie wydarzylo. Smutny dzien i tyle.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:39 
Cytuj  
@Profeta
Jakie mieli oni dla was znaczenie, większe niż Ci murzyni? (znowu nie mówię do tych, którzy stracili tam znajomych)
@MagPS
Nie była to przyszłość naszego kraju, nie mów, że była... Nie był to Martin Luther King.

A z tymi luksusami nie chodzi mi o zazdrość. Mam 18 lat i jeszcze osiągnięcie bogactwa przede mną. Jednak nie wyobrażam sobie jak ie cierpienie przeżywają ci murzyni, o których cały czas mówię. Giną z głodu - jadna z najbardziej męczących śmierci (tak mi sie wydaje). Dodatkowo pewnie całe ich życie to była walka o przetrwanie a tu?

EDIT: @up to się nazywa forum. I zamiast wywalać każdego z innym poglądem sam byś się troche otworzył i postarał zrozumieć 'rebelów'

EDIT2: na rozluźnienie - brakuje jeszcze tylko postu 'przecież to forum o mmo' ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:42 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Jednak nie wyobrażam sobie jak ie cierpienie przeżywają ci murzyni, o których cały czas mówię. Giną z głodu - jadna z najbardziej męczących śmierci (tak mi sie wydaje). Dodatkowo pewnie całe ich życie to była walka o przetrwanie a tu?


Ale przecież nikt ci nie broni jechać do Afryki pomagać murzynom. Są wolontariaty, są organizacje które sie tym zajmują.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:43 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Wspominali o Jarku, ze leci na miejsce tragedii dzisiaj.

Co do Kalisza, to nie porownal tych 2 tragedii, powiedzial tylko, ze na zawsze zapamietamy Katyn z ich powodu.


Tusk cos mowil o wspolczuciu dla brata, wiec tez zostal wspomniany.
Nie wiem czy to Kalisz, ale dzisiaj slyszalem porownanie do "drugiego Katynia".

Ashton napisał(a):
od kad padl nam papiez

Wez kretynie wracaj do swojej nory z takimi tekstami...


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:43 
Cytuj  
Loki napisał(a):
ja wiem, ze to nie miejsce na klotnie itp, ale zastanawiam sie dlaczego taki osobnik jak Ashton moze sobie bezkarnie jechac po wszystkich, ale jak juz znajdzie sie ktos kto jedzie po nim to jest drama. Psychotropy bla bla ciezkie dziecinstwo bla bla.. nosz ja pierdole.


Bo nie siedzę 24h na forum i nie wciskam F5 żeby moderować chlew, który tu uprawiacie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:44 
Cytuj  
Loki napisał(a):
ja wiem, ze to nie miejsce na klotnie itp, ale zastanawiam sie dlaczego taki osobnik jak Ashton moze sobie bezkarnie jechac po wszystkich, ale jak juz znajdzie sie ktos kto jedzie po nim to jest drama. Psychotropy bla bla ciezkie dziecinstwo bla bla.. nosz ja pierdole.


Moze dlatego ze w przeciwienstwie do was ashton ma w sobie tyle przyzwoitosci i szacunku dla tych zmarlych by nie wycierac sie nimi w politycznym temacie o smierci lecha kaczynskiego.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:45 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Nie była to przyszłość naszego kraju, nie mów, że była... Nie był to Martin Luther King.


Byli przyszłością narodu, w dużej mierze byli to polscy oficerowie.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:48 
Cytuj  
Oficerowie - fundamentem.
Widzę jaki brak zrozumienia tutaj napotykam więc już się nie będe tutaj udzielał ;)

EDIT: poniżej - to są kwestie światopoglądowe, nie określisz na ich podstawie poziomu mojej inteligencji (jeśli to masz na myśli).
Poza tym jeśli napisałem, że nie chcę już tutaj pisać, to czemu mnie prowokujesz?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 15:56 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 15:49 
Cytuj  
Chwalmy Ojca za bany.

Icroma jeszcze. Icrom, co do tego, że masz 18 lat - z góry Ci mowię, na luksus głową nie zapracujesz.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 16:02 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
@Profeta
Jakie mieli oni dla was znaczenie, większe niż Ci murzyni? (znowu nie mówię do tych, którzy stracili tam znajomych)
@MagPS
Nie była to przyszłość naszego kraju, nie mów, że była... Nie był to Martin Luther King.

MTL nie byl przyszloscia USA, on tylko wskazal pewnej grupie etnicznej mozliwosci polityczne. Lech Kaczynski od dziesiecioleci robil podobne rzeczy (dla czesci obywateli RP - w podobnym stopniu co MLT murzynom w USA). Reszta politykow od wielu, wielu lat siedziala w polityce. Mozna sie nie zgadzac z ich pogladami, ale ich kreski na glosowaniach (za ktorymi staly tysiace podpisow na kartach wyborczych) ksztaltowaly rzeczywistosc w Polsce. Kurtyka - prezes IPN, najwartosciowszej instytucji historycznej III RP. Generalicja - ludzie doswiadczeni bojem, o wielu osobistych zaletach dowodczych. I kapelani wszystkich 4 glownych wyznan w polsce. Ekumenizm smierci.Zona Jezego Łojka - jednego z 2 najwazniejszych polskich powojennych historykow. Jaruga - Nowacka, glowna feministka III RP. Dziesiatki innych, ktorzy swoja prace poswiecili Rzeczypospolitej.
Cytuj:
Jednak nie wyobrażam sobie jak ie cierpienie przeżywają ci murzyni, o których cały czas mówię. Giną z głodu - jadna z najbardziej męczących śmierci (tak mi sie wydaje). Dodatkowo pewnie całe ich życie to była walka o przetrwanie a tu?

Pojedz na Bialorus, Ukraine. A potem podziekuj tym, ktorzy zgineli ze nie dopuscili do takiej degrengolady panstwa.
Cytuj:
EDIT: @up to się nazywa forum. I zamiast wywalać każdego z innym poglądem sam byś się troche otworzył i postarał zrozumieć 'rebelów'

Rebel = debil nie rozumiejacy podstawowych praw rzadzacych swiatem? I maskujacy swoja indolencje wulgarnoscia?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 16:19 
Cytuj  
Ciezko w takiej tragedi sie doszukiwac czegokolwiek pozytywnego ale patrzac na zagraniczne stacje tv mozna powiedziec ze przynamniej sie doedukuja na temat katynia i powodow dla ktorych tak kochamy ruskich bo duzo o tym tez mowia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 16:27 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
to są kwestie światopoglądowe, nie określisz na ich podstawie poziomu mojej inteligencji (jeśli to masz na myśli).
Wlasciwe rozumienie kwesti swiatopogladowych to wyznacznik inteligencji. Czlowiek swiadomy zlozonosci praw rzadzacych swiatem jest bardziej inteligentny od tego, ktory tych praw jest nieswiadomy. To tlumaczy tez tak mala liczbe starych lewakow, bo inteligencja rozwija sie z wiekiem.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.