mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 08:41 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Jak jesteśmy tacy zajebiści jak Niemcy, to dlaczego zarabiamy jak na Białorusi?


2 kłamstwa w jednym zdaniu, nieładnie.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 08:48 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Jak jesteśmy tacy zajebiści jak Niemcy, to dlaczego zarabiamy jak na Białorusi?


2 kłamstwa w jednym zdaniu, nieładnie.

http://bfy.tw/HXt

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 11:33 
Cytuj  
czyli jesteśmy prawie zajebiści jak niemcy i zarabiamy prawie jak na białorusi, a montezuma jest prawie obiektywny


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 13:31 
Cytuj  
Nie czujecie się źle po tym jak premierzyca przeprosiła tylko wyborców PO ? :wtf:

Ja się zastanawiam jak mogło dojść do tego że tak siada pr robiony dla PO, czyżby wielcy gracze na tym rynku wypieli się na nich ?
Przecież jedno głupie zdanie i pograzają się jeszcze bardziej, a wystarczyło powiedzieć, "przepraszam wszystkich polaków za działania naszej partii ale pamiętajcie że jakby rządził PiS to by było gorzej" :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 13:42 
Cytuj  
no juz wystarczy, ze wczoraj niesiolowski krzyczal w kazdej stacji telewizyjnej, ze tylko po nadaje sie do rzadzenia, bo przeciez nikt nie zaglosuje na kaczynskiego, macierewicza i kukiza gdyz to samo zlo i glupota.
do tego wszedzie zaznaczal, ze wybralismy zlego czlowieka na prezydenta i 1.5% roznicy, to zadna roznica.
jak tak go posluchalem, to zauwazylem, ze nie boje sie kaczora i macierewicza, za to boje sie fanatyka niesiolowskiego, wedlug ktorego nic sie nie stalo - bo na tasmach nic nie ma przeciez, a reszta zametu to wina kryminalisty stonogi.
do tego jeszcze ten lysy po'wiec u olejnik (swoja droga mam podejrzenia, ze to montezuma) i nara - widac, ze nie panuja juz nad soba, ale twardo probuja udowodnic, ze za ich rzadow jest zajebiscie, a jak wybierzemy kogos innego to czeka nas powrot do sredniowiecza, glodu i inkwizycji.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 13:53 
Cytuj  
https://twitter.com/skorzynski/status/6 ... 3113103360
niesioł


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 14:43 
Cytuj  
Ja tam lubię Niesioła. Jego pogarda dla wyborców i odwracanie kota ogonem zawsze mnie bawi.

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,145320, ... magac.html

Dobry wywiad i politykiem, jakich życzyłbym sobie więcej w tym kraju. Ale będzie sekta zamiast mafii z piosenkarzem jako support.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 16:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
https://twitter.com/skorzynski/status/608958843113103360
niesioł

"Ucieczka to złe słowo, obelżywe, PISowskie" - mózg rozjebany. :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 17:27 
Cytuj  
Obrazek


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 18:37 
Cytuj  
Chiny dziki kraj.
W socjalistyczno-feudalnym systemie wprowadzonym przez PO mamy takie kwiatki:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sawicka- ... tych/eh4h1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 19:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja tam lubię Niesioła. Jego pogarda dla wyborców i odwracanie kota ogonem zawsze mnie bawi.

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,145320, ... magac.html

Dobry wywiad i politykiem, jakich życzyłbym sobie więcej w tym kraju. Ale będzie sekta zamiast mafii z piosenkarzem jako support.


bardzo , naprawdę bardzo dobry wywiad- polecam przeczytać go w całości WSZYSTKIM użytkownikom tego forum

jak dobrze pamiętam to właśnie w Nowej Soli było tak ,że dano biedakom nowe socjalne mieszkania a oni je w ciągu 1 ROKU zdewastowali

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 19:20 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja tam lubię Niesioła. Jego pogarda dla wyborców i odwracanie kota ogonem zawsze mnie bawi.

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,145320, ... magac.html

Dobry wywiad i politykiem, jakich życzyłbym sobie więcej w tym kraju. Ale będzie sekta zamiast mafii z piosenkarzem jako support.


bardzo , naprawdę bardzo dobry wywiad- polecam przeczytać go w całości WSZYSTKIM użytkownikom tego forum

jak dobrze pamiętam to właśnie w Nowej Soli było tak ,że dano biedakom nowe socjalne mieszkania a oni je w ciągu 1 ROKU zdewastowali


Dla mnie glosowanie na Komorowskiego dyskwalifikuje czlowieka moralnie. Dalej nie musze czytac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 20:10 
Cytuj  
Ty zasadniczo nic nie musisz czytać. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 20:27 
Cytuj  
Nie no...kurewa, serio?? :o :lol:

- Stałem tam, bo też chcę nowoczesnej Polski. Nie jestem członkiem NowoczesnejPL, nie podpisywałem żadnej deklaracji. Nie zamierzam też kandydować do Sejmu czy Senatu.
Już zresztą są o to moje zaangażowanie pretensje. Umieściłem na Facebooku linka do Nowoczesnej i nawet nie zdążyłem wypowiedzieć jednego zdania co do mojego wyboru, a zaczęło się polskie piekło. Zostałem nazwany łajdakiem, zdrajcą. A ten wysyp inwektyw został zakończony jak?
- "Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy". Ci, co jeszcze niedawno uważali mnie za bohatera, teraz nazwali mnie sprzedawczykiem, człowiekiem amoralnym, niegodnym szacunku, tylko dlatego, że stanąłem po stronie ludzi mądrych, wykształconych, chcących zmieniać Polskę na lepszą, nowocześniejszą, bardziej przyjazną. Sztuka wyboru powinna opierać się na odpowiedzialności, za którą stoi wiedza.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 20:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Dla mnie glosowanie na Komorowskiego dyskwalifikuje czlowieka moralnie. Dalej nie musze czytac.


dla mnie stwierdzenie , że głosowanie na kogoś ( to przecież subiektywny wybór) dyskwalifikuje człowieka to wyraz najogólniej mówiąc albo głupoty albo co gorsza fanatyzmu

inaczej mówiąc odmawiasz ludziom wolnego wyboru, uważasz , że istnieje tylko jeden WŁAŚCIWY wybór

bardzo często piszesz tu o innych ( tych co myślą inaczej niż ty) jako lemingi- niestety muszę ci zakomunikować - gratulacje właśnie stałeś się typowym lemingiem- z wypranym mózgiem :)

@Rzeźnik- podobna w sumie uwaga co do mrynara
facet wyraźnie zaznaczył ,że był tam bo chce nowoczesnej Polski , ale niekoniecznie pod sztandarem NowoczesnejPL- Ty nie chcesz nowoczesnej Polski jako kraju, chcesz by był tu zaścianek, bo ciemnemu ludowi wszystko można sprzedać?

ja bym z tego wywiadu zaznaczył inny fragment :

Kiedyś siarą było się przyznać, że się głosowało na PiS, dzisiaj obciachem jest oddanie głosu na Komorowskiego. To nie jest w dobrym tonie. Bon ton ma już inną twarz. A czas pokaże, kto miał rację. Trzymam kciuki za Andrzeja Dudę

można mieć swoje przekonania, ale miejcie szacunek do tych co mają inne- nawet wbrew obecnym modom :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 20:47 
Cytuj  
Oj zwykłe pierdolenie jak to w Polsce. Szkoda dyskusji na bzdety. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 20:48 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

inaczej mówiąc odmawiasz ludziom wolnego wyboru, uważasz , że istnieje tylko jeden WŁAŚCIWY wybór



Nie, po prostu są wybory obiektywnie chujowe i wybranie analfabety na prezydenta 40 milionowego kraju, który nie jest w stanie nic powiedzieć bez sztabu ludzi lub suflera za plecami to jeden z nich.

To nie jest kwestia gustu, czy wyboru, tylko zwykły fakt.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 20:54 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
inaczej mówiąc odmawiasz ludziom wolnego wyboru, uważasz , że istnieje tylko jeden WŁAŚCIWY wybór


Nie jeden właściwy, w tych wyborach był tylko jeden NIEWŁAŚCIWY wybór, wszystkie inne jak sam przyznałeś, były kwestią indywidualną ;)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 20:56 
Cytuj  
Lordzie trolujesz, czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem? :roll:

Generalnie ze sporą częścią wywiadu się zgadzam i jestem zszokowany, jak w sumie inteligenty człowiek, może wybrać się do Petru, który od 15 lat pasie się przy politykach jako ekspert i mówić, że oto przykład kogoś kto chce zmieniać Polskę na lepsze, tudzież głosować na Bronka, który wspierał otwarcie i mniej otwarcie długie ramię Moskwy.

Goatus +1


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 21:12 
Cytuj  
jakim cudem ten Bronek jeszcze na początku tego roku miał poparcie 65 % a o zaufaniu coś chyba rzędu 80% nie wspomne ?

ktoś nami manipuluje

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1099, 1100, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.