mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 15:44 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
mrynar napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Niezłe różnice kulturowe...za gołego pindola mi zetną głowę?

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-swia ... Id,2147651


Ja pierdole... nie rozmawiamy o isis i o tym co odpierdlaja ich rebielianci tylko o chuscie na glowe ktorej zakladanie jest dla niektorych "zezwierzeceniem".

nie zakladanie chusty, ale zmuszanie do tego ludzi w imie wyimaginowanego bożka
ja ktego nie rozumiesz to chuj sie udzielasz

i to pierdolenie o szanowaniu kultury, a gdzie szanowanie kultury ludzi ktorzy tam jada tylko na zawody


/facepalm

Jesli do nas na zawody przyjedzie murzyn ze srodkowej Afryki u ktorego w rodzinnej wiosce chodzi sie z pala na wierzchu to pozwolimy mu wziac udzial w zawodach z dyndajacym pindolem czy jednak bedzie musail sie ubrac tak jak sie ubiera na zachodzie? I czy ten nasz wymog ubierania to jest brak szacunku dla innych kultur czy tez moze zwykla rzeczy?

Ja wiem ze jest fobia islamska i wszystko co jest inne kojarzy sie od razu z wybuchajacymi bombami w metrze, ale to nie znaczy ze trzeba odrazu wylaczac mozg jak sie cos slyszy albo czyta na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 15:48 
Cytuj  
ktos zaprasza na zawody czarnych, ktorzy biegaja z pala na wierzchu? bo nie zauwazylem.
pierdolisz mrynar, jak tczewiak o modelkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 15:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ktos zaprasza na zawody czarnych, ktorzy biegaja z pala na wierzchu? bo nie zauwazylem.
pierdolisz mrynar, jak tczewiak o modelkach.


nie zaprasza bo kazdy czarny wie jak sie chodzi ubranym na zachodzie

Mialem kolezanki ktore jezdzily do krajow arabskich z moimi kumplami i wszystkie zakladaly chusty, chocby po to zeby sie nie rzucac w oczy. To naprawde nie jest problem dla normalnej kobiety zalozyc chuste na glowe, ale oczywiscie problem mozna zrobic z wszystkiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 16:07 
Cytuj  
Ale o co chodzi ?
Nagi murzyn na ulicach Rijadu spotka się z inną karą niż na ulicach Watykanu, zgadza się ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 16:44 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

Zacofane cywilizacyjnie kraje należy omijać i izolować ew. podbijać a nie organizować tam turnieje. :(

Wraz ze wzrostem liczby ludności (i w niektórych krajach także bogactwa, znaczenia politycznego i/lub uprzemysłowienia) w krajach poza zachodnich to raczej się będzie się trzeba przyzwyczaić, że będzie tam takich międzynarodowych imprez więcej, a nie mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 17:52 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wraz ze wzrostem liczby ludności (i w niektórych krajach także bogactwa, znaczenia politycznego i/lub uprzemysłowienia) w krajach poza zachodnich to raczej się będzie się trzeba przyzwyczaić, że będzie tam takich międzynarodowych imprez więcej, a nie mniej.


Nie wiem, czy jest coś takiego jak federacja szachowa, bo się nie znam, ale jeżeli jest to ona powinna decydować o dress code na takich imprezach.

Jeżeli podludzkie, średniowieczne prawo danego kraju jest sprzeczne z owym dress code i stara się narzucić swoje chujowe standardy - to należy taki kraj przykładnie odsunąć od organizacji imprezy do czasu zmiany tego prawa..

W tym przypadku kobieta sama powinna decydować, czy chce mieć chustkę na głowie czy nie.

A to, że dla mrynara głowa na widoku = dyndający chuj na widoku to mnie akurat wcale nie dziwi, bo chyba właśnie ostatnio te dwie części ciała zamieniły się u niego miejscami, wnioskując po postach.

Tyle. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 18:20 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Borys Johnson przed głosowaniem w sprawie Brexitu: Dołączenie Turcji do EU to zagrożenie, cyt. "I am very pro-Turkish but what I certainly can’t imagine is a situation in which 77 million [his estimate] of my fellow Turks and those of Turkish origin can come here without any checks at all. That is really mad."


Borys Johnson po głosowaniu w sprawie Brexitu: Pomożemy Turcji w dołączeniu do EU w każdy nam dostępny sposób. cyt. " U.K. will help Turkey in any way."


zawsze ciekawiły mnie osoby, które popierają UK z pozycji Polski, jedynym zadaniem UK jest narobienie bałaganu na kontynencie i profitowanie ze słabości państw, które tam się znajdują, co najmniej dwie takie akcje doprowadziły do zniknięcia Polski z map świata (Napoleon, II WŚ), odpłata UK - brak udziału w Paradzie Zwycięstwa, generałowie na zmywakach, a wciąż są tacy co ich podziwiają i uważają za 'sojusznika' :lol:


tylko krowa nie zmienia poglądów ;) Zresztą oczywiste jest że w interesie UK po wyjściu z EU jest zdeprecjonowanie znaczenia EU. A Niahowa Turcja narobi EU niezłego pierdolniku, najpierw wypompowując miliony eurasów z naszych podatków.
Narobienie pierdolnika na kontynencie nie jest celem nadrzędnym, bo ten jest i zawsze był jeden: interes UK.
Brnijmy (jeszcze -my) w gówno - wynik może być tylko jeden.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 18:20 
Cytuj  
Zasady organizacji międzynarodowej ważniejsze od prawa danego kraju na terenie tegoż kraju, to mógł wymyślić tylko ktoś to jest katolikiem i do tego był ministrantem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 18:25 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=t5496Iv6Low


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 18:33 
Cytuj  
ok.
Niech wszystkie kobiety w Iranie noszą burki. Nie ważne, że to symbol religijny. Nie ważne, że kobieta jedynie turystka i nie wie co ta burka oznacza, ani kim był mahomet.
A jak taka Iranka wyznania islamskiego przyjedzie do naszej katooszołomskiej Polski to nie tylko zabrońmy jej noszenia burki, ale powieśmy jej krzyż na szyi. Żeby było sprawiedliwie.

Nie pozwólmy by Polska była gorsza od jakiegoś Iranu! :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 18:39 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Zasady organizacji międzynarodowej ważniejsze od prawa danego kraju na terenie tegoż kraju, to mógł wymyślić tylko ktoś to jest katolikiem i do tego był ministrantem.


pogadaj z fifa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 18:55 
Cytuj  
Obrazek
W tabelce nie ma Iranu, ale to pewnie taka Tunezja.
burka to już patologia i ekstrema u muzułmanów, więc nie porównujmy nakaz założenia chusty z krzyżykiem, bo to trolling i to dość marny.

Piszpan napisał(a):
Niah napisał(a):
Zasady organizacji międzynarodowej ważniejsze od prawa danego kraju na terenie tegoż kraju, to mógł wymyślić tylko ktoś to jest katolikiem i do tego był ministrantem.


pogadaj z fifa.


Najpierw musiałbym zostać premierem, wtedy mogę gadać, że pzpn to banda leśnych dziadków.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:17 
Cytuj  
Uogólnienie. Pisząc "burka" miałem na myśli wszystkie islamskie typy nakrycia głowy. Nie rozróżniam tego.

I owszem to trolling. Mający na celu uzmysłowienie jak bzdurne jest wymaganie by kobieta nie majaca nic wspólnego z islamem była zmuszana do załozenia na siebie oznak całkowicie obcej sobie religii.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:28 
Cytuj  
oznak całkowicie obcej sobie religii?
Obrazek
Nawet dostojnicy państwowi są zmuszani w krajach muzułmańskich do zakładania chust. Czekaj. To przecież Anglia :evil:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 30 wrz 2016, 19:28 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Uogólnienie. Pisząc "burka" miałem na myśli wszystkie islamskie typy nakrycia głowy. Nie rozróżniam tego.

I owszem to trolling. Mający na celu uzmysłowienie jak bzdurne jest wymaganie by kobieta nie majaca nic wspólnego z islamem była zmuszana do załozenia na siebie oznak całkowicie obcej sobie religii.


Nie licze ze dotrze, ale napisze jeszcze raz:

Afrykanka z buszu przyjezdza do Londynu w upalny dzien (zalozmy ze taki sie zdarzyl ;) ) i policja ja zgarnia na Baker Street bo chodzi z cycami na wierzchu. jak bzdurne jest wymaganie by kobieta nie majaca nic wspólnego z chrzescijanstwem była zmuszana do załozenia na siebie oznak całkowicie obcej sobie religii.

Moze przyjdzie czas, ze kultura zachodnia bedzie jedyna kultura na swiecie i ludzie beda chodzili ubrani podobnie od Pekinu przez Mombase do Paryza. Narazie jednak rozne kultury maja rozne spojrzenie na to co jest obyczajna a co nie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:33 
Cytuj  
taa albo robinson crusoe przyjeżdża do londynu ubrany jedynie w listek figowy do tego za mały! :lol:

Chuj tam szkoda, na was klawiatury.


Ostatnio edytowano 30 wrz 2016, 19:36 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
sula napisał(a):
Wraz ze wzrostem liczby ludności (i w niektórych krajach także bogactwa, znaczenia politycznego i/lub uprzemysłowienia) w krajach poza zachodnich to raczej się będzie się trzeba przyzwyczaić, że będzie tam takich międzynarodowych imprez więcej, a nie mniej.


Nie wiem, czy jest coś takiego jak federacja szachowa, bo się nie znam, ale jeżeli jest to ona powinna decydować o dress code na takich imprezach.

Jeżeli podludzkie, średniowieczne prawo danego kraju jest sprzeczne z owym dress code i stara się narzucić swoje chujowe standardy - to należy taki kraj przykładnie odsunąć od organizacji imprezy do czasu zmiany tego prawa..

W tym przypadku kobieta sama powinna decydować, czy chce mieć chustkę na głowie czy nie.

A to, że dla mrynara głowa na widoku = dyndający chuj na widoku to mnie akurat wcale nie dziwi, bo chyba właśnie ostatnio te dwie części ciała zamieniły się u niego miejscami, wnioskując po postach.

Tyle. :)
No sorry ty byś się zgodził, żeby jakaś tam prywatna federacja uchwalała jakie mają być przepisy u nas w kraju podczas imprezy sygnowanej ich logiem? Wiesz ja się mogę osobiście nie zgadzać z tym nakazem, ale u siebie w Iranie to sobie mogą robić prawa jakie chcą i jak ktoś tam przyjeżdża to go to prawo obowiązuje.

Pretensje do federacji, że ustalila konkurs gdzie ustalila, ale we władzach pewnie nie tylko ludzie z zachodu są, a kasa też pewnie nie śmierdzi :)

Co do porównania chusty na głowę z kutasem na wierzchu to miłościwie spuszczę zaslone mileczenia :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:55 
Cytuj  
No ale kutas na wierzchu uwazamy za nieprzyzwoity bo jestesmy wychowani w takiej a nie innej kulturze (pomijajac fakt ze latanie z odslonietym dongiem jest po prostu niepraktyczne).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 19:58 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
No ale kutas na wierzchu uwazamy za nieprzyzwoity bo jestesmy wychowani w takiej a nie innej kulturze (pomijajac fakt ze latanie z odslonietym dongiem jest po prostu niepraktyczne).


bo zasada jest prosta jak idzisz do kogos w gosci to nie przynosisz gowna z domu.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2016, 20:09 
Cytuj  
sula napisał(a):

No sorry ty byś się zgodził, żeby jakaś tam prywatna federacja uchwalała jakie mają być przepisy u nas w kraju podczas imprezy sygnowanej ich logiem? Wiesz ja się mogę osobiście nie zgadzać z tym nakazem, ale u siebie w Iranie to sobie mogą robić prawa jakie chcą i jak ktoś tam przyjeżdża to go to prawo obowiązuje.


Oczywiście, że mogą.

Dlatego powinni być wyłączeni z możliwości organizowania rozgrywek międzynarodowych, do momentu, aż wyjdą ze średniowiecza.

Jeżeli na zawodach w USA dla przykładu kobieta może mieć na głowie chustę lub nic a na zawodach w Iranie tylko chustę, to Iran powinien najzwyczajniej w świecie wypierdalać a zawody organizujemy sobie w dowolnym innym - dostosowanym do współczesnego świata kraju. Współczesne rozgrywki międzynarodowe lubią ostatnio promować równość i tolerancję, która ma działać w obie strony, jeżeli nie działa - żegnamy się.

Wszelkie zasady dotyczące gry powinny być ujednolicone, między innymi od tego właśnie taka federacja jest.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.