mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 21:23 
Cytuj  
embe napisał(a):
ale czytając twój post odnosi się wrażenie jednak że warto by ponownie dać szanse PO bo reszta to wcielone zło


czyli jak piszmy coś przeciw PO jesteśmy na fali - a to taka gafa Kopacz , a to taka gafa Komorowskiego- haha i wszyscy się obejmujemy ze śmiechem i pukamy w czoło jak można wierzyć PO

a jak piszemy przeciw PIS ( też fakty) to od razu nawołujemy do głosowania na PO, wtedy jesteśmy tacy dziwni, nie płyniemy zgodnie z mainstreamem
be facet, napisał coś złego o PIS- be

embe, chcesz się przypodobać markowi?- nie potrzeba , on ma jasno ukierunkowany mózg

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 21:42 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a ty się łudzisz , że Kukiz to będzie zmiana , albo PIS ? :)


A po którym zdaniu wywnioskowałeś, że się tak łudzę? :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 21:50 
Cytuj  
lordyp nie chce zmian, bo optuje za tymi co rządzą nami od dwóch kadencji. Chyba o to chodzi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 22:19 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe napisał(a):
ale czytając twój post odnosi się wrażenie jednak że warto by ponownie dać szanse PO bo reszta to wcielone zło


czyli jak piszmy coś przeciw PO jesteśmy na fali - a to taka gafa Kopacz , a to taka gafa Komorowskiego- haha i wszyscy się obejmujemy ze śmiechem i pukamy w czoło jak można wierzyć PO

a jak piszemy przeciw PIS ( też fakty) to od razu nawołujemy do głosowania na PO, wtedy jesteśmy tacy dziwni, nie płyniemy zgodnie z mainstreamem
be facet, napisał coś złego o PIS- be

embe, chcesz się przypodobać markowi?- nie potrzeba , on ma jasno ukierunkowany mózg


Spokojnie spokojnie, osiem lat rządów PO mamy za sobą, daj odreagować ludziom co się cieszą że pewna grupa polityków czy dziennikarzy przechodzi do historii.
Nie wiem dlaczego wszyscy wieszczą wielki zwycięstwo PiS i ich wieloletnie rządy, przecież wybory trzeba wygrać, potem stworzyć koalicje, a na koniec nie pozwolić na wewnętrzny rozpieprz ponieważ większość partii u nas jest samo destrukcyjna.
Przyjdzie czas na narzekanie zapewne ale na tą chwile nadal mamy nieudolny rząd PO-PSL.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 22:30 
Cytuj  
Ale na co będziecie narzekać? Przecież PiS to wasza partia. Usprawiedliwiacie egzotyczna koalicję z koniem i Lepperem , Piłka i Sobecka to naturalny , zdrowy katolicyzm, kolesiostwo puściliscie w niepamięć, upolitycznienie prokuratury i mediów dla ścigania tajnych układów wsi itd. Idą wasi chlopaki, celebrujcie.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 22:30 
Cytuj  
https://m.youtube.com/watch?v=izOZzohnZ7w


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 23:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ale na co będziecie narzekać? Przecież PiS to wasza partia. Usprawiedliwiacie egzotyczna koalicję z koniem i Lepperem , Piłka i Sobecka to naturalny , zdrowy katolicyzm, kolesiostwo puściliscie w niepamięć, upolitycznienie prokuratury i mediów dla ścigania tajnych układów wsi itd. Idą wasi chlopaki, celebrujcie.

Upolitycznienie prokuratury jest od lat 40-tych u nas :) zawsze była na usługach ludzi u władzy czy przy kasie, mniej lub bardziej da się znajdować ciekawe "potknięcia" prokuratury.
Upolitycznione media, które to media upolitycznił PiS, TVP zawsze był sld z małymi odskokami w stronę UD/UW/PO, polsaty i tvn to czyste zdrowe bezstronne telewizje od zawsze krytykujące rząd PO :lol:

Tak na poważnie, nie sadzisz że polityk by sprawnie działał musi mieć widmo rozliczenia za swoje decyzje ?
Przecież brak tego doprowadził nas do skrajności w wykonaniu PO od niskich do najwyższych szczebli, a na samym dole to co wyprawia PSL to nic tylko kałacha w ręce i strzelać do tego skurwysy...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 23:15 
Cytuj  
lordyp jesteś chujowszym lemingiem niż blenda-menda :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 23:25 
Cytuj  
Jak cię czytam embe to mózg rozjebany. Ładnie to sobie wszystko tlumaczysz. Hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 00:00 
Cytuj  
lordyp to skoczyk spadochronowy z lekiem wysokosci i przestrzeni. Co ten gosciu wypisuje to glowa mala.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 01:02 
Cytuj  
Niah napisał(a):
lordyp jesteś chujowszym lemingiem niż blenda-menda :wtf:


bo mam swoje poglądy , które nie zmieniam jak zawieje wiatr?
bo umie wyłapać potknięcia i jednych i drugich , nie tylko tych " właściwych" ?

jesli tak - to się zgadzam :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 01:09 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
bo mam swoje poglądy , które nie zmieniam jak zawieje wiatr?
bo umie wyłapać potknięcia i jednych i drugich , nie tylko tych " właściwych" ?

jesli tak - to się zgadzam :)


:o :o :lol: :lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 06:29 
Cytuj  
o kuźwa :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 07:42 
Cytuj  
do tego obsesja jak u Tora, dopatrującego się w postach krytykujących PO ukrytej opcji pisowskiej :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 09:20 
Cytuj  
to teraz poczytajcie kilka stron do tyłu posty

ile postów , w których krytykujecie lub śmiejecie się z PO
nie komentowałem ani ja ani inni

wystarczył JEDEN post , w którym ośmieliłem się napisać coś przeciw PIS ( zgodnego z prawdą nie jakieś wymyślone pierdoły) słownie JEDEN i już jazda po mnie

to teraz zastanówcie się o tym co piszecie

z wielką przyjemnością za 4-5 lat , jeśli okaże się że mieliście racje i rządy koalicji PIS-Kukiz okażą się anty systemowe i w Polsce będzie żyło się wszystkim lepiej itp itd - napiszę tu na pół strony- PRZEPRASZAM

ale poczekam na 4-5 lat

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 09:43 
Cytuj  
@lordyp zrozum, że ludzie po ośmiu latach rządów tych złodzieji i nieudaczników mają już dosyć. W II RP większość z nich dostałaby wielokrotny wyrok śmierci za to co zrobili. A teraz jeszcze bezczelnie śmieją się ludziom w twarz, mówiąc że nie będą komentować "nielegalnych" nagrań. Jak się mają obietnice Kopacz dla górnictwa kontra podpisanie pakietu klimatycznego + "7 lat lulki palili"?
PO to tragedia dla Polski.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 10:15 
Cytuj  
zgadzam się w 100 % że to nie były bardzo dobre czy nawet dobre rządy dla Polski- były przeciętne

ale osobiście mogę uważać, że i tak były lepsze od rządów PIS 2005-2007?- to się nazywa demokracja- każdy ma prawo do swojej opinii

ja nie wiem - w przeciwieństwie do większości- jak będą wyglądały przyszłe rządy PIS- tzn wiem jakie będa pierwsze 2 lata- rozdajemy wszystkim :)
ale nie wiem jakie będą konsekwencje właśnie za 4-5 lat

i tym się różnie od większości użytkowników tego forum, że z jednej strony powtarzam po raz któryś- RZĄDY PO BYŁY CHUJOWE I ICH NIE BRONIE
ale obawiam się rządów PIS i nie rozumiem dlaczego tak się o to na mnie wściekacie?

takie powtarzanie- wszystkie rządy będą lepsze od PO , jest dla mnie śmieszne z prostej przyczyny - nie wiemy jakie te "wszystkie" rządy będą w rzeczywistości
każdy chyba wie , że obiecać jest najłatwiej- Cipras też dużó naobiecywał i co ?
ludzie mu uwierzyli , że każdy rząd po tym ugodowym powinien być lepszy - skoro pojawił się Cipras to niech on rządzi- nie może być gorzej
i co z tego wyszło?- Cipras zgodził się na plan znacznie gorszy od tego , który był PRZED referendum
sytuacja w Grecji to idealny przykład dla nas - też tam "wszyscy" myśleli , że każdy inny rząd będzie lepszy od obecnego

zobaczymy

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 12:28 
Cytuj  
Obrazek

jaki matoł


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 13:10 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
ale osobiście mogę uważać, że i tak były lepsze od rządów PIS 2005-2007?- to się nazywa demokracja- każdy ma prawo do swojej opinii

Możesz możesz ale po co wtedy dyskutować w tylu tysiącach postów.
Problem jaki jest z rządami PO-PSL wiemy i nie można zasłaniać tego demokracją.

lordyp napisał(a):
ja nie wiem - w przeciwieństwie do większości- jak będą wyglądały przyszłe rządy PIS- tzn wiem jakie będa pierwsze 2 lata- rozdajemy wszystkim :)

Ale co maja rozdawać, czy podwyższenie kwoty nieopodatkowanej to rozdawnictwo czy zmniejszanie obciążeń i kar za do że jeszcze w tym kraju pracujemy ?
Reszt obietnic PiS wydaje się spoko pod warunkiem że znajdą na to pieniądze nie w moim portfelu, a na to się zapowiada, więc tym bardziej jest OK.

lordyp napisał(a):
takie powtarzanie- wszystkie rządy będą lepsze od PO , jest dla mnie śmieszne...

Mnie to też śmieszy ale powtarzam sobie że to co mogło być najgorsze już za nami, a właściwie to chwileczke chwileczke... wybory jeszcze się nie odbyły.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2015, 14:26 
Cytuj  
No właśnie, wybory...myślę, że już najwyższy czas odsunąć PIS od władzy w tym kraju. Ile można?? Rządzą i rządzą, zadłużyli kraj, podnieśli podatki, ośmiorniczki wpierdalają za naszą kasę...czas z tym skończyć 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140, 1141 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.