mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2015, 23:00 
Cytuj  
pewnie ci chodzi o te wypowiedzi o zmarnowanych latach itp

szkoda z Tobą dyskutować- masz tak wyprane to cos co inni nazywają mózgiem , że nie ma sensu

tak nawiasem - ja poradziłem sobie w tej ZŁEJ rzeczywistości , ty musiałeś ratować się ucieczką ( dalej nie wiemy kto i czym cię tu skrzywdził że masz tak skrzywioną psychikę ), więc dość łatwo ocenić poziom inteligencji i zaradności - wiesz w UK to każdy głupi dostaje pieniądze nawet jak nie pracuje :)
ale ty oczywiście jesteś człowiekiem sukcesu :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 01:52 
Cytuj  
nie trzeba wymyślać koła od nowa
http://www.wprost.pl/ar/515222/Dane-o-b ... jak-wodke/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 02:17 
Cytuj  
Od, kurwa, 15 lat to znam.
Sram na to - bóg da Hrynkiewicz będzie w komisji, zdawałem u niej i wiadomo jak jest. Mądry babsztyl. Kogo widzisz z pisu, to z Uniwerku.
Bóg jest z Nami.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 02:23 
Cytuj  
A tu coś dla fanów minimalnej w PL
Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 02:30 
Cytuj  
Za nowej Rzeczypospolitej własność jest znowu święta, ale dojebiemy złodziejom.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 06:45 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
pewnie ci chodzi o te wypowiedzi o zmarnowanych latach itp

szkoda z Tobą dyskutować- masz tak wyprane to cos co inni nazywają mózgiem , że nie ma sensu

tak nawiasem - ja poradziłem sobie w tej ZŁEJ rzeczywistości , ty musiałeś ratować się ucieczką ( dalej nie wiemy kto i czym cię tu skrzywdził że masz tak skrzywioną psychikę ), więc dość łatwo ocenić poziom inteligencji i zaradności - wiesz w UK to każdy głupi dostaje pieniądze nawet jak nie pracuje :)
ale ty oczywiście jesteś człowiekiem sukcesu :)


ano glownie powinno Cir dotknac te 8 lat rzadow nieudolnych zlodzieji, ktorzy na wszystkie mozliwe sposoby i przy kazdej okazji pokazywali jak gleboko w dupie maja takich jak ty. Gdybym ja to napisał już byś wyskoczył z pianą na ustach.
No i zero reakcji odnośnie oceny samych polaków. Gdybym ja to napisał posypałyby się wyzwiska.

Co do poradzenia sobie to coz nieskromnie uwazam ze poradzilem sobie lepiej niz ty - korzystajac ze wszystkich mozliwosci mi danych. Gdybym mogl sie cofnac w przeszlosc wyjechalbym nawet wczesniej.
Zreszta z caloscia wypowiedzi Isengrima srednio sie zgadzam. Coz bowiem znaczy te 2k przyjetych uchodzcow za ktorych zaplaci EU (pomijam ze z naszych podatkow) po 6k euraków na lebka i ktorzy jakos w polskich realiach maja sie odnalezc i znalezc prace w kraju o dwucyfrowej stopie bezrobocia taka by utrzymac siebie i rodzine. Bez jezyka, wyksztalcenia, znajomosci etc. Right... juz to widze jak im EU z pierdolcem na punkcie multikulti, "równo"uprawnienia, utnie granty skazujac na wegetacje na jaka jest skazany polak bez pracy. Nie ma szans.
Te 2k to raptem ~10% calosci. Oprocz tego mamy imigracje z innych krajow afrykanskich idaca w setki tysiecy. Jasne - olac, zapomniec, ewentualnie podniesc podatki (PO style) by bylo z czego im placic za nic. Na pewno się świetnie zintegrują, ba wzbogacą kulturalnie nasze kraje. Nie mogę się już wręcz doczekać jak za 20 lat odwiedzając rodzinę w Polsce trafię do bogatego kulturalnie kraju na styl Szwecji a conajmniej UK.

Co do tych górnolotnych celów EU odnośnie zatrudnienia. Sorry mnie to śmieszy. Jestem na tyle stary, że pamiętam bardzo podobne cele stawiane przed poszczególnymi krajami bloku wschodniego.
Jestem przeciwnikiem wszelkich dotacji, grantów na rozpoczęcie działalności czy zbudowanie nowych miejsc pracy. Uważam, że jedynie własne zainwestowane pieniądze i możliwość ich straty motywują na tyle mocno by była szansa by się na wolnym rynku przebić i odnieść sukces. Jestem zdania, że jeżeli pracownik jest potrzebny i niezbędny to pracodawca go zatrudni bez grantów, dofinansowań etc.
Btw. czytałeś ile nas podatników kosztuje to wszystko i że znacznie taniej wychodzi wypłacanie kuroniówek? Pewnie nie. Nieważne, może tym razem tak jak kiedyś uda się przekroczyć plan i zatrudnienie uda się zwiększyć do 99% - czego wszystkim towarzyszom mającym to szczęście że żyją w jednym wspólnym wielkim bogatym kulturowo (jak jeszcze nie to zaraz będzie) kołchozie (w tym i mnie samemu) życzę!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 08:33 
Cytuj  
no wreszcie coś tam z sensem napisałeś

co do faktu , że płacimy więcej za dotacje niż kuroniówki to prawda , ale tu właśnie chodzi o to żeby tak pracownikowi wędkę a nie rybę :)

i ja nie naskakuje na ciebie za każdy post, w którym krytykujesz rządy PO, bo czasami masz rację :)
ja piszę wtedy gdy już piszesz straszne głupoty a to różnica

co do wyjazdu to teoretycznie lepiej ze wyjechałeś niż miałbyś tu klepać biede, , i tu znów podkreślę ,że takich ludzi , którzy zdecydowali się na wyjazd podziwiam za odwagę, ale pozostanie i działanie z sukcesem ( mniejszym lub większym) tu w Polsce , mimo warunków jakie mamy to dla mnie większy wyczyn - wyjazd to krok odważny , ale z drugiej strony o wiele łatwiejszy- to moje zdanie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 08:46 
Cytuj  
wiesz lordyp, wyczyny to lepiej miec sportowe, a nie zyciowe opierajace sie o umiejetnosc przezycia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 08:57 
Cytuj  
Są jakieś wycieczki do tej złej Polski, żeby zobaczyć ten stan katastrofy państwa? Ciekawi mnie ta tematyka i chętnie bym zobaczył!


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 09:07 
Cytuj  
Intercity organizuje wyjazdy z Warszawy do Bydgoszczy i Lublina.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 09:30 
Cytuj  
http://www.wprost.pl/ar/515222/Dane-o-b ... jak-wodke/
Rozmowa z Andrzejem Sadowskim


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 09:49 
Cytuj  
wystarczy na 'autostrade' wyjechac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 09:59 
Cytuj  
Akurat u mnie A1 więc klasa, ale rzeczywiście wystarczy na A4 czy A2 wjechać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 10:12 
Cytuj  
I jak panowie tam jest? Trzeci świat? :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 10:52 
Cytuj  
jaka klasa tczewiak? wystarczy drobna stluczka i z autostrady zostaje jeden pas.
a z tego co slysze w okresie wakacyjnym, to co pare godzin korki i mijanki.
pol biedy w weekend kiedy nie jezdza tiry.
ekrany tez tak postawione, ze ja pierdole. jak wieje mocniejszy wiatr to rzuca samochodami jak papierowymi statkami na rzece.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 11:38 
Cytuj  
Dlatego jeśli nie ma się nic do ukrycia to główną informacją jest ilość zatrudnionych, a nie ilość bezrobotnych.

Ogólnie Sadowski ma ciekawe poglądy np: "jeśli właściciela firmy nie stać na zapłacenie pracownikowi więcej jak pensja minimalna to niech zamknie firmę i zrobi miejsce innej" :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 11:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Są jakieś wycieczki do tej złej Polski, żeby zobaczyć ten stan katastrofy państwa? Ciekawi mnie ta tematyka i chętnie bym zobaczył!

Tak samo ćwierka elita celebrycka PO, przypadek ? nie sądzę :)

Rozsądni ludzie widzą ile osiągnęliśmy przez te 26 lat mimo nieprzychylnym temu rządom.
Wspominałem tu jaki opad szczeny miała rodzina jak wjechała do Polski po wielu latach mieszkania w niemczech.
Mamy się czym pochwalić i polecam wycieczkę po Ukrainie by zacząć doceniać swoje.

....
Jak budowano obwodnice Krakowa to próbowano przepchać projekt by miała minimum trzy pasy, jednak po zmianach politycznych zdecydowano że dwa pasy wystarczą, efekt taki że w godzinach szczytu oba pasy są w korku, już teraz brakuje trzeciego pasa mimo że obwodnica nie jest zamknięta.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 11:58 
Cytuj  
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemk ... Id,1858215

zbiór zbiegów okoliczności :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 24 lip 2015, 12:05 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 12:03 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/sikorski-o-swoich-p ... 910,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 12:08 
Cytuj  
lordyp - ooo to nie jest taka zwyczajna wędka. Zamiast pracować, wystarczy potem co dwa-trzy lata na zmianę z żoną wypełniać wnioski o unijne dofinansowania do nowozakładanej działalności i inne granty. I kasa leci - z naszych podatków, ale kogo to, ważne, że statystyki się zgadzają.
Dla mnie to większa patologia jak sączenie tanich win w parku. Czym szybciej to wszystko pierdyknie tym lepiej dla nas i dla naszych dzieci.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
I jak panowie tam jest? Trzeci świat? :)


ponoć chytra baba już się szykuje na wigilię w tym roku! Będziesz w rodzinnych stronach?
linia kolejowa zamknięta, busy zbankrutowały, ale busiki za 10zeta zawiozą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.