mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 09:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Teraz rozumiem. Rzeczywiście demografia siadła, więc obniżenie wieku emerytalnego w systemie, który jest piramidą doprowadzi w dalszej perspektywie do jego załamania i dramatycznej sytuacji finansowej emerytów. W tym czasie PiS dzięki poparciu za populizm dorobi się jak reszta polityków postsolidarnościowych na państwowych spółkach. Czyli Duda to ruski agent (jak cały PiS) działający na szkodę Polski.


torboviron - PO miało dwie całe kadencje, podczas których jedyne co robiło to podnosiło podatki i sratki a ludziska spierdalalali za granicę. Owszem jako kraj kolonizowany, mieliśmy spory wzrost PKB bo kolonizatorzy budowali nam drogi i brukowali chodniczki, przy okazji zarabiając krocie na kolejnych bańkach finansowych. Nie ma sensu kontynuowania tej polityki, zresztą kapitał już z Polski ucieka - dajmy szansę komukolwiek innemu. Pisałeś, że PO to cholera, PiS to dżuma - więc nie warto zmieniać. Kazdy inteligentny postrzega to inaczej - PO to 100% szansy na cholerę, to, że dostaniemy dżumy po wyborze kogokolwiek innego wcale nie jest 100% pewne.
Przestań straszyć PiSem, katolandem, stawieniem pomników, smoleńskiem etc. bo robisz z siebie pajaca.

I przy okazji nie mam nic przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego - do "standardów europejskich", bo to nie z tego powodu większość młodych spierdala za granicę w momencie otrzymania dyplomu wyższej szkoły konserwacji powierzchni płaskich i stosunków międzynarodowych. Zastanów się dlaczego uciekają i optuj za tymi którzy mogą ten trend zatrzymać/odwrócić (o ile to możliwe), bo za 15-20 lat nie tylko będziesz musiał utrzymywać swoich rodziców a jeszcze wszystkich sąsiadów dookoła - socjalistyczny kołchoz który rozkwitł za rządów twojego PO zadba o "sprawiedliwe" rozparcelowanie wszystkich dostępnych środków - zgodnie z zasadą, że tonący brzytwy sie chwyta. A Polska utonie jeżeli nadal młodzi ludzie masowo będą uciekać za granicę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:12 
Cytuj  
Duda wspomina o "głodujących dzieciach" hmm... Tor pewnie napisze że to małostkowe i populistyczne ale przecież są podstawy by tak twierdzić bo mamy dane nik, mopsy to też potwierdzają, nawet gus, reakcja polityków, którzy rządzą od ośmiu lat w postaci buczenia... kogo oni wybuczeli, siebie ?

Komentarze polityków PO po przemówieniu pokazują że sami uwierzyli w to co nam wbijali od ośmiu lat, czyli mamy się wstydzić rzeczy, które sa w interesie społeczeństwa i państwa.

Miny polityków PO bezcenne, memów będzie zapewne sporo, pracują na swój wynik wyborczy cały czas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:15 
Cytuj  
Obrazek

Nie wiem czy to tylko pozory czy szczerze, ale jebana mafia nawet tego nie potrafi.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
Duda wspomina o "głodujących dzieciach" hmm... Tor pewnie napisze że to małostkowe i populistyczne ale przecież są podstawy by tak twierdzić bo mamy dane nik, mopsy to też potwierdzają, nawet gus, reakcja polityków, którzy rządzą od ośmiu lat w postaci buczenia... kogo oni wybuczeli, siebie ?

Komentarze polityków PO po przemówieniu pokazują że sami uwierzyli w to co nam wbijali od ośmiu lat, czyli mamy się wstydzić rzeczy, które sa w interesie społeczeństwa i państwa.

Miny polityków PO bezcenne, memów będzie zapewne sporo, pracują na swój wynik wyborczy cały czas.


Małostkowe? Nie. Populistyczne? Tak. PiS akurat rządząc zrobił dobrze tym bogatszym, a biednym rzucił ochłapy. Z resztą to ta sama retoryka od lat PO vs PiS, Polska liberalna vs Polska Solidarna.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:40 
Cytuj  
http://t.co/BJrgr6Vajv
https://www.youtube.com/watch?v=Pd5t28HkLqk


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:51 
Cytuj  
Jak ktos sie łudzi, ze taki duzy polityczny koncern jak PIS bedzie dzialal w interesie obywateli, a nie swoim, swoich kumpli i rodzin oraz wielkich koncernow ktore sfiansuja to i owo to jest niezlym frajerem. Oni sa glodni wladzy i beda brali lapczywie wszystko, lacznie z intratnymi posadami sprzataczek w urzedach.

PIS = PO, roznice sa kosmetyczne. Sprawy typu invitro czy zwiazki parnerskie jebia mnie kompletnie.

Jedyna nadzieja to Kukiz, ale jak narazie widac przegrywa z propagandowa machina gownych partii.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:53 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:54 
Cytuj  
oczywiście głodujące dzieci pojawiły się w czasie rządów PO, która doprowadziła kraj do ruiny

na szczęście wreszcie nastaną rządy PIS, i Polska stanie się krajem miodem i mlekiem płynącym- Polacy będą zarabiać prawie tyle co Niemcy, będą mieli podobną emeryturę co Niemcy, przy czym będą mogli przejść na nią w wieku 50 lat, będą mieli opiekę zdrowotną podobną do tej skandynawskiej, zostanie ograniczona o 2/3 liczba urzędników, , posłowie zmniejszą sobie diety o 2/3 ( oddadzą to MOPS-om), dzięki podniesieniu kwoty wolnej od podatku już w pierwszym roku rządów PIS Polacy szturmem będą konsumować wszystko co popadnie, to i PKB zwiększy się do 2 cyfrowych wskaźników, dzięki dopłatom do dzieci modny stanie się model rodziny 2+4, częste kontrole w firmach doprowadzą do całkowitego upadku szarej strefy, budżet aż spuchnie od nadmiaru gotówki
to wszystko jest takie proste
dlaczego durny naród polski dał rządzić PO przez 8 lat, która to partia nie chciała wprowadzić tych prostych rozwiązań
byle do jesieni :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:58 
Cytuj  
lordyp, nie rób z siebie montezumy

PiS to też korporacja polityczna i kolejne wielkie biuro pracy jak PO, jednak ja wstrzymam się opiniami do wyborów, utworzenia koalicji i przynajmniej dwóch lat pracy jeśli to faktycznie PiS będzie rządził.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 13:00 
Cytuj  
o czym ty znowu pierdolisz lordyp?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 14:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o czym ty znowu pierdolisz lordyp?


krzywe zwierciadło, ironia albo pobożne życzenia- wybierz sobie sam, co tam ci pasuje :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 16:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
lordyp, nie rób z siebie montezumy

PiS to też korporacja polityczna i kolejne wielkie biuro pracy jak PO, jednak ja wstrzymam się opiniami do wyborów, utworzenia koalicji i przynajmniej dwóch lat pracy jeśli to faktycznie PiS będzie rządził.



+1
lordypa czy torbivirona to już nawet nie ma sensu czytać.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 16:53 
Cytuj  
Całe szczęście na forum jesteś jeszcze ty - ostatni głos rozsądku. :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 18:10 
Cytuj  
lordyp z jednej strony jestes glupi ale z drugiej nie mi cie oceniac bo jeszcze niedawno myslalem podobnie :) Myslenie ok jest chujowo ale to dlatego ze swiat jest chujowy mnie juz nie przekonuje. Tak samo jak to ze jakakolwiek partia w trymiga zrobi od razu nam druga norwegie. Trzeba byc po prostu durniem zeby tak myslec. W naszych realiach polskich wystarczyloby zwiekszysc kwote wolna, uproscic podatki, wesprzec sektor malych i srednich firm, opodatkowac korporacje zachodnie a z reszta bysmy sobie poradzili. Cudow nikt sie nie spodziewa ale 8 lat kurewa i dalej mamy podatki gorsze od zimbabwe? kwtoe wolna mniejsza od nikaragui itd. itp. ale za to jacy to my nie ejstesmy wspanialym panswtwem liczacym sie na arenie miedzynarodowej albo w kolko o pedalach i invitro. 8 lat ja jebie a tak im wierzylem :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 18:15 
Cytuj  
Te 2k uchodźców jest już w drodze do Polski? Nadal są osoby, które wierzą w multikulti, uważają, że przybysze z afryki i bliskiego wschodu podejmą pracę, świetnie się zasymilują i wzbogacą naszą kulturę?
Tak wyglądają statystyki z Holandii:

Według danych Krajowego Biura Statystycznego Holandii 7 na 10 Somalijczyków nie podejmuje żadnej pracy, a wyłącznie żyje z zasiłków. Polacy ze wszystkim mniejszości narodowych najlepiej sobie radzą.

Co ciekawe, Polacy mieszkający w Holandii rzadziej pobierają świadczenia socjalne, niż rdzenni mieszkańcy kraju. Inaczej sytuacja przedstawia się z wzbogacającymi kulturę przybyszami z Afryki i Bliskiego Wschodu. 7 na 10 obywateli Somalii, którzy żyją w Holandii, nie pracuje i utrzymuje się wyłącznie z otrzymywanych zasiłków.

Podobnie jest w przypadku Syryjczyków (6 na 10 korzysta z pomocy państwa), a także Afgańczyków, Irańczyków oraz osób pochodzących z Erytrei.

„Większość z nich nie mówi w ogóle po holendersku, jest niewykwalifikowana i nie posiada żadnego wykształcenia” – wyjaśnia Biuro Statystyczne o imigrantach z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Około 400 tys. Holendrów pobiera świadczenia socjalne co stanowi 3% całego narodu. Dla porównania podobne świadczenia pobiera niespełna 1,6 tys. Polaków.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 18:38 
Cytuj  
widzę ,że ironia staje się na tym forum coraz bardziej obca , nawet tym normalniejszym forumowiczom

rozumiem , że to dział flames , więc tu wszystko na poważnie bierzemy

Mendol i Piszpan- no myślałem ,że trochę bardziej inteligentni jesteście i umiecie rozróżnić tekst z ironią od tych "poważnych" tekstów markopodobnych - widać upał zbiera żniwo, no szok jak można było na poważnie brać mój post- no cóż człowiek uczy się całe życie :)
ja sam z prawdziwą ciekawością czekam na przyszłe rządy PIS , tyle ,że już teraz wiem ,że o ile przez pierwsze lata będzie nam lepiej- ulgi, obniżenie podatków itp o tyle mnie osobiście ciekawi jaki to będzie miało skutek za kolejne 5 lat
kasę wydaje się łatwo , gorzej to zbilansować
i jeszcze raz powtarzam- więcej dystansu do tego działu Panowie !!! - to dział flames

a tak na marginesie - już stanął krzyż przed pałacem prezydenckim :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 20:03 
Cytuj  
nie zaslaniaj sie ironia, bo to nie jest twoj pierwszy post.
powoli mam wrazenie, ze sam nie wiesz co bys do konca chcial i o co ci chodzi, po niby dobre ale zle, pis chujowy ale moze bedzie dobrze.
jak grodzka, niby baba ale jednak facet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 21:54 
Cytuj  
ja jebie, strach przed uchodzcami to w Polsce podobny problem jak invitro. Polsce przez najblizsze dlugie lata problem fali uchodzcow nie zagraza. U nas poziom zycia najbiedniejszych obwateli nie jest duzo wyzszy niz w Afrcyce. jestesmy malo atrakcyjni dla nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 22:15 
Cytuj  
bez przesady, poziom życia mamy lepszy :)
jednak my nie możemy zaoferować im socjalu jak kraje zachodnie, podobnie z pracą, która często nie pozwoli im na utrzymanie swojej rodziny


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 22:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie zaslaniaj sie ironia, bo to nie jest twoj pierwszy post.
powoli mam wrazenie, ze sam nie wiesz co bys do konca chcial i o co ci chodzi, po niby dobre ale zle, pis chujowy ale moze bedzie dobrze.
jak grodzka, niby baba ale jednak facet.


ale jak prześledzisz moje posty ( wiadomo ,że komu by się chciało) to można zauważyć:
- dla mnie PO jest lepsze od PIS
- nie uważam ,że zmarnowano 8 lat, bo to nieprawda i powtarzane przez lemingi za PR PIS-u, faktycznie można było zrobić więcej, ale nie jest tak ,że nie robiono totalnie nic przez 8 lat, ostatnie 2-3 lata to już masa błędów i kompromitacji i umiem to zauważyć - nie jestem bezkrytycznym wielbicielem PO- ot chociażby ostatnia sprawa budżetu kancelarii prezydenta - jeśli to prawda ,że Bronek poczyścił ile mógł to mały człowieczek
- z powodu totalnego olewactwa narodu przez ostatnie lata przez rząd PO- np sprawa 6 latków, sam jestem ciekaw jak będzie rządzić PIS i po prostu mam jak normalny człowiek nadzieję ,że będzie lepiej, że może PIS trochę się zmienił i przeprowadzi kilka korzystnych dla nas podatników, rodziców itp zmian- problem , żeby nie były to zbyt kosztowne i zbyt populistyczne sprawy , tak aby nie odbiło się to rykoszetem na nastepne dekady

chyba jasno wytłumaczyłem :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.