mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 17:44 
Cytuj  
PiS jest za bardzo konserwatywny. Ja juz nigdy nie zaglosuje na partie, ktore boi sie powiewu swiezosci i traktuje obywateli jak kretynow niezdolnych decydowac o swoim zyciu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 18:16 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
PiS jest za bardzo konserwatywny. Ja juz nigdy nie zaglosuje na partie, ktore boi sie powiewu swiezosci i traktuje obywateli jak kretynow niezdolnych decydowac o swoim zyciu.

Drugie zdanie pasuje do każdej partii, zależy jak to to jest nam podane.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 20:19 
Cytuj  
zobaczcie ze naprawde to jest ciekawe co sie wydarzylo w ciagu ostatnich 8-9 lat, nawet jak ktos narzeka np na po to i tak jest lepsze od pis jak na pis to i tak mimo wszystko lepsze od po, psly sld juz sie nie licza i liczyc nie beda. naprawde jest jeden podzial na A i B i tylko wymiana co pare lat A>B B>A plus paru figurantow na wierzcholku :) . Generalnie kiedys nie bylo tego ze jest sie albo propis albo propo w sensie az takiego mocnego podzialu nawet ci co niby nie sa za nikim przy pytaniu no ale gdyby zawsze stana po ktorejs stronie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 20:22 
Cytuj  
pamietam jak byl moment jak pis przegral z po, jak mi ludzie mowili, ze jestem jebniety bo nie glosuje na nikogo, bo wszystko lepsze od pis ;)

jestem za krwawą rewoltą ;]


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 23:07 
Cytuj  
http://www.joemonster.org/filmy/47928/K ... trefy_Euro


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2012, 11:59 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2012, 12:14 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Obrazek


so?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2012, 12:15 
Cytuj  
Pewnie miało hintować do tego, że się zawali i utwierdzać pewnych ludzi w ich przekoniach politycznych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2012, 12:22 
Cytuj  
babel sie zawalil, bo w przeciwienstwie do egipskich piramid - babilonczycy nie mieli po swojej stronie inzynierow ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 11:32 
Cytuj  
Ale on się chyba nie zawalił, tylko nie został ukończony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 12:12 
Cytuj  
O ile dobrze pamiętam. Babel to nie była wieża tylko piramida schodkowa. I rozpadła sie nie przez błędy konstrukcyjne tylko dlatego, że była zrobiona z glinianych cegieł.

Że wy wierzycie w tą żydo-cyklistyczną propagande.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 12:28 
Cytuj  
Ja jebie. Przecież mowa jest o tym jak było w przekazach Biblii a nie czy to była prawda i czy w ogóle była i co się stało z ewentualną konstrukcją na której Biblijna wieża Babel była wzorowana.

Rozmowa jest o symbolice a nie o tym 'co było naprawdę'.

@Havok

Mea culpa rzeczywiście nie zotała ukończona, nie wiem czemu mi się wydawało, że oprócz tego jeszcze się zawaliła.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 12:29 
Cytuj  
http://www.uwazamrze.pl/artykul/812251, ... -Tusk.html

Cytuj:
Nasz kraj przegrywa swą przyszłość, aby szef Platformy Obywatelskiej mógł wygrywać wybory

Polska od lat ślimaczy się w środku stawki państw ocenianych ze względu na poziom wolności gospodarczej, przemieszczając się między uwłaczającymi nam (bo czyż nie?) kategoriami „w zasadzie bez wolności" i „umiarkowanie wolny". W tym czasie Gruzja zafundowała sobie serię reform i regularnie pięła się w tym rankingu (sporządzanym przez „The Wall Street Journal" i Heritage Foundation), wyprzedzając po drodze dziesiątki krajów. W 2012 r. zajęła chlubne 26. miejsce – plasuje się aż 38 pozycji przed Polską.

Przypadek Gruzji pod rządami Micheila Saakaszwilego jest godzien podziwu i – co tu ukrywać – niekłamanej zazdrości. Od czasu rewolucji róż w 2003 r. państwo to dokonało ogromnego skoku cywilizacyjnego, który był skokiem na wskroś liberalnym. I z powodzeniem może być studiowany jako przeciwieństwo rządów kunktatorskiej ekipy Donalda Tuska.

O wprowadzeniu przez Gruzję podatku liniowego nie ma nawet co wspominać, bo to w tej części świata, która skutecznie goni Zachód (czyli nie w Polsce), niemal standard. Już zmniejszenie liczby podatków z 26 do sześciu robi jednak wrażenie. A zlikwidowanie niemal 90 proc. licencji i zezwoleń, których domagano się od obywateli i firm, wprowadzenie zasady rejestrowania przedsiębiorstwa w jeden dzień oraz kilkakrotne zmniejszenie liczby zatrudnionych w ministerstwach urzędników – jeszcze większe. Zwłaszcza gdy się ma w pamięci żałosną, kilkuletnią błazenadę posła PO Janusza Palikota na czele Komisji Przyjazne Państwo.

Przykład Gruzji dowodzi jednak też, że prawdziwy sukces liberalizmu nie jest możliwy bez prawdziwej odnowy państwa. Bez małego (nierozdętego, niezbyt drogiego w utrzymaniu dla obywateli), ale za to silnego (czyli po prostu sprawnego) państwa trudno sobie wyobrazić jego skuteczność w pilnowaniu, aby wszyscy uczestnicy rynku przestrzegali rządzących nim, jednakowych dla wszystkich reguł. A bez tego i bez bezlitosnego tępienia korupcji trudno mówić o sukcesie nowoczesnego państwa. I znowu Gruzja jest tu znakomitym przykładem, Polska zaś – antyprzykładem, czego symbolami, pierwszymi z brzegu, są afery hazardowa i Amber Gold.

No dobrze, a dlaczegóż Polska nie poszła drogą podobną do gruzińskiej? Dlatego, że gołym okiem widać, iż Tusk nie tyle nie jest Saakaszwilim, ile jest anty-Saakaszwilim. I możemy mówić o ogromnym szczęściu, że nasz kraj pod jego rządami – przynajmniej na razie – trafił na wroga jedynie w postaci kryzysu gospodarczego.

W każdym razie partia liberała Saakaszwilego po dziewięciu latach rządów zostawia Gruzję zreformowaną i kwitnącą. Partia populisty Tuska za trzy lata, po ośmiu latach rządów, zostawi Polskę rozgrzebaną i tonącą w długach. Niestety, nic nie zapowiada, aby miało być inaczej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 14:36 
Cytuj  
NA STOS! ;d

szybka riposta widze poszla ;p
Cytuj:
No to już przegięcie! Człowieku to pojedź tam i biznes zrób! Tylko dobrą ochronę sobie wykup, bo bez pozwolenia mafii to nawet sklepu osiedlowego nie założysz. Co za demagogia. Można Tuska nie szanować, ale żeby takie bzdury pisać. Gruzja to malutkie państewko (4,486,000 ludzi). Duża część poza jurysdykcją. Pan chyba nie rozumie że duże państwo w UE nie może mieć tak prostych przepisów jak państewko wielkości aglomeracji Śląskiej. To zadam pytanie: dlaczego do Polski ciągną inwestycje zagraniczne a do Gruzji nie jak jest tak cudownie? Gruzja to piękny kraj w którym byłem wiele razy ale ... przez następne 100 lat nie chciałbym mieszkać. Ze strachu!


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 14:42 
Cytuj  
jakiś głupi poznaniak, ciekawe kto to


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 14:47 
Cytuj  
na pewno nie Ty ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 16:30 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ja jebie. Przecież mowa jest o tym jak było w przekazach Biblii a nie czy to była prawda i czy w ogóle była i co się stało z ewentualną konstrukcją na której Biblijna wieża Babel była wzorowana.

Rozmowa jest o symbolice a nie o tym 'co było naprawdę'.

@Havok

Mea culpa rzeczywiście nie zotała ukończona, nie wiem czemu mi się wydawało, że oprócz tego jeszcze się zawaliła.

Wiem. Wniosek z tego taki, że Biblia to zydo-cyklistyczna ksiega propagandowa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 16:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
sula napisał(a):
Ja jebie. Przecież mowa jest o tym jak było w przekazach Biblii a nie czy to była prawda i czy w ogóle była i co się stało z ewentualną konstrukcją na której Biblijna wieża Babel była wzorowana.

Rozmowa jest o symbolice a nie o tym 'co było naprawdę'.

@Havok

Mea culpa rzeczywiście nie zotała ukończona, nie wiem czemu mi się wydawało, że oprócz tego jeszcze się zawaliła.

Wiem. Wniosek z tego taki, że Biblia to zydo-cyklistyczna ksiega propagandowa.

Ubodł byś soba jakby tu jeszcze był tymi oskarżeniami wobec cyklistów ;d

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 16:57 
Cytuj  
dlatego Sob odszedl...


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2012, 17:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dlatego Sob odszedl...


i bardzo dobrze


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.