mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 23:00 
Cytuj  
Pyszny ból dupy z powodu składu rządu, pyszny xD


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 23:05 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Piszpan napisał(a):
macierewicz zeby nie smolensk to jak go raz czy dwa posluchalem to jedno mozna o nim powiedziec ze glupi nie jest. tylko ten smolensk . ale to tez mysle bylo na zasadzie antoni zrob cos ze smoelenskiem i chlop robil co mogl :)


a to ciekawe :)

czyli jak dziś się dowiedziałem- jeden z prokuratorów gdzies tam został złapany w sklepie na kradzieży , ale go uniewinniono bo był w tym właśnie momencie niepoczytalny, za to pracując w prokuraturze jest poczytalny i może pracować

co innego "coś" robić a co innego wysadzać parówki i puszki po coli i porównywać do wybuchów w samolocie
zresztą słyszałem sporo jego wypowiedzi i ci powiem - on jest nie tyle głupi co porąbany a przez to niebezpieczny

Piszpan broniący Macierewicza i wręcz piszący że to nie głupi facet- Tobie coś zapłacili czy jak?
, bo nie wierze ,że tak inteligentny facet tak szybko dał się "przerobić"
weź się może w końcu napij tej wódki bo robi się z Tobą coraz gorzej
martwię się o Ciebie Piszpan- nie idź tą drogą :)


lordyp nie martw sie. dla ciebie stwierdzenie 'glupi nie jest" co zonacza albo dla ciebie tor? przekonania polityczne? bo juz kurwa was nie ogarniam. jak ktos jest z waszej manki to jest intelignetny piekny itp. ? zacznijcie kurwa uzywac tych waszych pseudo muskow. glupi nie jest w sensie ze jest madry albo inteligentny. ja jebie co za debile. podejdzcie w zyciu do czegokolwiek obiektywnie albo chociaz sie postarajcie, sprobujcie spojrzec na cos z boku . zreszta kurwa do kogo ja gadam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 23:10 
Cytuj  
Mareczkujesz Piszpan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 23:20 
Cytuj  
a ja się nudzę troszku, osiem lat hejtu na PO i PSL :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2015, 23:22 
Cytuj  
hehe, w zwiazku z normalizacją tego co było nienormalne - przestałem się jarać polityką ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 09:55 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

lordyp nie martw sie. dla ciebie stwierdzenie 'glupi nie jest" co zonacza albo dla ciebie tor? przekonania polityczne? bo juz kurwa was nie ogarniam. jak ktos jest z waszej manki to jest intelignetny piekny itp. ? zacznijcie kurwa uzywac tych waszych pseudo muskow. glupi nie jest w sensie ze jest madry albo inteligentny. ja jebie co za debile. podejdzcie w zyciu do czegokolwiek obiektywnie albo chociaz sie postarajcie, sprobujcie spojrzec na cos z boku . zreszta kurwa do kogo ja gadam.


"głupi nie jest" oznacza w takich wypowiedziach ,że facet jest w sumie inteligentny

w przypadku Macierewicza przekonania polityczne nie maja kompletnie żadnego znaczenia, chodzi o jego wypowiedzi, które ( nie patrząc na polityczne wyobrażenie) po prostu świadczą i jego słabej inteligencji - tym samym "głupi nie jest" jest złym stwierdzeniem , bo on JEST głupi

prześledź sobie jego wyobrażenia dotyczące katastrofy- jedne wykluczały drugie, raz specjalnie rozpylono mgłę, raz był wybuch w środku , raz wybuch na zewnątrz, raz brzoza była ta raz inna
dodatkowo hasło ,że usunięcie głowy państwa ( zamach na prezydenta PL) to wypowiedzenie wojny- wg niego Rosja wypowiedziała wojne Polsce
on swymi wypowiedziami tak się kompromitował ,że nawet koledzy z jego partii się od tego odcinali- on jest we władzach PIS tylko dlatego , że właśnie "walczy" o prawdę smoleńską , a Kaczyńskiemu nie przeszkadza jak to robi , grunt ,że robi

sorry Piszpan , ale nikt normalny i nie "Przerobiony" nie uważa Macierewicza za faceta , który "głupi nie jest" i naprawdę nie ma tu znaczenia czy jest z PIS czy PO, chodzi nie o przynależność partyjną , ale o wypowiedzi i działania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 10:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
lordyp nie martw sie. dla ciebie stwierdzenie 'glupi nie jest" co zonacza albo dla ciebie tor? przekonania polityczne? bo juz kurwa was nie ogarniam. jak ktos jest z waszej manki to jest intelignetny piekny itp. ? zacznijcie kurwa uzywac tych waszych pseudo muskow. glupi nie jest w sensie ze jest madry albo inteligentny. ja jebie co za debile. podejdzcie w zyciu do czegokolwiek obiektywnie albo chociaz sie postarajcie, sprobujcie spojrzec na cos z boku . zreszta kurwa do kogo ja gadam.


Strasznie się uniosłeś, a przecież nie nazwałem cię idiotą, a napisałem tylko, że działasz jak przeciętny wyborca. Uważasz się za mocno zorientowanego politycznie? Do tego brak u ciebie spójności poglądów, skonkretyzowanej wizji państwa.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 10:48 
Cytuj  
http://niewygodne.info.pl/artykul6/0260 ... ulacja.htm


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 11:15 
Cytuj  
czlowiek sie rozwija, tak samo mu sie zmieniaja poglady. kiedys uwazalem korwina za glupka dopki nie poczytalem i poogladalem. kazdy z nas tutaj chyba kiedys byl PO lover. i nic w tym zlego. wkurwia mnie tylko ze wystarczy powiedziec facet nie jest glupi zeby wywolac mase hejtu. ja ta opinie wyrobilem po obejrzebiu kilku wywiadow gdzie gasi co chwile jakas dziennikarke z tvnu czy tam polsatu naprawde fajnymi tekstami ale gdzie nie bylo nic o smolensku i zamachu. to co zrobil o smolensku jest dla mnie po prostu udowodnieniem na sile ze zamach byl wszelkimi srodkami. ze bylo to glupie? owszem ale jak dla mnie praca na zlecenie i to ostre. lordyp kiedy w koncu do twego zakutego lba dojdzie ze nigdy na pis nie glosowalem i pewnie nie zaglosuje. ba kiedys nawet uwielbialem niesiolowskiego :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 11:58 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kazdy z nas tutaj chyba kiedys byl PO lover

Nigdy. Zawsze uważałem PO za gówno. Wiedziałem, że to nowa maska AWS+UW od początku.
Mam dziadka członka - normalnie jakby się kurwa niesioła słuchało. A kanalia straszna przez całe życie. I tam takich od zajebania pojebów. Co się boją, że "przyjdzie pis i ujawni akta ipn". Po panicznym strachu lordypa przed PiS sądzę, że to też taka szmata co kolegów na studiach sprzedawała za przywileje.
Sami karierowicze co czekają na państwowe posadki lub dobre deale w swoich spółkach i stare, tępe dziadki, co za komuny bawili się w konfidenta.
PiS to też gówno, ale innego kalibru. Przynajmniej wiedzą, że chcą śledzić afery, na tym się skupiać, a sprawy gospodarczo-finansowe wolą oddać liberałom.

Wokoło antka smoleńskiego zaś budowana jest cała ta otoczka oszołoma, Podejrzewam, że sporo "fanów" to podstawieni ludzie tak jak ci od krzyża. To oni wszczynają burdy. Widziałem jeden "wykład" antka kiedyś, próbował właśnie tych zjebów uspokajać i pozwolić zadać niewygodne pytanie zamiast przerywać młodemu oponentowi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 12:19 
Cytuj  
no w sumie te 75 baniek na pr o smolensku nie poszly na marne :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 12:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Po panicznym strachu lordypa przed PiS sądzę, że to też taka szmata co kolegów na studiach sprzedawała za przywileje.
Sami karierowicze co czekają na państwowe posadki lub dobre deale w swoich spółkach i stare, tępe dziadki, co za komuny bawili się w konfidenta.
.



hehe jak kulą w płot, poza tym to nie ja mieszkam dalej ze studentami- może więc próba - nie tylko ja tak mam ? :) co tam tczewiak jakąś posadkę dostało się za podjebanie kolegów i teraz cięzko ja zostawić? i myślenie że wszyscy tak robili? :)

nawet nie mam pojęcia jakie przywileje można było mieć na mojej byłej uczelni :) , więc co dopiero z tego korzystać
tak na marginesie napiszę
ukończyłem Politechnikę z wyróżnieniem- w innym państwie miałbym oferty pracy już pod koniec studiów, w naszym kraju wtedy ( i niestety w wielu przypadkach jeszcze dziś ) liczyły się układy, a że ich nie miałem to pierwsze 3 lata po studiach pracowałem jako zwykły robotnik na hali produkcyjnej- miałem na utrzymaniu rodzine , potrzebna była kasa , którą sam musiałem utrzymać to wziąłem pierwszą robotę jaka była- tam awansowałem bez żadnych znajomości aż do kierownika itp- po czym rzuciłem w cholerę to wszystko i złożyliśmy z żoną ZA KREDYT firmę - nie bierzemy udziału w żadnych przetargach, nigdy więc nie mogłem nigdzie korzystać z jakiś układów :)
wszystko co osiągnąłem w życiu zawdzięczam swojej ciężkiej pracy- bez pomocy znajomków i nawet rodziny

tczewiak nie przykładaj innych do swojej miary, nie każdy robił co ty :)
są w Polsce ludzie , którzy uczciwie pracują i nie patrzą na innych- uwierz mi :)

a że ktoś daną partię nie lubi nie oznacza ,że się jej panicznie boi, przyjdzie czas na podsumowanie działalności rządów PIS- już teraz nawet nie zaczęli rządzić a wycofują się z obietnic
jest kilka nazwisk dobrych w tym rządzie- problem na ile będą mogli normalnie pracowac - sam jestem ciekawy

edit:
wycieczki osobiste ( jeszcze szczególnie jak kogoś się nie zna) i wyzwiska świadczą o 2 rzeczach:
- braku argumentacji merytorycznej
- niskim poziomie nie tylko kultury ale tak ogólnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 13:10 
Cytuj  
nagraj film, ewentualnie załóż bloga


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 16:30 
Cytuj  
lordyp - dlatego nadzieic sie nie moge ze sercem jestes za PO. Ktore przez 8 lat rzadow rzucalo Ci klody pod nogi - podniesienie podatkow, kontrole skarbowki, zwiekszenie biurokratyzacji, utrzymanie komunistycznego schematu - urzednik, policja = wladza, petent mimo, ze swoja praca utrzymujacy tych pierwszych to w najlepszym wypadku intruz zawracajacy dupe, zreszta statystycznie jako wlasciciel firmy pewnie miales przegladane bilingi wlasnych rozmow telefonicznych.
I sie znow nie tlumacz - probowales, wtedy do mnie nie dotarlo teraz tez nie dotrze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 17:53 
Cytuj  
no proszę - nawet Marek potrafi rzetelne argumenty napisać :)

i nie jestem sercem za PO a bardziej głową, - być może się mylę i PIS okaże się partia dającą dużo dobrego dla Polaków- oby

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 20:38 
Cytuj  
oby nie dało tyle złego co PO i już będzie lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 21:06 
Cytuj  
To co na poczatek PIS chce wprowadzic to bez szalu, poza podwyzszeniem kwoty wolnej od podatku.

To, ze zabierze hipermarketom i bankom to tez dobrze, bo to sektory ktore nic innowacyjnego nie wnosza, za to mocna doja obywateli.

Jesli kasa na dzieci poprawi beznadziejna demografie to tez ok, choc czysto prywatnie mnie to jebie.

Brakuje pomyslow na obnizenie deficytu i walke z mafia urzednicza, ale pis to konglomerat paru srodowski i raczej pod wzgledem kosztem utrzymania swojej bandy nie bedzie sie zbytnio roznil od PO>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 21:33 
Cytuj  
coś wiadomo do jakiej sumy planują podnieść kwotę wolną od podatku?

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 22:24 
Cytuj  
Do żadnej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 22:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
coś wiadomo do jakiej sumy planują podnieść kwotę wolną od podatku?


mniej niz 7200zl nie mogą :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1293, 1294, 1295, 1296, 1297, 1298, 1299 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.