mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:12 
Cytuj  
Hmmm...
Nie to żebym się wtrącał ale...

Na stronie Origin pisze:

While you are a member of the Ultima Online Service, you must abide by the following rules.

i pod spodem punkty:

16) You will not attempt to play Ultima Online on any service that is not controlled or authorized by Origin Systems.

17 ) You will not create, use or provide any server emulator or other site where Ultima Online may be played, and you will not post or distribute any utilities, emulators or other software tools related to Ultima Online without the express written permission of Origin.

Hmmm...

A jeśli ktoś nie jest "a member of the Ultima Online Service" ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-28 00:39, Daemo napisał:
jak Pan widzi to również Pański poziom :razz:


Zeby mogl sie Pan znizyc to jeszcze trzeba miec wpierw z czego :lol: Jak napisalem to BYLY* czasy przedszkola, ktore dla mnie na szczscie juz minely, ale nie dla Pana jak widac. Coz moze to tez trzeba bylo napisac duzymi literami? :lol:

SPECJALNIE DLA DAEMO DUZYMI LITERAMI:
ZASTOSOWANIE FORMY CZASU PRZESZLEGO "OWCZESNE" MA SUGEROWAC PRZESZLY CHARAKTER ZDANIA, A CO ZA TYM IDZIE ILUSTROWAC ZDARZENIA DLA AUTORA MINIONE.


:lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-28 01:14, KromeR napisał:
Cytuj:
Jak napisalem to BYLY* czasy przedszkola, ktore dla mnie na szczscie juz minely [...]

Czy aby napewno? Text o dmuchanej przed blokiem przez Pańskich kolegów :razz: :grin: lalce i voodoo podobał mi sie ale świadczy inaczej :grin:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:29 
Cytuj  
A jeśli ktoś nie jest "a member of the Ultima Online Service" ?

a jednak potrafisz czytac? dobrze zgadzam sie.. ale to co ty cytujesz to jest calkiem co innego
licencje natomiast mozesz znalezc tutaj
nastepna proba wykretu nie powiodla sie :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-28 01:01, konrador napisał:
jestes zlodziejem i nie mow ze tak nie jest bo siebie i nas oklamujesz
PRZECZYTAJ LICENCJE I NIE WYKRECAJ SIE OD TEGO
lamiesz prawo jest to jasno i wyraznie napisane



"A kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien" :lol:

Skoro jestem zlym zlodziejem i bandyta (no i pewnie pijak ze mnie bo kazdy pijak to zlodziej :razz:) to powinno sie mnie wsadzic do wiezienia razem ze wszystkimi graczami CL, SC i DZ oraz wszystkimi GM tychze. Nie rozumiem zatem skad ta nienawisc akurat do CL? Oni kradna wiecej niz inni?
Nie bede tutaj dawal kontrargumentow w stylu ty tez kradniesz bo takie dyskusje juz byly i sa pozatym jalowe. Wole w/w cytat :razz:.

BTW jak sie ustosunkowac do tego co napisal moj Sz. P. adwersarz Deamo?
Ciekawe jest to ze jak zaplacilem za progs to nie moge z niego korzystac w sposob przezemnie wybrany. Jak sie ma do tego moje prawo wlasnosci? Wiem zaraz ktos odpisze ze zgodzilem sie na warunki umowy...

No dobra. Nie bede sie klocil. JESTEM ZLODZIEJEM. Fajnie? To skoro ja jestem zlodziejem to ciekaw jestm czy ktos inny bedzie mial na tyle odwagi zeby sie przyznac ze tez cos w zyciu "ukradl" (chocby nie zarejestrowal shereware'owego progsa - to tez krodzierz!). Any1?



Musze cos dodac:
Aha nie spodziewam sie ze ktokolwiek odpowie ze on tez kradnie/kradl i zdaje sobie sprawe ze akurat w tej sytuacji i w tym wymiarze dyskusji niczego to nie zmienia. Tutaj to MY kradniemy. Poprostu nie wierze ze to ze my korzystamy w sposob "przestepczy" z danego oprogramowania daje znakomitej wiekszosci prawo do pouczania kogokolwiek i jest podstawa do calego steku bzdur plynacego z obu stron.

Aha. 1more. Specjalnie przejrzalem umowe gwarancyjna jeszcze raz. Fakt:
(c) Official Service. Ultima Online has been designed by Origin Systems for play only on the Service. The Software is licensed to you for play on the Service only. Origin does not grant you a license to use the Software for any other purpose. You agree to play Ultima Online only on the Service and not through any other means. You further agree not to create or provide any other means through which others may play Ultima Online, for example, through server emulators. You may not reverse engineer, decompile or disassemble the Software, including any proprietary communications protocol used by the Software. You acknowledge that you do not have the right to create, publish, distribute, create derivative works from or use any graphics, audiovisual display, software programs, utilities, applications, emulators or tools derived from or created for Ultima Online unless specifically authorized in writing by Origin Systems.


Zatem od dzis jestem zlodziejem swiadomym pelni mojego przestepstwa :razz: Pewnie pojde do piekla :roll: :grin:
_________________
Vincent z Minoc
Simple XP4Ever :smile:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-01-28 02:03 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-28 01:24, Daemo napisał:

Text o dmuchanej przed blokiem przez Pańskich kolegów :razz: :grin: lalce i voodoo podobał mi sie ale świadczy inaczej :grin:



Txt oryginalny nie byl do Pana skiorwany tylko do calej rzeszy buchajacych nienawiscia do siebie burakow (nie wsakzuje do kogo jak ktos sie poczuwa to zanczy ze ma racje :razz:), ale widze ze urazy z dziecinstwa daja znac o sobie. Moze zreszta nie... Wszak nie napisalem dzuymi literami wiec coponiektorzy mogli nie zrozumiec :sad:

Co do moich kolegow... Prosze nie przenosic swoich fantazji erotycznych na nikogo z mich znajomych. :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 01:51 
Cytuj  
Aha... więc chodzi o to?

(c) Official Service. Ultima Online has been designed by Origin Systems for play only on the Service. The Software is licensed to you for play on the Service only. Origin does not grant you a license to use the Software for any other purpose. You agree to play Ultima Online only on the Service and not through any other means. You further agree not to create or provide any other means through which others may play Ultima Online, for example, through server emulators. You may not reverse engineer, decompile or disassemble the Software, including any proprietary communications protocol used by the Software. You acknowledge that you do not have the right to create, publish, distribute, create derivative works from or use any graphics, audiovisual display, software programs, utilities, applications, emulators or tools derived from or created for Ultima Online unless specifically authorized in writing by Origin Systems.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 04:32 
Cytuj  
wreszcie lapiesz :/ chcialbym dodac jeszcze - to specjalnie dla tych co nie widzieli pudelka z ultima online z wiadomych przyczyn albo po prostu zapomnieli i sa przeswiadczeni o tym ze licencji przed rozpakowaniem pudelka nie mogli zobaczyc (zaraz pewnie powiedza ze mogli ale nie wiedzieli skad wziac)
a wiec czytam... na niebieskim tle duzymi grubymi literami na odwrocie pudelka: wazne informacje o uslugach zwiazanych z gra ultima online: renaissance, w tym warunki serwisu, mozna znalezc na stronie http://www.uo.com. produk w pelnej wersji, uzytkownicy wersji wczesniejszych moga automatycznie zaktualizowac swoje wersje przy polaczeniu.
troche wyzej - to dla tych biedakow ktorzy za cholere nie wiedzieli ze kupuja gre tylko do internetu a ta wielka zla korporacja z ameryki znowu zaladowala ich w dupe:
(...)ultima online to wirtualny swiat, ktory istnieje wylacznie w internecie (...) - dalej nieistotne
jesli jednak ktos nie moglby odcyfrowac dosc malych literek na samej gorze jak wol: dolacz do najwiekszej na swiecie sieciowej gry role-playing

jesli nawet to by nie poskutkowalo a z licencja ktora przeczytac trzeba dana osoba zapoznalaby sie dopiero w domu po rozpakowaniu pudelka i cos by nie pasowalo - zakup mozna zwrocic do sklepu w przeciagu siedmiu dni

to tyle ode mnie :/ mam nadzieje ze rozwialem wszelkie wasze watpliwosci

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 06:22 
Cytuj  
Temat z mojego punktu widzenia ( oraz w świetle prawa ) wyczerpany z przyczyn o których wspomniałem.

A teraz mała uwaga dlaczego na CL lecą ciągle flamy a np na DZ i SC nie. Ano dlatego że osoby nadzorujące te serwerki ( dla ścisłości SC i DZ ) zdając sobie sprawę z sytuacji, siedzą spokojnie, robią swoje, nie rzucają mięsem na lewo i prawo , nie udowadniają że ludzie uczciwi przestrzegający warunków umowy to banda idiotów/statsiarzy i chuj wie czego jeszcze.

I teraz mozna zadac jedno pytanko. Czy to własnie nie taka taktyka powoduje że nie muszą oni co 2 miesiące szukać nowego kompa/łącza? Bo przekręciki i piraciki są i będą tylko, że osoby które mają łeb na karku nie mielą o tym ozorem na lewo i prawo, nie nagłaśniają swojej działalności gdzie się da i nie kręcą sami sobie sznura na szyję tak że potem admin serwa woli rozstać się z emulatorkiem niż ryzykować nieprzyjemności.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 07:26 
Cytuj  
Hyh. Mnie nie chodzi o strone formalna i prawna. Ja naprawde znam sie na tyle dobrze na prawie zeby wiedziec co jest a co nie jest zgodne z prawem i wiem tez dlaczego pewne firmy scigaja za urzywanie niezgodnie z licencja swojego softu a niektore nie... vide ostatnie akcja z oprogramowaniem Microsoftu gdzie policja zabezpieczyla iles tam stanowisk z nielegalnie zainstalowanymi windami (u mnie w firmie tez byla akcja kupcie licencje na nowy soft a jak nie to wam wjedziemy z policajem, bo sie wam konczy poprzednia licencja i nastepnego dnia przyjdziemy, a jak kupicie to nie bedziemy tacy kategoryczni). Pozatym zyje juz na tyle dlugo zeby (niestety) nie miec zludzen co do realiow w jakich zyje.

Ale smieszy mnie i w sumie smuci jak ktos z zacieciem matolka obrzuca mnie boltem, choc sam na swoim podworku wyczynia nie lepsze akcje. Ale coz zaklamanie i szukanie drzazgi u innych to nasza narodowa cecha.

Konczac ta smutna skondinond dyskusje musze pogratulowac praworzadnemu konradorowi ze udowodnil i mnie i innym ze poniewaz nie gramy na OSI to jestesmy gorsi/kradniemy/nie widzielismy oryginalnego pudelka. Ja nigdy nie mowilem ze CL jest najlepsze. Troche mnie denerwowala perspektywa wlaczenia makro i pojscia do pracy, ale zostalem wyprowadzony z bledu (by Vhailor i Kyote). Inna sprawa jest klimat, ktory mi bardzo odpowiada na CL, ale to jak juz nie raz zeklem sprawa gustu. Ciezaru GMow na barkach tez nie doswiadczam (raz bylem w pace ale w sumie sie sobie nie dziwie bo sam bym sie tam teraz wsadzil).

Co do krzykactwa ludzi z CL to coz... Nic sie na to nie poradzi, bo nikt nikogo nie zaknebluje.
Poprostu jak ktos jest mlotek i jebie na wszystkich, bo czesc cos gada to juz tylko swiaczy o jego zakutym lbie i tyle. Niestety jak ktos jest slepy na obiektywna prawde to nikt mu oczu nie otworzy.

Podsumowujac. Moze cos przekrecilem, moze za duzo bluzgow. Ledwo widze na oczy bo kulem cala noc, a pozatym mnie ta dyskusja juz meczy. Jak powiedzial Karol66 jak ktos czaly czas przytacza jeden argument to znaczy ze mu innych brakuje.

Jeszcze raz pozdrwiam wszystkich praworzadnych i uczciwych ktorzy moga w nocy spac spokojnie. Wam nigdy nikt nie wejdzie do domu i nie powie ze jestescie zlodzieje.
Ja sie boje tego i tak sie przejolem ze tej nocy nie spalem wogole. Hyh. Serio :smile:

##########################

Mialem nie doadawac ale dodam. To co napisalem powyzej ma male znacznie w sumie. Cala ta glupia polemika miala ukazac ze krzyki konradora ze my kogos okradamy sa nie tyle bezpodstawne co dosc glupio brzmia w tak w jego jak pewnie w wiekszoci ust czytelnikow tego forum. Nie wiem jak inni ale ja potrafie sie przyznac do bledu i ze postepuje nie do konca uczciwie (Karol tez powiedzial cos na ten temat i respekt, bo takich ludzi szanuje). Niektorzy beda jednak w samozadowoleniu klapac czaly czas ze to ONI sa fer i wogole fajni, a reszta to okradajace innych dno. Szkoda ze tylko w tym przypadku co konrador? Tyle klapales ze wszystko jest legit. Jak sie ktos ciebie pytal czy masz legit winde i czy masz wszystko legit to sie stroszyles jak cholera. Ale ja bardzo dobrze pamietam twojego posta w ktorym napisales w/w slowa.
Jak tak siedze przed kompem i widze to co ludzie czasem pisza na tym forum to nie wiem czasem czy mam sie smiac czy plakac. W tym jednak wypadku powiem jedno:
Konrador zatkaj se gebe swoja uczciwoscia, a ze nie ma jej duzo to sie nie udlawisz.

Najsmieszniejze jest to ze naprawde wiekszosc ludzi z OSI to jednak sa normalni obeznani w tym co mowia goscie. Szkoda tylko ze przez jakies glupoty pojawilo sie cos na krztalt barykady - po jednej my, po drugiej oni. Podobnie jednak jak na CL sa tam tez aroganckie gnoje i taka jest poprostu prawidlowosc na swiecie. Statystyki nie oszukasz :sad:

Ten post jest ostani w tym topic'u. Wiecej nie napisze nic choc pewnie konrador jak zwykle poprzekreca moje slowa. Heh, przyzwyczailem sie do tego. Niektorzy sa niereformowalni. Konrador najlepiej pokazal to w topicu Karola66. Zycze ci zebys nigdy nie zakopal toporka i przez cale zycie prowadzil swoja swieta wojne, a na starosc umarl w przekonaniu pelnego spelnienia, a nie w zgorzknieniu.

OVER&OUT

Ps. Pozdrawiam wszystkich ktorzy na to zasluguja (jak ktos sie poczuwa to ma racje :grin:).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 08:01 
Cytuj  
proponuje jednak przelozyc pisanie na dzien jeszcze jak sie wyspisz tak zeby te twoje posty jakis sens mialy

Szkoda tylko ze przez jakies glupoty pojawilo sie cos na krztalt barykady - po jednej my, po drugiej oni.

tak szkoda ze tak psioczyliscie na tych powergamersow ktorzy gowno wiedza o rp nie przyjmowaliscie zadnych sugestii :/

ja sie nie bede po raz setny w pisanie referatow bawil
wszystko zapisane jest jeszcze chyba na forum tzw waszym forum
tam sobie znajdziesz wszystkie moje wypowiedzi a przy odrobinie wysilku doszukasz sie poczatku konfliktu
gdyby wiecej ludzi potrafilo klikac na linki i czytac wlasciwe wiadomosci to moze i liczba moich postow bylaby dwa razy mniejsza

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:02 
Cytuj  
Od dluzszego czasu mam wrazenie,ze dzial Flames zostal stworzony dla kilku osob ,ktore albo bardza chca powiekszyc licznik postow pod swoim nickiem albo nie maja sie z kim "zrec" na codzien i szukaja sobie nowych "kozlow ofiarnych".Ci pierwsi zawsze maja swoje "ale" i potrafia przedluzac dyskusje w nieskonczonosc.Ci drudzy prowadza spokojny tryb zycia lub zasiadaja do kompa z checia mniej lub bardziej inteligentnego "nawrzucania komus".Mam taka mala propozycje dla tej drugiej grupy.Rozladowac napiecie mozna bardzo latwo - dolaczyc sie do miejscowych kiboli.Jezdzic z nimi na spotkania klubowe i wyzywac sie na innych za "odmiennosc".Dla mnie odwaznych mozna zrobic zlot flamowcow z calej Polski ,na ktorym to w poszczegolnych kategoriach prali by sie po ryjach .Dzieki podzieleniu ludzi na przeciwnikow a nie na zwolennikow shardow mozna by uzyskac nowe podzialy ,ktore po powrocie urozmaicilyby troche ochlodzona juz atmosfere na Flames. :grin: :grin: :grin:

*

Posty: 106
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:41 
Cytuj  
konrador tak zapytam... chuj ci do CLki ??
nie grasz tam wiec sie nie wypowiadaj
nie obrazaj ludzi grajacych tam i tworzacych shard.. jesli sie nie podoba zamknij jape i siedz cicho.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:46 
Cytuj  
ales ty madry kali
a tyle razy pisalem no ale niech bedzie dla ciebie specjalnie powtorze: CZYTAJ ARCHIWUM DEBILU

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:38 
Cytuj  
Konrador : nie uniewinniaj sie teraz , prosze cie. Nie chce mi sie szukac poczatku konfliktu - mozliwe , ze nie zaczales go ty ( w co watpie),ale wpieprzanie sie w co drugi post na "naszym forum" to juz byla jawna prowokacja z twojej strony.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-28 23:41, kali napisał:
konrador tak zapytam... chuj ci do CLki ??
nie grasz tam wiec sie nie wypowiadaj
nie obrazaj ludzi grajacych tam i tworzacych shard.. jesli sie nie podoba zamknij jape i siedz cicho.



...rzucila kali :sad:


_________________
Vhailor

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:35 
Cytuj  
felix watp sobie w co chcesz ale przed wlazeniem do dyskusji jakiejs nalezaloby sie zapoznac o co chodzi :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:37 
Cytuj  
Na "Ich forum" pffff.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 13:06 
Cytuj  
Konrador: doskonale wiem o co chodzi, i swoje zdanie na ten temat juz wyrazilem.


Ojciec: nie wiem czy odkryles juz znaczenie znaku , jakim jest "cudzyslow".
Jesli nie, to pomoge ci ! Tak wiec , napisalem "nasze forum" w cudzyslowiu co mialo sugerowac ironiczny charakter tegoz.

Jest jeszcze kilka innych mozliwosci uzycia cudzyslowia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 14:48 
Cytuj  
A ja to w czym to napisalem? W nawiasie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.