mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 11:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie, skrzydła są ok, EC nie jest ;P

EK u Blizza sa przeciez blizniaczo podobne, czego sie mozna bylo wiecej spodziewac? ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 11:52 
Cytuj  
Gra jest piekna. Dla mnie ocieka klimatem, malowane lokacje. Wreszcie klasyczne, konserwatywne, mroczne, stare, dobre fantasy. Bez motorow, gnomow i pand.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 11:56 
Cytuj  
po roku bedziesz mial motory i pandy ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:03 
Cytuj  
Widzieliście screeny z Blizconu? jest Caldeum chyba i jakiś inn z poduszkami na podłodze ala klimat z Aktu 2 w D2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:05 
Cytuj  
A ktos mi potrafi wyjasnic, ze taka beta diablo 3 waży 15 GB? bo ja nie wiem co ma w tej grze byc takiego zasobożernego ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A ktos mi potrafi wyjasnic, ze taka beta diablo 3 waży 15 GB? bo ja nie wiem co ma w tej grze byc takiego zasobożernego ;p

Pewnie całego klienta dali ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:09 
Cytuj  
Może i tak ale dla mnie jak na gre taka jak D3 to cholernie duzo, jak taki bf3 waży mniej ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:15 
Cytuj  
To nie beda stricte skrzydla, tylko cos takiego chyba jak na tym obrazku tutaj: http://eu.battle.net/d3/pl/services/collectors-edition/ czyli cos ala swietliste macki... Nie wyglada to az tak tragicznie i bedzie to miala relatywnnie mala ilosc osob. Generalnie robicie z igly widly...

A co do kolekcjonerki, to juz dawno Blizz daje w tym segmencie dupy i serwuje w kazdej grze to samo. USB stick, seriously?


Ostatnio edytowano 23 paź 2011, 12:17 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:15 
Cytuj  
Koncowy katalog zajmuje 3gb (w becie). On nie sciaga tych 15gb :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:22 
Cytuj  
roball napisał(a):

Spedzilem dobre 2 lata na bnecie grajac w d2, skoncz misiu pierdolic.


I co w związku z tym? Obaj graliśmy w Diablo 2, ty łykasz wszystko co ci Blizzard rzuci - ja nie.

Więc sam skończ "pierdolić".

roball napisał(a):
Was sie czytac nie da, serio, we wszystkim znajdziecie powod do narzekan.


To nie czytaj, ktoś ci każe?

W Diablo 2 takie skrzydła miały jedynie anioły, co ma sens, teraz jak widać stały się ficzerkiem typu: dasz więcej hajsu to będziesz miał.

No ale nie powinno mnie to w sumie dziwić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 23 paź 2011, 12:25 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:24 
Cytuj  
roball napisał(a):

Was sie czytac nie da, serio, we wszystkim znajdziecie powod do narzekan.

We wszystkim? Jakoś nie widzę narzekań na animację, których poziom jest naprawdę bardzo dobry i sam też to przyznaję. Nie widzę też narzekań na ogólne dopracowanie bety/dema, które mimo, że jakieś tam bugi ponoć były na filmikach w ogóle tego nie widać i wszystko ładnie chodzi.

Nikt też nie narzeka, że gameplay przynajmniej w becie widać, że jest przemyślany, podobnie otoczenie w grze jest dosyć fajnie zrobione pod względem interaktywności tzn. przynajmniej iluzji takiej interaktywności - nie jest tak statyczne jak to czasami bywa.

Ciebie się czasem czytać też nie da, bo ja rozumiem, że możesz mieć dosyć jak ktoś flejmi ogólnie na D3 bez powodu, ale tu słyszę narzekanie na konkretną rzecz ,a nie flejm bez powodu.

Dla mnie też rzecz taka jak 'anielskie skrzydła' jest z dupy i psuję klimat ,a śmierdzi na kilometr jakiś koreańskim crapem.

Ja rozumiem ,że dla wielu to nie ma większego znaczenia i liczy się czysty gameplay ,a to, że są jakieś skrzydełka czy inne zbroje rodem anime się nie liczy.

Zrozum ,że nie każdy ma takie podejście jak ty i wielu ludziom może takie coś przeszkadzać i irytować, a 'rujnowanie' klimatu psuć przyjemość z gry.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:28 
Cytuj  
O co wam chodzi? Delikatny efekt graficzny do postaci to jest powod do placzu? Content EC jest calkiem niezly, zwlaszcza porownujac do takiego Skyrim. Osobiscie sie zastanowie nad kupnem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A ktos mi potrafi wyjasnic, ze taka beta diablo 3 waży 15 GB? bo ja nie wiem co ma w tej grze byc takiego zasobożernego ;p


Nie wiem skąd to info, downloader pokazuje 15 ale beta sama w sobie ma lekko ponad 3GB.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 12:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie nie jest to wrażenie, że jak leapujesz barbarianem i subwoofer akurat w moim pokoju 200W Yamahy przypierdoli swoją mocą po ziemi, to człowiekowi banan na twarzy automatycznie powstaje :) ---> o tu http://www.youtube.com/watch?v=XDgj8TPgQU4 na początku ;p

Fajnie to nawet wygląda, kojarzy mi się z robieniem taxi w scarlet monastery, podobna grafika, klimat i poziom trudności :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 13:00 
Cytuj  
Akurat płacz tych ludzi tu na forum, opiera się na trollingu takż enie zwracaj uwagi roball na nich po prostu. Zaraz pewno Kabraxis wleci tutaj i doda 4 strony swojego płaczu po czym pójdzie do PoE i napiszę "nowy patch juz jutro, chyle czoła dla nich"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 13:12 
Cytuj  
ale chyba nie wszystko sie musi podobac?

jest jakies info o nowych kluczach beta i kto sie kwalifikuje?

jak obejrzalem nieco postacie to biore barba ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 paź 2011, 13:14 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 13:12 
Cytuj  
roball napisał(a):

Nie, nie lykam wszystkiego co Blizzard rzuci. Gralem pol roku w SC2 po czym wrocilem do HoN, bo SC2 bylo dla mnie za trudne i zbyt duzo energii mnie kosztowalo granie w ladderze.

W WoW'a gralem miesiac po wyjsciu kazdego dodatku, gdzie tu jest "lykanie wszystkiego od blizzarda"?



Znaczy kupiłeś wszystko co Blizzard ostatnio wypuścił, chcesz kupić kolekcjonerkę D3 i jeszcze się pytasz? Serio?

Enjoy your wings.

Highlander napisał(a):
ale chyba nie wszystko sie musi podobac?


Musi. W tym dziale jest bezwzględny zakaz negatywnych komentarzy dotyczących gier Blizzarda. Jeżeli go złamiesz, rzuci się na ciebie wściekła banda, napiszą kilka-kilkanaście postów z wyzwiskami typu "polaczek, troll, jak się nie podoba to wypierdalaj, powinieneś dostać bana" i jeszcze oskarżą o płacz i spamowanie w temacie.

A wszystko to z powodu gry komputerowej. Ludzki fanatyzm zawsze mnie zadziwia.

Tak czy siak EOT z mojej strony, swoje zdanie wyraziłem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:31 
Cytuj  
roball napisał(a):
Oj wierz mi, Kabraxis w tym threadzie nic juz nie doda.


U made my day :D /bow


A co do skrzydełek.. Kolekcjonerki nie kupuję bo nie widzę sensu, pudełek itp nie zbieram - najczęściej robię digital download. Kto będzie mieć ochotę dodać swojemu emo-wizardowi skrzydełka ten doda, kto będzie chciał grać na wskroś chamskim i barbarzyńskim barbarzyńcą (/me!) ten będzie mieć skrzydełka w głębokim poważaniu. Oczojebne kolorki, pierdyliard g*wienek do wklejenia na banner mnie również nie kręcą. Dajcie mi pełną wersję tej gry i więcej nic nie chcę. To będzie pełnia szczęścia ;) (ech, znów te zarwane noce po parunastu latach khe, khe.. )


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 15:24 
Cytuj  
Skrzydełka <3
Jeszcze dadzą jakieś fajne ikonki i jasno-zielony dye, to kupuję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 15:27 
Cytuj  
Razoth, dzieki za wyjasnienie, bede sie pilnowal ;]

Odpalilem tego sandboxa D3 i podtrzymuje, ze grafa "jakosciowo" od PoE jest gorsza, ale hmm w PoE nie chce mi sie za bardzo zwiedzac lokacji, w kolko to samo, w tym D3 gdzie tylko mobki moge sobie spawnowac i nic sie nie dzieje jakos sie chce i generalnie czuc jakas moc.Balem sie, ze grafa bedzie zbyt kolorowiasta ale chyba jest ok. Ale fajnie sie prezentuje.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.