mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 16:39 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
tczewiak ty w życiu tyle dla kraju nie zrobisz co wyśmiewany przez ciebie Bronek)


Internowano wtedy tysiące działaczy. Samo internowanie to nie powód do tego, żeby kogoś nosić na rękach.
Dla mnie w tym wypadku wyznacznikiem jest to, co się działo potem, a działo się tyle, że to za Bronka szefem delegatury UOP w Krakowie, zaraz po transformacji, w 1990 zostaje Tadeusz Rusak, który w trakcie stanu wojennego zaproponował aby do pacyfikacji kopalni „Wujek” użyć czołgów. Następnie, gdy Komorowski kierował Sejmową Komisją Obrony Narodowej i MON, Rusak został szefem WSI.

Od takich to dokonań startował Bronek, a później było tylko lepiej :lol:

Moim zdaniem jeżeli Tczewiak będzie płacił podatki w Polsce, a jeszcze raz na jakiś czas zrobi coś dla społeczności lokalnej, to ma wszelkie szanse wyprzedzić Bronka jak chodzi o zasługi dla kraju.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 17:30 
Cytuj  
"Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"

Polityka to nie tylko obecność w mediach, partyjne konwencje i rozdawane na lewo i prawo uśmiechy, lecz również zakulisowe rozgrywki i powiązania nieznane opinii publicznej. Wojciech Sumliński w swojej najnowsze książce odsłania niebezpieczne związki ubiegającego się właśnie o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego z tajnymi służbami. Służbami, które wg wielu współtworzyły również zorganizowaną przestępczość w Polsce po 1989 roku. Jaki był charakter owych relacji? Czy mieliśmy do czynienia z konfliktem interesów?

Dziennikarstwo śledcze ma to do siebie, że wiąże się z zadawaniem niewygodnych pytań, często pozostających bez odpowiedzi. Taka rola czwartej władzy, by patrzeć nawet najważniejszym urzędnikom na ręce i konfrontować ich oficjalny wizerunek z rzeczywistością. Czytelnik natomiast ma możliwość wyrobienia własnej opinii. Im więcej materiałów ma do dyspozycji, tym lepiej.

Nie pisałem tej książki na czyjekolwiek zamówienie. Zawarłem w niej tylko te rzeczy, które jestem w stanie udowodnić przed każdym uczciwym sądem. Nie było dotąd książki, która byłaby choćby porównywalna nakładem informacji, materiałów, wiedzy i to wiedzy skrywanej przed opinią publiczną o prezydencie Polski, Bronisławie Komorowskim. - mówi sam autor o książce w jednym z wywiadów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 17:31 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
tczewiak ty w życiu tyle dla kraju nie zrobisz co wyśmiewany przez ciebie Bronek)

Już zrobiłem znacznie więcej.
1. nie ośmieszałem kraju na arenie międzynarodowej
2. nie wycierałem sobie mordy internowanymi bohaterami jednocześnie będąc człowiekiem tamtego systemu
3. nie byłem nigdy kapusiem SB

Jedyne na co ta kanalia zasługuje to 7,45g ołowiu. Jeżeli robiłeś za wtykę SB to zasługujesz na dokładnie tyle samo. Oczywiście po uczciwym procesie i udowodnieniu zdrady.

Cytuj:
Moim zdaniem jeżeli Tczewiak będzie płacił podatki w Polsce

done

Cytuj:
raz na jakiś czas zrobi coś dla społeczności lokalnej

done

Cytuj:
to ma wszelkie szanse wyprzedzić Bronka jak chodzi o zasługi dla kraju.

Mógłbym nic nie robić i byłbym więcej wart niż ten ludzki śmieć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 16 lis 2015, 17:43 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 17:34 
Cytuj  
PiS może się nie wygłupiać w rozliczanie kancelarii czy to prezydenta czy premiera bo jeśli skurwysyny potrafiły zajebać zgodnie z prawem kasę z OFE to czemu by nie miały tego zrobić z meblami, dywanami i ekspresami do kawy ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 17:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
3. nie byłem nigdy kapusiem SB
Mógłbym nic nie robić i byłbym więcej wart niż ten ludzki śmieć.


Komorowski był TW SB? Coś mnie ominęło w ostatnich latach?

@Rzeźnik Tylko przypomnę sędziego Kryże mianowanego przez Jarka. Ale on chyba lubił komunistów średnio-starszego pokolenia w końcu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 17:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Komorowski był TW SB? Coś mnie ominęło w ostatnich latach?

Wiesz - wystarczy wykonać równanie na poziomie 1+2.
1. Był "internowany".
2. Krył dupę byłym agentom SB i ustawiał ich na stołkach w "nowym systemie".

Internowani z mojej rodziny i znajomych jakoś SBków taką miłością nie darzyli.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 17:57 
Cytuj  
Jakkolwiek byleby skutecznie. 8)
Najlepiej wypieprzyć każdego Kurda z Turcji niech sobie idą do Kurdystanu robić swoje porządki.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 17:59 
Cytuj  
Z Ormianami kiedyś sobie poradzili, skala trochę większa ale Erdogan da radę!


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:00 
Cytuj  
W jakim systemie dodajemy? Bo zamiast internowania może wyjść internat.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:01 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jakkolwiek byleby skutecznie. 8)
Najlepiej wypieprzyć każdego Kurda z Turcji niech sobie idą do Kurdystanu robić swoje porządki.


No właśnie...nie ma prostych recept, chyba, że optujesz za jakimś ludobójstwem.
Kurdystan, mogę się mylić, obejmował też kawałek obecnego terytorium Turcji?


Tymczasem Chiny sprzedają w Londynie pierwsze obligacje w RMB...na początek skromne 5mld...dzieje się ;)

http://independenttrader.pl/ekspansja-c ... -cz-2.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 16 lis 2015, 18:03 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:02 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mógłbym nic nie robić i byłbym więcej wart niż ten ludzki śmieć.


i na tym zaprzestańmy tej dyskusji
bo jak widać jest bezcelowa, jak zwykle kończy się wyzwiskami i ubliżaniem innym
wiesz ja nie odważyłbym się nawet Ciebie nazwać ludzkim śmieciem

Rzeźnik - wiesz można okradać ludzi na olbrzymią kasę, płacić przy tym jakieś śmieszne podatki i zrobić coś głośnego dla społeczności- wiesz co to wybudowanie skrzydła szpitala za 10 milionów jak się ukradło 100 kk ?- wg Ciebie to patriotyzm - no brak mi tu słów- tak zaraz mi tak do głowy przychodzi jakaś mafia, gangsterzy - wyszło , że oni patrioci :)
powiem tak - tczewiak podatki płaci bo musi, gdyby mu pozwolono to by nie płacił, tak jak i większość- robienie z tego patriotycznej postawy to trochę na wyrost- a wynika to z prostego faktu- starasz sie znaleźć coś , w czym mógłbyś pokazać ,że jesteś patriotą
na chwilę obecną tczewiak jest wyrobnikiem w jakiejś firmie, jak czytam bez rodziny i dzieci - jednym słowem- wegetacja- gdyby stworzył firmę , dał ludziom pracę, zapewnił byt ( nie tylko sobie) , płacił podatki uczciwie z tej firmy, gdyby miał dzieci- min 2 żeby utrzymać demografię to tak w obecnych czasach byłby dla mnie patriotą
teraz po prostu wegetuje i "walczy" z wszelkimi bronkami w sieci :)


czasami te wasze argumenty mnie przerastają :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:03 
Cytuj  
to
To miałem na myśli mówiąc Kurdystan

Cytuj:
http://independenttrader.pl/ekspansja-chin-nabiera-tempa-cz-2.html


/orgazm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 16 lis 2015, 18:06 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:05 
Cytuj  
Problem jest taki że Turcja aspiruje do państw zachodu, europy i co tam aktualnie na topie, więc rozjechanie tej mniejszości jest trudne, ocenia się że takich skrajnych separatystycznych kurdów może być tam nawet pięć milionów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie nasza wojna, nie nasza Europa, nie nasze problemy. Zamknijmy się w naszym wschodnim kościółku i tylko wyciągajmy rączki po dotacje.


tak to teraz oficjalne stanowisko większości w Polsce :)

pieniądze chętnie braliśmy ile wlezie ( oczywiście korzystali na tym głównie Niemcy , nie Polacy ) , ale coś robić to już nie bo Unia jest bee

to się nazywa świadomość europejska- co ciekawe podobną świadomość mają ci wszyscy imigranci- dla nich EU jako kultura jest bee, ale już kasa EU jako zasiłki to już cacy - hm :)
wychodzi mi że embe to typowy imigrant z Syrii :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:12 
Cytuj  
Potraktuj to forum jak Gąbrowiczowskie bratanie się z parobkiem! :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:14 
Cytuj  
Niah napisał(a):
to
To miałem na myśli mówiąc Kurdystan

Cytuj:
http://independenttrader.pl/ekspansja-chin-nabiera-tempa-cz-2.html


/orgazm


Najpierw ministrant, potem kozojebca, a teraz sinofil? Tak ci się marzy żółty pan? Niahu nie idź tą drogą!


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Potraktuj to forum jak Gąbrowiczowskie bratanie się z parobkiem! :)


nie no...zaliczam Cię raczej do intelektualistów, więcej wiary w siebie :wink:

Lord ale o czym Ty do mnie rozmawiasz. Wróć do tego co napisałem i jeszcze raz przeczytaj, tym razem ze zrozumieniem.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:21 
Cytuj  
to forum to Gombrowicz i Kafka w jednym :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:27 
Cytuj  
Elity chińskie myślą na dekady w przód, a polskie do następnych wyborów.
W Polsce gospodarka to chore połączenie kapitalistycznego wyzysku z socjalistyczną pomocą (chociaż bardziej na miejscu byłoby przemocą), a w Chinach masz prawdziwy Wolny Rynek.
Z tego co pamiętam wydają 1%! procent PKB na zbrojenia, a i tak dościgają amerykanów. Chcą wybudować Jedwabny Szlak 2.0 który ma się kończyć w Polsce!
Amerykanie są wstanie wywołać III Wojnę Światową, rzucić nas w objęcia Putina tylko po to żeby spróbować utrzymać status hegemona.
Więc - do kurwy nędzy - jak nie kibicować Chińczykom żeby się im udało?! Wątpliwe żeby Chińczycy chcieli podbijać nowe tereny, im wystarczy, że będą się bogacili i wygrają, nie muszą na nikogo napadać.

Jeszcze Australia się mnie podoba, ale jak oni źle wybiorą sojusznika (czy Chiny czy amerykanie) to będą mieli fallouta.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2015, 18:28 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Potraktuj to forum jak Gąbrowiczowskie bratanie się z parobkiem! :)


nie no...zaliczam Cię raczej do intelektualistów, więcej wiary w siebie :wink:



pochodzenie mu ciąży. Ze dwa-trzy pokolenia muszą minąć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1315, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.