mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:52 
Cytuj  
Gadasz tam, Sławek Nowak to wzór eleganckiego polityka. W ogóle nie rozumiem czemu się do niego przyczepili o ten zegarek :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:55 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Pierdolony brudasie, jebany śmieciu ludzki.

tczewiak napisał(a):
chuj tobie i innym zwolennikom na grób.

tczewiak napisał(a):
a ty masz firmę, dzieci i nadal jesteś gównem popierającym po.

Widzę, że ostro na mózg ci coś siadło. Nefastus zaczyna przy tobie wyglądać jak tytan intelektu i kulturalnej dyskusji

Dla wychwalających agentów SB mam specjalne miejsce w sercu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:57 
Cytuj  
@Junkier
Z zazdrosci pewnie. W PO mu zreszta tez najwyrazniej zazdroscili, bo go nie bronili, tylko spuscili.
Ogolnie zgoda co do Nowaka. Dla rownowagi Schetyna wyglada tak, ze nawet 100 zegarkow od Nowaka mu nie pomoze.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:03 
Cytuj  
typowy polaczek daja 500 zl to zle. jak nie dawali nic 8 lat tylko zabierali to bylo dobrze. w dupie mam to ze to socjalizm i pod publiczke niech w koncu rzad cos zacznie dawac swoim obywatelom a nie tylko ich doic. pytanie kiedy kwote wolna od podatku zwieksza jeszcze. taka willa opierdolona przez bronka to nic. ile firm zostalo sprzedanych za bezcen. PO bralo co sie dalo tylko. azoty i ciech to tylko taka kropelka. a nowak i spolka to po austradach tak naprawde do konca zycia nie musi pewnei pracowac. tak sie bal biedak zeby przypadkiem kont jego zony nie sprawdzali i co sprawdzili? :) ciekawo czy pis zrobi gruba kreche czy jednak zacznie sprawdzac. jak zaczna sprawdzac to tvn bedzie plakal ze to zemsta ze jak tak mozna, ze to smolensk:) z checia bym zobaczyl chociaz 1 wyrok ale raczej nie ma szans bo stary uklad pewnie sie dogada z nowym.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:07 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
@Junkier
Z zazdrosci pewnie. W PO mu zreszta tez najwyrazniej zazdroscili, bo go nie bronili, tylko spuscili.

No tak to sobie też tłumaczę :(
Cytuj:
Ogolnie zgoda co do Nowaka. Dla rownowagi Schetyna wyglada tak, ze nawet 100 zegarkow od Nowaka mu nie pomoze.

Schetyna wiąże krawat jak należy i jeszcze nosi go z łezką, co stanowi ewenement w świecie polskiej polityki.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... ped%29.jpg

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:14 
Cytuj  
Jakby to Schetyna zaczyna rządził to byłaby alternatywa dla sanacyjnych rządów pisu. 8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:20 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/kryzys-imigracyjny- ... 174,s.html

--------------

a tu jebańcy chcą wkręcić resztę europy w swoją wojenke

Francja zwróciła się we wtorek z formalną prośbą do pozostałych państw Unii Europejskiej o udzielenie jej wsparcia po zamachach w Paryżu, powołując się na artykuł Traktatu Lizbońskiego mówiący o "wzajemnej obronie" w razie zagrożenia.

..."pomoc" będzie oznaczać m.in. potrzebę zaangażowania środków m.in. w Syrii, Iraku i Afryce.

--------------

Cytuj:
Przyczyną katastrofy rosyjskiego samolotu na Synaju był wybuch ładunku domowej roboty o sile rażenia odpowiadającej do 1 kg trotylu - poinformował szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) Aleksandr Bortnikow.

Cytuj:
wybuch ładunku domowej roboty o sile rażenia odpowiadającej do 1 kg trotylu

Cytuj:
trotylu

:lol:

edit: specjalnie dla Niaha dodałem emota


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 14:42 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Goatus napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Pierdolony brudasie, jebany śmieciu ludzki.

tczewiak napisał(a):
chuj tobie i innym zwolennikom na grób.

tczewiak napisał(a):
a ty masz firmę, dzieci i nadal jesteś gównem popierającym po.

Widzę, że ostro na mózg ci coś siadło. Nefastus zaczyna przy tobie wyglądać jak tytan intelektu i kulturalnej dyskusji

Dla wychwalających agentów SB mam specjalne miejsce w sercu.


Mam wrażenie, że programistami często zostają ludzie zdziczali, obcujący głównie z komputerem lub im podobnymi i nie potrafiący zachować się w sytuacjach społecznych. Na szczęście można ich trzymać w piwnicach.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Cytuj:
Przyczyną katastrofy rosyjskiego samolotu na Synaju był wybuch ładunku domowej roboty o sile rażenia odpowiadającej do 1 kg trotylu - poinformował szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) Aleksandr Bortnikow.

Cytuj:
wybuch ładunku domowej roboty o sile rażenia odpowiadającej do 1 kg trotylu

Cytuj:
trotylu


Mam nadzieje, że nie łączysz tych dwóch spraw bo będę cię miał za smoleńskiego sekciarza.

Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:32 
Cytuj  
jeszcze co do tych emigrantow. jakby sprobowac postawic sie w ich sytuacji:

1. wiadomix spierdalamy do niemiec czy szwecji bo tam jest raj.
2. nigdy nie uwierze ze srodowisko emigrantow nie wie kto od nich wspolpracuje z isis, agituje namawia itd. gdyby chcieli to by praktycznie isis nie istnialo w europie. ale wiadomix to sa nasi i w sumie to moze nawet ich popieram bo za kilkadziesiat lat to bedzie i tak nasze :)) a jak przyjada z kamera to popierdole jaki to ja jestem zly i jak zle to wplywa na islam :))
3. po co mam pracowac czy cokolwiek robic w niemczech jak ich rzad da mi wsystko :) glupi nie bede. a ze mam duzo czasu to wiadomix odpierdala i moze troche naszych porzadkow tu zaprowadzimy.


ogolnie wypierdolil bym ich wszystkich. nikt ich nie chce ani izrael ani panstwa arabskie ani usa. sa swiadomi zagrozenia. i to nie tylko militarnego ale spolecznego. a jesli przyjmowac to na zasadach typu pomagamy ci 3-4 miesiace pozniej jak nie znajdziesz pracy out. nie w glowie im by bylo paletanie sie po ulicach. dla tych pracujacych bym byl sklonny doplacac np. do mieszkania przez pierwszy rok. i asymilowac ich w sensie nie 1000 osob w 1 miejsce ale max po 2-3 rodziny do 1 miejsca. i stop. i jakiekolwiek podejrzenie o wspolprace z isis itd. out jakikolwiek wybryk out.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 14:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
2. nigdy nie uwierze ze srodowisko emigrantow nie wie kto od nich wspolpracuje z isis, agituje namawia itd. gdyby chcieli to by praktycznie isis nie istnialo w europie. ale wiadomix to sa nasi i w sumie to moze nawet ich popieram bo za kilkadziesiat lat to bedzie i tak nasze :)) a jak przyjada z kamera to popierdole jaki to ja jestem zly i jak zle to wplywa na islam :))

Ja myślę, że gdyby środowisko rdzennych białych Europejczyków chciało to przestępczość zorganizowana praktycznie by nie istniała. Ale wiadomo, jak Luigi i Guido przychodzą odebrać haracz to płacą, bo podobał im się Ojciec Chrzestny i Rodzina Soprano.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:10 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Piszpan napisał(a):
2. nigdy nie uwierze ze srodowisko emigrantow nie wie kto od nich wspolpracuje z isis, agituje namawia itd. gdyby chcieli to by praktycznie isis nie istnialo w europie. ale wiadomix to sa nasi i w sumie to moze nawet ich popieram bo za kilkadziesiat lat to bedzie i tak nasze :)) a jak przyjada z kamera to popierdole jaki to ja jestem zly i jak zle to wplywa na islam :))

Ja myślę, że gdyby środowisko rdzennych białych Europejczyków chciało to przestępczość zorganizowana praktycznie by nie istniała. Ale wiadomo, jak Luigi i Guido przychodzą odebrać haracz to płacą, bo podobał im się Ojciec Chrzestny i Rodzina Soprano.


czyli tutaj sie ze mna zgadzasz ? :) mafia to troche inna sprawa ale jesli chodzi o to np. kto jest w mafi to wiadomo :) inna sprawa z udowodnieniem swiadkami lapowkami polityka itd. w przypadku imigrantow jest to poparcie bo gdyby np. francja wiedziala ale nie mogla udowodnic jakiemus emigrantowi ze jest z isis to by nie biegal po ulicach.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:13 
Cytuj  
@Piszpan
Gdyby Kaddafi robił takie zakupy to nie musiałby się bać rewolucji w kraju, bo by jej nie było.
http://www.defence24.pl/273031,20-tys-b ... rd-dolarow


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a jesli przyjmowac to na zasadach typu pomagamy ci 3-4 miesiace pozniej jak nie znajdziesz pracy out. .


no dokładnie
oczywiście problemem może tu być znajomość języka, więc można jeszcze ich pouczyć, ale obowiązek pracy bym wprowadził- nawet sprzątanie ulic jednej i tej samej w kółko- przynajmniej byłoby czysto i jakaś korzyść dla społeczności lokalnej
jak nie chcą out

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:23 
Cytuj  
With Open Gates

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:25 
Cytuj  
Cytuj:
czyli tutaj sie ze mna zgadzasz ? :)

Myślę, że chyba trochę cię pojebało, jeśli oczekujesz od ludzi uciekających przed wojną z krajów o nieco innej kulturze i trafiających do zupełnie im obcego państwa, że będą ochoczo kablować kolesi, dla których standardem jest wysadzanie jeńców dynamitem, ucinanie głów i organizowanie masakr przy użyciu broni maszynowej w paryskich teatrach. Jeszcze piszesz, że stawiasz się w ich sytuacji?

Chciałbyś, żeby wyjebano emigrantów z Europy to napisz po prostu, że nie ma na nich kasy i masz w dupie ich los, bo takie radosne teorie jak ta powyżej to tylko przykład galopującej głupoty.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:25 
Cytuj  
Obrazek

amerykański sposób na demokratyzację Bliskiego Wschodu i Afryki


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:35 
Cytuj  
Lordyp, pomysł masz genialny ale ale... może plantacje bawełny będą lepsze ?
za dużo siedzisz przy kompie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:36 
Cytuj  
W ostatniej "Polityce" jest artykuł o wyborach w Gwatemali. Nawiązują do historii tego kraju: USA obaliło prezydenta, który chciał zagrozić latyfundystom, a tym samym naruszał interesy działającej tam korporacji amerykańskiej United Fruit Company. W radzie nadzorczej tej korporacji zasiadał brat sekretarza stanu. Potem z biznesu został szefem CIA. Oskarżyli prezydenta wolnego kraju o komunizm, zniszczyli i zainstalowali junte, która wymordowała przez 30 lat 250 tysięcy obywateli i doprowadziła kraj do ruiny. Poziom skurwysyństwa USA był niebagatelny.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 15:36 
Cytuj  
sula napisał(a):


miałem to właśnie wklejać :D

wincyj wincyj!!!! :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.