mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442, 1443 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:16 
Cytuj  
@Junkier
To o tyle zabawne, że rządzi mniejszość. Jakieś 19%. Dużo w chuj. Uroki jebanej partiokracji.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:18 
Cytuj  
Ta. Mimo wszystko dużo ludzi zapomina, że większość ludzi to... nie głosowała. A większość z tych co głosowała na PiS to tylko dlatego, że już mieli dość PO.
Ale oczywiście najbardziej widoczni są radykalni wyznawcy jednej czy drugiej opcji i z nimi się utożsamia cały 'obóz'.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:24 
Cytuj  
a ktos tej wiekszosci bronil zaglosowac? nie chcialo im sie to niech spierdalaja.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:24 
Cytuj  
Highlander - ale tu nie ma radykalnych wyznawców.
Jest za to masa radykalnych przeciwników.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:27 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Isengrim, w jaki sposób naruszam czyjąś godność? Tym, że mówię o ograniczeniu intelektualnym dość dobrze opisanym w psychologii? I tym że nie przepadam za tym u szeroko pojętego człowieka bez względu na opcję polityczną? Że wolę inteligentnego adwersarza?

Tak, właśnie w ten sposób. Nie masz żadnych dowodów na występowanie niepełnosprawności intelektualnej w grupie zwolenników PiS, mimo to świadomie deprecjonujesz tę grupę.
Cytuj:
Zgadzam się z Twoją opinią, że spór jest rozwojowy, w moim rozumieniu jednak rozwojowym jest tylko ten spór, który można opisać słowami "ja jestem ok i ty jesteś ok". Jeśli ktokolwiek uważa że jest NAJok, to to nieuchronnie prowadzi do złości, a od złości niedaleko do agresji.

Wydaje mi się że to nie tyle dyskusja, co wymiana poglądów. Dyskusja w zasadzie powinna prowadzić do pozytywnego konsensusu, o ile takowy jest możliwy. Powiedzmy "prawa wyborcze kobiet" - tu niema miejsca na kompromis - albo są, albo nie. W takich wypadkach trzeba narzucić wolę, jeśli trzeba agresywnie. W naszej kulturze agresja tez jest formą argumentacji.
Cytuj:
Nie zgadzam się z Twoją opinią, że kwestie światopoglądowe rozwijają naród. Pluralizm światopoglądowy w bezpiecznych ramach określonych nieingerującym w życie prawem jest dużo bardziej rozwojowy.

Kto miałby wyznaczać te bezpieczne ramy? I zwróć uwagę, ze prawa człowieka kiedyś też były tylko kwestiami światopoglądowymi niemieszczącymi się w ramach dyskursu.
Na soborze w Konstancji Paweł Włodkowic znacząco wyszedł poza bezpieczne ramy dyskursu, przedstawiając postulaty głęboko ingerujące w życie ówczesnych. Posunął się do gróźb bezpośredniej agresji. Ale raczej nie ma nikt wątpliwości że było warto.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:34 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Junkier
To o tyle zabawne, że rządzi mniejszość. Jakieś 19%. Dużo w chuj. Uroki jebanej partiokracji.

Ale niech sobie rządzi 95%, mają działać w granicach i na podstawie prawa. To są oczywistości, których uczą w liceum na wosie, po 3 tygodniach wałkowania tematu sądziłem, że i na forum mamy to już przerobione.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:36 
Cytuj  
czyli juz wiadomo o co chodzilo z kryzysem imigracyjnym

utworzenie w UE strazy granicznej niezaleznej od panstw czlonkowskich , stalo sie
jebani smiecie, mam nadzieje ze polska sie nie zgodzi

czyli zaczynamy mieszkac na osiedlu gdzie to ciec decyduje kto wejdzie a kto nie do twojego domu

ale widze na forum dalej brandzlowanie sie tematem TK


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:59 
Cytuj  
meterr:
RMF24: Polska nie zgadza się na Europejską Straż Graniczną
http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,1937922
3h temu

Pewnie ta cała straż powstaje, zebysmy czasem płotów nie pobudowali.


_________________
.


Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 22:13 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 22:03 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Demokracja to rządy większości zgodnie z obowiązującym prawem.
Marek: ja nie krytykuję PiSu za to co chce zrobić, tak samo jak nie popieram PO ze względu na to, czego (NIE)dokonali. Nie podoba mi się sposób w jaki to robią. Dostali mandat do rządzenia i naturalnym dla mnie jest to, że mają legitymizację. Ale w mojej (i nie tylko mojej) opinii warunkiem tej legitymizacji jest przestrzeganie prawa.

już.


nie dociera do Ciebie tok rozumowania sekty pisowskiej- albo jesteś z nami albo przeciw nam- nie ma nic pośrodku- albo lepszy albo gorszy sort
tyle i kropka

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 22:06 
Cytuj  
Czyli dokladnie identycznie jak z toba. Albo ktos jest PiSowcem, bo nie krytykuje wszystkich poczynan PiSu, jak np rozprawianie sie z mafiozami z PO, albo jest oswieconym, tolerancyjnym, inteligentnym anty-PiSowcem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 22:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Highlander - ale tu nie ma radykalnych wyznawców.
Jest za to masa radykalnych przeciwników.

Pewnie większość tutaj widzi wśród przeciwników swoich poglądów kogoś w rodzaju radykałów, ciemnotę itp. Albo sekte pisowców, albo sektę ich przeciwników.
Ogólnie teatrzyk podziału na dwie opcje trwa nadal.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 22:17 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Tak, właśnie w ten sposób. Nie masz żadnych dowodów na występowanie niepełnosprawności intelektualnej w grupie zwolenników PiS, mimo to świadomie deprecjonujesz tę grupę.

Przecież Ty jesteś na to dowodem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 22:18 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
nie dociera do Ciebie tok rozumowania sekty pisowskiej- albo jesteś z nami albo przeciw nam- nie ma nic pośrodku- albo lepszy albo gorszy sort
tyle i kropka

taa... i oczywiście wersja PO przez osiem ostatnich lat nie była stosowana


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 22:37 
Cytuj  
Najgorsze jest to, ze jak Kaczor teraz spierdoli, to za cztery lata mamy Swetru premiera.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 22:42 
Cytuj  
Cygan nie jest w stanie stworzyć partii powszechnej, szybciej SLD się przebrandowi i wróci w chwale.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 23:06 
Cytuj  
W Francji sfałszowano wybory. Według wstępnych wyników skrajna prawica nie zdobyła większości w żadnym regionie. Gorzej niż w Polsce, u nas to przynajmniej pozwolili wygrać w paru województwach PiSowi w wyborach samorządowych. :D


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 23:07 
Cytuj  
Nefastus i embe
- zerknijcie na moje posty i zauważycie ,że nie raz pisałem ,że popieram pewne działania PIS-u a nawet wyliczyłem chyba ostatnio co i jak
w przeciwieństwie do was , którzy po rządach PO widzicie TYLKO ruiny i zgliszcza

własnie o taki tok rozumowani mi chodzi - wstrzeliliście się idealnie - dziękuję :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 23:47 
Cytuj  
a mi o taki że krytyka PO w twoich oczach to pierdzielenie o zgliszczach i ruinie, jak można dyskutować ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 23:54 
Cytuj  
!3 grudnia a amerykanie wypuszczają to https://www.youtube.com/watch?v=LbduDRH2m2M . Przypadek? Nie sądzę.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 00:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ktos tej wiekszosci bronil zaglosowac? nie chcialo im sie to niech spierdalaja.


this

jedziesz jaro jedziesz!


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442, 1443 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.