mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2013, 17:31 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jeszcze tylko jedno. Z tej kasy są też dwie megazajebiste imprezy. Finałowa + woodstock.

Impreza pod hasłem „róbta co chceta”, na której nie obowiązują żadne zasady moralne, a nieletnia młodzież używa narkotyków i alkoholu. Na każdym Przystanku Woodstock promowana jest sekta Hare Kriszna (ma stałą „wioskę”). Jak wygląda ta impreza można zobaczyć wpisując w YT: Przystanek Woodstock.
;d

A co do "gwiazdeczek", ktore wystepuja za hajs na takich imprezach to na pohybel.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2013, 17:40 
Cytuj  
robal byl i mu sie podobalo.
zreszta na kazdym koncercie trafiasz na bardzo roznych ludzi.
podobnie jak na meczu.
takze, nie przesadzaj ziom ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2013, 17:41 
Cytuj  
Zrobilem kopiuj wklej z tego tekstu co zapodalem, trololo ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2013, 20:08 
Cytuj  
doceń więc, mą dobroć chłopku :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 10:10 
Cytuj  
http://www.wprost.pl/blogi/tomasz_molga/?B=2190

Cytuj:
Łącznie koszty administracyjne wynoszą w fundacji 1,6 mln zł rocznie. Wynika, więc z tego, że z każdej podarowanej złotówki Owsiak i spółka pomagają za 96 groszy, a przejadają 4 grosze. To bardzo dobry wynik. Znam, fundacje potrafiące pożreć 25-30 groszy z jednej złotówki.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 10:21 
Cytuj  
sa i fundacje zbierajace 1%,ktore kase wydaja na swoje koszty lub/i lewe faktury za reklamy spoleczne ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 10:41 
Cytuj  
Są i ludzie zbierajacy na konkretne np. dziecko po czym okazuje sie to ściemą i przez takie chustwa rodzi się nieufność.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 17:54 
Cytuj  
http://iktomaracje.pl/2013/jak-jurek-ow ... #more-4885
to teraz na odwrot ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 18:20 
Cytuj  
Cytuj:
I jeszcze jedno. Przed każdym finałem, w trakcie którego zbierane są dziesiątki milionów na chore dzieci pojawia się ta cholerna dyskusja. Dyskusja, której nie rozumiem. Nie rozumiem, dlaczego Kościół, Terlikowski, prawica i ktokolwiek chce krytykować działalność tej fundacji i słuszność akcji. Nie słyszę podobnej krytyki w przypadku Janiny Ochojskiej i PAH-u, w przypadku Caritasu, Polskiego Czerwonego Krzyża, Góry grosza czy żadnej innej tego typu akcji lub organizacji charytatywnej. Przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – zawsze. Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Owsiak jest lewicującym pupilkiem salonów i za samo to jest pręgierz na prawicy z automatu, tak jak na "Caritas" u lewaków. Nie ma co wydziwiać, tak było jest i będzie.
Po drugie jest lewakiem z misją. Jak Rydzyk dla lewaków. No pasaran i chuj.
I cała ta dyskusja o WOŚP jest tak naprawdę emocjonalną wojną lewaków i prawaków, bez potrzeby mieszania w to racjonalnych argumentów. To powód do walki i tyle. Nie musi być logiczny czy prawdziwy, wystarczy że jest.
Zresztą Owsiak też potrafi podkręcić atmosferę, najpierw tekst o eutanazji, a teraz że zmieni geriatrię jak nikt wcześniej... trolling 10/10

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 19:16 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Cytuj:
I jeszcze jedno. Przed każdym finałem, w trakcie którego zbierane są dziesiątki milionów na chore dzieci pojawia się ta cholerna dyskusja. Dyskusja, której nie rozumiem. Nie rozumiem, dlaczego Kościół, Terlikowski, prawica i ktokolwiek chce krytykować działalność tej fundacji i słuszność akcji. Nie słyszę podobnej krytyki w przypadku Janiny Ochojskiej i PAH-u, w przypadku Caritasu, Polskiego Czerwonego Krzyża, Góry grosza czy żadnej innej tego typu akcji lub organizacji charytatywnej. Przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – zawsze. Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Owsiak jest lewicującym pupilkiem salonów i za samo to jest pręgierz na prawicy z automatu, tak jak na "Caritas" u lewaków. Nie ma co wydziwiać, tak było jest i będzie.
Po drugie jest lewakiem z misją. Jak Rydzyk dla lewaków. No pasaran i chuj.
I cała ta dyskusja o WOŚP jest tak naprawdę emocjonalną wojną lewaków i prawaków, bez potrzeby mieszania w to racjonalnych argumentów. To powód do walki i tyle. Nie musi być logiczny czy prawdziwy, wystarczy że jest.
Zresztą Owsiak też potrafi podkręcić atmosferę, najpierw tekst o eutanazji, a teraz że zmieni geriatrię jak nikt wcześniej... trolling 10/10


No dokladnie!

Poza tym kazdy potrzebuje jakiejs swietosci. Wiedzial o tym juz Lenin i stworzyl partie na wzor religii.
"Ludzie postepowi" na zle slowo o Owsiaku reaguja prawie z taka zloscia jak katole na zle slowo o KK.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 19:22 
Cytuj  
Owsiak powiedział tylko, że powinno zacząć się dyskusje o eutanazji i tyle. Żeby wprowadzić jakieś ramy prawne. Jestem za, za podobnym system jak w holandii jestem przeciwny.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 19:42 
Cytuj  
Celebryta nie "mówi tylko" ale tworzy narrację.
Wymiana poglądów opartych o argumenty to XIX wiek.
To że się zgadasz z eutanazją całkowicie, połowicznie czy na krzyż, dziś nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Albo się zgadzasz, albo nie. Argumenty nikogo nie interesują.
Prawdopodobnie dlatego, że większość uczestników "debaty publicznej" nie jest w stanie pojąć konsekwencji swoich poglądów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:07 
Cytuj  
...ale za przeproszeniem ki chuj wam do tego czy ktos chce zyc jako warzywo do konca zycia czy nie? To samo w przypadku aborcji, decyzja powinna nalezec do osoby ktorej to dotyczy, a nie czarnej armi albo jarcia ktory wspolzyje z kotem.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:08 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
...ale za przeproszeniem ki chuj wam do tego czy ktos chce zyc jako warzywo do konca zycia czy nie? To samo w przypadku aborcji, decyzja powinna nalezec do osoby ktorej to dotyczy, a nie czarnej armi albo jarcia ktory wspolzyje z kotem.

this


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:18 
Cytuj  
Któryś z was ma ochotę na terminala?
Nie?
To na chuj dyskusja?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:21 
Cytuj  
Widze ze zrozumiales o co pije.... tak bede mial ochote jesli do konca zycia bede przykuty do wyra, nie bede potrafil wytrzec sobie sam dupy i bede jedynie studnia bez dna dla swoich dzieciakow. Nikomu innemu oprocz mnie nic do tego, ty tego nie chcesz? Jaruś? Dyrektor R.? Chuj wam w dupe, nie wasz to interes.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:35 
Cytuj  
Jeśli nie jesteś warzywem, gdyż wtedy mógłbym zrozumieć czemu rzucasz gównem na lewo i prawo, to zacznij brać lekarstwa które psychiatra tobie przypisał.

Nie wiem czemu piszesz w liczbie w mnogiej, gdyż akurat ja debilu jestem za - ograniczoną do konkretnych przypadków i każdy byłby sprawdzany indywidualnie przez jakieś kolegium lekarskie - eutanazją. Dopuszczanie eutanazji lub aborcji z powodu ciężkiej sytuacji materialnej to już mistrzostwo, nic tylko zabierać dowód, żeby taki beton jak ty nie mógł głosować.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:39 
Cytuj  
Wymienilem cie z nicka ze tak sie poruszyles i nie zakonczyles na jednolinijkowcu jak zwykle? I to ja jestem betonem bo wg mnie powinna byc to indywidualna sprawa, a nie cweli z kk do ktorego wspolnoty nawet nie naleze?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:42 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Wymienilem cie z nicka ze tak sie poruszyles i nie zakonczyles na jednolinijkowcu jak zwykle?


post wcześniej niż Isegrim, ja też coś tam napisałem o eutanazji więc dodałem 2 + 2 i wyszło mi 4 :(


Ravushimo napisał(a):
I to ja jestem betonem bo wg mnie powinna byc to indywidualna sprawa, a nie cweli z kk do ktorego wspolnoty nawet nie naleze?


Tak, i to niebezpiecznym dla otoczenia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 00:44 
Cytuj  
Ok.

Do edyty: Wymienilem 3 osoby w poscie, nie byles zadna z nich.

Edyta moja: ok widze juz do czego pijesz, ale nie bylo to skierowane do ciebie chodz lekko odmienne zdanie jednak mamy.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.