mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 21:59 
Cytuj  
redzik napisał(a):
Messiah napisał(a):
Pisze tutaj posty,zeby uświadomic niektorych bezmózgów

Wypierdalaj sadzic krzaczki i uswiadom swoja starą.



choryś ? :-?

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 21:59 
Cytuj  
Powiem to tak i zakończę tym mój udział w dyskusji:

Serwer Moongate można przyrównać do siatki przestępczej. Melantus łamie prawo stawiając piracki serwer i biorąc za to kasę. Wy kupujęcie od niego nielegalne usługi i zgadzacie się na to co oferuje ten nie działający zgodnie z prawem przedsiębiorca.

Mówienie o tym co powinien robić a czego nie jest dla mnie samo w sobie hipokryzją. Widzicie ja uważam Melantusa za przestępce i mnie osobiście to zwsia co wy myślicie o jego moralności. Sami dokładacie się do przestępstwa i niejako czerpiecie z tego zyski. To chyba podpada pod "współudział"? Dla mnie wszyscy zbtnio się nie różnicie, bo albo tolerujecie przestępstwo, albo wręcz się do niego dokładacie(jak GM).

W waszej sytuacji mówienie o powinnościach Mela wzglęgem graczy wydaje się po prostu śmiesze.

Jak dla mnie EOT i chciałbym żebyście wszyscy przyjęli do wiadomości moje zdanie i nie zaczynali o tym dyskusji bo jak dla mnie to wszystko jest klarowne.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 22:02 
Cytuj  
Niby klarowne ale 16 stron samo się nie zrobiło...ehhh


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 22:19 
Cytuj  
+++!!! SAMI WIECIE KTO ;-) To CHUJ !!!+++

Tak dla rozluznienia atmosfery.... :D :D
Na temat sie nie wypowiadam bo szkoda slow. :-(


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 23:27 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 22:39 
Cytuj  
@up
nie powiem czegos odkrywczego: "Doprawdy?"


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 23:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
+++!!! MELANTUS To CHUJ !!!+++

Tak dla rozluznienia atmosfery.... :D :D
Na temat sie nie wypowiadam bo szkoda slow. :-(

Ja bym uwazal co pisze, sa juz ludzie z wyrokami sadowymi za zniewazanie kogos via Inet...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 23:23 
Cytuj  
Jesli pozwie mnie do sadu czlowiek legitymujacy sie dowodem osobistym na nazwisko (imie cokolwiek) "Melantus" i udowodni przed sadem ze chujem rzeczonym nie jest to moge miec nawet 10 wyrokow.

Bo teraz to ja moge powiedziec ze "Melantus" to moje wymyslone imie dla misia z dziecinstwa i nagle zapragnalem podzielic sie z uzytkownikami tego forum ze zawsze mialem go za kawal chuja. :-)
Pozatym smiem twierdzic ze "czlowieka o tysiacu nickow" nie zabardzo ciagnie do jakiegokolwiek sadu. :-)

Ale w sumie to niekulturalne bylo wiec zmienilem (Tylko niech ktos nie pisze ze mnie J.K.Rowling pozwie - prosze).

Quote niech zostanie dla potomnych. :-)

OOO!!! Jednak chyba nie mam przejebane :-)

OPERA: Ritorno D’Ulisse in Patria, La
Role: Melanto (Melantus) - Soprano


Jakby co to on jest chujem ;-) ;-) ;-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 23:36 
Cytuj  
Najbezpieczniej mowic "Wydaje mi sie ze jestes chujem" w przeciwienstwie do prostego "ale z ciebie chuj" nie ma paragrafu na to pierwsze i wszystkie sady polski moga ci skoczyc :)


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 23:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
...Bo teraz to ja moge powiedziec ze "Melantus" to moje wymyslone imie dla misia z dziecinstwa i nagle zapragnalem podzielic sie z uzytkownikami tego forum ze zawsze mialem go za kawal chuja...


przedszkolak?

zebys bylo jasne: wierzysz w to co piszesz? zyjesz w swiecie wlasnej wyobrazni? czy po prostu sobie jaja robisz... zamorduj kogos i powiedz, ze nie wiedziales ze to czlowiek, bo myslales ze to twoj mis z dziecinstwa i nagle zapragnales go zanożować bo to kawał chuja... albo jeszcze lepiej, zamorduj kogos i przebierz za misia - powiesz potem, jak cie zlapia, ze byl przebrany jak go dźgałeś w szyję...

kurwa - co ja wypisuje..?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 23:48 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
ostatnie 5 postów


nie lecz kopleksu niższości kosztem tych biednych, pokrzywdzonych przez melaniusa i los, ludzi. nie widze zadnych przeslanek, dla ktorych akurat ty mialbys im mowic co i gdzie mają pisać. a w ogole to kim ty jestes?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 23:51 
Cytuj  
Nie o straszenie mi chodzilo, kiedys albo Ice albo Laren sie odgrazal ze za podobne oblegi kogos z naszego (mmorpg.pl) szacownego grona pozwie...
Stad moj post.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 00:01 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
kiedys albo Ice albo Laren sie odgrazal ze za podobne oblegi kogos z naszego (mmorpg.pl) szacownego grona pozwie...
Stad moj post.


ostatnio bylo głośno o typie, ktory zgwałcił i zamordował dziewczynę, a potem żądał od jej rodziców 70tys. zadośćuczynienia za nazwanie go zwierzęciem.

tak mi sie (znow te misie) skojarzyło...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 00:04 
Cytuj  
Pewnie peena kona lub mnie :p Znaczy tylko domyslam sie bo nie pamietam juz co na nich obu pisalem :P

swoja droga mis pwns :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 00:16 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Pewnie peena kona lub mnie :p Znaczy tylko domyslam sie bo nie pamietam juz co na nich obu pisalem :P

swoja droga mis pwns :)

Pudlo, bo mnie ^_^

Prawdopobnie grozil mi Laren, bo z nim sie tak mocno scialem przy temacie SWG. Pamietam ze Bestia i Fergi wtedy interweniowali heh

edit:
pamietam ze sie wtedy bardzo przejalem tym faktem, natychmiast zajalem sie sprawdzawniem na ile ta grozba jest realna ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 00:28 
Cytuj  
lol :P
myslalem ze cos w trakcie flamow konrador-mmogspot albo ktoregos z moich flamow ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 00:46 
Cytuj  
Laren sie obrazil i sobie poszedl w efekcie tej scysji... a ja narazilem sie wszystkim SW fanboy'som.
Tak, ale wtedy nauczylem sie ze lepiej uwazac na to co sie pisze bo roznie mozna trafic. 8)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 14
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 06:23 
Cytuj  
pewnie była nierentowna :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 09:23 
Cytuj  
Ktos powiedzial ze placimy abonament za pixele...

Chcecie powiedziec ze place abonament na _tego_ pixela? :o
Pixel Huragan do tablicy! :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 09:37 
Cytuj  
ale amm polewke z was .. ciekawe ile z was korzysta z pelni legalnego oprgramowania :P jesli wszyscy to chwala wam, ale podejrzewam ze wiekszosc krzykaczy i filozofow stad jedzie na pirackiej windzie :P

zartow nie dosc .. dalej macie filozofie - zjeb innego nie daj mu zarobic .. stare jak swiat i ciagle smieszne :P

fakty :
-byla sprawa w sadzie, odrzucona, czy tam wygrana przez mela
-chlopaki z mg jada na trialu - ktory nie ma ogranicznika na freeshardy i nie jest nigdzie zabroniony jego download z oficjalnej stronki - to juz problem oficjeli :]
- za cala gre na MG nie musisz placic ani zlotowki (co w wasze zalosnie male mozdzki nie chce wchodzic, wy po prostu jedziecie na pewniaku ze 90 % graczy placi bajonskie sumy) prawda taka ze gra tam gro ludzi ktorych ledwo stac na net ... albo nienawidza kliamciarskich serwerow :]
jesli ktos cos zabuli to naprawde swieto ;]
-mel nie kradnie- wykorzystuje luke prawna ... jak to robia prawie wszyscy adwokaci (zupelnie legalnie)
-za abonament zaplaciliscie (obojetnie na jaka gre) o niebo wiecej niz ja kiedykolwiek za gre na mg :PPP(kto tu naprawde placi za gre rotfl)

jest jeszcze pare .. niemam glowy do tego ... czemu bronie mg ? bo jest fajny ? nie.. kiedys byl fajny (kupa wolnosci, mozna bylo powiedziec kurwa bez obawy ze zjawi sie jakis palant w tunice i cie zjailuje) teraz tam jest rygor i restrykcje .. kulturka kuzwa ... ciagle niewiem po co :(


mam po prostu zajebista polewke z ludzi tryskajacych zolacia ;]
i centralnie nic nie mozecie zrobic .. wszystko jest zgodne z prawem (ktore jak wiemy jest dosc liche) mozecie bluzgac, mazac gownem ekran i iptem lizac go w tym topicu ... mg bedzie istnial ....

a ja sie bede smial do rozpuku :)

edit : fajne forum, bede czesciej odwiedzal .. tak sie dawno nie usmialem z nadzianych leszczy placacych co miesiac :))) moze cos zarobie :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 09:52 
Cytuj  
Widac nie dorosles do tego by myslec o placeniu za gre abonamentu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.