mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:00 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Nestor ty mowisz do Huragana, ze nie ma odwagi aby wyjechac... rownie dobrze jak moge napisac nie masz odwagi aby zostac??

I tak mozemy w nieskonczonosc, pozatym znowu wyolbrzymiasz piszesz cos o polskim rzadzie i o teletubisiach... Skad ty to wziales, chyba z kosmosu.
Akurat jakby ktos sie z tego smial to bym sie smial razem z nim...

ja caly czas mowie o tym co bylo... I jest mi naprawde przykro jak widze jak nasz terazniejszy rzad niszczy to co wywalczylismy potem i krwia...

Oni sie utozsamiaja z tymi co walczyli ale Polske osmieszaja, niestety.


http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,4183061.html

Dosyc glosno o tym bylo.

Oczywiscie ze nie mam "odwagi" zeby zostac. Czarni walczyli z bialymi w stanach aby zniesc niewolnictwo, a ja nie mam czasu na to zeby walczyc o to samo ze swoim szefem. Nie mam "odwagi" pracowac za 1/4 tego co moja praca jest warta, placac "tylko" polowe kosztow zycia za granica. Nie mam "odwagi" pracowac na samochod 4 razy dluzej, bo i w polsce, i na zachodzie kosztuje tyle samo. Nie mam "odwagi" pracowac z ludzmi, ktorzy beda szukali kazdej okazji zeby mnie upierdolic i starac sie wepchnac na moje stanowisko. No i na koniec nie mam odwagi pracowac w firmie ktora zajmuje sie tym co mnie zupelnie nie interesuje, tylko dlatego zeby pracowac gdziekolwiek.

Zachodnie firmy oferuja pomoc z zakwaterowaniem, szkoleniami i cala robota papierkowa jesli ty zgodzisz sie do nich przyjechac. Firmy u nas robia ci łaske jesli chca cie zatrudnic. Takie jest moje odczucie.

@Hurgan, lol. Ty i twoje zmywaki.

Pracuje w jednej z najbardziej prestizowych firm w swojej branzy (IT, zeby nie bylo ze kebab), i jest mi tu calkiem niezle. Masz jakas traume zwiazana ze zmywakami? Musiales odharowac swoje, czy jak?
Polski 'przemysl' zwiazany z 'rozrywka elektroniczna' stara sie dopiero podniesc, stanowisk albo nie ma, albo jest konkurencja setki ludzi, ktorzy zgodza sie pracowac za psie pieniadze zeby gdziekolwiek pracowac. Ja cenie swoj czas i umiejetnosci. Nie mam pojecia dlaczego mam zgadzac sie aby pracowac za mniej. To jakis nowy trend jest? Jak ktos dostaje 1500 na reke zamiast 6000 to jest bardziej trendi, patriota i leet, czy jak?
Swego czasu takich ludzi sie nazywalo frajerem, ale najwyrazniej męczeństwo i ubóstwo to teraz cnoty sa w polsce, widac papa rydzyk sieje ziarno grubo i zbiera plony.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:03 
Cytuj  
futrol napisał(a):
dwie blizniaczki. miejsce: jedna w niemczech, druga w polsce. czas: wspolczesny. Akcja - spotkanie po paru latach i widac od razu, ze mieszkanka niemiec wyglada lepiej, mlodziej, zywiej w porownaniu do mieszkanki polski.


Jest tylko jedna mala roznica :)

Obrazek

i to jest wystarczajacy powod by zostac w Polsce :)


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 21:07 przez Lil, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:07 
Cytuj  
Od kiedy to w polsce sie wina (poza kelerisem) pija ?:)

Serio huragan, ty jestes taki ciemny czy tylko takiego udajesz? Bo jak na goscia, ktory ma wlasna firme, to zachowujesz sie jak 15latek, ktory stara sie udowodnic swoje racje, albo przynajmniej zdyskredytowac oponenta przy kazdej mozliwej okazji, nie baczac na kontekst.

Jak chcesz zeby cie ludzie zaczeli traktowac powaznie, to moze popracuj troche nad soba ;-)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:09 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Od kiedy to w polsce sie wina pija ?:)


no wiesz, nie kazdy lubi piwo z Biedronki za 1.50 zl :) Ale wspolczuje jesli cie tylko na takie stac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:09 
Cytuj  
Te foto, to oryginalnie bylo Europe <> USA, ale co tam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:10 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Tylko dlatego ze ktos nie jest pieprzonym dorobkiewiczem a gleboko wierzacym patriota...

Tylko dlatego ze cenie to co mam... Cenie Polske, dlatego ze cenie ludzi ktorzy poswiecili zycie abys ty mogl godnie zyc... To juz musze byc chory??

Nie - dlatego, że wyzywasz ludzi...

Cytuj:
A co ci dala Anglia...

Nic. A co mi dała Polska? Nic. Co mi zabrała Polska? Połowę majątku rodzinnego za czasów komuny, a teraz bierze kupę kasy na spedalonych pijaków żyjących na garnuszku państwa - a ja mam na to zapierdalać.

Cytuj:
Plan marshala obejmowal Niemcy ktore wywolaly taka wielka tragedie, zniszczyly pol europy... Ale Polski juz nie objal...

Gdzie ty się o wielki patrioto tej historii uczyłeś? U rydzyka czy w wyższej szkole biznesu bez stresu?

Cytuj:
Zreszta nie bede dyskutowal z ludzmi twojego pokroju, w ktorych nie ma ani krzty ducha patriotyzmu.

Nie tobie oceniać czy jestem patriotą.

Cytuj:
Ktorzy zagubili podstawowe wartosci...

Przeżyć, utrzymać rodzinę, wychować dzieci. To są podstawowe wartości.

Cytuj:
Bog

Sram na "boga" i wszelakie religie.

Cytuj:
Ojczyzna

A co ma to do wyjeżdżania?

Cytuj:
kolego

Nie jesteś moim kolegą. Nie znam cię. Na bycie kolegą trzeba sobie zasłużyć.

Cytuj:
Tak bylo od zawsze

O rly?

Cytuj:
ciekawy jestem czy w Szkocji naprzyklad ktora tez latami jak Polska walczyla o wyzwolenie. Sa takie blazny pokroju ciebie i jeszcze kilku osob na tym forum...

Ortografia, gramatyka, nie ma co - patriota.

Cytuj:
Ale jakos masowo nie opuszczali Szkocji by wyjechac do Angli na zarobek

No za czasów bravehearth to walczyli.
Hmmm, a w ostatnich latach (ostatnie stulecie)... śmiem twierdzić, iż się mylisz. Mocno.

Cytuj:
bo maja honor i sa z tego dumni

Ja też mam utwory Honoru na płytce i iPodzie. Jestem z tego dumny.

Cytuj:
Ja gardze ludzmi ktorzy gardza Polska i tym co im dala

Co mi dała Polska?

Cytuj:
Wielu znanych Polakow utozsamia sie z Polska (chodzi mi o sportowcow).

Muzycy też. Na przykład... mandaryna.

Cytuj:
Skoro ty jak i inni tutaj nie utozsamiaja sie z Polska

Ja zapewne utoższamiam się ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

Cytuj:
gardza Polska tradycja

Co to Polska tradycja? Przepierdolić pół majątku na wesele? Najebać się co weekend? Wspominać jak to było kiedyś i robić z siebie wiecznego nieudacznika?
Może mam śpiewać kociewskie przyśpiewki? Wstąpić do zespołu tańca ludowego? Orzełka sobie narysować na czole?

Cytuj:
polskimi korzeniami

Co to są Polskie korzenie?

Cytuj:
Jezdzcie Angolom i innym buty calowac, moze wam sie uda... a moze bedziecie zwyklymi parobkami gardzonymi w nie swoim kraju i mimo wszystko tego wam NIE ZYCZE.

Jedni jeżdżą całować buty za 25kzł miesięcznie inni całują Portugalczykom, Amerykanom, Niemcom, Francuzom, Koreańczykom i .... tym wstrętnym Anglikom za 800zł w Polsce.
Inni mają to szczęście, że ich rodzina pomogła im wystartować i mogli otworzyć swoją firmę, zdobyć wykształcenie.

Cytuj:
Pozdro dla normalnych

Kto jest normalny? Masz na to złotą definicję?

Cytuj:
Patriotyzm a Fanatyzm

No właśnie zachowujesz się jak fanatyk...

Cytuj:
Zaslepienie a Pamiec o Bohaterach

Nie tak dawno temu jeszcze bohaterami dla Polaków był Szarik i czterej pancerni.

Cytuj:
Nie znasz mnie nie oceniaj. Popatrz na siebie pewnie nawet do spowiedzi nie chodzisz bo po co?? Wartosci Religijne tez sa pewnie "be"

Jakby ci to powiedzieć. Nie każdy musi być wierzącym.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 21:14 przez kamilus, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:11 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Te foto, to oryginalnie bylo Europe <> USA, ale co tam.


przejdz sie kiedys na niemiecka lub angielska plaze to zobaczysz ze jest tak samo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Serio huragan, ty jestes taki ciemny czy tylko takiego udajesz? Bo jak na goscia, ktory ma wlasna firme, to zachowujesz sie jak 15latek, ktory stara sie udowodnic swoje racje, albo przynajmniej zdyskredytowac oponenta przy kazdej mozliwej okazji, nie baczac na kontekst.

Przecież on tyle ma (o ile to jest ten sam gość co miał nick Huragan wcześniej)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
Huragan ty nie potrafisz odpowiedziec na czyjs post bez zachowywania sie jak skonczona menda?

Huragan trolluje, a wy sie na to lapiecie i dostarczacie mu rozrywki. Podobnie jest z kaka20, tyle ze on swiecie wierzy w to co mowi. Przykre.

Tczewiak-czokobo: Bardziej sie nie dalo pociac postow i wycinac zdan z kontekstu? Forum filipinki jest tam ->


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:19 
Cytuj  
cypis mnie rozgryzl :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nestor napisał(a):
Serio huragan, ty jestes taki ciemny czy tylko takiego udajesz? Bo jak na goscia, ktory ma wlasna firme, to zachowujesz sie jak 15latek, ktory stara sie udowodnic swoje racje, albo przynajmniej zdyskredytowac oponenta przy kazdej mozliwej okazji, nie baczac na kontekst.

Przecież on tyle ma (o ile to jest ten sam gość co miał nick Huragan wcześniej)...


Oto nasz emo huragan.

Obrazek

Data urodzenia: 1971-01-14

http://grono.net/users/945882/detail/


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:21 
Cytuj  
cypis: musiałem wybacz :D
Obawiam się, że patriota-historyk miałby problem z przyswojeniem gdybym mu konkretnych odpowiedzi/pytań nie przyklejał do konkretnych fragmentów jego wypowiedzi.

Atherius: na pewnym innym forum pisał o swoich problemach w gimnazjum więc... ;) Chyba, że to zbieżność nicków...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:24 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Jest tylko jedna mala roznica :)
[img]
i to jest wystarczajacy powod by zostac w Polsce :)


widzisz jaka bieda? nawet jedzenia polki nie dostaja, niemka by zdrowe dzieci urodzila

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:25 
Cytuj  
futrol napisał(a):
widzisz jaka bieda? nawet jedzenia polki nie dostaja, niemka by zdrowe dzieci urodzila


Umrzyj !

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Bog

Sram na "boga" i wszelakie religie.


a później się dziwicie że ludzie mają ateistów za kretynów

tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Ja gardze ludzmi ktorzy gardza Polska i tym co im dala

Co mi dała Polska?


Jak to co? obywatelstwo hehe
A poważnie, gdybyś urodził się np w chinach wtedy może wiedziałbyś za co

tczewiak napisał(a):
Cytuj:
Zaslepienie a Pamiec o Bohaterach

Nie tak dawno temu jeszcze bohaterami dla Polaków był Szarik i czterej pancerni.


Chciałeś napisać "bohaterami"

futrol napisał(a):
Lil napisał(a):
Jest tylko jedna mala roznica :)
[img]
i to jest wystarczajacy powod by zostac w Polsce :)


widzisz jaka bieda? nawet jedzenia polki nie dostaja, niemka by zdrowe dzieci urodzila


Nie obraź się (ta jasne), ale argument co najmniej kiepski. Rzeczywiście jedząc w McDonaldzie można urodzić zdrowe dziecko :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 21:54 
Cytuj  
Chiny to raczej zly przyklad , jescze tak z 7-10 lat i wszyscy beda im zapalki podawac :) , chciales raczej napisac : Korea polnocna :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 22:34 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
...Nie tak dawno temu jeszcze bohaterami dla Polaków był Szarik i czterej pancerni.


Teraz to masz przesrane, od Szarika to sie odpie....


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 22:49 
Cytuj  
..wa mac .. czlowiek z roboty wyjdzie, na godzinke tenisa skoczy (laaaans), a tu 4 strony flame'u przybyly ;)

kkkk20 napisał(a):
Rzadza pieniadza i wladzy przeslonila im widok na swiat, niewazne bylo czy swoj czy nie...


Zadza ... to od zadania a nie od rzadu.

kkkk20 napisał(a):
A co ci dala Anglia... I reszta tej watahy?? Plan marshala obejmowal Niemcy ktore wywolaly taka wielka tragedie, zniszczyly pol europy... Ale Polski juz nie objal...


Plan Marshala mial warunki - jednym z nich bylo jednoczenie sie i tworzenie wspolnych struktur. A mysmy byli juz polaczeni - tyle ze z ruskimi. W gruncie rzeczy racje masz, bo Jalta to tez USA+UK+ZSRR, ale badz dokladny.

Merytorycznie jutro - z domu sie nie bede pierdolami zajmowal ;)

PS. Do krowy - czy krowa miewa jakies inne zrodla informacji niz youtube ? :) Bo juz z 50 filmikow tu wkleiles.

A teraz CSI:LV na TVP2 i lulu .. narra

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 22:59 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A teraz CSI:LV na TVP2 i lulu .. narra


CSI:NY dużo lepsze, nie mogę znieść tego gostka z rudymi włosami w LV


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 23:00 
Cytuj  
Plan Marshala, o ja Cie nie pierdole.

Legend poraz kolejny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.