mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 23:30 
 
tylko uważaj by sie nie chwalić kolegą ;)


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 06:39 
 
tczewiak napisał(a):
Szadhujku - nikomu rowa lizać nie muszę. Po prostu kolega z zawodu...

A po polsku?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 10:25 
 
@Highlander - jeden z lepszych kotow jakie ostatnio widzialem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 11:25 
 
Cytuj:
A po polsku?

Journalist, журналист


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 11:46 
 
tczewiak napisał(a):
Cytuj:
A po polsku?

Journalist, журналист


Cieeezki zawod ... ile to sie czlowiek napic musi ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 12:18 
 
Raczej nachodzić, nabiegać, nawysilać, naściemniać, nakłamać i nadal gówno zarabiać. Zrezygnowałem jak naszą gazetę (za komuny najwiekszą na pomorzu) wykupił super express i kazali pisać o sensacjach onry...

Kominek najwyraźniej nie zrezygnował, a swoje wolne zdanie i frustrację wylewa na blogu.
Jak już jednak wspomniałem jest to profesjonalista i dzięki temu jego czyta się z przyjemnością.
Teksty kałrejdża to takie popłuczyny ino.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 12:25 
 
tczewiak napisał(a):
Raczej nachodzić, nabiegać, nawysilać, naściemniać, nakłamać i nadal gówno zarabiać. Zrezygnowałem jak naszą gazetę (za komuny najwiekszą na pomorzu) wykupił super express i kazali pisać o sensacjach onry...


Jak rozne potrafia byc opinie nt. pracy dziennikarza - niesamowite. Spedzilem w tym zawodzie ponad 2 lata i wspominam je bardzo milo. Dosc luzne godziny pracy (zbiorka rano, deadline na teksty i to wszystko :P), ciekawa praca, niezle i zajebiscie opodatkowane pieniadze (dla niewtajemniczonych - koszty uzyskania przychodu dla wierszowki (czyli "zł/znak") wynosza 50% ... generalnie jako pismak placilem podatki mniej wiecej od polowy tego co zarabialem :P).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 12:37 
 
Dopóki robiłem w GłosW to było zajedwabiście - telefon do kumpla w celu uzyskania 3 minutowej relacji z imprezy, ściemniona recka aby wypełnić kolumnę. 3h pracy dziennie. Super. Jak zostaliśmy przejęci przez SE... Masakra. Wszystko źle, za mało sensacyjnie. Do każdego artykułu trzeba było układać ideologię. Mi nie odpowiadało niszczenie ludziom opinii czy nawet życia - jakimś durnym artykułem, do którego potem zostanie wydane szablonowe sprostowanie w niewidocznym miejscu.

Patrząc w jakim kierunku idą teraz "renomowane" wydawnictwa - myślę, że wielu dziennikarzy do zadowolonych nie należy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:15 
 
tczewiak napisał(a):
Dopóki robiłem w GłosW to było zajedwabiście - telefon do kumpla w celu uzyskania 3 minutowej relacji z imprezy, ściemniona recka aby wypełnić kolumnę. 3h pracy dziennie. Super. Jak zostaliśmy przejęci przez SE... Masakra. Wszystko źle, za mało sensacyjnie. Do każdego artykułu trzeba było układać ideologię. Mi nie odpowiadało niszczenie ludziom opinii czy nawet życia - jakimś durnym artykułem, do którego potem zostanie wydane szablonowe sprostowanie w niewidocznym miejscu.

Patrząc w jakim kierunku idą teraz "renomowane" wydawnictwa - myślę, że wielu dziennikarzy do zadowolonych nie należy.


Zawsze mozesz pojechac do robala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:16 
 
Lub zajmować się programowaniem...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 14:14 
 
Znaczy sie zrezygnowales z przyczyn ... ekhem ... etycznych ? :)

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 14:21 
 
No i wyszło na to, że gazeta, w której pracowałeś, tczewiak, była fabryką idiotów, jeżeli wypróżniła na świat ciebie i kominka.
Przejrzałem twoje wiadomości i nie mogę na ich podstawie uznać, że zajmowałeś się kiedykolwiek pisaniem profesjonalnych tekstów (ewentualnie dziennikarzem może być każda osoba, której umiejętności pisarskie są na poziomie liceum, bo niegramatyczność twoich niektórych post'ów może rozbawić, szczególnie w połączeniu z samozachwytem, jakim tutaj ociekasz).


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 15:04 
 
Qraczek napisał(a):
Znaczy sie zrezygnowales z przyczyn ... ekhem ... etycznych ? :)


Hmmm i tak, i nie ;)
Głównym powodem było to, że moim zawodem jest programowanie. Dziennikarstwo wyszło jakoś tak przy okazji. Dla jaj wziąłem udział w konkursie wp, wygrałem, dostałem praktyki, a potem pracę.
Po przejściu redakcji do SE realnie mi się to nie podobało.
Nie lubię jakoś pisać tekstów dla idiotów. "Fatalny stan kamienic". To jeden nagłówek po zmianie przez "korektora" (to w SE taki antycenzor) z... "Miasto wyremontuje starówkę".
Nie zezwoliłem na zmianę treści artykułu powołując się na moje prawa autorskie i musiałem wypierdzielać ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 18:48 
 
Rage mnie troszke uprzedzil prawde powiedziawszy - mialem zamiar to napisac.

Oczywiscie - Kominek to profesjonalista i dlatego jego teksty sie tak dobrze czyta. Inna sprawa, ze to straszny gnoj dziennikarski i nikt by czegos takiego nie opublikowal pod swoim nazwiskiem. Ogolnie to nie mam szacunki dla anonimow.
W tym Rage i Komin sa podobni. Obaj niezle pisza i obaj pisza rzeczy pod ktorymi normalnie by sie nie podpisali.

A co do dziennikarstwa Tczewiaka to ROFL. Wyjebali cie z roboty za to, ze nie umiales pisac po polsku, zaslaniajac sie prawami autorskimi. Ot co.
L2Gramatyka, potem matura od nowa i gazetka szkolna, a nie udajesz mega żurnaliste z Glosu Wybrzeza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 19:12 
 
Najpierw mnie do tej roboty przyjęli zysiu ;)
Komin nie opublikował by tego pod własnym nazwiskiem ze względu na poprawność polityczną. Nikt by mu tego nie przepuścił przez "korektę" (albowiem cenzury już nie ma).

Krowiego placka widzę tylko w cytatach. Nie pisuje jakoś ciekawie. Dlatego nadal uważam, iż porównanie jest chybione.

A moja gramatyka? Jest chujowa, ubolewam nad tym :D
Gdy jednak pisze się cokolwiek poza łama forum to po prostu tekst po napisaniu się czyta i poprawia. Chociaż teraz to już wiele poza "kurwa" i "twoja stara" nie sklecę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 20:50 
 
Skończcie już tę rozmowę, bo jeśli jeszcze raz zobaczę, w jaki sposób tczewiak oblizuje jaja kominkowi to się wyrzygam.
Dziennikarz...chyba jakiś nieurodzaj intelektualistów musiał panować wtedy, skoro ludzi spod gryfa od pługa i wymion odrywali, sadzali przed klawiaturą i kazali pisać artykuły do gazet.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 21:30 
 
I po Chuj wchodzicie w dupkę kałrejdza, pomyśli ze jest dobry pójdzie do szkoły tam go wyśmieją i przeczytamy w gazetach " czy do tej tragedii musiało dojść "


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 00:13 
 
Cytuj:
" czy do tej tragedii musiało dojść "


Nie, nie musiałeś sie rejestrować na tym forum ;/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:05 
 
Dzisiaj z nudów poczytałem swoje wiadomości i muszę przyznać, że był to przyjemnie spędzony czas. Nie ma co ukrywać, mam smykałkę do pisania, chociaż nie ciągnie mnie w stronę bycia publicystą...ale prozaikiem, nim mógłbym być.

Zapraszam do lektury, najlepiej od tych najwcześniejszych.

Muszę w przyszłości zebrać wszystkie swoje teksty, abym mógł je dzieciom pokazać, o ile się ich dorobię. Sinistralis, nie masz ochoty wchłonąć materiału genetycznego najwyższej jakości ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 30 sty 2008, 12:58 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:22 
 
CouRage napisał(a):
Dzisiaj z nudów poczytałem swoje wiadomości i muszę przyznać, że był to przyjemnie spędzony czas. Nie ma co ukrywać, mam smykałkę do pisania, chociaż nie ciągnie mnie w stronę bycia publicystą...ale prozaikiem, nim mógłbym być.

Przeczytalem pare twoich postow i pewnie moglbys byc prozaikiem. Jak kazdy. Lepper tez wydal ze dwie ksiazki. Publicysta? Oczywiscie, gazetka w twoim gimnazjum pewnie ma wolne etaty. Popracuj jeszcze pare lat nad warsztatem, zasobem slow i ich uzyciem i masz etat w "Pani domu" jak banku. Gdy juz osiagniesz pelnoletniosc nie zapomnij sie podzielic swoim materialem genetycznym z ludzkoscia. IQ nie masz zbyt wysokiego, wiec nie polecam banku spermy, ale mozesz dostarczyc cennych informacji na temat wielu zaburzen psychicznych. Moze dzieki tobie nauka odkryje gen narcyzmu, sklonnosci do szukania poklasku w internecie przez liche prowokacje i potrzeby zwracania na siebie uwagi(chociaz moze rodzice cie porzucili i to jest problem czysto psychiczny) ludzi rownie malo inteligentnych jak ty. Moze tez sie okazac, ze to nie geny tylko trauma po tym jak tata dotykal cie w miesjcach intymnych. Tak czy inaczej jestem przekonany, ze twoja egzystencja wniesie duzo wartosciowych rzeczy do rozwoju naszej cywilizacji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.