mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 15:15 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
candidoser napisał(a):
z tego co widze, wlasnie nie tylko w korei. Powyzszy tekst (Meysa) jest wziety z http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/ab ... ofuse.html

Jezeli tego nie zmienia, to moga sie cmoknac w pompe.


Zaraz zaraz. Czy mi się wydaje, czy właśnie zostały zrujnowane wszystkie teorie i plany dotyczące zarabiania na D3 za pomocą RMAH... ? :|

Nie będzie willi , samochodów , koksu i dziwek dla najbardziej 'skilled' graczy sprzedających 'uber loot na RMAH' ? Oh my gosh ! To ci niespodzianka :P

Widzę w mojej szklanej kuli za to jak Blizzard robi w przyszłości cash shop-y w grach i wrzuca tam masę niepotrzebnego crap-u (cosmetic itemy, jakieś skrzydełka , mini-pety i inne bzdury oraz xp potki i increase drip potki) i / lub masę DLC (typu 1 mały dodatkowy level do Diablo) ,a cały myk polega na tym ,że można "zarabiać" na te pierdoły przez RMAH (ofc tu za każdą transakcje Blizz bierzę %) albo płacić bezpośrednio CC.

Co najlepsze gracze będą zachwyceni i będą otwierali usta na cały ten shit wypuszczany 'tyłem' przez Blizza.

Tym sposobem - można wydawać gry w pełnej cenie boxa 60$, i zarabiać na DLC i RMAH a w przypadku MMO jeszcze na subskrypcji.

Hahaha


W Activision-Blizzard siedzą mistrze pod wzgledem tego jak doić kasę :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 15:45 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Bardziej ogarnięci będą sellowali na black-markecie a z tego zawsze są pieniądze w MMORPG ;]

Racja z jednym zastrzeżeniem. Diablo 3 to nie mmorpg ;/

Chociaż biorąc pod uwagę to na czym polegają dzisiejsze mmorpg i w którym kierunku idą to różnica nie jest duża. I tu i tu napieprza się instancje i ubiera "hipka" w ciuszki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 16:18 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
z tego co widze, wlasnie nie tylko w korei. Powyzszy tekst (Meysa) jest wziety z http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/ab ... ofuse.html

Jezeli tego nie zmienia, to moga sie cmoknac w pompe.


Dobra, wytlumacze jak dla debila.

Pieniedze bedzie sie wyplacac na konto Paypal minus podatek dla blizzarda.
Proste, nie?

Niestety nie, zawsze znajdzie sie jakis cwaniak ktory jest za glupi zeby ogarnac zalozenie paypala albo za skapy zeby oddac danine blizzardowi.
I zalozmy ze taki cwaniak domaga sie wyplaty tego co ma na koncie bezposrednio od blizzarda. A sam blizzard nie chce miec nic wspolnego z wyplacaniem i obracaniem prawdziwa waluta, end of story.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 18:14 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Dobra, wytlumacze jak dla debila.
(Ciach - jakies fantazje, bez podania zrodla)


Znaczy tlumaczysz sam sobie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 18:26 
Cytuj  
exodus napisał(a):
candidoser napisał(a):
z tego co widze, wlasnie nie tylko w korei. Powyzszy tekst (Meysa) jest wziety z http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/ab ... ofuse.html

Jezeli tego nie zmienia, to moga sie cmoknac w pompe.


Dobra, wytlumacze jak dla debila.

Pieniedze bedzie sie wyplacac na konto Paypal minus podatek dla blizzarda.
Proste, nie?

Niestety nie, zawsze znajdzie sie jakis cwaniak ktory jest za glupi zeby ogarnac zalozenie paypala albo za skapy zeby oddac danine blizzardowi.
I zalozmy ze taki cwaniak domaga sie wyplaty tego co ma na koncie bezposrednio od blizzarda. A sam blizzard nie chce miec nic wspolnego z wyplacaniem i obracaniem prawdziwa waluta, end of story.


Cwaniaki to będą handlować w taki sposób jaki był w d2 czyli przez stronki. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 18:47 
Cytuj  
Ale jaki bedzie sens handlowania przez stronki? Masowe sprzedawanie moze tak, w koncu odpada oplacanie prowizji, ale kupno, nah, po co masz kupowac przez jakies 3rd party narazajac sie na wyciek danych/przekrety etc. jak mozesz wszystko zrobic w bezpieczny sposob przez RMAH. Imho handel poza gra bedzie ograniczony do minumum i pewnie zwyczajnie nieoplacalny - nie bedzie popytu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 19:12 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Ja od Ciebie nie kupie bo się wkurwi*** że ktoś dostał 2 invity a ja zero mimo iż mam 5 kont :P . Do kafejek chodziłem robić hardware test...


Ja pojechałem dalej :) Rok temu napisałem do kuzyna w stanach aby założył mi 5 kont battle.net z różnych IP (gość dużo jeździ więc załapałem się na rejony NY, CA, WA DC itp).

W sprawie konta D3 już nie piszcie, zostało sprzedane więc sprawa nie aktualna.


Jak tak zrobiłeś to szacun dla Ciebie i kuzyna:) Należy Ci się konto:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 20:22 
Cytuj  
Sorry ale jedno pytanie - wpłacę im na konto 50$ i skąd wiem, że one tam są? Przecież blizz może je zajumać a na koncie zostawić wirtualne $. Skoro nie można sobie tego przelać z powrotem na konto no jak ktoś ma się połapać, że jego kasa wciąż tam jest? Blizz dostaje real cash, wypłaca sobie ten real cash$ a nam na koncie zostaje wirtualna kasa bo przecież i tak jej nie możemy ruszyć?

Czy to jednak z tą wypłatą kasy dotyczy tylko Korei??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2012, 21:25 
Cytuj  
To będziesz miał na serwerze blizza 50$, które będą wyglądały jak dolary a w rzeczywistości to eurogąbki.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 19:52 
Cytuj  
Nah, za wczesnie imho. Za to 30 kwietnia albo 30 maja to juz w cholere realna data. Na razie niech rozesla 100k zaproszen dla EU :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 20:10 
Cytuj  
roball napisał(a):
Premiera 30 marca.

source?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2012, 20:13 
Cytuj  
http://www.facebook.com/ULTIMAPL?sk=wall

Czekacie na Diablo III i denerwuje was że nikt nie zna daty premiery?
My ją znamy - 30 marca.

Imho bullshit, nie wierze w zadne daty podawane przez sklepy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 00:54 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
http://www.facebook.com/ULTIMAPL?sk=wall

Czekacie na Diablo III i denerwuje was że nikt nie zna daty premiery?
My ją znamy - 30 marca.

Imho bullshit, nie wierze w zadne daty podawane przez sklepy.

zamowilem sobie kolekcjonerke u nich za pobraniem, przemysle jeszcze sprawe na spokojnie, zobacze, jak bede stal z kasa i zmienie na zwykla najwyzej.
a jakby mialo wyjsc 30tego marca, to bym sie calkiem,calkiem cieszyl ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 01:18 
Cytuj  
ceny gier blizza rozpierdalaja ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 07:00 
Cytuj  
Jesli chodzi o ultima.pl , to jak tego sklepu nie lubie , to co trzeba im przyznac ze dat premiery nie podaja nigdy jak nie sa ich pewnie w 100% , takze ja uwazam ze to nie jest fake info.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 07:19 
Cytuj  
Ehh, nigdy za duzo powiedziane, mieli czasami podane pare dat, ktore byly zle, albo w ogole ich nie powinno bylo byc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 08:01 
Cytuj  
Byloby to w calkowitej sprzecznosci z tym co ostatnio pisal Bashiok, ze nigdy nie ujawniaja tych dat retailersom. Moim skromnym zdaniem to bujda (oparta zapewne na podstawie zdjecia zrobionego niedawno w jakims sklepie z grami we Francji). Poczekajmy do 9 lutego, bedzie wtedy kolejna konferencja i ogloszenie wynikow finansowych za Q4 2011 - moze cos powiedza.. :p

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2012, 09:05 
Cytuj  
Toc to czysty zabieg marketingowy, byle przyciagnac klientow.


_________________
flidais#2625

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 11:57 
Cytuj  
Jako koncern z USA dba o klientów z USA najpierw. afaik nie było żadnej fali inv dla Europy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 12:03 
Cytuj  
Europa w nastepnych tygodniach...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.