mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 16:03 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
http://youtu.be/82jIapielQo


No to mnie rozjebało. True Story :D.

BTW ten flmik "you will die, we promise" sprawił, że się napaliłem i to ostro:D. Starożytni na hellu na ppl8 albo krypta pod cmentarzem - nawet szkielet potrafi dać wpierdol:D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 16:19 
Cytuj  
Ja jedna postacia, ktora troszke zjebalem od strony buildu i ktora zrushowalem gre podchodzilem (na lvl nizszym niz 70 z tego co pamietam) do Starozytnych kilkadziesiat razy (ten ktory uzywal Leapa mial mnie na hita :) ) a w koncu udalo sie dzieki znajomemu bo jaj juz nie mialem sily i bylem mega wkurwiony i kilkudziesieciu Miksturom Superwzmocnienia wyrzuconym przed walka na ziemie....


Jesli mi Blizzard zapewni ponownie taki poziom trudnosci i takie wrazenia oraz koniecznosc zaangazowania oraz taka satysfakcje jak sie w koncu cel taka ostacia z handicapem osiagnie to powiem ze dali rade. Tylko ze szczerze w to watpie niestety, chociazby ze wzgledu na to ze w d3 postaci sie "zjebac" nie da.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 16:22 
Cytuj  
Czyli kupujesz D3 jednak?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 16:30 
Cytuj  
W dzien premiery na 100% nie, troche ze wzgledu na cene.

W dodatku nie zlapie sie na padajacy prze tydzien BattleNET i bugfest jakim bedzie gra po premierze (BO BEDZIE przy takiej becie jaka jest) plus zanim kupie chcialbym widziec jak bardzo i i jak szybko gra zamieni sie w botfest, spamfest i Ah zostanie sfloodowane przez firmy i farmerow oraz czy i jak Blizzard bedzie z tym walczyl.

A szczescie mam znajomego, ktory kupuje jak leci od Blizzarda... uzyczyl mi konta BN do pogrania w SC2, Cataclysm to uzyczy tez do pogrania w D3 i testow wiec bede widzial na biezoca co sie dzieje. :)

Natomiast jesli gra okaze sie w sumie dobra to tak miesiac po premierze kupie sobie jakies uzywane konto za kilkadziesiat zlotych pewnie zeby sobie pograc. Ale to tylko jesli multi bedzie spelniac moje standardy HnS a te sa wysokie - single sobie przejde za frajer. :)

Taki jest plan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 17:31 
Cytuj  
Po co w ogóle interesować się d3 skoro jest wspaniały path of exile, NIE ROZUMIEM, hehz.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 17:38 
Cytuj  
Jakie dywagacje na temat diablo, lol.

Przy premierze SC2 bnet nie padl jakos specjalnie, a to bylo dawno temu, wiec infrastruktura jest przygotowana.

Cena boxa SC2 w wielu sklepach to dalej kolo 200pln. Na arregro da sie kupic klucze taniej, ale i tak kosztuja tyle co normalna, swieza gra, w dzien wydania.

Bugi - D3 jest w becie od tak dawna, ze nie sadze aby w dniu wydania byly jakies powazniejsze bledy, ktore by wplywaly w znaczacy sposob na rozgrywke. To nie jest MMO.

NARZEKANIE ze w D3 nie da sie zjebac buildu to jedna z najglupszych i najbardziej masochistycznych rzeczy jakie ostatnio slyszalem. Koniecznosc przechodzenia 70-xx leveli od nowa bo sie zle rozlokowalo punkty to idiotyzm, blizzard zdal sobie z tego sprawe, ale polakowi nie dogodzisz.

Swoja droga Kabra, zakladajac ze jestes juz dorosly, jak musisz robic tak szeroko zakrojone plany zeby zaoszczedzic paredziesiat PLN, to moze powinienes przemyslec swoje zycie, kariere i priorytety?


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 17:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W dzien premiery na 100% nie, troche ze wzgledu na cene.

kupisz max tydzien po premierze, cena nie spadnie (znaczaco) do dodatku

w ogole tak sie buntujesz i walczysz z blizzem a chcesz kupic ich gre? :p


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 18:11 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
W dzien premiery na 100% nie, troche ze wzgledu na cene.

kupisz max tydzien po premierze, cena nie spadnie (znaczaco) do dodatku

w ogole tak sie buntujesz i walczysz z blizzem a chcesz kupic ich gre? :p

O ile czasem się z Kabrą zgadzam to trochę sorry Kabra śmieszne jest ,że robiłeś taki mega krucjatę jaka to chujowa gra ,a teraz będziesz kupował.

Ogólnie spoko każdemu się może zmienić ale naprawdę mieszałeś D3 z błotem - to nie była zwykła krytyka.

Po kilkadziesiąt złotych to nie sądze ,że kupisz Acc btw no chyba ,że spędzisz sporo czasu polując - gry Blizza trzymają cenę szczególnie na początku (bo np. WoW acc chodzą za groszę ,no ale po tylu latach).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 21:49 
Cytuj  
Kurwa ale macie problemy lolz.

1. Dalej uwazam ze gra jest ogolnie chujowa - nic sie nie zmienilo, musieli b zredesignoswac mnostwo elementowi zmienic podejscie "ogolne" zebym napisale ze zapowiada sie zajebiscie. Napisalem tylko ze jesli ten caly Inferno bedzie mial poziom Hella z D2 to moze i bedzie warto pograc. Bo Hell w D2 byl fun.

2. Nestor to juz wogole n/c... ta oczywyscie BN bedzie chodzil idealnie jak sie rzuci 2 miliony ludzi naraz do logowania bo Blizzard to cudotworcy kodu sieciowego i beda potrafili ominac FIZYCZNE OGRANICZEIA internetu (LOLZ), bugow nie bedzie bo Blizzard ma taki zajebisty QA ze nie musza potem wcale wydawac 14 patchy (w tym przez tydzien po premierze patch co dwa dni) a beta zawierajaca 2h contentu pozwoli wyeliminowac bledy ze wszytkich aktow i zrobic dobry balans w endgame i PvP - kpisz kurwa?
O poziomie rozbudowania i "buildach" (w cudzyslowie bo srednio to cos co Blizzard wymyslil da sie nazwac buildem jak 90% robione jest automatycznie i wlasciwie decydujesz tylko o kolorze animacji skilla) nie chce mi sie raczej z toba rozmawiac - wybacz. Napisze ci tylko ze tu nie chodzi o respeca/brak respeca tylko core design gry. Ale na serio nie chce mi sie o tym rozmawiac z fanbojem, ktory zaraz mi napisze ze wplyw na postac mniejszy nawet niz w Dungeon Siege 3 to najlepsze co spotkalo HnS.

Do tego wlazenie mi do portfela - CHUJ cie obchodzi jak i na czym oszczedzam, jesli telefon do kumpla "podaj passwordy" (ktore zreszta znam wiec to bedzie raczej "ejh za 1h sobie che pograc ok? THX" ) to dla ciebie szeroko zakrojone plany to nusze to powiedziec ze jestes jebniety i koniec i polecan wiecej kontaktow z ludzmi. A cena mnie w sumie jebie jaka bedzie na allegro po pol roku bo kupie (ewentualnie) konto, od kogos - chociazby dlatego zeby Blizzard na mnie nie zarobil ani centa. Bo im sie nie nalezy imho - i chuj takie mam zdanie. Jakby byl pirat to bym sciagnal bez krepacji i sie tym pochwalil.
Tak wiec primo - chuj cie interesuja moje finanse i secundo - fanboj more plz ale bezemnie.

Pograc pogram bo why not pozatym lubie poznac to na co narzekam. Pozatym pisalem wielokrotnie ze jestem wielkim fanem HnS i gram we wszytkie jakie wychodza - chociazby dla testu czy rzeczywiscie sa takie chujowe jak sie zapowiadaja.

Atherius --> tak jest wspaniale PoE i w nie bede gral "hardcorowo". Pisalem ci juz jako slasher do casualowego popykania D3 moze sie sprawdzic bardzo dobrze. Jako gra na dluzej (a takiej szukam) - nie widze atm opcji niestety. Za bardzo okrojone, za bardzo dumbed down - sorry. Nie moja liga.

Mam nadzieje ze wyjasnilem (gry nie kupuje, pogram i ocenie ostatecznie - zapowiada sie na crap i nie wierze ze "nowy" Blizzard jest w stanie zrobic choc w polowie gra tak zajebista jak D2 - a mnie sie gust za bardzo nie zmienil a to ze rynek sie zmienil i gry sa robione pod hamburgerow z bonusowym chromosomem i azjatow (main target blizza) to mnie JEBIE) wszytkie watpliwosci i jutro nie zobacze artykulu na pudelku ze "Kabraxis jednak kupuje D3!!" Bo powyzsze posty tak wygladaja tbh.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 22:05 
Cytuj  
I tak każdy kupi, ja kupię na pewno.

A niby czemu D3 ma być crap? Póki co to PoE i inne podobne zapowiadają się na crap. Ale spoko, ludzie już wiedzą po 2h grania w becie, że to będzie crap. Zatrudnijcie się dla jakiegoś poważnego czasopisma albo zostańcie analitykami.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 22:07 
Cytuj  
a zes przyjebal z tym 'ograniczeniem fizycznym' kabraxis :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 22:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a zes przyjebal z tym 'ograniczeniem fizycznym' kabraxis :)

Twierdzisz, zatem, ze ograniczona ilosc serverow jest w stanie przetworzyc nieograniczona liczbe zapytań ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 22:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
I tak każdy kupi, ja kupię na pewno.

A niby czemu D3 ma być crap? Póki co to PoE i inne podobne zapowiadają się na crap.


Zalezy czego oczekujesz. Mnie sie od premiery D2 gust sie zbytnio nie zmienil i nie jara mnie kolorowa, swiecaca, zrobiona w artstyle WoW papka dla azjatow (design itemkow) gdzie uzywasz skilla i wali sie pol sciany bo tak jest "fajnie". Oczekuje pelnoprawnego, glebokiego, rozbudowanego BARDZIEJ niz gra sprzed 10 lat HnS z rozbudowana i ciekawa itemizacja, z ciekawym rozwojem postaci i pelna customizacja buildu. D3 mi tego nie da - PoE tak w dodatku w lepszej grafice. Pisalem juz o tym zreszta. I wiem to na 99,9% (pozostaje cud albo nie wiem co).

Poprostu mam swoje wymagania wieksze niz bardzo dobra animacja i CGI (bo to jedyne rzeczy w ktorych blizard jest nadal dobry) i mam swoj wyrobiony gust w ktorym artstyle blizzarda (nawet nie poszczegolnych gier bo ich kazda gra wyglada tak samo bo nic innego nie potrafia zrobic - chodzi o styl ogolny) a tym bardziej casualizacja i okrajanie elementow gry sie poprostu nie miesci. To juz poprostu absolutnie nie jest moje Diablo i nie mam zamiaru sie przystosowywac bo sa inne gry, dla mnie lepsze i inne firmy, rowniez lepsze.

Nie watpie ze gra sie sprzeda i zostanie obwolana osmym cudem swiata - krzyzyk na droge. Simsy tez sie sprzedaja, CODy i kazdy dodatek do WoW i wielu uwaza te gry za mekke i medyne i wogole niz innego nie istnieje i nie ma konkurencji. Enjoy ale ja wysiadam.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 22:53 
Cytuj  
Ja tam nie kupię. Także proszę bez uogólniania. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 23:16 
Cytuj  
ja nie rozumiem za bardoz afery o kolory, D2 nie byl jakis wielce mroczny. Gry blizza nigdy zbyt mroczne nie byly.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 23:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja nie rozumiem za bardoz afery o kolory, D2 nie byl jakis wielce mroczny. Gry blizza nigdy zbyt mroczne nie byly.

Tu naprawde nie chodzi o kolory. Tu chodzi o design.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 23:32 
Cytuj  
No D1 było w miarę. Ofc bez przesady ale mimo wszystko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 05:53 
Cytuj  
Kabraxis ty serio nie musisz sie tutaj tlumaczyc dlugimi.postami dlaczego gry nie kupujesz, bo kazdy i tak ma to w chuju. A jak jeszcze nie zalapales ze cie laduja pod hydrant to wspolczuje i zycze dalszych godzin tlumaczen...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 07:52 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Twierdzisz, zatem, ze ograniczona ilosc serverow jest w stanie przetworzyc nieograniczona liczbe zapytań ;s.


twiedze zatem, ze po sc2/wow sa w stanie okreslic i wyskalowac ilosc potrzebnego sprzetu.
i z tego co wiem to maja troche pieniedzy na ewentualne inwestycje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:19 
Cytuj  
Ja już się pogubiłem, Kabraxis uważasz że najlepsze gry na świecie to Rift i GW2, a D3 i TERA jest do dupy ?
Czy możesz Kabraxis napisać dużego posta na ten temat, najlepiej z uzasadnieniami opartymi na przykładach ?
Czekam niecierpliwie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.