mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:15 
Cytuj  
jax napisał(a):
ale amm polewke z was .. ciekawe ile z was korzysta z pelni legalnego oprgramowania :P jesli wszyscy to chwala wam, ale podejrzewam ze wiekszosc krzykaczy i filozofow stad jedzie na pirackiej windzie :P


Zieeef. Bylo walkowane nie raz. Pozatym to koronny argument kazdego frisardowca. Bylo, bylo, bylo... Zero inwencji.

jax napisał(a):
edit : fajne forum, bede czesciej odwiedzal .. tak sie dawno nie usmialem z nadzianych leszczy placacych co miesiac :))) moze cos zarobie :P


To w koncu jestesmy banda nadzianych leszczy, czy tez nierobami co tylko wsciekaja sie ze jeden uciekl z szeregu szarakow?
Rozdwojenie jazni czy siak?

Edit:
BTW za 1,2k ktore ktos tu powolywal, jako wydane na ten caly Moongate to ja moge sobie na legalu grac na oficjalnym serwerze dokladnie 20 miesiecy. I mam pewnosc ze nikt mi nie skasuje postaci bo tak, GM jak sie do mnie odzywa to mowi "w czym moge sluzyc?", moge sobie whinowac na oficjalnym forum i nikt mi za to nie da bana i mam pewnosc ze nagle nie pojawi sie znajomek GMa ktory dostanie god mode "bo tak"...

Wiec kto tu jest frajerem? Nie trzeba wysokiego IQ zeby odpowiedziec sobie na to pytanie.


Ostatnio edytowano 8 mar 2006, 10:22 przez KromeR, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:20 
Cytuj  
Jax ty sobie nie wyobrazasz jakie napady smiechu mamy my czytajac to co piszesz, szkoda slow, selfowange sobie robisz;>

Anyway nie wiem o co chodzi astanielowi, czlowieku, w tym topicu sie masa rzeczy wyjasnia mi udowadnia, nie wiem czy czyatles poprzednie watki o ice i moongate. Wg mnie swietny topic, przynajmniej nie bedzie juz innych bezsensownych zakladanych przez nie wiadomo kogo, wnioski sie wysnuly i jest 310!


Posty: 14
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:21 
Cytuj  
jax piszesz jakbys sam nie wybulił ładnej sumki na donate :P


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:21 
Cytuj  
przynajmniej sie cieszymy nawzajem jacy my jestesmy fajni kolesie :]


_________________
im bardziej bluzgacie tym bardziej jestescie smieszni ;]

jax


Posty: 2
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:26 
Cytuj  
Fakt jest taki, że wszyscy tu obecni wieżą, że każdy kto gra na mg placi melowi :o :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:28 
Cytuj  
henio napisał(a):
Fakt jest taki, że wszyscy tu obecni wieżą, że każdy kto gra na mg placi melowi :o :lol:

Nie wszyscy, tylko Ci najglupsi...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 14
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:34 
Cytuj  
Ja nie dałem ani złotówki, a widząc co mel robi z shardem nie żałuję. Ten flame jakby go trochę ruszył możliwe że na kilka miechów graczom moongate się polepszy :) Ale każdy kto zna moongate odpowiednio długo wie że nie ma tam czegoś takiego jak status quo. :)


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
ano .. cos za cos ....
ktos kiedys powiedzial (nie jest pewne kto,moze nie byl zbyt madry ale powiedzenie przetrwalo)

... oddajcie cesarzowi co cesarskie, a bogu to co boskie ...


_________________
im bardziej bluzgacie tym bardziej jestescie smieszni ;]

jax


Posty: 14
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:42 
Cytuj  
jax, od razu widać że ateista :P to według ewangelii słowa Jezusa. :)
Cobyś nie powiedział flame odniósł skutek. Na razie lepiej trochę przystanąć i przyjrzeć się rozwojowi wypadków.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:51 
Cytuj  
Ateizm nie ma nic wspolnego z brakiem podstawowego wyksztalcenia i znajomosci podstaw kultury europejskiej, rowniez tej ateistycznej.

Coraz wiecej ignorancji ubiera sie w roznorakie "piorka". Chociaz moznaby stad wysnuc wniosek ze skoro jax jest ignorantem w jednej dziedzinie to czemu nie mialby byc tez w innych...


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:58 
Cytuj  
hola stary nie przeskakuj do konkluzji .. nigdzie nie pisalem jakie sa moje poglady/ oraz nie chwale sie wiedza w zadnej z wymienionych przez ciebie dziedzin .. a ty walisz po oczach ignoranctwem ...

powiedzmy sobie ze wiare omijam lukiem dopoki ludzie nie zaczynaja mi ja wpychac na sile, kazdy robi to na co ma ochote - a do stwierdzania kto jest ignorantem a kto nie prawdopodobnie nie masz kwalifikacji mistrzu ...

btw wg twojego rozumowania jesli jestes ignorantem w dziedzinie mechaniki kwantowej to zakladamy ze jestes ignorantem rozwniez w innych .. ja dziekuje ... moze wroc do Lucasa z prosba o wiecej mocy ;]


_________________
im bardziej bluzgacie tym bardziej jestescie smieszni ;]

jax


Ostatnio edytowano 8 mar 2006, 11:05 przez jax, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:03 
Cytuj  
jax napisał(a):
ano .. cos za cos ....
ktos kiedys powiedzial (nie jest pewne kto, moze nie byl zbyt madry ale powiedzenie przetrwalo)

... oddajcie cesarzowi co cesarskie, a bogu to co boskie ...


Wystarczy za komentarz...

jax napisał(a):
...mistrzu ...


Tak padawanie?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:16 
Cytuj  
Wytrenuj go kromer ;p masz moje zezwolenie ;)
Jak nabierze doswiadczenia i rozumu moze byc z niego calkiem niezly troll :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:18 
Cytuj  
Dont Feed The Troll. Przynajmniej nie publicznie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 19
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:21 
Cytuj  
ee .. znaczy ze wiesz kto to powiedzial .. albo w to wierzysz ... idac dalej Dobra Ksiega , przetrwala w nienaruszonym stanie 2000 lat abys teraz dal swiadectwo prawdzie ....

ja biedny chcialem zazartowac a chce mi sie plakac ...

czy ty sluchasz Radio Maryja ? i pewnie placisz abonament ;] jak za gry online :P

poruszylem temat dla zartu - widze zrobilem blad wchodzac komus na odczucia religijne - wiecej tego nie zrobie - wejdz na cos innego, niemam ochoty klocic sie z fanatykami ... to nie jest wcale smieszne ...


_________________
im bardziej bluzgacie tym bardziej jestescie smieszni ;]

jax

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 11:37 
Cytuj  
Nie sil sie, takich jak Ty a nawet i lepszych od Ciebie bylo tu pelno. I zaden nie wzbudzil naszego politowania, wiec i Tobie sie nie uda.
Marnujesz swoj czas malinowy chlopcze...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 14
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 12:46 
Cytuj  
holy shit, tak dobrego flamu długo nie widziałem, emocje jak podczas walki bokserskiej ( o ile nie walczy gołota)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:24 
Cytuj  
dobrego ? :<< ja bym tego topicu nawet flamem nie nazwal :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 14
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:32 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
dobrego ? :<< ja bym tego topicu nawet flamem nie nazwal :<
no końcóweczka mocna, zresztą nie o to chodzi by być non stop na pełnych obrotach.... Swoją drogą rzeczywiście, czyżby poziom kultury osobistej internautów wzróśł? :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:34 
Cytuj  
raczej poziom dyskusji upadl :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.