mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 15:20 
Cytuj  
Nie wiem czym tu się podniecać. Z naszego punktu widzenia, a myślę że tylko nasz interes powinien nas interesować nie US, no chyba że wszyscy tutaj mają dowody amerykańskie to nie mam pytań, kto wie w końcu to mmorpg.pl hehe.

Im mniej takich szkodników naszych interesów w us tym lepiej. Koleś mówi wprost, że powinni mieć w dupie reszta świata i skupić się na sobie, a Polacy mu przyklaskują lol. Komentarze pod tymi filmikami idealnie pokazują jak marketingowcy mogą łatwo wyprać co niektórym mózgi i pitolą bez zastanowieniu po złapaniu haczyka.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 15:27 
Cytuj  
Przeciw interwencjonizmu nie jest równoznaczny z posiadaniem reszty świata w dupie. Jest to bolesne ze ludzie nadal tego nie rozumieją.

A co do Ron Paula, uważanie takie filmiki za propagandę tylko pokazuje kompletny brak jakiejkolwiek wiedzy na jego temat.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 16:57 
Cytuj  
Odejście us od roli światowego policjanta to godzenie w nasze Polskie interesy. Więc jeżeli w tym punkcie się nie zgadzamy to dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie powiedziałem, że koleś nie ma racji patrząc od strony us itd, ale powiedziałem, że ludzie tak się zaślepili tymi filmikami opowiadającymi jaki to klawy koleś z muzyczką itd, pierdolą 3 po 3 bez zastanowienia, no chyba że to fanboyska polonia z us.

Swoją drogą spot wyborczy to nie marketing i propaganda? haha

Generalnie /care jakiś staruszek, któremu nie dali dojść do głosu choć było blisko. Już biegnę uczyć się jego biografii, masz równo pod głową? Czy fapujesz się do tych filmików i sam tworzysz ten kanał? lol

Dla mnie eot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 17:53 
Cytuj  
usa vs rosja to juz stare czasy, chiny jako nowa potęga gospodarcza, militarna i technologiczna, a w tle indie z podobnym potencjałem i technologicznie korea, więc usa pozostaje nadal terroryzować bliski wschód i może w przyszłości afrykańskie państwa z free zasobami bo to ich jedyna szansa, jednak wcześniej musi zniknąć ze stołka obama.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 18:01 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Odejście us od roli światowego policjanta to godzenie w nasze Polskie interesy. Więc jeżeli w tym punkcie się nie zgadzamy to dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie powiedziałem, że koleś nie ma racji patrząc od strony us itd, ale powiedziałem, że ludzie tak się zaślepili tymi filmikami opowiadającymi jaki to klawy koleś z muzyczką itd, pierdolą 3 po 3 bez zastanowienia, no chyba że to fanboyska polonia z us.

Swoją drogą spot wyborczy to nie marketing i propaganda? haha

Generalnie /care jakiś staruszek, któremu nie dali dojść do głosu choć było blisko. Już biegnę uczyć się jego biografii, masz równo pod głową? Czy fapujesz się do tych filmików i sam tworzysz ten kanał? lol

Dla mnie eot.


Spot nie jest wyborczy. Parę miesięcy temu sam dobrowolnie odszedł od polityki, mimo ze mógł kontynuować jako congressman.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 16:42 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/moze-ujac-nie-moze- ... 446,s.html
brawa dla kontrolerów, trzeba tępić złodziei, awanturujący się chujek zasłużył na kopa w ryj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 18:19 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Nie wiem czym tu się podniecać. Z naszego punktu widzenia, a myślę że tylko nasz interes powinien nas interesować nie US, no chyba że wszyscy tutaj mają dowody amerykańskie to nie mam pytań, kto wie w końcu to mmorpg.pl hehe.

Im mniej takich szkodników naszych interesów w us tym lepiej. Koleś mówi wprost, że powinni mieć w dupie reszta świata i skupić się na sobie, a Polacy mu przyklaskują lol. Komentarze pod tymi filmikami idealnie pokazują jak marketingowcy mogą łatwo wyprać co niektórym mózgi i pitolą bez zastanowieniu po złapaniu haczyka.


Zamiast od razu do podniecenia, to moze najpierw troche logiki? Nikt tu nie mowil o interesie Polski to raz.
Komentarz byl, ze to JKM amerykanskiej polityki, co mija sie ze stanem faktycznym o lata swietlne i do tego sie ustosunkowalem.

Dwa, skoro juz zeszlo na inne tory, to ze zaden to nasz wielki interes. Jak mi pokazesz korzysci z inetersu w Afganistanie i Iraku, to moze bedzie mozna cokolwiek mowic o interesach...USA ma w dupie Polske, tak jak mialo w zasadzie zawsze i pierdolenie glupot o wspanialej przyjazni i wspolnych interesach to przejaw braku wyciagania wnioskow z faktow. Dla nich wspolne interesy, to jak moga nam GMO opchnac, albo naszymi rekami sie wysluzyc w zamian za uscisk dloni prezesa... Jebanych wiz nie mozmemy wyzebrac...tak jakby pare tysiecy polakow robilo im roznice, kiedy milony meksykancow napierdala im przez granice po benefity.

Trzy dla Ameryki, to co propopnuje RP byloby wybawieniem w dlugim horyzoncie, ale to przecietny Joe z Arizony, walacy wiesmaki od rana do wieczora i glosujacy na tego, ktory mu wiecej obieca, zrozumie dopiero wtedy, jak jego wnuki beda zmuszone uczyc sie mandarynskiego, zeby miec jakas wizje kariery wieksza niz stanie po zasilek do welfere office. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 18:42 
Cytuj  
odnosiłem się do komentarzy na youtubie, pod niektórymi filmikami z tego kanału.

Dyskusja nad kolesiem, który w gruncie rzeczy jest nikim na szachownicy i w żaden sposób nie zapisał się jakoś w historii decydujących ruchów, to podniecanie się. Czemu nie porozmawiamy o panu zenku z warzywniaka?- no ale to moje zdanie. Ja jak już mówiłem dla mnie eot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 21:16 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=3

Tak trochę z dupy, ale naszła mnie myśl, że kraje gdzie nie ma totalnej chujozy w Europie to... monarchie... Mimo, że lewicowe w dużej mierze to jakoś sobie radzą, a te demokracje to korupcja i sranie na wszystkich obywateli...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 21:25 
Cytuj  
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... rison.html

jebłem.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 13:23 
Cytuj  
no coś w tym jest, ale Polska też ma chyba króla? Jezusa Chrystusa. 8)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 22:47 
Cytuj  
http://www.proline.pl/?n=antigua-pierws ... grupa=news

Antigua troluje USA i ich przemysł rozrywkowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 23:53 
Cytuj  
Beda fajnym 51 stanem :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2013, 10:34 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Beda fajnym 51 stanem :)


byłbyś przykładnym kolaborantem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 07:00 
Cytuj  
Mozna podciągnąć pod politykę ponieważ ekoterroryści i wiele rządów wprowadzało i wprowadza zabójcze dla rozwoju przepisy, a tu już drugi raport pokazujący coś innego http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje/cie ... 5,1,0.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 11:18 
Cytuj  
ocieplac to sie ociepla od XVIIw., kiedy to mielismy mala epoke lodowcowa, a na skutym lodem Baltyku stawiano karczmy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:46 
Cytuj  
No i Palikot juz oficajlnie wystawi Grodzka na wicemarszalka :) To sie zacznie teraz festiwal zasciankowosci...


Ostatnio edytowano 31 sty 2013, 14:03 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:48 
Cytuj  
Festiwal trwa od piątku, w roli jarmarcznych błaznów występuje tradycyjnie PiS i SP.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:55 
Cytuj  
A w roli głównego klauna, RP.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 14:24 
Cytuj  
a Partia Oszolomow?
Tusk w dalszym ciagu wdziecznie pozuje przed kamerami wyglaszajac te swoje zalosne klamstwa?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.