mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 07:46 
Cytuj  
@embe skąd wiesz?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 11:41 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ta gra byłaby przełomem i rewolucją ale pod warunkiem że działałaby na androidzie, co biorąc pod uwagę od strony wyglądu i aktualności mieści się w ramach obecnych gier na komórki.
Szkoda że blizz na to nie wpadł bo by zrobił fortunę na wszystkich marketach.

True ,ale musiała by być sporo zmieniona.

Na wyższych lvl trudnośi / później w grze - mała dokładność i szybkość touchscreena mogła by być dużym problemem.


Nie mówiąc o tym ,że nie zapłacił bym za D3 na smartfona 150-200 zł.
Mógłbym dać góra no 30-50 zł. Abstrachując od tego ,że D3 nie kupuje w ogóle na żadną platformę.

Why tak mało hajsu?

a) nie lubię grać dłużej na telefonach / smartfonach niż te parenaście minut na raz ,a włączam grę i tak bardzo rzadko - prawie w ogóle.
W domu lepiej na kompie , w podróży jednak wolę poczytać gazetę.
Czyli pewnie bym nigdy na smartfonie tego nie przeszedł i ogólnie mało czasu spędzał na funie z gry.
=
dużo mniej warte to dla mnie
=
dużo mniej kasy mogę zapłacić


No chyba ,że np. kupując wersję na PC / konsole -dostawało by się na płytce / do ściągnięcia za darmo pełną wersję na smartfony.
Tyle ,że Acti-Blizz robiący coś takiego? lul no.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 11:55 
Cytuj  
http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... ass-skills

Przy okazji filmikow skilli duzo nowych terenow/potworow. Ta sniezna lokacja z 3 aktu, na szczycie Bastionu, wyglada baaaaardzo slabo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 12:06 
Cytuj  
@sula - Mam podobne podejście do Ciebie. Ale weź pod uwagę, jaki jest teraz hype na smartphone'y/tablety. Diablo na takim ustrojstwie by się opłaciło na 100%.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 12:07 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-iii-skill-calculator-update-class-skills

Przy okazji filmikow skilli duzo nowych terenow/potworow. Ta sniezna lokacja z 3 aktu, na szczycie Bastionu, wyglada baaaaardzo slabo.


Biorąc pod uwagę, że widziałeś dosłownie ułamek lokacji przez 15 sekund to no comment... Swoją drogą to kto ocenia coś po 15 sekundach na jakimś filmiku? Będą lepsze i gorsze lokacje.

W D2 słabych lokacji było o wiele więcej niż tych mocnych i jakoś nikt nie płakał. Chyba nikt nie spodziewa się ósmego cudu świata? Zaraz pewnie wpadnie Kabra i powie, że chujowszej lokacji nie widział:D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 12:23 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
@sula - Mam podobne podejście do Ciebie. Ale weź pod uwagę, jaki jest teraz hype na smartphone'y/tablety. Diablo na takim ustrojstwie by się opłaciło na 100%.

Opłacić to wiadomo ,żeby się opłaciło.

W końcu te setki /tysiące gier powstające na smartfony to nie są tam dlatego ,że devsi to tacy samarytanie są :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
raggnarok napisał(a):
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-iii-skill-calculator-update-class-skills

Przy okazji filmikow skilli duzo nowych terenow/potworow. Ta sniezna lokacja z 3 aktu, na szczycie Bastionu, wyglada baaaaardzo slabo.


Biorąc pod uwagę, że widziałeś dosłownie ułamek lokacji przez 15 sekund to no comment... Swoją drogą to kto ocenia coś po 15 sekundach na jakimś filmiku? Będą lepsze i gorsze lokacje.

W D2 słabych lokacji było o wiele więcej niż tych mocnych i jakoś nikt nie płakał. Chyba nikt nie spodziewa się ósmego cudu świata? Zaraz pewnie wpadnie Kabra i powie, że chujowszej lokacji nie widział:D.


W przeciwienstwie do oceny samej gry, to takie rzeczy jak jakosc tekstur mozna oceniac po malych fragmentach. A to co tutaj widzimy:

Obrazek

wyglada slabiutko. Ten snieg ma w ogole jakas teksture? Wyglada jakby po prostu wrzucono tam bialy kolor z painta. Fakt, ze jakosc tego filmiku jest srednia, na zywo bedzie to na pewno lepiej wygladac, ale niesmak pozostaje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:02 
Cytuj  
To wyglada jak robione edytorem do Warcrafta 3 o_o


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:23 
Cytuj  
tyle lat robic nedznego slashera XD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:27 
Cytuj  
Hmm dziwne bo gra w sumie tak nie wygląda. Na tym filmiku jest ogólnie mała ostrość i i same efekty też wyglądają gorzej. Być może filmik jest w kiepskiej jakości bo HD to to na pewno nie jest. Ja do samej grafiki nie ma zastrzeżeń. I tak lepsze to od SWTOR :).

Co do tekstur to nie wiem - nie widziałem tej lokacji na żywo i wolałbym to ocenić samemu. Na niektórych filmikach na youtube które prezentują jakieś piekielne kazamaty grafika wygląda duuużooo lepiej. Ci do grali w bete też zapewne potwierdzą, że lokacje wyglądają lepiej

BTW gameplay z arenek wygląda zacnie :o
http://www.youtube.com/watch?v=l-QTdp5GAm4


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:36 
Cytuj  
sula napisał(a):
embe napisał(a):
Ta gra byłaby przełomem i rewolucją ale pod warunkiem że działałaby na androidzie, co biorąc pod uwagę od strony wyglądu i aktualności mieści się w ramach obecnych gier na komórki.
Szkoda że blizz na to nie wpadł bo by zrobił fortunę na wszystkich marketach.

True ,ale musiała by być sporo zmieniona.

Na wyższych lvl trudnośi / później w grze - mała dokładność i szybkość touchscreena mogła by być dużym problemem.


Nie mówiąc o tym ,że nie zapłacił bym za D3 na smartfona 150-200 zł.
Mógłbym dać góra no 30-50 zł. Abstrachując od tego ,że D3 nie kupuje w ogóle na żadną platformę.

Why tak mało hajsu?

a) nie lubię grać dłużej na telefonach / smartfonach niż te parenaście minut na raz ,a włączam grę i tak bardzo rzadko - prawie w ogóle.
W domu lepiej na kompie , w podróży jednak wolę poczytać gazetę.
Czyli pewnie bym nigdy na smartfonie tego nie przeszedł i ogólnie mało czasu spędzał na funie z gry.
=
dużo mniej warte to dla mnie
=
dużo mniej kasy mogę zapłacić


No chyba ,że np. kupując wersję na PC / konsole -dostawało by się na płytce / do ściągnięcia za darmo pełną wersję na smartfony.
Tyle ,że Acti-Blizz robiący coś takiego? lul no.


Weź pod uwagę jaką wydajność mają już obecne tablety te za 800-1200zł, można je też śmiało podłączyć do każdego monitora/tv jeśli nam nie wystarcza 7-10", można podpiąć wtedy wszystkie rzeczy na usb jak mysz i klawiatura.
Ogólnie tablety w/w mają moc obliczeniową często przewyższającą maszyny, na których graliśmy w D1/D2.

Inna sprawa to że blizz męczy się z tą gierką już chyba 10 lat, troszkę to śmieszne, może powodem jest faktycznie że gra ma być na pc i na konsolach, więc to jakoś wszystko chcą połączyć i przerabiają kolejny raz od zera.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:45 
Cytuj  
Skąd wytrzasnąłeś info, że D3 powstaje od 10 lat :o?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:46 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
:

Obrazek


Śmiech na sali, wygląda to żałośnie - nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę niskie standardy Blizzarda w kwestii szczegółowości tekstur/modeli.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:47 
Cytuj  
a to wersja na smartphony?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
raggnarok napisał(a):
:

Obrazek


Śmiech na sali, wygląda to żałośnie - nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę niskie standardy Blizzarda w kwestii szczegółowości tekstur/modeli.

Wyglada na to, ze wszystkich najlepszych grafikow podjebało Valve i ArenaNET :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Skąd wytrzasnąłeś info, że D3 powstaje od 10 lat :o?

Po wydaniu w 2001 roku Diablo II: Lord of Destruction było info że kolejnego dodatku nie zrobią i przerzucają ludzi do pracy nad D3.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
sula napisał(a):
embe napisał(a):
Ta gra byłaby przełomem i rewolucją ale pod warunkiem że działałaby na androidzie, co biorąc pod uwagę od strony wyglądu i aktualności mieści się w ramach obecnych gier na komórki.
Szkoda że blizz na to nie wpadł bo by zrobił fortunę na wszystkich marketach.

True ,ale musiała by być sporo zmieniona.

Na wyższych lvl trudnośi / później w grze - mała dokładność i szybkość touchscreena mogła by być dużym problemem.


Nie mówiąc o tym ,że nie zapłacił bym za D3 na smartfona 150-200 zł.
Mógłbym dać góra no 30-50 zł. Abstrachując od tego ,że D3 nie kupuje w ogóle na żadną platformę.

Why tak mało hajsu?

a) nie lubię grać dłużej na telefonach / smartfonach niż te parenaście minut na raz ,a włączam grę i tak bardzo rzadko - prawie w ogóle.
W domu lepiej na kompie , w podróży jednak wolę poczytać gazetę.
Czyli pewnie bym nigdy na smartfonie tego nie przeszedł i ogólnie mało czasu spędzał na funie z gry.
=
dużo mniej warte to dla mnie
=
dużo mniej kasy mogę zapłacić


No chyba ,że np. kupując wersję na PC / konsole -dostawało by się na płytce / do ściągnięcia za darmo pełną wersję na smartfony.
Tyle ,że Acti-Blizz robiący coś takiego? lul no.


Weź pod uwagę jaką wydajność mają już obecne tablety te za 800-1200zł, można je też śmiało podłączyć do każdego monitora/tv jeśli nam nie wystarcza 7-10", można podpiąć wtedy wszystkie rzeczy na usb jak mysz i klawiatura.
Ogólnie tablety w/w mają moc obliczeniową często przewyższającą maszyny, na których graliśmy w D1/D2.

Inna sprawa to że blizz męczy się z tą gierką już chyba 10 lat, troszkę to śmieszne, może powodem jest faktycznie że gra ma być na pc i na konsolach, więc to jakoś wszystko chcą połączyć i przerabiają kolejny raz od zera.

Racja.

Tylko ,że ja mówiłem z punktu widzenia obsługi poza domem. Akurat wydajność procka / tabletu nie ma znaczenia bo fakt ,że są wydajniejsze od 'starych pecetów' .

No ok moge sobię podpiąć pod tv , pewnie już można a jak nie to niedługo będzie można , podpiąć myszkę i klawę pod taki sprzęt.

Tylko co z tego?


Ja mówiłem z punktu widzenia grania mojego na smartfonie - czyli poza domem.

To ,że w trochę gier będzie można popykać w domu na tv - to mało istotne dla mnie.

W domu będę miał jakąś jednostkę do grania / pracy inną. Czy to będzie PC na x86 CPU , czy jakiś nowy twór na ARM (architektura w większości smartfonów i części tabletów) - to nie jest to tak ważne ,bo mały smartfon i tak będzie miał dużo mniejszą wydajność niż laptop o desktopie nie wspominając nawet.

Wiesz już teraz jest np. testowa wersja Ubuntu działająca z całkiem fajną wydajnością na smartfonie - można podpiąć pod monitor / tv taki smartfon i masz prosty desktop do mniej wymagających graficzne gierek czy do office / neta.

Tylko to dalej nic nie zmienia w kwestii tego ile ja bym zapłacić mógł za smartfonową wersję Diabła jeżeli bym w ogóle planował kupić.

Za kilka lat niektóre gry będą miały wersję na PC i na smartfona jednocześnie , oczywiście wydawcy będą chcieli kasę za wersję smartfonową odrębnie pełną płatność.

Wiesz ja bardzo mało gram na smartfonach bo raz ,że wystarczająco dużo gram w domu i nie specjalnie mi się chcę poza domem jeszcze dodatkowo grać ,a poza tym obłsuga gier na małym ekraniku dotykowym jest niewygodna po prostu nawet w grach dedykowanych smartfonom.

No ,ale ja na normalnych komórkach też nie grałem w jakieś 'węże" i innee gierki co się masę osób zagrywało.

A w domu to będę wolał grać na dedykowanej jednostce stacjonarnej do grania - bo ona zawsze będzie miała nieporównywalnie większą moc ,a gry na nią nie będą musiały być dostosowane do grania dotykowego na małym ekraniku - takzę będą inne / lepiej wyglądające ,etc


Co nie zmienia faktu ,że granie mobilne będzie się rozwijąć.

Rynek na to jest i się dynamicznie rozwija.

Nie mówiąc o możlwościach jakie będzie dawało możliwość wyświetlania obrazu np. na soczewkach (tak takich do oczu) - już gdzieś duży krok w tym kierunku w jakimś labo zrobili tzn. chyba udało im się układy scalone do soczewki wtłoczyć i można taką soczewkę na oko założyć -ofc do zrobienia projektora / telewizora droga daleka ,ale - > oglądanie tv , granie ,etc prosto na twoich oczach (dosłownie lol) - nie mówiąc o jakiś innych zastosowaniach - przemysł , militaria, etc

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:00 
Cytuj  
Ja rozumie że ty czy ja nie będziemy grali w takie coś ale chodzi o rynek.
Tablety takie jak pisze za 800-1200zł mają normalnie obsługę 1080p, maja hdmi, obsługują urządzenia na usb, można je stosować już teraz jako centrum medialne w domu, w tym roku takich tabletów pojawi się na rynku już bardzo dużo i cena powinna spadać.
Sam smarfony to nadal telefon plus reszta, bardziej mobilny od tabletu ale nadal ta sama platforma, czyli android.

Teraz weź sobie przeciętny komp z 2012 roku z mocą prawdziwego diablo i do tego to co oferuje blizz :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:08 
Cytuj  
Biorę udział w kilku konkursach i nici z klucza. Masakra. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:13 
Cytuj  
embe napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Skąd wytrzasnąłeś info, że D3 powstaje od 10 lat :o?

Po wydaniu w 2001 roku Diablo II: Lord of Destruction było info że kolejnego dodatku nie zrobią i przerzucają ludzi do pracy nad D3.


Pokaż mi to info pls bo nic takiego nie pamiętam a śledzę D3 od samego początku. Gra jest tworzona prawdopodobnie od jakichś 5 max 6 lat ale od 10 - na pewno nie.

Ja tam się ciesze, że będzie mniej płaczków co im się grafika nie podoba. Oczywiście pomijam fakt, że nie ten filmik ogólnie jest kiepskiej jakości ale co tam - forumowe gosu wiedzą lepiej :). Polecam pooglądać filmik ludzie z youtube z ich walkthrough w HD i oceniać. Oczywiście pomijam fakt, że to beta...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.