mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1670, 1671, 1672, 1673, 1674, 1675, 1676 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 12:36 
Cytuj  
Wicie, rozumicie, władza wie lepiej co obywatel palić powinien.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 12:41 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Nie kryl swoich lewicowych pogladow i tego ze byl zaangazowanym kumunista.


Ta ale jak mu Soros pojasnil ustami Balcerowicza jak ma wygladac gospodarka w nowej Polsce to przyjal to na miekko z bolem serca, ale poparl wszystko. Tragedia osoby ktora miala okreslone poglady, a jednak dala sie zmanipulowac do poparcia czegos kompletnie odwrotnego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 12:44 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kolo antyszczepionkowe to nazwa wymyslona przez tvn dla takich jak ty lemingow cypis zeby mieli co lykac. gdybys poczytal to bys zmienil zdanie na temat "kola antyszczepionkowego" ale chuj tam nogi rob.

Tor podsumowal idealnie. Swoja droga to wrzuty o lemingach od czlowieka, ktory zmienia poglady jak choragiewka sa dosyc zabawne ;]


1. przeczytaj sobie definicje leminga.
2. tor niczego nie podsumowal tylko przytoczyl cytat z google. a ze kolo jest niepotrzebne z czym akurat moge sie nawet zgodzic bo jest wiele wazniejszych spraw ale napewno nie jest to kolo antyszczepionkowe jak podaja lemingowe media i powtarzaja cypise.
3. nie, nie zmieniam pogladow jak choragiewka. pozatym wiesz czlowiek cale zycie sie uczy.
4. zreszta szkoda na ciebie czasu bo chyba jestes przetrenowany, jak nogi?


z dojcz tv ale jakiejs wiekszej sensacji w tym nie ma imho:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/79299-niemiecka-telewizja-demaskuje-zbrodnicza-dzialalnosc-georga-sorosa-wideo


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 12:52 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=dJvjUKnfPI4


komentarze są niskiej jakości


Dracos napisał(a):
Ta ale jak mu Soros pojasnil ustami Balcerowicza jak ma wygladac gospodarka w nowej Polsce to przyjal to na miekko z bolem serca, ale poparl wszystko. Tragedia osoby ktora miala okreslone poglady, a jednak dala sie zmanipulowac do poparcia czegos kompletnie odwrotnego.


http://www.tygodnikprzeglad.pl/podzyrow ... -kuroniem/

Cytuj:
Edward Chudziński: Z jaką wiarą zaczynał Pan tworzyć zręby III Rzeczpospolitej?
Jacek Kuroń: Wierzyłem i wierzę, że możemy zbudować ład, w którym każdy człowiek będzie mógł realizować całokształt swoich dążeń. I o taki ład mi idzie, bo tylko człowiek, jednostka ludzka, jest podmiotem dążeń. Dążenia grupowe to hipostaza. W minionej epoce, kiedy miałem lat 17, uznałem, że spośród wielu dróg, które mi się proponuje, ta komunistyczna jest najbardziej konsekwentna. Myślałem nawet, że wyprostuję drogę życiową mojego taty, którego za współpracę z komunistami wyrzucono z PPS na Kongresie Radomskim. Wtedy całe kierownictwo lwowskie wyrzucili za zaangażowanie w jednolity front, ale potem ich po cichu przyjęli, bo chodziło o demonstrację, o pewien akt polityczny, który Kongres musiał wykonać… Ojciec po spotkaniu z władzą sowiecką w 1939 r. we Lwowie do końca życia był antykomunistą. W moim myśleniu zmieniały się sposoby realizacji celów, ale te są stale takie same: stworzenie takiego ładu społecznego, w którym każdy człowiek, każda jednostka ludzka ma warunki, aby realizować całokształt swoich dążeń.


Cytuj:
Chudziński: Czy kapitalizm też mógłby być tą nazwą?
Kuroń: Nie, kapitalizm nie, w żadnym wypadku. To zresztą też utopia, którą wymyślili ekonomiczni liberałowie i która nigdy nie zostanie spełniona. Podobnie jak socjalizm wedle XIX-wiecznych wyobrażeń. Klasyczny kapitalizm padł, skończył się. Inna sprawa, że był czymś wielkim, ale i udało się go zrealizować tylko w krajach najwyżej uprzemysłowionych, gdzie – przecież w walce – zbudowano wielki kompromis między ruchem robotniczym, w istocie ruchem całego społeczeństwa, a ruchem przedsiębiorców. I tak powstał ten ład, który trwał przez drugą połowę ubiegłego wieku. Ten ład zapewnił najwyższą w dziejach efektywność pracy, największe osiągnięcia cywilizacji maszynowej i rzeczywiście dobrobyt, i rzeczywiście powszechną dostępność dóbr. Strzeliło mnie to w swoim czasie. Oni mają budownictwo mieszkaniowe dla wszystkich, a my nie umiemy, oni mają lecznictwo powszechnie dostępne, a my nie potrafimy…


Cytuj:
Chciałem, żebyśmy długi czas byli opozycją, żebyśmy uczyli się rządzić. Wcale nie zamierzaliśmy państwa wywracać, skoro mieliśmy z czasem przejąć władzę. To druga strona mówiła nam, bezpośrednio po wyborach – teraz kolej na was. Miałem świadomość, że wywracać umiem, ale rządzić? W żadnym wypadku. Chcieliśmy więc być opozycją parlamentarną, chcieliśmy uczyć się państwa. Uczyć się, jak się rządzi. Nie dane nam to było. Po przegranych w takiej skali wyborach druga strona nie mogła dłużej rządzić. I dlatego wymyśliliśmy pewnej nocy z Michnikiem – ja to ogłosiłem na OKAP-ie, a Michnik następnego dnia wydrukował w \”Gazetce\” – \”Wasz prezydent, nasz premier\”. Wymyśliliśmy to wspólnie i dziś nie sposób stwierdzić, kto był pierwszy… Na OKAP-ie wszyscy zesztywnieli z wrażenia. A sprawy miały się tak, że walił się porządek centralnego sterowania, który był rzeczywiście zły, bo generował dyktaturę, niemniej był! A teraz rozlatywał się. Przecież to Rakowski puścił ceny żywności, kiedy był premierem… Doszedłem więc do wniosku – i dziś przyznaję wszędzie, że to był mój błąd – iż konieczne jest zaprowadzanie jakiegoś porządku. Rynek jest samoustawny, więc zdecydowaliśmy, że będzie sam się ustawiał, a my zaczniemy budować ruch, który w moim najgłębszym przekonaniu miał być porozumieniem wszystkich możliwych stron, z ruchem robotniczym w centrum. I ten ruch dokona przebudowy systemu.




Cytuj:
Chudziński: Dziś kojarzy się Pan bardziej z \”kuroniówką\” i chochlą zupy.
Kuroń: Nie ja wymyśliłem tę zupę. Zaczęło się od wiecu w Cieszynie, gdzie ktoś, słusznie zresztą, zauważył, że jak jest rzeczywiście źle, to trzeba przynajmniej dawać zupę, jak przed wojną. A \”kuroniówka\” pewnie już zostanie na długo. Martwi mnie, że tak niewiele mi się udało, gdy byłem ministrem. Wtedy i \”Solidarność\” była jeszcze sensowna, była ruchem, który szukał dla siebie miejsca w przestrzeni społecznej, a nie stanowisk związanych z władzą. To był jeszcze ruch, a nie bonzowie. W OPZZ dałoby się wtedy też wiele zrobić, ale za drugim razem, kiedy z Suchocką podszedłem do poprawki, już nikt nikomu nie ufał.


Ostatnio edytowano 25 lut 2016, 13:01 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

1. przeczytaj sobie definicje leminga.

Nie moge znalezc, masz jakis demotywator o tym?
Cytuj:
2. tor niczego nie podsumowal tylko przytoczyl cytat z google. a ze kolo jest niepotrzebne z czym akurat moge sie nawet zgodzic bo jest wiele wazniejszych spraw ale napewno nie jest to kolo antyszczepionkowe jak podaja lemingowe media i powtarzaja cypise.


Jak mówi poseł Paweł Skutecki (Kukiz'15), zespół chce zwrócić uwagę na to, że dzieci są szczepione w pierwszej dobie po urodzeniu bez pytania o zgodę rodziców, a czasem wbrew ich woli. Według niego, trzeba przebudować rejestr tak zwanych niepożądanych odczynów poszczepiennych i gruntownie przeanalizować kalendarz obowiązkowych szczepień. Jak mówił Skutecki, sankcje nakładane na rodziców za odmowę szczepień powinny być zniesione, a utworzyć trzeba fundusz odszkodowań za powikłania poszczepienne.

+

Stowarzyszenie walczy o to, by istniał zapis, który pozwoli na rezygnację ze szczepień. Organizacaj chce też, by rodzice, którzy decydują się na nieszczepienie dzieci, nie ponosili za to kary.

Ten Skutecki otwarcie przyznal, ze swojego drugiego dziecka nie zaszczepil. Potem taki kretyn idzie z dzieckiem do przychodni i zaraza dzieci, ktore jeszcze nie zostaly zaszczepione bo sa za mlode. Wiesz co sie dzieje z 2latkiem, ktory lapie grype albo ospe?

O czym tu dyskutowac? Dawanie forum do wypowiedzi idiotom twierdzacym, ze szczepionki sa szkodliwe to definicja kola antyszczepionkowego.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lut 2016, 13:02 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:00 
Cytuj  
Adrian też przesiąknął? :lol:
Obrazek

Najpierw Dariusz z SLD, Teraz Adrian z Razem....oj Janusz Janusz, ogierze Ty :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:02 
Cytuj  
@tczewiak: Gdzie ta praktyka hodowli? Bo to bardzo różnie jest, zazwyczaj monopol państwowy. Jeśli zalegalizuje się maryśkę medyczną, to będzie ją można kupić w aptece. Paracetamolu w wannie nie robisz i problemu nie ma.
Hodowla "na własny użytek " to próba obejścia zakazu i chowanie tego za parawanem pomocy ciężko chorym jest niegodne.
Jak gimbusy chcą jarać na legalu, to niech jasno to powiedzą i będzie można ocenić czy warto, czy nie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:06 
Cytuj  
@Rzeźniczek
Jaki kurwa Janusz? kaczyński ma na imię jarosław, chyba, że mówisz o tym co sobie zginął, ale on lech jak wałęsa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:07 
Cytuj  
Maryśkę zalegalizować, ograniczenie wiekowe jak przy alko i tyle.
Bezsens, że dużo szkodliwsze narkotyki mamy legalne i bez kontroli (poza wiekiem), a maryska jest na czarnej liście.

@Niahu
Na spokojnie, przeczytaj co powiedział Adrian. Zastanów się czyje to słowa. Potem przypomnij sobie kto i co mówił o przesiąkaniu i na 100% ogarniesz te moje podśmiechujki :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:13 
Cytuj  
1. cypis debilu dzieci sa szczepione w 1 dobie nawet jak kurwa dostaja 1/10 i kurwa taka szczepionka to moze byc gwozdz do trumny ale chuj szczepionka sprzedana, kiedys bylo to na 2 dzien po urodzeniu. 2. nie ma zadnej kurwa odpwoiedzialnosci dla koncernow jesli sa powiklania zwiazane z szczepionkami. 3. nie szczepienie dzieci to glupota ale to ze koncerny nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za powiklania tez jest chore. 4. jak nie umiesz znalezc w googlach definicji leminga -> zrob nogi. 5. media dokleily antyszczepionkowce bo powiedziano ze koncerny powinny ponosic odpowedzialnosc za szczepienia i juz lobbisci podniesli szum w mediach. ot kolejna niby malo wazna sprawa ale fajnie zrobiona przez media i raczej bez szans zeby cokolwiek z tym zrobic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:18 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Jak gimbusy chcą jarać na legalu, to niech jasno to powiedzą i będzie można ocenić czy warto, czy nie.


pijesz alkohol? jesteś durniejszy od gimbusów.

Obrazek

autorem jest m.in. prof. David Nutt opublikowane w the lancet, na podstawie ocen naukowców zajmujących się tematyką narkotyków

pamiętam też inne opracowanie, w którym oszacowano wpływ na zdrowie/rodzinę/zarobki/psychikę każdej z 'substancji', jak znajdę to wrzucę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:30 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
@tczewiak: Gdzie ta praktyka hodowli?

USA, Czechy, UK, Holandia, Portugalia, Włochy, Belgia, we Francji i Niemczech jeszcze jest karalne według prawa (mandatem - czyli wykroczenie, a nie przestępstwo), ale każdy ma to w piździe.
Także zjebie z pisu - lubisz jak każdy komunista ograniczać wolność jednostki po prostu. Ja akurat wolę alkohol, bo skutki są krótkotrwałe, a po marihuanie zmulenie trwa kilka dni.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 25 lut 2016, 13:31 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:30 
Cytuj  
LSD to bym sobie kiedyś spróbował.
Może jak do UK wpadnę, to cypisa odwiedzę, pewnie ma jakieś wejścia na czysty towar :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:32 
Cytuj  
alkohol bardziej szkodliwy od heroiny i cracku - LOL

moze w liczbach bezwzglednych by sie zgadzalo, ale jesli chodzi o szkodliwosc per osoba to debilizm niezly publikowac takie wykresy


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:35 
Cytuj  
Nie moge scierpiec jak w pogoni za legalnymi uzywkami , probuje sie demonizowac alkohol. Jeszcze troche takich akcji i faktycznie zioło bedzie legalne pod panstwowym monopolem ceny wzrosna o 100%, a przy okazji jakies nawiedzone lewicowe oszalale feministki i wykastraowani menatlnie rurkowcy wprowadza Vinmonopolet jak w Norwegii, bo przeciez alkohol to zlo.

Anyway hodowla maryski na wlasny uzytek to bylaby dobra sprawa bo dla tych co lubia rekreacyjnie mogliby miec to co lubia i pewnosc towaru, a ci ktorzy by potrzebowali ze wzgledow medycznych niebyliby uzaleznieni od preparatow produkowanych przez firmy famaceutyczne (ktore sobie naprawde sytą prowizje nabijaja za cos co w wielu wypadkach by mozna bylo zastapic zwyklym skretem)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:37 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
1. cypis debilu dzieci sa szczepione w 1 dobie nawet jak kurwa dostaja 1/10 i kurwa taka szczepionka to moze byc gwozdz do trumny ale chuj szczepionka sprzedana, kiedys bylo to na 2 dzien po urodzeniu. 2. nie ma zadnej kurwa odpwoiedzialnosci dla koncernow jesli sa powiklania zwiazane z szczepionkami. 3. nie szczepienie dzieci to glupota ale to ze koncerny nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za powiklania tez jest chore. 4. jak nie umiesz znalezc w googlach definicji leminga -> zrob nogi. 5. media dokleily antyszczepionkowce bo powiedziano ze koncerny powinny ponosic odpowedzialnosc za szczepienia i juz lobbisci podniesli szum w mediach. ot kolejna niby malo wazna sprawa ale fajnie zrobiona przez media i raczej bez szans zeby cokolwiek z tym zrobic.



Procedury dopuszczenia szczepionki do stosowania są określone w danym państwie, w ramach badań także ryzyko powikłań, które jest znikome. Jakaś odpowiedzialność koncernów to tworzenie problemu tam gdzie go rzeczywiście nie ma. Chyba, ze szczepionka była wadliwa, ale tutaj masz przepisy prawne, na podstawie których możesz dochodzić odszkodowania.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:37 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
alkohol bardziej szkodliwy od heroiny i cracku - LOL

moze w liczbach bezwzglednych by sie zgadzalo, ale jesli chodzi o szkodliwosc per osoba to debilizm niezly publikowac takie wykresy

CZYSTA heroina nie jest jakoś super szkodliwa w porównaniu do alkoholu (trwałe skutki). Problemem jest jej dostępność i cena. Do tego kwestia uzależnienia fizycznego.
Są ludzie z branży, którzy na tygodniowy reset właśnie walą czystą medycznie i potrafią się ograniczać do tego jednego wyskoku tygodniowo. Ale to nie jest już takie tanie jak alkohol. W niektórych rejonach świata zaś syfiasta heroina jest tańsza od alkoholu, wiadomo, że szybciej uzależnia, a przez brak sterylności bardzo szybko wyniszcza organizm.
Jeśli jednak wykresy dotyczą produktów czystych laboratoryjnie to mogą być prawdziwe.

Anyway +1 dla dracosa. Wódka jest dobra, wódka jest zdrowa :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:44 
Cytuj  
Ano, spokojnie zamiast szklaneczki whisky 2-3 razy w tygodniu, można wstrzyknąć sobie opiaty.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:52 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
alkohol bardziej szkodliwy od heroiny i cracku - LOL

moze w liczbach bezwzglednych by sie zgadzalo, ale jesli chodzi o szkodliwosc per osoba to debilizm niezly publikowac takie wykresy


debilizm? "DJ Nutt - ‎2010 - ‎Cytowane przez 584 - ‎Powiązane artykuły" tyle wystarczy dla kumatych :lol:



http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(10)61462-6/abstract


Alkohol jest 4 w szkodliwości dla użytkownika po heroinie, cracku, metaamfetaminie. I to jest per osoba.

Szkodliwość społeczną ciężko ocenić i widzę po poszczególnych kryteriach, że to jest bardziej mieszane podejście - nie do końca ogólnie, ale też nie per osoba.


wycinki z samego badania:
kryteria według których naukowcy dokonywali ocen:
Obrazek



Obrazek

O. tego szukałem. Jednak to jedno i to samo badanie.




ps. ja nie traktuję tego jako wyroczni, piję alkohol, ale (maryśka vs alkohol) to 'walka' w innej kategorii wagowej...
ale moim zdaniem np. wpływ na psychikę powinien mieć większą wagę w tym badaniu (ale akurat alkohol jest chujowy pod tym względem ;) )


alkohol porównuje się raczej do 'grubszych' używek w skutkach zdrowotnych i wpływie na rodzinę/społeczeństwo, chemicznie to mózg ma w dupie czy pierdolnęliście pół litra czy zażyliście coś o podobnym skutku...


oczywiście to wszystko uwzględniając różną jakość pozostałych używek vs. kontrolowanemu rynkowi alkoholu.

Państwo szkodzi ludziom blokując maryśkę, bo pośrednio wspiera syf w postaci dopalaczy. Tak uważam.

i jeszcze posortowane:

Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lut 2016, 14:21 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 14:16 
Cytuj  
nie chce mi sie wnikac w szczegoly tego badania i jego metodyke bo pewnie tam ukryta jest prawda dlaczego alko takie zle , fajnie sie jednak pokazuje takie wykresy, bo ludzie lubia uproszczenia a tutaj jest czarno na bialym: alko jest zle jasno i wyraznie najwiekszy slupek eot

tak czy inaczej jest kilka kwestii
po pierwsze smiac mi sie chce jak ktos probuje kwantyfikowac takie rzeczy jak loss of relationships ( tutaj w alkoholu powinno byc dzialanie pozytywne ;)

nie wiemy czy badanie dotyczy uzaleznionych czy wszystkich ktorzy spozywaja - to jest dosc istotne

no i czy wyniki sa jakos wazone tym jak latwo jest dostepna dana uzywka, jak popularna w przypadku takich kategorii economical cost
albo jak oszacowac to ze jedne sa bardziej dostepne a inne nie, jak to zdyskontowac ?

tak czy inaczej w tego typu przypadkach staram sie kierowac starym dobrym zdrowym rozsadkiem i idzie to tak :
generalnie kazdy z nas zna tysiace osob ktore calymi latami pija sobie okazjonalnie alkohol i sa normalnymi ludzmi z normalnym zyciem

natomiast nie znam nikogo kto by zazywal heroine albo crack przez dluzszy okres czasu i byl normalny, zawsze ci ludzie koncza na dnie spoleczenstwa

i upieranie sie ze alko jest gorsze niz heroina to debilizm w stanie ostrym, a podpieranie sie wykresem od 'amerykanskich naukowcow' niewiele tutaj pomaga


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1670, 1671, 1672, 1673, 1674, 1675, 1676 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.