mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:13 
Cytuj  
senti napisał(a):
Zycie w panstwie policyjnym nie jest tez niczym chwalebnym. Obecna koalicja / prezydent nie rozumie ze bedac tworem publicznym jest sie na cenzurowanym i opinie niepochlebne, a jakze tez beda sie zdarzac.

Podciąganie pod „opinie niepochlebne” zwykłego chamstwa (bo ja za to uważam publicznie wyzwiska pod adresem głowy jakiegokolwiek państwa) to argument na poziomie Rowu Mariańskiego.
senti napisał(a):
Zycze poslankom i poslom LPR i PIS przypadkow pedofila w rodzinie. Wtedy nagle okaze sie ze to schorzenie psychiczne a nie podstawa do kary smierci.

Nie znasz podstawowych faktów, a się wypowiadasz. LRP chce kary śmierci za morderstwa na tle seksualnym popełnione na osobach do 15 roku życia. Czy mam oczekiwać, że pedofilów-gwałcicieli-morderców również weźmiesz w obronę przed szalonymi politykami z PiSu i LPR?
seti napisał(a):
Posel lyzwinski z zona pral kapuche na wybranych stacjach benzynowych - ktos biegly w matematyce policzyl ze musieli by jezdzic 18 godzin na dobe bez przerwy zeby wyjezdzic cale to paliwo ktore rzekomo zuzyli na "dojazdy do wyborcow".

Ten „biegły w matematyce” dopuścił się oszustwa przy liczeniu tej średniej. Wynik jest kilkukrotnie mniejszy. W ściganiu cudzych win trzeba być skrupulatnym do końca.
seti napisał(a):
Andrzej "Mulat" Lepper ma wyroki co nie przeszkadza mu miec dostep do tajemnic panstwowych i piastowac funkcji vicepremiera.

Na początku poprzedniej kadencji, gdy marszałkiem był Marek Borowski, SLD i PO wybrało na wicemarszałka sejmu… Andrzeja Leppera! Wtedy im jego wyroki nie przeszkadzały. Czyżby był im do czegoś potrzebny?
seti napisał(a):
Praktyka ta sprawdza sie - owszem tylko w stosunku do przeciwnikow politycznych

W poprzedniej kadencji sejmu zamknięto do aresztu Andrzeja Pęczaka, który był posłem… SLD! Jak powyższy fakt ma się do tej teoryjki?
seti napisał(a):
O przepraszam wspomniany juz wczesniej nader opalony parlamentarzysta lugal na unie a teraz jest jej zagorzalym zwolennikiem. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Człowiek, który chce renegocjacji traktatu akcesyjnego to zagorzały zwolennik unii? Tak przesadzać to można krzewy w ogrodzie.
seti napisał(a):
Dobrze ale przy okazji niech zaplaca tym paniom ktore pracuja zawodowo a od 15-16 tez zajmuja sie dziecmi, nie wspominajac o tym ze socjalistyczna 4ta rzeczypospolita powinna pokryc wydatki na opiekunke do dziecka.

Może jeszcze do tej grupy włączysz dziadków, wujków, teściów, szwagrów, kuzynów i sąsiadów?
seti napisał(a):
(oczywiscie z podatkow bo niby z czego).

Z Funduszy Unijnych. Przecież po coś jest ten budżet.
seti napisał(a):
Przejrzystosc polega na tym ze na stolki wpychani sa wlasnie tacy malwersanci i podejrzani politycznie ludzie typu nowy prezes PZU lub byly prezes stoczni szczecinskiej Gryfia.

Gdy na tym forum zarzucałem przestępstwa politykom SLD, to od razu byłem pouczany, że mogę takpisać tylko o tych, których winę orzekł sąd. Żądam zatem, aby taki same kryteria stosowano wobec ludzi spoza SLD.
seti napisał(a):
Opozycja zglasza projekty ustaw PIS-u z kampanii wyborczej o ironio.

No właśnie. Zgłaszają rzeczy, które sami potępiają w czambuł. Straszą czymś, co wcześniej popierali, i chwalą rzeczy, którymi wcześniej straszyli. Te rażąca niekonsekwencja świadczy o ich kompletnym braku poglądów na bieżące sprawy.
seti napisał(a):
Bezrobocie oczywiscie spada - bo ludzie spierdalaja z tego kraju w zwiazku z tym ze perspektywy sa raczej mizerne - grunt to przedstawic to w odpowiedni sposob w postaci zmniejszajacego sie bezrobocia.

Tak się „nieszczęśliwie” składa, że liczba miejsc pracy od kilku miesięcy również rośnie. A fetyszyzowanie emigracji zarobkowej jest niestety w modzie. Ponadto politycy SLD i PO w poprzedniej kadencji sejmu zaciekle walczyli a maksymalne ułatwianie przez kraje UE emigracji zarobkowej Polaków. Dzisiejsze zarzuty obwiniające o to zjawisko polityków obecnej koalicji brzmią w ustach tuskenów i eselduchów śmiesznie.
seti napisał(a):
Dyskusja ta oczywiscie do niczego nie doprowadzi kazdy ma swoje racje i swoje upodobania.

Prowadzi. To dobra okazja do obalania mitów, odkłamywania plotek i przedstawiania faktów.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:31 
Cytuj  
Cytuj:
Nie znasz podstawowych faktów, a się wypowiadasz. LRP chce kary śmierci za morderstwa na tle seksualnym popełnione na osobach do 15 roku życia. Czy mam oczekiwać, że pedofilów-gwałcicieli-morderców również weźmiesz w obronę przed szalonymi politykami z PiSu i LPR?

A ja tak z ciekawości - czym się różni zabójstwo dla korzyści majątkowej, od zabójstwa na tle seksualnym? Czym się różni życie 14 latki od życia 20 latki?
Ofiara jest mniej zabita, czy zabójca jest mniej winny?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:49 
Cytuj  
Omg, jak zobaczyłem taki zajebiście długi, pociachany krótkimi cytatami post to byłem pewien że to Sargeras fechtuje


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 15:02 
Cytuj  
Sarg napisał(a):
Podciąganie pod „opinie niepochlebne” zwykłego chamstwa (bo ja za to uważam publicznie wyzwiska pod adresem głowy jakiegokolwiek państwa) to argument na poziomie Rowu Mariańskiego.


Nie chodzi o to czy to jest chamstwo czy nie, tylko że za to chamstwo grożą więzieniem.

"Zostały wszczęte ogólnokrajowe poszukiwania przez policję w celu doręczenia mu wezwania i doprowadzenia go na rozprawę."

I marnują na to pieniądze z podatków, śmiech na sali.

Sarg napisał(a):
Ten „biegły w matematyce” dopuścił się oszustwa przy liczeniu tej średniej. Wynik jest kilkukrotnie mniejszy. W ściganiu cudzych win trzeba być skrupulatnym do końca.


Nie chodzi tu o to czy wynik obliczenia był poprawny czy nie, bo był przeprowdzany przez osobę trzecią. Faktem jest wyłudzenie Łyżwińskiego.

Sarg napisał(a):
Na początku poprzedniej kadencji, gdy marszałkiem był Marek Borowski, SLD i PO wybrało na wicemarszałka sejmu… Andrzeja Leppera! Wtedy im jego wyroki nie przeszkadzały. Czyżby był im do czegoś potrzebny?


Nie chodzi tu o to że w przeszłości Lepper był wicemarszałkiem tylko że obecnie jest wicepremierem.



Zauważyłem Sarg że często, na pytania/zarzuty pod adresem twojego wodza/jedynej słusznej partii na które nie potrafisz odpowiedzieć przeciwstawiasz proste kontrargumenty w stylu "wy byliście be to nam teraz nie wytykajcie że my też jesteśmy".

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 23:49 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Zauważyłem Sarg że często, na pytania/zarzuty pod adresem twojego wodza/jedynej słusznej partii na które nie potrafisz odpowiedzieć przeciwstawiasz proste kontrargumenty w stylu "wy byliście be to nam teraz nie wytykajcie że my też jesteśmy".

Klasyczna odpowiedź "A u was biją murzynów". Z tego powodu z Sargiem nie dyskutuję.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:22 
Cytuj  
Nic dodać, nic ująć...

http://fakty.interia.pl/kraj/news/Platf ... 84612,2943

pozdrawiam

PS. Za cholere nie moge zrobic z tego dzialajacego linka, sorry


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 09:31 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:27 
Cytuj  
Usuń znaczniki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
Panie Sargeras, planujesz Pan sie wybrac na Publiczne Wysluchanie 5 wrzesnia? Taki spolecznik i aktywista jak Pan, powinien sie tam udac i bronic PiS'u!

Ja Pana publicznie wzywam! Pan sie przygotuj i wystap Pan! A partia zobaczy w Panu nieocenionego druha w walce ze lze-elita! Kto wie?! W najogroszym wypadku dostaniesz Pan zdjecie Jacka Kurskiego z autografem... a moze nawet nominuja Pana na Rottweilera PiSu?!


8)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 12:13 
Cytuj  
Hehe Pies byloby obrazliwe, Rottweiler juz nie ;) Dobre, kodeksowo owned.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 13:10 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Hehe Pies byloby obrazliwe, Rottweiler juz nie ;) Dobre, kodeksowo owned.

No tytul Butleriera przypadl w zaszczycie Panu Kurskiemu, ale patrzac na boje Pana Sargerasa na naszym skromnym smietniku smiem twierdzic ze psychicznie jest zbudowany jak rottweiler. I tak samo waleczny!

Obrazek


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 14:00 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Najlepszy przykład polskiej mentalności.
"Oni byli dla nas k***y, to my bądźmy dla nich jeszcze większe!"
Szkoda tylko, że tak zachowują się ludzie rządzący, a do tego tacy "Kochankowie Kościoła" jak to określił mój znajomy. Przecież powinni im wybaczyć, czyż nie?

Spory polityczne to niełatwa sprawa i nie można tego rozpatrywać w kategoriach wyłącznie religijnych. Nikt nie chce byc naiwniakiem, który nie wykorzystuje swoich atutów. Nie wymagajmy zatem od wyznających katolicyzm polityków, żeby zanim coś zrobią lub powiedzą mieli sprawdzać, jak to się ma do katechizmu i kierowali się wyłącznie nim, bo w ten sposób zawsze przegrają z politykami- ateistami. Katechizm nie był tworzony z myślą o polityce.

Gdy rządziło SLD PiS nie miał swojego wice-marszałka. Gdy wybory wygrał PiS wpadł na pomysł, aby wice-marszałka miała każda partia obecna w sejmie, nawet najmniejsza, co się zresztą stało. Kto zatem jest dla kogo większą k***ą?
GilGalad napisał(a):
A ja tak z ciekawości - czym się różni zabójstwo dla korzyści majątkowej, od zabójstwa na tle seksualnym? Czym się różni życie 14 latki od życia 20 latki?
Ofiara jest mniej zabita, czy zabójca jest mniej winny?

Tak się składa, że w społeczeństwie (choć pewnie nie u wszystkich z osobna) zawsze większe oburzenie wywołuje zamordowanie dziecka niż zamordowanie dorosłego, większe oburzenie wywołuje morderstwo wynikające z chęci zaspokojenie zboczeń i perwersji, niż z chęci dobrania się do samochodu, mieszkania, portfela.
Dana napisał(a):
"Zostały wszczęte ogólnokrajowe poszukiwania przez policję w celu doręczenia mu wezwania i doprowadzenia go na rozprawę."
I marnują na to pieniądze z podatków, śmiech na sali.

A ja się śmieję z ludzi, którzy wierzą w newsy, że tego osobnika ściga teraz policja w całym kraju.

A poza tym we wczorajszych programach informacyjnych podano, że sędzia nie mógł umorzyć sprawy, gdyż jej "bohater" jest wielokrotnie notowanym kryminalistą. Zatem teza, że oto "biedny pijaczek" jest dręczony przez "złego sędziego" upada.
Dana napisał(a):
Nie chodzi tu o to czy wynik obliczenia był poprawny czy nie, bo był przeprowdzany przez osobę trzecią. Faktem jest wyłudzenie Łyżwińskiego.

A mnie nie chodzi o ustalanie, czy Łyżwiński wyłudził, tylko ile wyłudził. Mnie akurat robi różnicę ilościowy wymiar winy i dziennikarz, który ujawnia fakty, ale przekłamuje liczby traci w moich oczach na wiarygodności.
Dana napisał(a):
Nie chodzi tu o to że w przeszłości Lepper był wicemarszałkiem tylko że obecnie jest wicepremierem.

A czy PO albo SLD wolałoby zrzec się władzy, niż wejść w koalicję z Samoobroną?
Dana napisał(a):
Zauważyłem Sarg że często, na pytania/zarzuty pod adresem twojego wodza/jedynej słusznej partii na które nie potrafisz odpowiedzieć przeciwstawiasz proste kontrargumenty w stylu "wy byliście be to nam teraz nie wytykajcie że my też jesteśmy".

Nie zupełnie. Chodzi mi o kontrargument w stylu "Skoro wszyscy kopią po kostkach, to dlaczego tylko PiSowi robione są z tego powodu zarzuty?"
Logain Darkthron napisał(a):
Nic dodać, nic ująć...
[link]

"wynika z raportu PO"
I wszystko jasne. :lol:
Zematis napisał(a):
Panie Sargeras, planujesz Pan sie wybrac na Publiczne Wysluchanie 5 wrzesnia? Taki spolecznik i aktywista jak Pan, powinien sie tam udac i bronic PiS'u!
(...)

Moim zdaniem Publiczne Wysłuchanie ma służyć przedstawieniu pomysłów dotyczących danej kwestii. Nie jest natomiast to miejsce do prowadzenia nagonek na partie, czy też polityków.

A Jacek Kuski sam siebie mianował "bulterierem". :wink:

P.S. Mała wskazówka dla wszystkich, których zdziwiły wyniki wyborów:
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,3570207.html


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 14:35 
Cytuj  
Cytuj:
Tak się składa, że w społeczeństwie (choć pewnie nie u wszystkich z osobna) zawsze większe oburzenie wywołuje zamordowanie dziecka niż zamordowanie dorosłego, większe oburzenie wywołuje morderstwo wynikające z chęci zaspokojenie zboczeń i perwersji, niż z chęci dobrania się do samochodu, mieszkania, portfela.

Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie.
Facet próbujący skrzywdzić moją 90 letnią babcię zamiast 12 letniej siostry jest lepszym człowiekiem, czy motywacja szlachetniejsza?

A może mojej rodzinie będzie z tego powodu mniej przykro?

Zastanawiałeś się w ogóle nad tym?

Ale to miło, że zauważyłeś jedną rzecz.
Mianowicie, że wprowadzenie kary śmierci dla sprawców morderstw na tle seksualnym wobec dzieci to tylko ukłon w stronę najgorszych instynktów. Zwykłego, plebejskiego pragnienia krwi i spektaklu.

Niedługo padnie hasło rozdzierania końmi za molestowanie i naród gromko przyklaśnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:35 
Cytuj  
Cytuj:
Moim zdaniem Publiczne Wysłuchanie ma służyć przedstawieniu pomysłów dotyczących danej kwestii. Nie jest natomiast to miejsce do prowadzenia nagonek na partie, czy też polityków.

No ale Pan w kwestiach politycznych ma zdanie na kazdy temat...

Tam pojdzie glownie lze-elita bronic kolesiowskich ukladow w samorzadach, powiem szczerze -- az mi dech w piersiach zaparlo! Kto jak kto, ale ze Pan sie na to godzi. Dokad ta IV RP zmierza? :cry:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:38 
Cytuj  
Cytuj:
Facet próbujący skrzywdzić moją 90 letnią babcię zamiast 12 letniej siostry jest lepszym człowiekiem, czy motywacja szlachetniejsza?


Owned - duży LOL


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 20:35 
Cytuj  
Sarg napisał(a):
"Skoro wszyscy kopią po kostkach, to dlaczego tylko PiSowi robione są z tego powodu zarzuty?"


Być może dla tego że to PiS jest u władzy.

Sarg napisał(a):
A czy PO albo SLD wolałoby zrzec się władzy, niż wejść w koalicję z Samoobroną?


No masz i znowu odpowiadasz pytaniem na pytanie. Odpowiedz mi dlaczego Lepper skazany prawomocnym wyrokiem sprawuje stanowisko wicepremiera dzięki partii o dźwięcznej nazwie Prawo I Sprawiedliwość ?

Czy może za trudno sformuowałem to pytanie ?

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:14 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie.
Facet próbujący skrzywdzić moją 90 letnią babcię zamiast 12 letniej siostry jest lepszym człowiekiem, czy motywacja szlachetniejsza?
itd...

Lepszej odpowiedzi nie dostaniesz ode mnie i z postu wynika, że dostrzegłeś moją argumentację, choć posunąłeś się przy tym do demonizowania. Idąc twoim tokiem rozumowania można dojśc do wniosku, że mieszkańcy takich krajów jak USA, Japonia, czy Singapur to żądni krwi barbarzyńcy, którzy się zabawiają kosztem biednych, niewinnych i zagubionych morderców-gwałcicieli dzieci.
Zematis napisał(a):
Tam pojdzie glownie lze-elita bronic kolesiowskich ukladow w samorzadach, powiem szczerze -- az mi dech w piersiach zaparlo! Kto jak kto, ale ze Pan sie na to godzi. Dokad ta IV RP zmierza?

Skąd pomysł, że się godzę? Jak ktoś w trakcie Wysłuchania Publicznego zamiast mówić o pomysłach na rozwój Polski da popis anty-pisowkiej propagandy, to się skompromituje, co można nagłośnić w mediach i później wykorzystać przeciwko niemu/jego ugrupowaniu.
Dana napisał(a):
Odpowiedz mi dlaczego Lepper skazany prawomocnym wyrokiem sprawuje stanowisko wicepremiera dzięki partii o dźwięcznej nazwie Prawo I Sprawiedliwość ?

Bo głównym kryterium w doborze przez PiS sojuszników jest ich użyteczność dla dzieła naprawy Polski. Co z tego, że Tusk nie był skazany, skoro po wyborach PO zrezygnowała z wziecia na swoje barki odpowiedzialności za reformę państwa i nie idzie się z nimi dogadać w żadnej sprawie? Na pewno na taki wybór miał duży wpływ fakt, iż decyzją wyborców Samoobrona jest trzecią partią w Sejmie. PiS otrzymał pokaźny kredyt zaufania od wyborców i nie zrezygnował z wzięcia odpowiedzialności za Polskę nawet w ramach rządu mniejszościowego. PiS nie będzie też tęsknił za tuskenami, którzy po wyborach strzelili focha i poszli się okopać na tą kadencję.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:00 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
....
Dana napisał(a):
Nie chodzi tu o to że w przeszłości Lepper był wicemarszałkiem tylko że obecnie jest wicepremierem.


A czy PO albo SLD wolałoby zrzec się władzy, niż wejść w koalicję z Samoobroną?


Jednym z argumentów, czemu Tusk nie chciał wchodzić do koalicji było m.in. udział Leppera w rządzie, jeśli dobrze pamiętam. Self-owned?

Sargeras napisał(a):
GilGalad napisał(a):
Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie.
Facet próbujący skrzywdzić moją 90 letnią babcię zamiast 12 letniej siostry jest lepszym człowiekiem, czy motywacja szlachetniejsza?
itd...

Lepszej odpowiedzi nie dostaniesz ode mnie i z postu wynika, że dostrzegłeś moją argumentację, choć posunąłeś się przy tym do demonizowania. Idąc twoim tokiem rozumowania można dojśc do wniosku, że mieszkańcy takich krajów jak USA, Japonia, czy Singapur to żądni krwi barbarzyńcy, którzy się zabawiają kosztem biednych, niewinnych i zagubionych morderców-gwałcicieli dzieci.


Dokładnie tak przecież jest. USA to kraj barbarzyński, odwołujący się do Boga (np. w konstytucji czy w przemówieniach prezydenta), a jednocześnie nie szanujący ani przykazań, ani Biblii, ani praw człowieka.
A kultury dalekowschodniej nie powinieneś tu przytaczać, bo od tysiącleci Azjaci mają zupełnie inne spojrzenie na życie i śmierć niż mieszkańcy Europy i pochodni


_________________
O.o

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:47 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Lepszej odpowiedzi nie dostaniesz ode mnie i z postu wynika, że dostrzegłeś moją argumentację, choć posunąłeś się przy tym do demonizowania.

Jak napisze, że człowiek, który zgwałcił i zabił 16-latkę, okazuje się szczęściarzem, bo zmieścił się w przedziale nie grożącym karą śmierci to też stwierdzisz, że demonizuje?
Cytuj:

Idąc twoim tokiem rozumowania

Lepiej nie idź. Tu trzeba mózgu, a nie psychiki ukształtowanej przez "Pod Napięciem" "997" i Super Express.
Cytuj:
można dojśc do wniosku, że mieszkańcy takich krajów jak USA, Japonia, czy Singapur to żądni krwi barbarzyńcy, którzy się zabawiają kosztem biednych, niewinnych i zagubionych morderców-gwałcicieli dzieci.

Bo stosowanie kary śmierci służy jedynie zaspokojeniu żądzy krwi, nie wiedziałeś o tym?
Jej wprowadzenie nie zmniejsza ilości popełnianych przestępstw, zostało to już dawno udowodnione.
Zaś oddzielić niebezpieczną jednostkę od społeczeństwa można karą dożywocia.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:04 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Jednym z argumentów, czemu Tusk nie chciał wchodzić do koalicji było m.in. udział Leppera w rządzie, jeśli dobrze pamiętam. Self-owned?

Źle pamiętasz. Gdy trwały negocjacje PiS-PO nikt nie przypuszczał, że powstanie rząd PiS-Samoobrona-LPR. Gadanie Tuska, że PiS knuje coś z Samoobroną to był wybieg. PO na nic się nie zgadzała, stawiała absurdalne warunki i równocześnie krzyczała "PiS nas oszukał!" I kto jest self-owned?
Brodaty napisał(a):
Dokładnie tak przecież jest. USA to kraj barbarzyński, odwołujący się do Boga (np. w konstytucji czy w przemówieniach prezydenta), a jednocześnie nie szanujący ani przykazań, ani Biblii, ani praw człowieka.

Tak się składa, że USA to chyba najbardziej demokratyczne państwo na świecie i wymaganie, żeby było rządzone wobec przykazań jakiejkolwiek religi to domaganie się ustanowienia państwa wyznaniowego. Absurd.
Brodaty napisał(a):
A kultury dalekowschodniej nie powinieneś tu przytaczać, bo od tysiącleci Azjaci mają zupełnie inne spojrzenie na życie i śmierć niż mieszkańcy Europy i pochodni

Możesz przytaczasz kulturę amerykańską, a ja azjatyckiej nie mogę? Postulaty na rzecz kary śmierci zarówno w kulturze europejskiej, amerykańskiej, jak i dalewschodniej dotyczą tej samej grupy najcięższych przestępstw, w związku z czym kulturowe niuanse w tym wypadku nie grają roli.
GilGalad napisał(a):
Jak napisze, że człowiek, który zgwałcił i zabił 16-latkę, okazuje się szczęściarzem, bo zmieścił się w przedziale nie grożącym karą śmierci to też stwierdzisz, że demonizuje?

Stwierdzę, że to czarny humor.
GilGalad napisał(a):
Lepiej nie idź. Tu trzeba mózgu, a nie psychiki ukształtowanej przez "Pod Napięciem" "997" i Super Express.

Co ty powiesz doktorku?
GilGalad napisał(a):
Bo stosowanie kary śmierci służy jedynie zaspokojeniu żądzy krwi, nie wiedziałeś o tym?

A morderca odbierając komuś życie w sposób często świadczący o zwyrodnieniu to czym się kieruje?
GilGalad napisał(a):
Jej wprowadzenie nie zmniejsza ilości popełnianych przestępstw, zostało to już dawno udowodnione.

Jasne, że nie zmniejsza, jeśli nie zwiększa się wykrywalność. Jak te dwa elementy: zaostrzenie niektórych kar i zwiększenie wykrywalności przynajmniej w zakresie rozważanych przestępstw zostaną ze sobą zgrane, to efekt będzie na pewno zauważalny.
GilGalad napisał(a):
Zaś oddzielić niebezpieczną jednostkę od społeczeństwa można karą dożywocia.

Tylko to społeczeństwo nie musi się z tym zgadzać.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:51 
Cytuj  
@up - nie będę żonglował cytatami
Ty naprawdę wierzysz w amerykańską demokrację?
Nie przekręcaj moich słów proszę i nie interpretuj pokrętnie.
Fakt: Tusk zrzekł się władzy, mimo 2-go miejsca w wyborach
Fakt: W USA jest kara śmierci
Fakt: W Polsce nie ma kary śmierci

Nie można mieć szacunku dla ludzi, którzy z jednej strony deklarują postępowanie wg jakiejkolwiek religii, a ich działania przeczą podstawowym zasadom tejże.
Nie można mieć szacunku dla tych z PiS, którzy deklarują katolicyzm i przywiązanie do nauk Jana Pawła II-go, chodzą do kościoła na msze, a jednocześnie chcą w majestacie prawa odbierać życie pedofilom-mordercom.

Temat winy i adekwatnej kary to zupełnie inny temat-rzeka


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.