mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 14:46 
Cytuj  
znawca chin z google ja pierdole. sprobuj zrozumiec ich kulture. dlaczego inny model by tam nie wypalil. ich obyczaje tradycje a przede wszystkim mentalnosc. jak jest przez przecietnego chinczyka widziany rzad itd. zreszta wygogluj sobie pozniej pisz te swoje mundrosci. to tak jak po ogladaniu tvnu czy czytaniu onetu wyrabiasz sobie opinie na rosje czy bialorus. gg. serio tor twoje mizerne proby pisania na forum pseudo wywodow to jakies hobby? proby dowartosciowania sie? kup sobie lepiej nowy mlynek serio :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 14:50 
Cytuj  
Piszpan, wiem że masz kompleksy na moim punkcie jak Mareczek, on wypisywał to samo. Ale nie bądź żałosny. Fajnie farmisz w grach i tego się trzymaj, a dyskusję zostaw dorosłym.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 14:56 
Cytuj  
jak mozna miec kompleksy na czyims punkcie? skad ty takie durnoty bierzesz. daj linka. chyba ze masz jakis kompleks i lubisz kiedy ktos zwraca na ciebie uwage. ale to zwykle przechodzi po okresie dorastania. dorosly? dorosly to ty bedziesz jak w koncu bedzie cie stac zalozyc rodzine a nie siedziec na forum i cytowac onet.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:03 
Cytuj  
Chodziło mi o to, że jako prosty człowiek ze wsi, który tylko przegląda memy i farmi w grach czujesz się zakłopotany jak ktoś rozmawia np. o Chinach. Tyle, że nie powinieneś, w twojej prostocie nie ma nic złego. Mareczek radzi sobie w UK, ty chyba tez nie biedujesz tylko robisz jakiś biznes w budowlance. Nie martw się.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:11 
Cytuj  
Dwójka wioskowych głupków reaguje na ciebie wścieklizną, sam nie wiem czy współczuć czy zazdrościć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:13 
Cytuj  
Bawi mnie ich prowokowanie, czego mówiąc się wstydzę. :< Mareczek wycofał się z życia publicznego, co było trochę smutne, ale Piszpan nadrabia. Kiedyś pisałem, że tutaj uosabiają oni literackiego parobka i moją tęsknotę do prostego życia!


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:26 
Cytuj  
O piszpanie wystarczy powiedzieć, że wyfarmił najlepszy łuk w grze która jest jedną wielką farmą.

Jak jest dziejowa konieczność to moralność nie istnieje. Dlatego też chrześcijańskie dziedzictwo jest obciążeniem Europy, a nie jej wzbogaceniem.
Co do Chin i Mao, to Mao choć nieudolnie (szczególnie pod koniec swych rządów) to jednak zrobił to co trzeba było zrobić. Sukces Chin to sukces chińskich komunistów. Taka jest prawda.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:36 
Cytuj  
Cytuj:
Jak jest dziejowa konieczność to moralność nie istnieje.

Srsly, poziom bolszewizmu over 9000.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:37 
Cytuj  
Dużo prawilności w nim jeszcze. Ale pracuje nad sobą, trzeba dać mu szansę.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zbrodnicze reżimy nie są punktem wyjścia. Chiny często pokazywane są jako sukces, co jest prawdą, ale warto pamiętać o całym obrazku.


Nie no w przypadku zmiany systemu to to akurat był punkt wyjścia. Od śmierci Mao zaczęły się zmiany.

Podejrzewam, że chodziło Ci o punkt odniesienia, ale tu bym polemizował z powodów podanych wyżej.
Moim zdaniem nie ma w tym wypadku możliwości zbudowania sensownego układu/modelu odniesienia w oparciu o historię zmian istniejących państw i dlatego koszty społeczne w ocenie ludzi zachodu mogą być zyskami społecznymi jeżeli na nie patrzy chińczyk, nawet ten z biedniejszych rejonów kraju.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 15:57 
Cytuj  
Mylicie się.
https://youtu.be/0N_RO-jL-90?t=137
Moralność jest dla plebsu. :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 16:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bawi mnie ich prowokowanie, czego mówiąc się wstydzę. :< Mareczek wycofał się z życia publicznego, co było trochę smutne, ale Piszpan nadrabia. Kiedyś pisałem, że tutaj uosabiają oni literackiego parobka i moją tęsknotę do prostego życia!


zycie publiczne o ja jebie tor. palma ostro daje w leb. mowisz tesknisz za domem radomiem i wiejskim zyciem. widzisz chociaz raz potrafisz powiedziec o czyms na czym sie rzeczywiscie znasz. ja jak zwykle reaguje gdy widze glupote a czy to bedzie niah czy ty to w sumie to samo. chociaz niah to chociaz jeszcze linki jakies wkleja tylko szkoda ze ma problem z przelewaniem swoich mysli na klawiature. ty piszesz o przemianach w chinach ok rozumiem :) chyba nawet rozumiem twoj tok myslenia czemu chiny nie poszly droga europejskiej demokracji tylko wtedy juz zupelnie mi kopara opada od poziomu twojej glupoty. no nic pisz wiecej chlopcze ja pociwcze moze niereagowanie na glupote.

niahu drogi ty moj mylisz sie jak zwykle w chuj. cos tam podsluchasz na ts cos tam uslyszysz ale jak zwykle chuja wiesz. smutne. moze sprawdz tasmy z tsa bo sie mylisz w zeznaniach :)


troche nie tu ale nie bede pisal 10 postow:

Spoiler:


czyli co sad najwyzszy zlamal konstytucje czy jak? czy tez zmienil konstytucje. junkier jak tam za trudne dla ciebie do ogarniecia?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 16:14 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zbrodnicze reżimy nie są punktem wyjścia. Chiny często pokazywane są jako sukces, co jest prawdą, ale warto pamiętać o całym obrazku.


Nie no w przypadku zmiany systemu to to akurat był punkt wyjścia. Od śmierci Mao zaczęły się zmiany.

Podejrzewam, że chodziło Ci o punkt odniesienia, ale tu bym polemizował z powodów podanych wyżej.
Moim zdaniem nie ma w tym wypadku możliwości zbudowania sensownego układu/modelu odniesienia w oparciu o historię zmian istniejących państw i dlatego koszty społeczne w ocenie ludzi zachodu mogą być zyskami społecznymi jeżeli na nie patrzy chińczyk, nawet ten z biedniejszych rejonów kraju.

Tak. Skutki to raczej obiektywne. Różnice w ocenie będą czy warto było je ponieść. No i taki Chińczyk z prowincji powinien się wypowiedzieć. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 16:20 
Cytuj  
@piszpan
Doleveluj sobie poczucie humoru.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 17:08 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
troche nie tu ale nie bede pisal 10 postow:

Spoiler:


czyli co sad najwyzszy zlamal konstytucje czy jak? czy tez zmienil konstytucje. junkier jak tam za trudne dla ciebie do ogarniecia?


Trybunał ogłasza wyrok tak jak każdy inny Sąd na posiedzeniu, drukowanie jest wtórne tak naprawdę i można porównać do 'doręczenia' ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 17:53 
Cytuj  
no ej ale to zapis w konstytucji jest przeciez tej samej ktorej broni kod na pochodach :) to jak teraz bedzie? kod bedzie maszerowal pod sad najwyzszy czy tak naprawde konstytucja srucja to tylko "wtorne" itd. itp. :) serio niezla polewka jest. i puchar temu kto to ogarnie.

niahu zgas swiatlo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 18:12 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
puchar temu kto to ogarnie.

Myślę, że sobie z tym zadaniem poradzisz. Jesteś w końcu inteligentny, obiektywny i masz otwarty umysł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 18:13 
Cytuj  
opublikują jak im axel springel pozwoli :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 18:35 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Piszpan napisał(a):
puchar temu kto to ogarnie.

Myślę, że sobie z tym zadaniem poradzisz. Jesteś w końcu inteligentny, obiektywny i masz otwarty umysł.


no to takie minimum chyba dzis nie? widzisz ja nie mam z tym problemu ale widze ze ty jak widzisz problem to odwracasz kota ogonem, smialo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 19:14 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
no to takie minimum chyba dzis nie?

Jeszcze 2-3 miesiące temu to była domena tutejszej intelektualnej elity, niestety ostatnio plebs pcha się z buciorami na salony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.